ОТКРЫТЫЙ КУБОК ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ ПО СКАНДИНАВСКОЙ ХОДЬБЕ

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-02-03
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
4 x 5km km
Zgłoszonych/ Registered:
20
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
11

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | 10km | 12.5km | 15km | 17.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | S29 | K29 | M29 | S30-49 | K30-49 | M30-49 | S50+ | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5km5km7.5km10km12.5km15km17.5kmCzas
netto
20km
Czas
brutto
20km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
                
1ВОЛОХ Алексей
МИНИАХМЕТОВ Виктор
РОГИНСКИЙ Владислав
СИЛЬВАНОВИЧ Сергей
5ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM291M 100:00:1300:17:3700:35:5200:53:4001:11:3401:31:1501:50:2602:08:1202:25:51.1002:26:04.95 7:178.2
2ПАНАСЕВИЧ Евгений
ЧЕЛЯДИН Никита
ПИЦКО Максим
КАРПОВИЧ Герман
3ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM292M 200:00:1400:17:0500:35:3700:54:1801:13:1101:31:3601:50:4602:08:5002:28:06.4002:28:21.35+00:02:157:248.1
3ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб
ВНУЧКО Артем
ШЕРШЕНЬ Артем
СМОЛЕНОК Дмитрий
4ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM293M 300:00:1400:17:3700:35:4600:54:3201:13:0901:32:4401:52:2802:12:0502:31:49.8002:32:03.90+00:05:587:357.9
4ПУХТИЙ Евгения
ЗАВЬЯЛОВА Марина
ЦВИГУН Эдуард
ГРИГОРЬЕВ Андрей
1SCANDIVITA NORDIC WALKING CLUBМОСКВАS30-491 100:00:1200:17:4300:36:2600:56:5201:17:2001:36:2801:56:0802:13:5702:32:17.7502:32:30.70+00:06:267:367.9
5ЛЕВЧИК Карина
САФОНОВА Яна
КУЛАКОВСКИЙ Андрей
КУЦ Михаил
9ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS291 200:00:1100:18:3500:37:5900:57:5801:19:2001:37:1801:55:5402:14:4202:32:42.3002:32:54.00+00:06:517:387.9
6ГРИГОРЬЕВА Рената
МАРКУЛИС Татьяна
СКОРБ Николай
СТЕПУРА Илья
14NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS292 300:00:1400:18:3300:38:0001:00:1701:22:5401:41:2902:00:2002:18:3102:36:54.7502:37:08.95+00:11:037:507.6
7КАШКЕВИЧ Екатерина
СИТКЕВИЧ Елена
КАШКЕВИЧ Владимир
КУЛЕШ Павел
15NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS30-492 400:00:1300:20:1900:41:0100:58:5201:17:4201:37:3301:57:1102:17:4602:38:25.8002:38:39.30+00:12:347:557.6
8МИХНО Мария
ГОРБАЧ Ольга
КАТКОВА Ангелина
ЕВТУХ Вероника
6ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK291K 100:00:1400:20:2500:41:1401:01:0401:20:5901:40:1902:00:1602:19:3402:39:18.2002:39:32.55+00:13:277:577.5
9ВОРОБЕЙ Анна
ЖУКОВСКАЯ Агнесса
ГРИНКЕВИЧ Илья
ГУЛЯЙ Виталий
10ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS293 500:00:1200:20:0700:40:4501:00:2401:20:5201:41:4802:02:5502:22:0002:40:54.4502:41:06.70+00:15:038:027.5
10ЛЕБЕДЕВА Ирина
ЕРЕМЕЕВА Ольга
КРИШТАЛЬ Александр
БОБРИК Алексей
2МИНСКS30-493 600:00:1200:19:0100:38:3501:00:2301:22:1001:43:5502:05:2602:23:4902:42:21.9502:42:34.40+00:16:308:077.4
11МАРКЕВИЧ Галина
АДАМЕНЯ Светлана
СТЕПУРА Николай
ХАРИТОНЮК Михаил
13NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS50+1 700:00:1200:20:3200:41:4901:04:5501:29:1901:50:0102:10:5502:29:0202:46:45.1002:46:57.70+00:20:548:207.2
12КЛЮЧЕНКО Инга
САПЕШКО Елена
БУЗУК Николай
ЯНКОВСКИЙ Владимир
18ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИS30-494 800:00:1300:20:4700:41:5801:03:4901:25:3101:45:5202:06:1402:27:2802:47:10.8002:47:24.20+00:21:198:217.2
13ПАНАСЕВИЧ Валентина
ПОДДУБСКАЯ Алена
БЕЛАЙЦ Роман
САКУТА Данила
11ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS294 900:00:1200:20:2900:43:0201:02:5101:23:1901:44:4902:06:2302:26:4402:48:13.0502:48:25.75+00:22:218:247.1
14КОПАТЬ Анастасия
ЛОЙКО Анастасия
НЕЧАЙ Виктория
ДРОБНЯК Дария
7ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK292K 200:00:1400:20:1400:41:5301:03:3101:25:2601:47:2802:08:5102:29:2402:50:36.2002:50:51.00+00:24:458:317
15ЖИНЕЛЬ Жанна
ХАРИТОНЮК Людмила
МЕТЕЛИЦА Светлана
БУЗУН Татьяна
12NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-491K 300:00:1300:20:3000:41:0701:03:4601:26:3101:50:2102:14:0902:33:2602:52:24.6002:52:37.80+00:26:338:377
16БИТНАЯ Татьяна
КОЗИЧ Влада
ЯСКЕВИЧ Виктория
ТОЛКАЧЕВА Кристина
8ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK293K 400:00:1300:20:5200:43:2401:04:4701:25:5001:47:2902:08:3402:32:3002:56:19.9002:56:32.90+00:30:288:486.8
17КОНЮХ Мария
ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина
ЗАПОТЫЛАК Александр
РУТКЕВИЧ Дмитрий
17ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИS295 1000:00:1300:24:1700:48:1101:12:1201:36:4101:58:0702:19:0502:37:2802:56:48.5502:57:01.85+00:30:578:506.8
18БИЧ Регина
ЛЕСЬКО Ирина
НЕЧАЙ Игорь
МИНИАХМЕТОВ Рамил
16ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS30-495 1100:00:1400:25:0700:50:4301:16:3601:42:3002:01:4802:20:5202:39:4502:59:32.4502:59:47.30+00:33:418:586.7
19ДАНИЛОВИЧ Александар
АРЕН Сергей
ГОРДЕЙЧИК Галина
ПАВЛОВА Валентина
20SKIDELS30-496 1200:00:1500:24:4700:49:1401:11:4901:34:3401:59:4102:24:1102:46:3503:09:52.4503:10:07.65+00:44:019:296.3
20 25  13151:22:48   
21 21  14151:22:48   
22 30  15151:22:48   
23 27  16151:22:49   
24ЕМЕЛЬЯНОВИЧ Сергей
АНТОНОВИЧ Егор
АНДРЕЕВ Егор
ОРЛОВ Александр
19СШ №7НОВОГРУДОКM294M 4151:22:49   
25 22  17151:22:50   
26 26  18151:22:51   
27 29  19151:22:53   
28 23  20151:22:53   
29 28  21151:22:56   
30 24  22151:23:05   
Znaleziono 30 wynik(ów)