ОТКРЫТЫЙ КУБОК ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ ПО СКАНДИНАВСКОЙ ХОДЬБЕ

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-02-03
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
4 x 5km km
Zgłoszonych/ Registered:
20
Wystartowało/ Started:
30
Nie ukończyło/ Not finished:
11
Ukończyło/ Finished:
19
Na trasie/ On track:
11

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 5,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | 10km | 12.5km | 15km | 17.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | S29 | K29 | M29 | S30-49 | K30-49 | M30-49 | S50+ | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu/Start time2.5km5km
      
1ПАНАСЕВИЧ Евгений
ЧЕЛЯДИН Никита
ПИЦКО Максим
КАРПОВИЧ Герман
3ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM2900:00:1400:17:0500:35:37
2ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб
ВНУЧКО Артем
ШЕРШЕНЬ Артем
СМОЛЕНОК Дмитрий
4ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM2900:00:1400:17:3700:35:46
3ВОЛОХ Алексей
МИНИАХМЕТОВ Виктор
РОГИНСКИЙ Владислав
СИЛЬВАНОВИЧ Сергей
5ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕM2900:00:1300:17:3700:35:52
4ПУХТИЙ Евгения
ЗАВЬЯЛОВА Марина
ЦВИГУН Эдуард
ГРИГОРЬЕВ Андрей
1SCANDIVITA NORDIC WALKING CLUBМОСКВАS30-4900:00:1200:17:4300:36:26
5ЛЕВЧИК Карина
САФОНОВА Яна
КУЛАКОВСКИЙ Андрей
КУЦ Михаил
9ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS2900:00:1100:18:3500:37:59
6ГРИГОРЬЕВА Рената
МАРКУЛИС Татьяна
СКОРБ Николай
СТЕПУРА Илья
14NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS2900:00:1400:18:3300:38:00
7ЛЕБЕДЕВА Ирина
ЕРЕМЕЕВА Ольга
КРИШТАЛЬ Александр
БОБРИК Алексей
2МИНСКS30-4900:00:1200:19:0100:38:35
8ВОРОБЕЙ Анна
ЖУКОВСКАЯ Агнесса
ГРИНКЕВИЧ Илья
ГУЛЯЙ Виталий
10ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS2900:00:1200:20:0700:40:45
9КАШКЕВИЧ Екатерина
СИТКЕВИЧ Елена
КАШКЕВИЧ Владимир
КУЛЕШ Павел
15NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS30-4900:00:1300:20:1900:41:01
10ЖИНЕЛЬ Жанна
ХАРИТОНЮК Людмила
МЕТЕЛИЦА Светлана
БУЗУН Татьяна
12NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-4900:00:1300:20:3000:41:07
11МИХНО Мария
ГОРБАЧ Ольга
КАТКОВА Ангелина
ЕВТУХ Вероника
6ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK2900:00:1400:20:2500:41:14
12МАРКЕВИЧ Галина
АДАМЕНЯ Светлана
СТЕПУРА Николай
ХАРИТОНЮК Михаил
13NORDIK START 'ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИ'АГ.ВЕРТЕЛИШКИS50+00:00:1200:20:3200:41:49
13КОПАТЬ Анастасия
ЛОЙКО Анастасия
НЕЧАЙ Виктория
ДРОБНЯК Дария
7ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK2900:00:1400:20:1400:41:53
14КЛЮЧЕНКО Инга
САПЕШКО Елена
БУЗУК Николай
ЯНКОВСКИЙ Владимир
18ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИS30-4900:00:1300:20:4700:41:58
15ПАНАСЕВИЧ Валентина
ПОДДУБСКАЯ Алена
БЕЛАЙЦ Роман
САКУТА Данила
11ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS2900:00:1200:20:2900:43:02
16БИТНАЯ Татьяна
КОЗИЧ Влада
ЯСКЕВИЧ Виктория
ТОЛКАЧЕВА Кристина
8ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕK2900:00:1300:20:5200:43:24
17КОНЮХ Мария
ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина
ЗАПОТЫЛАК Александр
РУТКЕВИЧ Дмитрий
17ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИS2900:00:1300:24:1700:48:11
18ДАНИЛОВИЧ Александар
АРЕН Сергей
ГОРДЕЙЧИК Галина
ПАВЛОВА Валентина
20SKIDELS30-4900:00:1500:24:4700:49:14
19БИЧ Регина
ЛЕСЬКО Ирина
НЕЧАЙ Игорь
МИНИАХМЕТОВ Рамил
16ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕА.Г.ПОРЕЧЬЕS30-4900:00:1400:25:0700:50:43
20 25151:22:48
21 21151:22:48
22 30151:22:48
23 27151:22:49
24ЕМЕЛЬЯНОВИЧ Сергей
АНТОНОВИЧ Егор
АНДРЕЕВ Егор
ОРЛОВ Александр
19СШ №7НОВОГРУДОКM29151:22:49
25 22151:22:50
26 26151:22:51
27 29151:22:53
28 23151:22:53
29 28151:22:56
30 24151:23:05
Znaleziono 30 wynik(ów)