1/2 MARATON BABIA GÓRA

Organizator:
Kozica Fundacja Biegów Górskich
Data:
2017-06-10
Miejsce:
Zawoja
Dystans:
23.5 km
Zgłoszonych:
290
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
7
Ukończyło:
225
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Nagrody
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 9km | 17.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP6_Plaj
5km
P3_Babia
9km
P5_Markowe
17.6km
Czas
netto
23.5km
Czas
brutto
23.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MAREK Dariusz 589WIELICZKAM11M 100:00:0100:25:3601:00:3101:42:3902:07:11.5502:07:13.20 5:2411.1
2GRZĄDZIEL Dominik 559ATTIQ.PLDZIEKANOWICEM12M 200:00:0100:25:3100:59:3201:43:0302:08:15.8502:08:17.80+00:01:045:2711
3FALKOWSKI Krzysztof 586Woodward RunnersKRAKÓWM21M 300:00:0200:27:2301:05:0901:53:1302:20:18.9002:20:20.95+00:13:075:5810
4RDZANEK Michał 517nienerwowi biegaczeKRAKÓWM22M 400:00:0300:28:4101:08:2001:58:4402:25:54.6002:25:58.10+00:18:446:129.7
5TOPOLSKI Marcin 549BKB Victoria BrzeskoJADOWNIKIM23M 500:00:0300:30:3501:10:1002:03:1502:32:18.3502:32:21.55+00:25:086:289.3
6POKRZYK Zbigniew 500Zadyszka OświęcimOŚWIĘCIMM24M 600:00:0400:30:2201:11:2402:03:4702:32:32.2502:32:36.35+00:25:236:299.2
7WOLCZKO Grzegorz 609MAKÓW PODHALAŃSKIM25M 700:00:0200:31:0201:12:3502:04:5402:34:00.0002:34:02.65+00:26:496:339.2
8UZNAŃSKI Piotr 592Euroclear Running TeamKRAKÓWM13M 800:00:0500:30:4401:13:1402:06:1902:34:57.1502:35:02.50+00:27:496:359.1
9RAK Kazimierz 644TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM14M 900:00:0200:30:4501:12:5602:04:1602:36:12.9002:36:15.20+00:29:026:389
10GÓROWSKI Mateusz 422Beskidzka 160 Na RatyZABRZEM15M 1000:00:0300:31:1501:13:3002:07:2602:37:31.0002:37:34.80+00:30:216:429
11CHWALBA Piotr 667KRAKÓWM16M 1100:00:0001:14:4102:10:4902:39:51.6002:39:51.60+00:32:386:488.8
12DANIELAK Tomasz 458ZIELONKIM17M 1200:00:0900:35:4401:19:5602:12:4102:39:55.2502:40:04.45+00:32:516:488.8
13JÁNOŠ Filip 659Modransky skialpinistyMODRAM26M 1300:00:0100:31:1501:16:2102:11:2902:40:44.8002:40:46.15+00:33:326:508.8
14MIEDZIEJEWSKI Andrzej 485Absolute Bike TeamPRUSZKÓWM18M 1400:00:0200:30:2301:13:1702:10:4702:41:02.8002:41:05.40+00:33:526:518.8
15GAWLAS Vojtěch 512SvetBehu.czTŘINECM19M 1500:00:0300:31:4201:17:3402:12:4302:43:49.6502:43:52.85+00:36:396:588.6
16KLONOWSKI Kamil 594MOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNEM110M 1600:00:0600:33:2201:17:1202:14:1702:46:26.7502:46:33.05+00:39:197:048.5
17BERUS Mikołaj 593KoLANa WężaLESZNOM111M 1700:00:0400:31:4201:15:4702:10:0902:46:42.2502:46:47.05+00:39:337:058.5
18HOŁUJ Bartłomiej 474KRAKÓWM112M 1800:00:0500:34:2601:17:2602:14:1902:46:51.0002:46:56.70+00:39:437:068.5
19GRUND Marek 645Mafia TEAM LubliniecSTRZEBIŃM113M 1900:00:0200:32:1701:17:2002:18:2402:50:07.6502:50:10.20+00:42:577:148.3
20MACHALSKI Sebastian 464STRZELINM27M 2000:00:0600:33:2101:19:1502:17:5002:50:08.7002:50:15.30+00:43:027:148.3
21ŁĘŻNIAK Aleksander 524KB Sobótka | Monk SandalsSOBÓTKAM114M 2100:00:0300:34:3401:19:0002:17:3202:50:16.2502:50:19.55+00:43:067:148.3
22WOJCIECHOWSKI Wojciech 433FotoKulturaGLIWICEM28M 2200:00:0300:34:4101:22:1502:19:5202:50:36.1502:50:39.65+00:43:267:158.3
23SKWORC Grzegorz 465SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM115M 2300:00:0300:33:4401:20:4902:20:3902:51:12.8502:51:16.05+00:44:027:178.2
24GAUDYN Michał 650ŁĄCZANYM116M 2400:00:0600:33:5301:20:1702:20:1702:52:21.7502:52:27.85+00:45:147:208.2
25PIOTROWSKI Michał 439Klub Biegacza Jurund SzczytnoŚWIĘTAJNOM29M 2500:00:0300:32:0101:16:0502:16:4702:52:42.5502:52:46.50+00:45:337:208.2
26GAJEWSKI Marcin 478PRUSZKÓWM210M 2600:00:0700:33:4101:18:1302:19:1402:52:44.7002:52:52.00+00:45:387:218.2
27JANKOWSKI Łukasz 550TRAINING CONNECTING PEOPLEKATOWICEM117M 2700:00:0300:30:3401:15:2202:19:2802:53:30.4002:53:33.60+00:46:207:228.1
28WILCZEK Rafał 569KB Jurund SzczytnoSZCZYTNOM118M 2800:00:0400:34:3001:22:5402:21:3702:53:38.7002:53:43.20+00:46:307:238.1
29WIDUCH Jarek 482PEWEL ŚLEMIEŃSKAM119M 2900:00:0400:35:3301:23:5202:23:0602:53:49.0502:53:53.75+00:46:407:238.1
30NALEPKA Adam 674BIEGIEM PRZEZ GÓRYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM120M 3000:00:0800:34:3701:21:4402:21:1102:54:13.8002:54:22.70+00:47:097:248.1
31JENDRYSIK Karol 688ŁAZISKA GÓRNEM121M 3100:00:0700:34:0601:20:0002:20:1602:55:30.8002:55:38.60+00:48:257:288
32TURCHAN Łukasz 477CHORZÓWM122M 3200:00:1300:37:0801:23:1002:24:4202:55:48.1502:56:01.55+00:48:487:288
33PACHURA Kinga 666Biegiem na Babią dla Lucka ...MSZANA DOLNAK21K 100:00:0300:35:3201:24:0802:23:3102:56:25.6502:56:28.90+00:49:157:308
34WIDZIAK Piotr 461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM211M 3300:00:1500:37:0501:24:0402:24:2802:56:20.8002:56:36.05+00:49:227:308
35GIL Tomasz 682AMTKBILCZAM123M 3400:00:1300:37:4101:26:3302:24:4402:57:04.5502:57:18.45+00:50:057:328
36MAKUCH Szymon 663UNLIMITED SPORT AND LIFESTYLEKRAKÓWM124M 3500:00:1800:40:0201:27:0202:25:5802:57:19.4502:57:37.95+00:50:247:328
37NIESLER Marcin 557KRAKÓWM125M 3600:00:0400:35:4401:23:0002:25:3402:59:14.9502:59:19.20+00:52:067:377.9
38FILIPEK Wojciech 683OPTIMRZESZÓWM31M 3700:00:0800:35:4701:23:1402:25:4502:59:47.8002:59:56.70+00:52:437:397.8
39LASYK Maciej 575makaronzserem.euKRAKÓWM126M 3800:00:1400:36:1501:25:0502:28:5102:59:51.2503:00:06.20+00:52:537:397.8
40WILCZYNSKI Kuba 652GIEBUŁTÓWM212M 3900:00:1700:37:2701:27:0102:28:0003:00:53.5503:01:11.50+00:53:587:417.8
41ZYZAŃSKI Pawel 634RADZIECHOWYM213M 4000:00:0600:36:4801:26:5602:28:1703:01:14.4503:01:21.00+00:54:077:427.8
42KAŹMIERCZAK Sławomir 624www.fastandlight.plŁAZISKA GÓRNEM127M 4100:00:0600:33:4901:20:0002:24:2603:01:19.3003:01:25.55+00:54:127:427.8
43KULESZA Artur 421Beskidzka 160 na RatyDĘBOWIECM32M 4200:00:0500:34:3001:23:3602:27:2203:01:36.5503:01:42.50+00:54:297:437.8
44CIEŚLAR Urszula 581Biegiem przez góryUSTROŃK11K 200:00:0900:40:1401:30:4202:30:4303:02:23.3503:02:32.50+00:55:197:457.7
45KIERNOZEK Tomasz 648Jurud SzczytnoSZCZYTNOM128M 4300:00:0500:36:3601:25:2002:27:4503:02:28.8503:02:34.35+00:55:217:457.7
46NALEPKA Zdzisław 523Biegiem przez GóryJASTRZĘBIE-ZDRÓJM129M 4400:00:0900:36:1201:25:0302:30:4203:03:12.8503:03:21.85+00:56:087:477.7
47MIĘKUS Anna 530Luxoft Running TeamGŁOGOCZÓWK22K 300:00:0700:35:2501:23:5802:29:2403:03:55.9503:04:03.25+00:56:507:497.7
48SMUDA Krzysztof 611TYCHYM130M 4500:00:0600:34:4201:26:4102:29:2803:04:14.8003:04:21.65+00:57:087:507.7
49ADRIAN Maciek 451KRAKÓWM131M 4600:00:1000:39:4501:30:4302:32:1203:05:30.2503:05:40.60+00:58:277:537.6
50MACHUL Ewa 547Dream RunWARSZAWAK12K 400:00:0500:37:2201:29:4402:31:5503:05:37.8003:05:43.00+00:58:297:537.6
51ZARZYCKA Alicja 651Bio-Reh TeamMSZANA DOLNAK13K 500:00:0500:37:5701:30:4202:33:3203:06:22.5503:06:28.35+00:59:157:557.6
52BOGACZ Radosław 409BIELSKO-BIAŁAM214M 4700:00:0500:38:1001:28:4602:32:4703:07:23.3503:07:28.40+01:00:157:587.5
53BODZIOCH Michał 605Jah CreationZIELONKIM132M 4800:00:1000:37:0201:28:4002:32:3103:08:58.7503:09:09.30+01:01:568:027.5
54PAPIEWSKA Natalia 469TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEK14K 600:00:0200:39:0501:32:3002:37:5603:10:13.3503:10:16.30+01:03:038:057.4
55WYWROT Grzegorz 442WARSZAWAM133M 4900:00:0500:36:1201:27:1202:35:1003:10:21.7503:10:27.70+01:03:148:067.4
56BIERNAT Jakub 639WisełkaKRAKÓWM215M 5000:00:1000:37:2001:28:3302:35:4703:10:58.1503:11:08.80+01:03:558:077.4
57SIKORA Anna 576Klub biegaczy JyskUSTROŃK23K 700:00:0800:40:1501:31:3202:37:3703:11:43.2003:11:51.60+01:04:388:097.4
58KONIECZNY Tomasz 486SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM134M 5100:00:1400:37:1601:26:4702:35:0603:13:01.9003:13:16.10+01:06:028:127.3
59PRĘCIKOWSKI Rysiek 684WIELICZKAM216M 5200:00:1100:39:0901:28:5402:35:3603:14:03.6003:14:15.55+01:07:028:157.3
60CZELNY Zbyszek 606Jah CreationKRAKÓWM135M 5300:00:1100:38:1201:28:4602:38:0203:15:15.6503:15:27.40+01:08:148:187.2
61ŁATA Piotr 577KRAKÓWM217M 5400:00:1500:39:2801:32:0502:39:0503:15:28.0503:15:43.95+01:08:308:197.2
62FIGIEL Marek 498FC po 40tceKRAKÓWM218M 5500:00:1500:38:1301:30:3502:38:1103:16:11.5503:16:27.30+01:09:148:207.2
63HANKUS Łukasz 621ŻYWIECM219M 5600:00:0400:37:2001:33:3102:38:5903:16:23.8003:16:28.70+01:09:158:217.2
64ISKRZYCKI Andrzej 529RZESZÓWM220M 5700:00:1100:37:5201:28:5802:36:2703:16:37.3503:16:49.30+01:09:368:227.2
65SWAT Damian 447MODLNICZKAM136M 5800:00:0800:37:2401:28:3502:37:4003:16:49.6003:16:58.35+01:09:458:227.2
66KRASINSKI Marcin 600WOODWARD RUNNERSKRAKÓWM221M 5900:00:0300:39:0301:33:0402:41:3803:17:20.1003:17:23.90+01:10:108:237.1
67ŁUSZCZYŃSKI Jan 537SKAWINAM137M 6000:00:2400:40:0201:33:1202:38:4303:17:12.3503:17:36.45+01:10:238:237.2
68KOZA Rafał 410ARA SilesiaŚWIĘTOCHŁOWICEM222M 6100:00:0700:38:0701:31:5402:41:3103:18:34.9003:18:42.50+01:11:298:277.1
69FATYGA Rafal 528CHORZOWM223M 6200:00:0700:37:4601:29:5802:39:1503:19:04.9503:19:12.55+01:11:598:287.1
70DZIUBA Emilian 408STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM224M 6300:00:1300:36:5401:28:2002:36:5603:19:51.9503:20:04.95+01:12:518:307.1
71TURCHAN Michał 491SOSNOWIECM138M 6400:00:1300:37:0901:27:1502:39:1803:21:24.1503:21:37.85+01:14:248:347
72ŁUKASIŃSKI Przemek 627Klub Pszczelarza AdamówWOLBÓRZM139M 6500:00:1100:37:1801:26:3402:36:4603:21:38.5503:21:49.55+01:14:368:347
73SZCZEPANEK Piotr 578SZCZYTNOM225M 6600:00:0500:38:1901:29:4602:40:3003:21:50.4503:21:55.80+01:14:428:357
74MALEJKA Tomasz 647ZELOWM226M 6700:00:0400:37:5201:30:0202:44:0503:22:33.7003:22:38.40+01:15:258:377
75DUDA Konrad 406KRAKÓWM140M 6800:00:0800:37:5601:30:5402:41:0803:22:44.9503:22:53.55+01:15:408:377
76PASTWA Grzegorz 558Ultra Beskid Sport / GOPRJASIENICAM227M 6900:00:0500:36:0901:28:1002:42:1003:23:53.2503:23:59.20+01:16:468:406.9
77PUSTUŁKA Michał 450PILICAM141M 7000:00:1400:40:4301:32:0702:43:5503:24:51.7503:25:05.75+01:17:528:436.9
78SKOLIMOWSKI Marcin 610GDYNIAM228M 7100:00:1600:41:3501:34:5502:46:2603:25:18.8003:25:35.05+01:18:218:446.9
79WOJDYŁA Paweł 519UNLIMITED TRIATHLON CLUBKOŁACZYCEM142M 7200:00:1900:39:2001:31:3202:46:0703:26:42.3003:27:02.10+01:19:488:476.8
80MAZUREK Tomasz 532kardia.plWARSZAWAM229M 7300:00:1900:43:1701:41:4502:52:2603:26:43.7003:27:03.55+01:19:508:476.8
81BĘBEN Robert 481Bbl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM230M 7400:00:2300:42:3701:36:2802:48:1603:27:27.3503:27:51.10+01:20:378:496.8
82ŚCIESZKA Ksenia 626PEWEL ŚLEMIEŃSKAK15K 800:00:0600:41:2701:38:3102:48:5403:27:54.1503:28:01.10+01:20:478:506.8
83KOZIOŁ Paweł 525Poranny PatrolKRAKÓWM231M 7500:00:1700:44:5501:41:3502:51:3403:29:06.8503:29:24.20+01:22:118:536.7
84PRZYBYCIEŃ Maciej 506GORLICEM143M 7600:00:2000:41:3001:38:3502:51:0703:29:04.3503:29:24.35+01:22:118:536.7
85DANIELAK Roman 435ZIELONKIM33M 7700:00:0000:43:4201:41:1402:51:4803:30:40.0503:30:40.05+01:23:268:576.7
86CHMIELEWSKI Tomasz 411BWOTR.PLŻORYM232M 7800:00:0600:38:5401:32:1002:48:4303:31:01.6503:31:08.40+01:23:558:586.7
87JASIŃSKI Miłosz 613PASIU X-TREAM TEAMRYBNIKM144M 7900:00:1300:40:2001:35:5502:50:1403:31:57.2003:32:10.80+01:24:579:016.7
88KRUSZYŃSKI Piotr 603PKWARSZAWAM145M 8000:00:1100:41:1801:35:2702:49:5503:32:30.3503:32:41.70+01:25:289:026.6
89ANDRZEJEWSKI Dariusz 504WODZISŁAW ŚLĄSKIM233M 8100:00:0800:39:3101:35:0102:50:5203:32:33.4003:32:41.80+01:25:289:026.6
90JASIŃSKI Marcin 563Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w KrakowieKRAKÓWM146M 8200:00:1900:40:1701:34:5102:50:5003:32:57.8503:33:17.55+01:26:049:036.6
91BYLICA Paulina 669PGB sportowa paczkaKRAKÓWK24K 900:00:0900:44:1101:44:5202:56:3303:33:22.5503:33:31.95+01:26:189:046.6
92CHRAPEK Paweł 661Gato NegroZACHEŁMNAM234M 8300:00:1800:39:3501:36:1002:54:2003:33:21.6003:33:40.20+01:26:279:046.6
93ŁUKOWSKA Daria 587PŁOCKK16K 1000:00:1100:40:0801:37:3902:53:5803:33:59.9503:34:11.70+01:26:589:066.6
94ZIELIŃSKI Szymon 429TOSZEKM147M 8400:00:1600:41:1601:37:2202:52:0203:34:18.3503:34:35.00+01:27:219:076.6
95POLAK Ewa 672Tłuszcz BóbrTŁUSZCZK25K 1100:00:2300:43:1201:42:2702:54:2803:34:13.3003:34:36.75+01:27:239:066.6
96DYMIŃSKI Marcin 416Bóbr TłuszczZĄBKIM235M 8500:00:2200:39:1201:34:1202:51:1703:34:14.1503:34:36.80+01:27:239:066.6
97CYGANIK Michał 646CZUŁÓWM236M 8600:00:1600:40:1201:36:5202:51:0803:34:46.5503:35:02.60+01:27:499:086.6
98MAGNUCKI Adam 681MYSŁOWICEM148M 8700:00:0400:37:4801:31:4502:51:1703:35:21.1003:35:25.35+01:28:129:096.5
99KONKOLEWSKI Maciek 551BROWAR FORTUNANIEZDROWICEM237M 8800:00:0900:39:3301:34:5102:51:1703:35:22.0503:35:31.80+01:28:189:096.5
100MUSZAŃSKA Alicja 514ULS ASW JUDO JASŁOJASŁOK26K 1200:00:2000:44:1901:43:4402:55:5203:35:23.5003:35:43.70+01:28:309:096.5
101CIESLAK Maciej 438KRAKOWM149M 8900:00:1200:41:5301:37:4002:54:2703:36:01.4503:36:13.55+01:29:009:116.5
102STACH Bogusław 670KRZESZOWICEM238M 9000:00:1900:41:0901:33:2402:51:0203:36:20.2003:36:39.70+01:29:269:126.5
103FRANKIEWICZ Ryszard 402Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM239M 9100:00:1600:42:1601:39:4702:52:2303:36:43.6003:37:00.30+01:29:479:136.5
104SZMAJDA Dominik 655ŁÓDŹM240M 9200:00:0500:37:0901:35:4302:54:1803:37:12.6503:37:18.15+01:30:049:146.5
105BOCZKOWSKA Justyna 658ZAKOPANEK31K 1300:00:0700:40:3101:41:2602:57:2103:37:36.7003:37:44.15+01:30:309:156.5
106ZASADA Tomasz 616KRAKÓWM241M 9300:00:0900:40:0001:32:4302:51:4103:37:55.7503:38:05.55+01:30:529:166.5
107MARZEC Wojciech 640AmatorŻYWIECM242M 9400:00:2000:46:1801:40:4702:54:3203:39:23.3003:39:44.25+01:32:319:206.4
108ŁUCZYK Janusz 436Bóbr TłuszczWARSZAWAM243M 9500:00:2200:41:4301:42:3702:57:3503:39:56.1003:40:18.25+01:33:059:216.4
109ZWOLENKIEWICZ Sławomir 432LEŚNICAM244M 9600:00:1600:40:1501:35:5402:51:0603:40:23.3003:40:39.65+01:33:269:226.4
110SIMKA Kamil 413Forrest Gump TeamRZESZÓWM245M 9700:00:1300:39:4101:36:3302:55:3403:40:48.6503:41:02.00+01:33:489:236.4
111DĄBROWSKI Patryk 494ŁOMŻAM150M 9800:00:1500:40:1901:37:1602:55:2503:40:58.2503:41:14.00+01:34:009:246.4
112BĄK Artur 499FC po 40tceKRAKÓWM246M 9900:00:1500:41:0601:38:0502:55:1403:41:45.6003:42:01.20+01:34:489:266.4
113NOWACKI Roman 446KUTNOM247M 10000:00:2500:42:1601:35:3802:55:2403:41:51.9003:42:17.60+01:35:049:266.4
114NIELIPIŃSKI Mateusz 468Muflon PrzysuchaPRZYSUCHAM151M 10100:00:2400:43:5201:40:5902:56:4403:42:25.1003:42:49.20+01:35:369:276.3
115BARCHAŃSKI Jakub 679Ja i mój JJŻORYM152M 10200:00:0600:42:3401:41:3602:56:4103:43:02.7503:43:09.15+01:35:559:296.3
116ROMAŃSKI Grzegorz 660KrokusPORĘBA WIELKAM248M 10300:00:1000:40:2401:35:4302:55:2303:43:04.2503:43:15.10+01:36:019:296.3
117BANERT Adam 443ARAŚWIĘTOCHŁOWICEM249M 10400:00:0700:39:3901:40:2502:57:0503:43:48.0503:43:55.85+01:36:429:316.3
118OLEJNICZAK Piotr 690ŁÓDZM250M 10500:00:1700:47:1201:43:1703:02:1403:43:48.0503:44:05.50+01:36:529:316.3
119KRAWCZYK Łukasz 604NaSpalonym.comBRZOZÓWKAM251M 10600:00:0900:43:5301:42:0102:59:1103:44:11.1503:44:21.05+01:37:079:326.3
120CZERNECKI Jakub 612MYŚLENICEM153M 10700:00:1000:41:3601:43:4403:03:3503:44:20.5003:44:30.90+01:37:179:326.3
121BURTNY Przemysław 503Bizon BąkowiceOPOLEM252M 10800:00:0900:40:1701:34:2402:56:2803:44:35.6003:44:45.10+01:37:319:336.3
122KONOBRODZKI Piotr 424SŁUPSKM34M 10900:00:1100:41:0901:41:2503:01:1303:45:21.5003:45:32.80+01:38:199:356.3
123UCIEKLAK Dominik 487SKAWINAM253M 11000:00:1400:37:2701:32:3603:05:2303:45:19.5503:45:34.35+01:38:219:356.3
124PIENIO Adam 535TUŁOWICEM154M 11100:00:0800:40:5801:39:3602:59:4603:45:37.1003:45:45.90+01:38:329:366.2
125GROHOWICZ Marek 495KRAKOWM155M 11200:00:2500:43:1401:36:5902:55:0603:46:06.3503:46:31.45+01:39:189:376.2
126PRZYBYLA Patrycja 687ZORYK27K 1400:00:1700:42:1901:41:3003:00:2003:46:43.3003:47:00.70+01:39:479:386.2
127ZDUNEK Józef 565Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM35M 11300:00:0500:40:2701:41:1603:02:4203:47:01.1503:47:06.35+01:39:539:396.2
128GAJEWSKA Izabella 479kobietybiegaja.plPRUSZKÓWK28K 1500:00:0700:41:3201:39:5103:02:2503:47:04.6503:47:12.10+01:39:589:396.2
129DURKIEWICZ Tomasz 407DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM254M 11400:00:1800:43:5801:41:3203:03:2203:47:01.5003:47:19.55+01:40:069:396.2
130KOT Tomasz 638KRAKÓWM255M 11500:00:1500:43:2301:44:3903:03:2703:47:06.5003:47:22.40+01:40:099:396.2
131FIGIEL Aleksandra 497FC po 40tceKRAKÓWK17K 1600:00:1600:44:3301:49:5403:07:4603:47:13.8003:47:30.45+01:40:179:406.2
132STĘPIEŃ Małgorzata 533FC po 40-tceKRAKÓWK18K 1700:00:1600:44:3301:49:5303:07:4603:47:15.0503:47:31.25+01:40:189:406.2
133NIEDZIELA Edyta 664KRAKÓWK29K 1800:00:1800:48:1201:53:0103:05:0903:47:26.7503:47:45.30+01:40:329:406.2
134DWORNIK Małgorzata 554KRAKÓWK19K 1900:00:1100:44:3201:43:2103:04:1303:47:40.0503:47:51.25+01:40:389:416.2
135KRÓL Łukasz 405KONSTANCIN-JEZIORNAM156M 11600:00:2100:43:0601:39:5102:59:5203:48:21.2003:48:42.30+01:41:299:436.2
136BERGEL Tomasz 542TKKF UKLEJNA MYŚLENICEMYŚLENICEM157M 11700:00:0300:40:2901:40:4003:04:2403:49:24.6503:49:28.15+01:42:149:456.1
137BOBER Anna 476OSTROWIEC ŚW.K210K 2000:00:2200:44:2801:45:5503:07:0203:49:35.4003:49:58.20+01:42:459:466.1
137PIĘTA Marlena 471OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIK211K 2100:00:2200:44:2801:45:5903:07:0303:49:35.2503:49:58.20+01:42:459:466.1
139PIÓRKOWSKA Aleksandra 584Biskupice Family TeamBISKUPICEK212K 2200:00:2700:49:0301:51:2403:07:0303:49:33.2503:50:01.00+01:42:479:466.1
140BALCAREK Grzegorz 636DĄBROWA GÓRNICZAM158M 11800:00:1700:43:5601:44:2903:04:1303:50:10.7503:50:28.40+01:43:159:476.1
141PLEBAN Małgorzata 467GŁOSKÓWK110K 2300:00:2400:45:5901:43:4303:05:4203:50:12.1003:50:36.60+01:43:239:476.1
142MAĆKOWSKI Łukasz 619TARNOBRZEGM256M 11900:00:1000:39:0401:33:1603:07:2103:50:56.3503:51:07.05+01:43:539:496.1
143SZCZEPANIAK Karol 463Cross Straceńców Team GłogówGŁOGÓWM257M 12000:00:1100:40:5901:43:2103:05:4703:50:59.7503:51:11.05+01:43:579:496.1
144GUZIKOWSKA Dominika 518NIEPOŁOMICEK111K 2400:00:1200:44:5101:48:0803:09:3203:51:04.0003:51:16.05+01:44:029:496.1
145OLEJNICZAK Agnieszka 689ŁÓDŹK213K 2500:00:1700:47:1301:44:3303:05:4803:52:06.0503:52:23.20+01:45:109:526.1
146MITRĘGA Paweł 623ŻYWIECM258M 12100:00:2100:46:1801:43:4903:09:0303:52:41.0003:53:02.85+01:45:499:546.1
147KOPEĆ Mariusz 677Night Runners+POŁANIECM159M 12200:00:0400:42:0801:42:4203:05:4703:54:49.4503:54:54.05+01:47:409:596
148JABŁONKA Bartosz 685....CZERWIONKA-LESZCZYNYM259M 12300:00:1900:46:5001:48:4403:11:0403:54:52.2503:55:11.50+01:47:589:596
149KASTELIK Monika 686IRONiaBIELSKO BIAŁAK112K 2600:00:2000:46:4801:49:1103:11:1603:55:22.5003:55:42.60+01:48:2910:006
150ZIELIŃSKI Przemysław 617RADOMSKOM260M 12400:00:2400:42:1701:35:4003:12:3603:56:56.7503:57:21.35+01:50:0810:046
151STROJEK Michał 555NU, ZAJEC! NU, POGODI!KRAKOWM160M 12500:00:0400:37:2401:29:5002:50:1303:57:38.0003:57:42.10+01:50:2810:065.9
152WÓJTOWICZ Zbigniew 466NOWA WIEŚM261M 12600:00:0400:42:1101:40:5703:04:5103:57:41.9503:57:46.20+01:50:3310:065.9
153PĘKALSKA Dorota 637ŻYWIECK214K 2700:00:2000:46:1801:49:0903:13:0103:57:32.5003:57:53.00+01:50:3910:065.9
154BIAŁASIK Bartosz 428Night RunnersKRAKÓWM161M 12700:00:1000:42:4701:39:5703:05:5004:00:09.0004:00:19.90+01:53:0610:135.9
155KOCZUR Joanna 493Deutsche Bank Marathon TeamKRAKÓWK215K 2800:00:2300:47:1601:50:3903:14:3204:00:51.6504:01:15.35+01:54:0210:145.9
156JODŁOWSKI Dominik 553KRAKÓWM262M 12800:00:1400:44:5601:50:4503:15:0304:01:00.9004:01:15.60+01:54:0210:155.9
157MUCHA Grażyna 472KRAKÓWK216K 2900:00:2300:47:2001:48:2703:14:3304:00:55.0504:01:18.85+01:54:0510:155.9
158CIOSEK Beata 496CHORZÓWK217K 3000:00:0700:42:0601:40:1303:11:4804:01:31.1004:01:39.00+01:54:2510:165.8
159WIERA Bogusław 643PSZCZYNAM263M 12900:00:0500:40:1901:34:3903:17:1504:02:27.1504:02:32.95+01:55:1910:195.8
160LISZKA Damian 511KATOWICEM264M 13000:00:1800:45:5201:46:0503:13:2104:02:17.9004:02:36.45+01:55:2310:185.8
161PÓŁTORZYCKI Piotr 401STOPA SŁUPSKSŁUPSKM265M 13100:00:0900:42:2201:49:4103:17:1404:04:24.7004:04:34.60+01:57:2110:245.8
162STARZYK Ewa 470TARNÓWK218K 3100:00:1100:45:0601:48:3803:17:1004:05:30.3004:05:42.10+01:58:2810:265.7
163OLIWA Edward 540-KRAKÓWM36M 13200:00:2200:37:4101:27:5103:20:2604:06:13.4004:06:35.95+01:59:2210:285.7
164HOŁUJ Andrzej 473KRAKÓWM37M 13300:00:1200:48:2101:50:2303:20:3504:07:43.3504:07:56.20+02:00:4310:325.7
165KUPIŃSKI Daniel 579SIEDLCEM162M 13400:00:2200:47:5201:51:3203:20:0704:08:12.6004:08:35.05+02:01:2110:335.7
166MATUSIEWICZ Karol 445ZĄBKIM266M 13500:00:0700:46:0501:49:2103:19:4104:08:49.3004:08:56.30+02:01:4310:355.7
167KONKOLEWSKA Agnieszka 552NIEZDROWICEK219K 3200:00:1000:43:5001:44:0903:14:5904:09:47.3504:09:57.60+02:02:4410:375.6
168JĘDRZEJCZAK Bartosz 582Leonardo TeamŚRODA WLKP.M267M 13600:00:2500:46:5001:49:0803:22:3604:09:32.4004:09:58.05+02:02:4410:375.7
169JURASZCZYK Dominika 675Szkoda nocy, szkoda dniaŻORYK113K 3300:00:1400:48:1401:54:3503:25:3304:12:52.3504:13:06.55+02:05:5310:455.6
170ZIÓŁEK Andrzej 631RYKOWISKONOWE GULCZEWOM268M 13700:00:2400:48:5401:55:2103:27:5104:13:25.5504:13:49.60+02:06:3610:475.6
171BEDNARSKA Dorota 662RYKOWISKOPŁOCKK220K 3400:00:2400:48:5401:55:2503:27:5204:13:25.8004:13:49.90+02:06:3610:475.6
172LIPIŃSKI Krzysztof 440TORUŃM269M 13800:00:2500:51:2901:57:4703:24:1404:13:31.1504:13:56.50+02:06:4310:475.6
173GRAJNY Piotr 585Mocni PomocniLACHOWICEM270M 13900:00:1700:39:3501:32:0103:18:5004:13:42.3504:14:00.05+02:06:4610:475.6
174TWOREK-KUCIA Monika 455MŁOSZOWAK221K 3500:00:1900:46:4901:51:3003:21:1904:13:41.0504:14:00.35+02:06:4710:475.6
175SZCZEPAŃSKA-BURZYŃSKA Karolina 484Klub Biegacza RTV Euro AGDWARSZAWAK114K 3600:00:0001:55:1204:14:11.6504:14:11.65+02:06:5810:485.5
176MONETA Piotr 508Dzięcioł z chęcią pień ciąłSOSNOWIECM163M 14000:00:1400:41:5001:45:0403:22:2704:14:41.1004:14:55.30+02:07:4210:505.5
177HETEL Beata 501BYDGOSZCZK115K 3700:00:1600:49:4301:55:2403:29:1604:15:09.4004:15:26.25+02:08:1310:515.5
178HETEL Adam 404Klub Bieracza EUROBYDGOSZCZM164M 14100:00:1600:49:4301:55:2503:29:1504:15:10.2504:15:26.80+02:08:1310:515.5
179GÓRNICKI Wojciech 513Road Runner PIPITYCHYM271M 14200:00:1200:44:4701:48:4103:19:2304:16:52.1504:17:05.10+02:09:5110:555.5
180GRACA Ewelina 641OŚWIĘCIMK116K 3800:00:0200:48:3101:55:3703:26:0804:17:50.9004:17:52.90+02:10:3910:585.5
181FIĄCEK Adam 427WYSOKA K/WROCŁAWIAM272M 14300:00:2300:45:5301:47:5403:23:4404:19:00.9504:19:24.20+02:12:1111:015.4
182MOCEK Paweł 414Bwotr.pl blog biegowyPSZÓWM273M 14400:00:1400:48:1701:57:5703:29:5904:19:27.4004:19:42.20+02:12:2911:025.4
183POCIĘGIEL Michał 516RADZISZÓWM165M 14500:00:2300:47:3401:51:4803:27:2404:20:34.5504:20:58.15+02:13:4411:055.4
184WARAKOMSKI Tomasz 574Truchtacz MiechowiceBYTOMM38M 14600:00:2700:48:3601:50:1403:29:3404:24:31.5504:24:58.60+02:17:4511:155.3
185URYĆ Dariusz 545BYTOMM274M 14700:00:0900:42:0101:48:0603:33:1204:24:56.6504:25:06.35+02:17:5311:165.3
186KURZYDŁO Natalia 65642 do szczęściaIGOŁOMIAK117K 3900:00:2400:48:5201:57:2903:32:0704:25:07.6504:25:32.55+02:18:1911:165.3
187KĘSICKI Robert 548KATOWICEM166M 14800:00:0300:35:4701:29:0503:48:0804:27:37.2004:27:40.20+02:20:2711:235.3
188MAZUREK Dariusz 483Wkurw_TeamSTALOWA WOLAM167M 14900:00:2800:39:2801:31:1403:46:3204:28:13.5504:28:41.70+02:21:2811:245.3
189PELCNER Marcin 598Klub Biegających LeśnikówROŻNOWOM275M 15000:00:1300:47:3401:55:3403:35:4504:29:43.7504:29:56.80+02:22:4311:285.2
190PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka 526PORANNY PATROL/EVIL TEAMOSIECZANYK118K 4000:00:1700:49:5701:58:2903:36:4404:29:58.5504:30:16.45+02:23:0311:295.2
191CZYŻYKOWSKI Kordian 635KATOWICEM276M 15100:00:0400:43:4501:56:0003:38:4904:34:11.0504:34:15.75+02:27:0211:405.1
192DUKIELSKI Grzegorz 521Stare DziadyWIELICZKAM277M 15200:00:1400:40:0801:50:3603:26:5204:35:05.7004:35:19.70+02:28:0611:425.1
193PRZYCHODKO Kamila 564Klub Biegacza JURUND SzczytnoSZCZYTNOK119K 4100:00:0400:49:0801:55:4703:39:3204:35:31.5004:35:36.40+02:28:2311:435.1
194STYPA Jerzy 437STO-nogi MilanówekGRODZISK MAZOWIECKIM39M 15300:00:1800:49:2601:57:2903:42:2804:35:53.7004:36:12.50+02:28:5911:445.1
195ŚMIGIELSKI Piotr 676KRAKÓWM278M 15400:00:2800:49:0301:55:2803:42:1604:36:27.8504:36:56.30+02:29:4311:455.1
196BANASZEWSKA Joanna 654OpusRangersTORUŃK120K 4200:00:2500:51:2902:04:1203:44:5504:38:34.5504:38:59.95+02:31:4611:515.1
197JANIAK Mariusz 490czerwone kogutyRADZYMINM279M 15500:00:0000:51:0301:59:5403:42:5204:41:42.3504:41:42.35+02:34:2911:595
198MŁYŃSKI Tomasz 665BILCZAM168M 15600:00:1400:48:5401:55:5603:42:3604:43:21.4004:43:35.70+02:36:2212:035
199LEWANDOWSKI Krzysztof 6681966ŁÓDŹM310M 15700:00:2600:48:5702:03:4103:51:4204:43:48.0004:44:14.20+02:37:0112:045
200PAK Dominik 657SKAWAM169M 15800:00:1200:48:2202:01:3603:42:3104:47:00.8504:47:13.35+02:40:0012:124.9
201STARZYK Sławek 673OŚWIĘCIMM280M 15900:00:2700:49:4802:03:3703:50:2604:47:02.2004:47:29.25+02:40:1612:124.9
202KOCOLOWSKI Jurek 614KRAKOWM311M 16000:00:1200:48:2102:01:3403:42:3004:47:24.5004:47:36.95+02:40:2312:134.9
203RYSZAWA Joanna 480KOBYŁKAK121K 4300:00:0000:50:4002:09:3503:50:5504:48:05.2004:48:05.20+02:40:5212:154.9
204SZCZUREK Andrzej 568KRAKÓWM312M 16100:00:1300:48:0602:08:1603:54:4704:48:14.9504:48:28.05+02:41:1412:154.9
205RADWAŃSKI Maciej 590WARSZAWAM170M 16200:00:1400:52:2302:08:2903:53:0504:49:47.4004:50:01.80+02:42:4812:194.9
206KRYPCZYK Katarzyna 492CHORZÓWK222K 4400:00:0800:45:1001:57:2003:56:0604:50:15.0004:50:23.15+02:43:0912:214.9
207STRZYŻ Ryszard 561CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM281M 16300:00:1600:50:1202:01:1003:54:1904:52:17.2504:52:34.10+02:45:2012:264.8
208KAIM Antoni 653MYŚLENICEM313M 16400:00:2200:48:5702:09:4103:58:4104:53:38.7004:54:00.95+02:46:4712:294.8
209ZEMŁA Krzysztof 583CHRZANÓWM314M 16500:00:2600:49:4202:08:3304:00:4704:55:35.2504:56:01.85+02:48:4812:344.8
210OTRĘBSKI Tomasz 588-OSWIECIMM282M 16600:00:2700:50:4102:03:3403:56:4804:56:55.4004:57:22.45+02:50:0912:384.7
211KACUGA Maria 622BĘDZINK32K 4500:00:1500:55:0302:11:5803:58:5304:59:53.3005:00:08.30+02:52:5512:454.7
212MZYK Fabian 534BBL MikołówORZESZEM283M 16700:00:1200:47:5902:09:5304:02:4505:01:08.3005:01:20.40+02:54:0712:484.7
213GIERADA Mateusz 620Night Runners GliwiceGLIWICEM171M 16800:00:1200:47:4402:03:4403:58:5205:04:46.9005:04:59.15+02:57:4512:584.6
214RZEPKA Magdalena 625Night Runners GliwiceGLIWICEK122K 4600:00:1200:47:4402:03:4703:58:5405:04:47.5505:04:59.90+02:57:4612:584.6
215MALINOWSKI Łukasz 580PĘCICEM172M 16900:00:2200:49:1402:01:3204:04:2205:09:08.8005:09:30.80+03:02:1713:094.6
216GMITRZUK Robert 571Klub Biegacza Jurund SzczytnoSZCZYTNOM315M 17000:00:0500:50:2602:08:5104:07:4405:10:49.3505:10:55.30+03:03:4213:134.5
217POZNAŃSKA Magdalena 629happy TRI friendsKRAKÓWK223K 4700:00:2600:55:1302:16:1804:14:4105:13:18.9505:13:45.40+03:06:3213:194.5
217POZNAŃSKI Tomasz 628happy TRI friendsKRAKÓWM284M 17100:00:2500:55:1502:16:2904:14:4705:13:19.8505:13:45.40+03:06:3213:204.5
219MACHAŁA Tomasz 475GLIWICEM285M 17200:00:2100:55:0302:16:2204:15:4605:18:09.6505:18:31.25+03:11:1813:324.4
220JANIAK Aleksandra 570POZNAŃK123K 4800:00:1901:00:2202:37:5804:22:5805:28:25.3505:28:44.35+03:21:3113:584.3
221KRUK Łukasz 556KATOWICEM286M 17300:00:1800:58:4002:14:2304:16:5605:32:13.5505:32:32.10+03:25:1814:084.2
222POGOCKA Monika 599WARSZAWAK124K 4900:00:2000:57:3002:25:2404:34:3405:38:25.5005:38:45.50+03:31:3214:244.2
223ZDUNEK Waldemar 505BÓBR TŁUSZCZWOLOMINM316M 17400:00:2100:55:1702:26:3304:29:4305:40:36.6005:40:58.30+03:33:4514:294.1
224MARCINKIEWICZ Katarzyna 507BÓBR TŁUSZCZKOBYŁKAK224K 5000:00:2200:55:1502:26:3004:29:4405:40:37.0005:40:59.35+03:33:4614:294.1
225POLANSKI Adrian 601WARSZAWAM287M 17500:00:00   
226CZYŻ Karolina 633KRAKÓWK125K 5100:00:00   
227 p6  100:00:00   
DNCCABAJ Rafał 415Biegusiem.plMROZYM200:00:0800:56:2402:29:5505:11:5706:10:37.6006:10:45.80--
NADKAŃSKI Marek 502MOK MSZANA DOLNAMSZANA GÓNAM3DNF00:33:18 DNF01:20:18 DNF02:21:49 DNF DNF DNF--
RADWAŃSKA Małgorzata 591WARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:47:43 DNF04:50:47 DNF DNF DNF--
WIĘCŁAWSKI Michał 418KRAKÓWM1DNF00:34:09 DNF01:21:12 DNF DNF DNF DNF--
JAKUBIK Monika 618Gang ŁysychWARSZAWAK1DNF01:08:05 DNF02:43:51 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 232 wynik(ów)