1. SŁUPSKA SZTAFETA WITKACOWSKA

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2020-07-18
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
26
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | 5km | 6km | 7km | 8km | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu1km2km3km4km5km6km7km8km9kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                
1KRYZEL Tomasz
KACZOR Agnieszka
LEWIŃSKI Kondrad
ZAKRZEWSKA Sara
RÓŻAŃSKI Dawid
27WIKING RYCHNOWYDEBRZNO   100:00:0200:02:5200:06:0000:09:0800:12:2200:15:0700:18:0800:21:3400:25:1500:28:1700:31:24.0500:31:26.08 3:0819,1
2KASZUBA Łukasz
WIECHOWSKA Zuzanna
TROJAK Jakub
GAWRON Piotr
MATUSZEWSKI Karol
17MŁODZI WILCYKOSZALIN   200:00:0100:02:5600:06:0800:09:5600:13:4000:17:2300:21:0800:24:0200:27:1100:30:0600:33:15.3500:33:17.26+00:01:513:1918,0
3DUDA Grzegorz
MUSIAŁ Patryk
JAKUBCZAK Marcin
MACHTYK Marta
STEC Jakub
7BEST BEASTSBUKÓWKA   300:00:0200:02:5700:06:0900:09:5300:13:3600:16:5200:20:1600:24:2400:28:3200:31:5200:35:06.7500:35:08.83+00:03:423:3017,1
4KARAŚ Radosław
CZYŻYKOWSKI Krzysztof
SITNIK Mikołaj
KOBYLIŃSKI Przemysław
CZYŻYKOWSKI Mateusz
9CAMEL TEAMSŁUPSK   400:00:0300:03:3200:07:5800:11:3700:15:2000:18:5200:22:3000:25:3000:28:3200:31:5900:35:37.7100:35:41.21+00:04:133:3316,8
5GUZIK Piotr
PAWLIK Krystian
WEGNER Aneta
FABICH Adrian
GRAFF Norbert
24USB USTKASZCZENURZE   500:00:0000:03:0200:06:3300:10:1000:14:0600:18:2300:23:1700:27:0700:30:5200:33:5800:37:13.2500:37:14.17+00:05:493:4316,1
6KOCZOROWSKI Paweł
ZIELONKA Mateusz
NOWAK Paweł
RACZYŃSKA Anna
BOWNIK Wojciech
6BALTIC SEALSSŁUPSK   600:00:0200:03:2300:07:0600:10:5100:14:4300:18:3600:22:4600:26:3700:30:3300:33:5800:37:39.3600:37:42.30+00:06:153:4615,9
7GARSKI Kryspin (Junior)
GARSKA Joanna
GROCHOWSKI Mateusz
KĘSIK Agnieszka
GARSKI Kryspin
23ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASLUPSK   700:00:0200:03:2900:07:1700:11:1700:15:4000:19:1700:23:0200:26:4800:31:0500:34:2000:37:45.8400:37:48.22+00:06:213:4615,9
8PIETRZYK Paweł
TRUSIAK Miłosz
TRUSIAK Agnieszka
KOŚLA Justyna
GRACHEL Dariusz
19NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSK   800:00:0200:03:3000:07:1500:11:0300:15:1200:19:1000:23:1800:27:1900:31:3000:34:3800:38:05.3800:38:08.12+00:06:413:4815,7
9SZCZYPEK Arkadiusz
STRUZIK Ola
CZESZEK Ireneusz
ANGRYS Maciej
SITARCZYK Damian
11FUNDACJA ZASTOPUJ 1SIANÓW   900:00:0200:03:2100:07:1700:11:4100:16:5700:20:3200:24:4400:28:2700:32:2100:35:4400:39:30.8800:39:33.41+00:08:063:5715,2
10KOWALCZYK Justyna
ADAMIEC Marek
KOWALCZYK Sebastian
DERRA Michał
KACZOROWSKI Paweł
26W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKA   1000:00:0300:04:3900:09:4000:13:3100:17:3900:22:0400:26:2700:30:0000:33:3600:37:1000:41:00.1600:41:03.29+00:09:364:0614,6
11JOŃCA Jakub
JOŃCA Klaudia
ZDYBAŁ Magdalena
KAWKA Adrian
CHOLEWIŃSKI Artur
21RAKIETYSŁUPSK   1100:00:0200:03:2500:07:3800:12:2900:17:3100:22:4400:28:2400:31:4100:35:0300:38:2000:41:39.1500:41:41.69+00:10:154:0914,4
12KABAT Krzysztof
JANONIS Marek
CHMIELEWSKA Klaudia
GRULKOWSKI Damian
ROLBIECKI Łukasz
3APATOR TELEMETRIASŁUPSK   1200:00:0200:03:2200:07:2800:11:4200:15:5900:21:3000:27:4200:31:3900:35:4900:39:0300:42:28.7500:42:31.22+00:11:044:1414,1
13ROKUSZEWSKI Piotr
HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa
GRACHEL Justyna
SOBCZYK Patryk
KMIECIK Paweł
4APATOR TELEMETRIA ASŁUPSK   1300:00:0300:04:2200:08:5700:13:1600:18:2600:22:4400:27:1000:30:5800:35:2600:39:0100:42:53.3000:42:56.37+00:11:294:1714,0
14KARWASZ Krzysztof
KOWALCZYK Rafał
BIKUN Tomasz
PIEKARSKA Aneta
MAZIEK Roman
15MECHANIK SŁUPSKKWAKOWO   1400:00:0300:04:1600:08:5500:12:3000:16:3800:20:4300:24:5000:29:1100:34:0500:38:1900:42:56.3300:42:59.91+00:11:324:1714,0
15SEKUŁA-GRUŻEWSKA Martyna
WIELGUS Aleksandra
KONKEL Joanna
KRZYŻANEK Marta
SPYCHALSKI Artur
16MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO/MOCZYMORDY TEAM/AKTYWNA FABRYKASŁAWNO   1500:00:0300:04:4900:10:2100:14:4300:19:1000:23:4100:28:2500:32:3600:36:5300:40:3600:44:23.6400:44:26.65+00:12:594:2613,5
16RUDNIK Krzysztof
CZERNYHOWSKA Aneta
RUDNIK Janina
DYJAS Marta
ZACH Dorota
22SP8 SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKA   1600:00:0200:02:4800:05:4600:10:1200:15:0000:19:3900:24:2200:29:3100:34:4200:39:5300:44:58.7100:45:00.86+00:13:344:2913,3
17GAWEŁ Andrzej
GAWEŁ Izabela
SKRZYPIEC Krzysztof
GAWEŁ Iwona
GAWEŁ Zbigniew
20POMERIDERSSŁUPSK   1700:00:0200:04:1200:08:4400:12:5500:17:0900:21:3600:26:1100:31:4300:37:2700:41:2000:45:12.4000:45:15.17+00:13:484:3113,3
18SYCHLA Monika
RUSZYŃSKA-PLUTA Kinga
MICHALAK-MAŁECKA Anna
ANDRZEJEWSKA Paulina
KNAP Marta
25VACU ACTIV GYMKOBYLNICA   1800:00:0300:04:4300:09:5700:13:5200:17:5100:22:2900:27:2400:31:4200:36:2900:41:0000:45:46.9000:45:50.80+00:14:224:3413,1
19BOGUMIŁOW Marcin
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella
SETNIK Monika
BUDZYŃSKA Elżbieta
ANTONIAK Grzegorz
23 FALE SŁUPSKSŁUPSK   1900:00:0200:03:2100:06:5700:11:4600:16:5800:21:5000:26:5500:32:2900:38:2400:42:0000:45:46.9300:45:49.08+00:14:224:3413,1
20SROKA Szymon
MURASZKO Emilia
JASIONEK Bożena
CHRZĄTEK Grzegorz
SROKA Katarzyna
5APATOR TELEMETRIA BSLUPSK   2000:00:0200:03:3900:08:3500:13:1100:18:3300:23:3500:28:3400:32:5700:37:4100:42:1400:47:02.5800:47:05.04+00:15:384:4212,8
21SULL Kacper
FRĄCKIEWICZ Piotr
FRĄCKIEWICZ Hanna
ROGALA Łukasz
TURCZYN Grzegorz
13IMPREZAKOBYLNICA   2100:00:0300:03:4600:07:5200:12:2000:17:0700:21:5000:26:5700:31:1600:39:0000:43:4500:49:19.8200:49:23.39+00:17:554:5612,2
22HARASYM Daniel
PAŁĄSZ Karolina
LEMAŃCZUK Ania
CZAPLIŃSKI Piotr
WITKOWSKI Bartosz
12FUNDACJA ZASTOPUJ 2SIANÓW   2200:00:0400:04:3900:09:2700:14:2600:20:2200:25:2900:31:2800:36:4100:41:5300:45:4700:50:14.7000:50:19.31+00:18:505:0111,9
23MACIEJEWSKI Tomasz
MARCJAN Małgorzata
PODLEŚ Danuta
PRUSZKA Agnieszka
SZUDARSKI Marek
10DWA KIJEWIDZINO   2300:00:0400:04:3100:09:3700:14:4900:20:2200:26:1800:32:1900:36:4600:41:5700:46:1900:51:54.2700:51:58.38+00:20:305:1111,6
24LUBIŃSKA Liliana
PŁODZIEŃ Karolina
FRUBA Karina
MARCZAK Małgorzata
FIGIEL Dominika
18NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWO   2400:00:0300:05:4900:12:3800:17:2800:22:3500:27:0800:32:0100:36:3700:41:3100:46:5200:52:33.9200:52:37.11+00:21:095:1511,4
25KWIATEK Irek
DOROBISZ Magdalena
DZIĄBOR Andrzej
DOROBISZ Piotr
BANASIEWICZ Damian
8BYLEDOMETYBĘDZIN   2500:40:06   
DNCJEFIMCZYK Norbert
ZACHARCZUK Albin
BORYCHOWSKI Mariusz
JANKOWSKI Radosław
STRUK Adam
11 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYLĘBORK 00:00:0100:02:4700:05:3700:08:3400:11:3300:14:2600:17:1600:20:0200:23:0400:25:3900:28:33.7800:28:35.760:0021,0
DNCKOZAK Arkadiusz
SIELMASZUK Aneta
KOZAK Arkadiusz
ANTIPENKO Olha
KOZAK Arkadiusz
28BYLE DO METY 00:00:0200:02:5200:05:5500:10:3700:15:5000:19:0100:22:1700:26:1300:30:3600:33:4800:37:00.9400:37:03.190:0016,2
Znaleziono 27 wynik(ów)