«КРОЧЫМ РАЗАМ» 1 ТУР ЧЕМПИОНАТА ГРОДНЕНСКОЙ ОБЛАСТИ - 5KM

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-05-12
Miejsce/ Place:
Гродно
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
132
Wystartowało/ Started:
109
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
108
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ПИЦКО Максим 205ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры1M 100:39:12.85 7:507.6
2ЕРЕМЕЙЧИК Сергей 271ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM18-291M 200:40:13.45+00:01:008:027.5
3БАРЫШ Никита 219ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM18-292M 300:40:31.80+00:01:188:067.4
4ГЕРМАКОВСКИЙ Глеб 210ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры2M 400:40:47.75+00:01:348:097.4
5КРИВОПУСТ Андрей 238ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОM-Юниоры3M 500:40:49.00+00:01:368:097.3
6ВОЛОХ Алексей 206ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM-Юниоры4M 600:40:51.05+00:01:388:107.3
7ВОЛЧОК Роман 263СОКОЛВОЛКОВЫСКM45-491M 700:41:09.00+00:01:568:137.3
8КУЛЕШ Павел 249HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-391M 800:41:34.20+00:02:218:187.2
9ВОЙТЕХОВСКАЯ Наталья 264СОКОЛВОЛКОВЫСКЖ40-441K 100:41:35.45+00:02:228:197.2
10МЕЛЬНИЧЕНКО Денис 220ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM18-293M 900:41:37.80+00:02:248:197.2
11СКОРОХОД Александр 267ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-441M 1000:41:38.45+00:02:258:197.2
12ХОРОШКО Денис 292ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-392M 1100:41:40.40+00:02:278:207.2
13КАШКЕВИЧ Владимир 251HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-393M 1200:41:47.10+00:02:348:217.2
14ПЕШКО Александр 331БРЕСТM-Инвалиды(A)1M 1300:42:14.45+00:03:018:277.1
15ХАРКО Кирилл 123ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-442M 1400:42:19.65+00:03:068:287.1
16ЯСКЕВИЧ Виктория 211ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Дети1K 200:42:29.40+00:03:168:307.1
17KUZICH Ihar 226БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTM40-443M 1500:42:48.10+00:03:358:337
18ХАРКО Павел 295ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM-Дети1M 1600:42:54.90+00:03:428:347
19ХАРИТОНЮК Анастасия 241HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ-Дети2K 300:42:56.35+00:03:438:357
20МАТЫС Ярослав 259HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Юниоры5M 1700:43:00.40+00:03:478:367
21ЕВТУХ Анатолий 225ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM50-541M 1800:43:28.65+00:04:158:416.9
22ЗАЙЦЕВ Игорь 273СВИТАНАКГ ЖЛОБИНM55-591M 1900:43:35.80+00:04:228:436.9
23КЛЮЧЕНКО Инга 269ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-442K 400:43:54.65+00:04:418:476.8
24ДЯГИЛЕВА Мария 231БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙБРЕСТЖ-Юниоры1K 500:43:55.00+00:04:428:476.8
25МАРКЕВИЧ Галина 244HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ50-541K 600:44:07.90+00:04:558:496.8
26СТЕПУРА Николай 243HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM50-542M 2000:44:07.95+00:04:558:496.8
27ЗВЕРОВИЧ Елена 270ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ55-591K 700:44:27.05+00:05:148:536.7
28ПИУТА Вероника 274СОКОЛЛИДАЖ30-391K 800:44:39.45+00:05:268:556.7
29ШИМКОВИЧ Юля   304БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-291K 900:44:48.35+00:05:358:576.7
30АНАТОЛИЙ Ганевич 326ГРОДНОM40-444M 2100:44:58.20+00:05:458:596.7
31БОБРИК Алексей 248HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM30-394M 2200:45:01.45+00:05:489:006.7
32ГОРБАЧ Ольга 215ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Юниоры2K 1000:45:16.40+00:06:039:036.6
33ЛУКАШЕВИЧ Валерий 322СОКОЛЛИДАM40-445M 2300:45:18.45+00:06:059:036.6
34ЛЕВЧИК Карина 208ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ-Юниоры3K 1100:45:19.55+00:06:069:046.6
35ЧАЙКО Сергей 320СОКОЛЛИДАM40-446M 2400:45:22.30+00:06:099:046.6
36ХОТЯНОВИЧ Инна 209ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ40-443K 1200:45:23.95+00:06:119:046.6
37СТАСЬКО Татьяна 222KPOKIМИНСКЖ40-444K 1300:45:34.45+00:06:219:076.6
38МИХНО Мария 216ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ18-292K 1400:45:53.25+00:06:409:106.5
39БАРАНОВСКИЙ Владислав 333СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОM70+1M 2500:46:12.65+00:06:599:146.5
40ПАНКРАТОВА Настя 201МИНСКЖ30-392K 1500:46:18.45+00:07:059:156.5
41ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина 266ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ18-293K 1600:46:32.95+00:07:209:186.4
42ПАНКРАТОВА Оксана 202МИНСКЖ30-393K 1700:46:56.70+00:07:439:236.4
43САКУТА Юлия 254HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-394K 1800:47:18.85+00:08:069:276.3
44КАДИК Дмитрий 284СОКОЛЛИДАM30-395M 2600:47:23.30+00:08:109:286.3
45ХАРИТОНЮК Людмила 240HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ45-491K 1900:47:23.70+00:08:109:286.3
46ЛАНИН Олег 204ГРОДНОM45-492M 2700:47:25.20+00:08:129:296.3
47АРЕН Сергей 223ГРОДНОM60-641M 2800:47:35.70+00:08:229:316.3
48ГАВРУС Вацлав 318СОКОЛЛИДАM65-691M 2900:47:36.35+00:08:239:316.3
49ЛУКАШЕВИЧ Полина 321СОКОЛЛИДАЖ-Юниоры4K 2000:48:06.90+00:08:549:376.2
50БАЛЕЙКО Юля 311БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-294K 2100:48:11.95+00:08:599:386.2
51МАРКУЛИС Татьяна 250HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ30-395K 2200:48:17.35+00:09:049:396.2
52ДАНИЛОВИЧ Александр 227СКИДЕЛЬM60-642M 3000:48:17.40+00:09:049:396.2
53САКУТА Александр 255HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети2M 3100:48:19.45+00:09:069:396.2
54ЖУКОВЕЦ Настя 312БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-295K 2300:48:24.75+00:09:119:406.2
55ШИТИНЕЦ Олег 330СОКОЛВОЛКОВЫСКM-Юниоры6M 3200:48:42.75+00:09:299:446.2
56БРИНГЕЛЬ Полина 303БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-296K 2400:48:45.75+00:09:329:456.2
57ПИУТА Виолетта 275СОКОЛЛИДАЖ-Дети3K 2500:48:51.40+00:09:389:466.1
58КОДИК Полина 281СОКОЛЛИДАЖ-Дети4K 2600:48:54.00+00:09:419:466.1
59ДЕНИСЕВИЧ Маша 313БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-297K 2700:49:01.15+00:09:489:486.1
60ОКЛАДНИКОВА Кристина 314СОКОЛЛИДАЖ60-641K 2800:49:16.30+00:10:039:516.1
61ПИЛЕВИЧ Екатерина 280СОКОЛЛИДАЖ30-396K 2900:49:37.85+00:10:259:556
62РОССИНСКАЯ Катя 306БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-298K 3000:49:53.25+00:10:409:586
63МАТЫС Оксана 258HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ40-445K 3100:49:59.60+00:10:4610:006
64ШЕСТАК Татьяна 276СОКОЛЛИДАЖ30-397K 3200:50:10.85+00:10:5810:026
65СМУРАГА Константина 245HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ60-642K 3300:50:24.50+00:11:1110:056
66ЕНЗА Дарья 285СОКОЛЛИДАЖ-Дети5K 3400:50:25.10+00:11:1210:056
67ЖИТКО Маргарита 310БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-299K 3500:50:29.55+00:11:1610:065.9
68ШЛЮХТИЦ Ярослав 265HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети3M 3300:50:32.30+00:11:1910:065.9
69ХАНЕВИЧ Александра 332СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ65-691K 3600:50:36.80+00:11:2310:075.9
70ЗАВИНОВСКАЯ Лидия 298СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ65-692K 3700:50:40.70+00:11:2710:085.9
71ДУБРОВКА Марина 305БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-2910K 3800:50:43.70+00:11:3010:085.9
72КИСЕЛЬ Алеся 302БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-2911K 3900:50:50.90+00:11:3810:105.9
73АДАМЕНЯ Светлана 252HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ50-542K 4000:50:53.40+00:11:4010:105.9
74ТАРАС Алена 247HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ18-2912K 4100:51:08.85+00:11:5610:135.9
75ЛЕСЬКО Ирина 213ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ55-592K 4200:51:11.70+00:11:5810:145.9
76КУДРОВА Ирина 253HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ60-643K 4300:51:17.00+00:12:0410:155.8
77КОХНОВСКИЙ Егор 329СОКОЛВОЛКОВЫСКM-Юниоры7M 3400:51:20.95+00:12:0810:165.8
78МАРИ Яскевич 327ГРОДНОM-Дети4M 3500:51:21.90+00:12:0910:165.8
79ПРИЩЕПОВА Татьяна 239ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОЖ60-644K 4400:51:29.80+00:12:1610:185.8
80КОДИК Ольга 283СОКОЛЛИДАЖ30-398K 4500:51:33.00+00:12:2010:185.8
81УРБАНОВИЧ Анна 316СОКОЛЛИДАЖ70+1K 4600:51:51.40+00:12:3810:225.8
82РАПЕЙКО Елена 256HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ45-492K 4700:51:55.45+00:12:4210:235.8
83КУПРИЯН Катя 308БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-2913K 4800:52:02.45+00:12:4910:245.8
84АРТЮХ Люда 309БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-2914K 4900:52:02.70+00:12:4910:245.8
85ХАРКО Анна 268ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИЖ40-446K 5000:52:07.00+00:12:5410:255.8
86ЯНУШЕВСКАЯ Алена 307БЕЛОРУСССКИЙ СОЮЗ ЖЕНЩИН ГРГУ ИМ. Я. КУПАЛЫ ГРОДНОЖ18-2915K 5100:52:10.70+00:12:5710:265.7
87ЛАКОМКИН Виктор 296СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОM65-692M 3600:52:25.50+00:13:1210:295.7
88БИЧ Регина 212ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОЖ65-693K 5200:52:49.65+00:13:3610:345.7
89САМОКАР Семен 286СОКОЛЛИДАM-Дети5M 3700:52:51.85+00:13:3910:345.7
90САМОКАР Елизавета 287СОКОЛЛИДАЖ-Дети6K 5300:53:04.95+00:13:5210:375.7
91СОКОЛОВА Александра 328ШКОЛА АНГ. ЯЗ. INRIVERГРОДНОЖ30-399K 5400:53:35.80+00:14:2210:435.6
92ТОЛОЧКО Елизавета 261HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ-Дети7K 5500:53:43.00+00:14:3010:445.6
93БУЗУН Игнат 260HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM-Дети6M 3800:54:50.90+00:15:3810:585.5
94САМОКАР Михаил 288СОКОЛЛИДАM-Дети7M 3900:56:27.80+00:17:1411:175.3
95ВОЛЧКЕВИЧ Вероника 317СОКОЛЛИДАЖ70+2K 5600:56:49.65+00:17:3611:225.3
96ОБУХОВИЧ Тереса 315СОКОЛЛИДАЖ65-694K 5700:58:20.25+00:19:0711:405.1
97ЛОКИТЬ Казимир 319СОКОЛЛИДАM70+2M 4000:59:07.90+00:19:5511:495.1
98КОДИК Анастасия 282СОКОЛЛИДАЖ-Дети8K 5800:59:17.45+00:20:0411:515.1
99ПАВЛЮКЕВИЧ Елена 246HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНЖ70+3K 5901:00:36.55+00:21:2312:075
100ШЕСТАК Ульяна 277СОКОЛЛИДАЖ-Дети9K 6001:01:03.50+00:21:5012:124.9
101ЛАКОМКИНА Татьяна 297СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ65-695K 6101:02:00.10+00:22:4712:244.8
102МАЗАЙЛО Елена 323ГИМНАЗИЯ №9ГРОДНОЖ45-493K 6201:02:19.55+00:23:0612:274.8
103ПАВЛЮКЕВИЧ Людмила 300СОВЕТ ВЕТЕРАНОВГРОДНОЖ60-645K 6301:02:40.75+00:23:2712:324.8
104ПИЛЕВИЧ Милана 279СОКОЛЛИДАЖ-Дети10K 6401:03:10.75+00:23:5712:384.7
105КРИВОПУСТ Ядвига 237ЗА КРОКАМ КРОК УЗВГРОДНОЖ65-696K 6501:04:38.80+00:25:2512:554.6
106БЕРЕЗИНА Светлана 221KPOKIМИНСКЖ70+4K 6601:05:59.70+00:26:4613:124.5
107ГОЛОВКО Антон 290СОКОЛЛИДАM-Инвалиды(A)2M 4101:07:06.60+00:27:5313:254.5
108МИНИАХМЕТОВ Рамил 214ГРОДНЕНСКОЕ ОБЛАСТНОЕ КАДЕТСКОЕ УЧИЛИЩЕГРОДНОM50-543M 4201:24:27.30+00:45:1416:533.6
СТЕПУРА Илья 242HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИ ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM18-29 DNF--
Znaleziono 109 wynik(ów)