«КРОЧЫМ РАЗАМ» 1 ТУР ЧЕМПИОНАТА ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ - 10KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-05-12
Miejsce/ Place:
Гродно
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
29
Wystartowało/ Started:
24
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
24
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Ж_Jun_15-17 | M_Jun_15-17 | Ж18-29 | M18-29 | Ж30-39 | M30-39 | Ж40-49 | M40-49 | Ж50-59 | M50-59 | Ж60-69 | M60-69 | Ж70+ | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ОЛЕШКЕВИЧ Сергей 126КОРНАДЬM50-591M 100:38:4101:17:33.30 7:457.7
2ВОЛОХ Алексей 130ГРКУГРОДНОM_Jun_15-171M 200:38:4201:18:54.30+00:01:217:537.6
3КУЦ Михаил 105ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-172M 300:39:2201:19:08.15+00:01:347:547.6
4СКОРБ Леонид 117HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-391M 400:39:2601:19:08.55+00:01:357:547.6
5СТЕПУРА Илья 124HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-291M 500:39:4901:19:58.35+00:02:257:597.5
6СКОРБ Николай 114HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-292M 600:39:5801:20:25.80+00:02:528:027.5
7РУТКЕВИЧ Дмитрий 122ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-293M 700:39:3501:21:41.05+00:04:078:107.3
8ХАРИТОНЮК Михаил 101NORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-592M 800:40:0601:22:48.05+00:05:148:167.2
9KUZICH Ihar 111БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTM40-491M 900:40:0401:22:49.30+00:05:168:167.2
10ЕВТУХ Вероника 102ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-171K 100:41:4601:24:49.15+00:07:158:297.1
11ЧУПРЕТА Юрий 119СОКОЛВОЛКОВЫСКM40-492M 1000:42:0901:26:06.95+00:08:338:367
12БУЗУН Татьяна 116HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ40-491K 200:42:1901:26:27.45+00:08:548:386.9
13КАТКОВА Ангелина 103ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-172K 300:42:2301:27:29.30+00:09:568:446.9
14JANKOWSKI Włodimir 272LOKOMOTIWBARANOWICHIM40-493M 1100:45:0601:27:39.95+00:10:068:466.8
15ЛЕНКОВЕЦ Светлана 127ГИМНАЗИЯ №10ГРОДНОЖ40-492K 400:44:3901:27:55.55+00:10:228:476.8
16РОГИНСКИЙ Влад 108ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM_Jun_15-173M 1200:42:1401:27:59.85+00:10:268:486.8
17АУСЮКАВИЧУС Андрей 118HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM40-494M 1300:42:5901:29:15.00+00:11:418:556.7
18ЖИНЕЛЬ Жанна 113HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ40-493K 500:45:3801:30:34.90+00:13:019:036.6
19САПЕШКО Елена 120ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ50-591K 600:45:1701:32:27.30+00:14:549:146.5
20КАШКЕВИЧ Екатерина 115HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-391K 700:45:1201:32:54.70+00:15:219:176.5
21ЕРЕМЕЕВА Ольга 109КРОКIМИНСКЖ50-592K 800:45:4101:33:29.15+00:15:559:206.4
22ЛЕОНЕНКО Иван 128ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM50-593M 1400:45:3601:33:38.95+00:16:059:216.4
23КУРЛОВИЧ Юлия 121ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ18-291K 900:48:0001:35:52.45+00:18:199:356.3
24БИТНАЯ Татьяна 107ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ_Jun_15-173K 1000:51:4201:41:37.95+00:24:0410:095.9
Znaleziono 24 wynik(ów)