ОТКРЫТЫЙ КУБОК ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ ПО СКАНДИНАВСКОЙ ХОДЬБЕ

Organizator:
BFNW
Data:
2018-02-03
Miejsce:
Grodno
Dystans:
4 x 5km km
Zgłoszonych:
20
Wystartowało:
30
Nie ukończyło:
11
Ukończyło:
19
Na trasie:
11

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy: 2,5 km

Pełne wyniki dla 2.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 2.5km | 5km | 7.5km | 10km | 12.5km | 15km | 17.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | S29 | K29 | M29 | S30-49 | K30-49 | M30-49 | S50+ | K50+ | M50+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu2.5km
     
1ПАНАСЕВИЧ Евгений
ЧЕЛЯДИН Никита
ПИЦКО Максим
КАРПОВИЧ Герман
3ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM2900:00:1400:17:05
2ВОЛОХ Алексей
МИНИАХМЕТОВ Виктор
РОГИНСКИЙ Владислав
СИЛЬВАНОВИЧ Сергей
5ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM2900:00:1300:17:37
3ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб
ВНУЧКО Артем
ШЕРШЕНЬ Артем
СМОЛЕНОК Дмитрий
4ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM2900:00:1400:17:37
4ПУХТИЙ Евгения
ЗАВЬЯЛОВА Марина
ЦВИГУН Эдуард
ГРИГОРЬЕВ Андрей
1SCANDIVITA NORDIC WALKING CLUBМОСКВАS30-4900:00:1200:17:43
5ГРИГОРЬЕВА Рената
МАРКУЛИС Татьяна
СКОРБ Николай
СТЕПУРА Илья
14NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS2900:00:1400:18:33
6ЛЕВЧИК Карина
САФОНОВА Яна
КУЛАКОВСКИЙ Андрей
КУЦ Михаил
9ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS2900:00:1100:18:35
7ЛЕБЕДЕВА Ирина
ЕРЕМЕЕВА Ольга
КРИШТАЛЬ Александр
БОБРИК Алексей
2МИНСКS30-4900:00:1200:19:01
8ВОРОБЕЙ Анна
ЖУКОВСКАЯ Агнесса
ГРИНКЕВИЧ Илья
ГУЛЯЙ Виталий
10ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS2900:00:1200:20:07
9КОПАТЬ Анастасия
ЛОЙКО Анастасия
НЕЧАЙ Виктория
ДРОБНЯК Дария
7ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK2900:00:1400:20:14
10КАШКЕВИЧ Екатерина
СИТКЕВИЧ Елена
КАШКЕВИЧ Владимир
КУЛЕШ Павел
15NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS30-4900:00:1300:20:19
11МИХНО Мария
ГОРБАЧ Ольга
КАТКОВА Ангелина
ЕВТУХ Вероника
6ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK2900:00:1400:20:25
12ПАНАСЕВИЧ Валентина
ПОДДУБСКАЯ Алена
БЕЛАЙЦ Роман
САКУТА Данила
11ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS2900:00:1200:20:29
13ЖИНЕЛЬ Жанна
ХАРИТОНЮК Людмила
МЕТЕЛИЦА Светлана
БУЗУН Татьяна
12NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-4900:00:1300:20:30
14МАРКЕВИЧ Галина
АДАМЕНЯ Светлана
СТЕПУРА Николай
ХАРИТОНЮК Михаил
13NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS50+00:00:1200:20:32
15КЛЮЧЕНКО Инга
САПЕШКО Елена
БУЗУК Николай
ЯНКОВСКИЙ Владимир
18ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИS30-4900:00:1300:20:47
16БИТНАЯ Татьяна
КОЗИЧ Влада
ЯСКЕВИЧ Виктория
ТОЛКАЧЕВА Кристина
8ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK2900:00:1300:20:52
17КОНЮХ Мария
ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина
ЗАПОТЫЛАК Александр
РУТКЕВИЧ Дмитрий
17ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИS2900:00:1300:24:17
18ДАНИЛОВИЧ Александар
АРЕН Сергей
ГОРДЕЙЧИК Галина
ПАВЛОВА Валентина
20SKIDELS30-4900:00:1500:24:47
19БИЧ Регина
ЛЕСЬКО Ирина
НЕЧАЙ Игорь
МИНИАХМЕТОВ Рамил
16ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS30-4900:00:1400:25:07
20 25151:22:48
21 21151:22:48
22 30151:22:48
23 27151:22:49
24ЕМЕЛЬЯНОВИЧ Сергей
АНТОНОВИЧ Егор
АНДРЕЕВ Егор
ОРЛОВ Александр
19СШ №7НОВОГРУДОКM29151:22:49
25 22151:22:50
26 26151:22:51
27 29151:22:53
28 23151:22:53
29 28151:22:56
30 24151:23:05
Znaleziono 30 wynik(ów)