1. SŁUPSKA SZTAFETA WITKACOWSKA

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2020-07-18
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
26
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 2km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | 5km | 6km | 7km | 8km | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1km2km
    
DNCJEFIMCZYK Norbert
ZACHARCZUK Albin
BORYCHOWSKI Mariusz
JANKOWSKI Radosław
STRUK Adam
11 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYLĘBORK 00:00:0100:02:4700:05:37
2RUDNIK Krzysztof
CZERNYHOWSKA Aneta
RUDNIK Janina
DYJAS Marta
ZACH Dorota
22SP8 SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKA 00:00:0200:02:4800:05:46
DNCKOZAK Arkadiusz
SIELMASZUK Aneta
KOZAK Arkadiusz
ANTIPENKO Olha
KOZAK Arkadiusz
28BYLE DO METY 00:00:0200:02:5200:05:55
4KRYZEL Tomasz
KACZOR Agnieszka
LEWIŃSKI Kondrad
ZAKRZEWSKA Sara
RÓŻAŃSKI Dawid
27WIKING RYCHNOWYDEBRZNO 00:00:0200:02:5200:06:00
5KASZUBA Łukasz
WIECHOWSKA Zuzanna
TROJAK Jakub
GAWRON Piotr
MATUSZEWSKI Karol
17MŁODZI WILCYKOSZALIN 00:00:0100:02:5600:06:08
6DUDA Grzegorz
MUSIAŁ Patryk
JAKUBCZAK Marcin
MACHTYK Marta
STEC Jakub
7BEST BEASTSBUKÓWKA 00:00:0200:02:5700:06:09
7GUZIK Piotr
PAWLIK Krystian
WEGNER Aneta
FABICH Adrian
GRAFF Norbert
24USB USTKASZCZENURZE 00:00:0000:03:0200:06:33
8BOGUMIŁOW Marcin
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella
SETNIK Monika
BUDZYŃSKA Elżbieta
ANTONIAK Grzegorz
23 FALE SŁUPSKSŁUPSK 00:00:0200:03:2100:06:57
9KOCZOROWSKI Paweł
ZIELONKA Mateusz
NOWAK Paweł
RACZYŃSKA Anna
BOWNIK Wojciech
6BALTIC SEALSSŁUPSK 00:00:0200:03:2300:07:06
10PIETRZYK Paweł
TRUSIAK Miłosz
TRUSIAK Agnieszka
KOŚLA Justyna
GRACHEL Dariusz
19NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSK 00:00:0200:03:3000:07:15
11SZCZYPEK Arkadiusz
STRUZIK Ola
CZESZEK Ireneusz
ANGRYS Maciej
SITARCZYK Damian
11FUNDACJA ZASTOPUJ 1SIANÓW 00:00:0200:03:2100:07:17
12GARSKI Kryspin (Junior)
GARSKA Joanna
GROCHOWSKI Mateusz
KĘSIK Agnieszka
GARSKI Kryspin
23ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASLUPSK 00:00:0200:03:2900:07:17
13KABAT Krzysztof
JANONIS Marek
CHMIELEWSKA Klaudia
GRULKOWSKI Damian
ROLBIECKI Łukasz
3APATOR TELEMETRIASŁUPSK 00:00:0200:03:2200:07:28
14JOŃCA Jakub
JOŃCA Klaudia
ZDYBAŁ Magdalena
KAWKA Adrian
CHOLEWIŃSKI Artur
21RAKIETYSŁUPSK 00:00:0200:03:2500:07:38
15SULL Kacper
FRĄCKIEWICZ Piotr
FRĄCKIEWICZ Hanna
ROGALA Łukasz
TURCZYN Grzegorz
13IMPREZAKOBYLNICA 00:00:0300:03:4600:07:52
16KARAŚ Radosław
CZYŻYKOWSKI Krzysztof
SITNIK Mikołaj
KOBYLIŃSKI Przemysław
CZYŻYKOWSKI Mateusz
9CAMEL TEAMSŁUPSK 00:00:0300:03:3200:07:58
17SROKA Szymon
MURASZKO Emilia
JASIONEK Bożena
CHRZĄTEK Grzegorz
SROKA Katarzyna
5APATOR TELEMETRIA BSLUPSK 00:00:0200:03:3900:08:35
18GAWEŁ Andrzej
GAWEŁ Izabela
SKRZYPIEC Krzysztof
GAWEŁ Iwona
GAWEŁ Zbigniew
20POMERIDERSSŁUPSK 00:00:0200:04:1200:08:44
19KARWASZ Krzysztof
KOWALCZYK Rafał
BIKUN Tomasz
PIEKARSKA Aneta
MAZIEK Roman
15MECHANIK SŁUPSKKWAKOWO 00:00:0300:04:1600:08:55
20ROKUSZEWSKI Piotr
HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa
GRACHEL Justyna
SOBCZYK Patryk
KMIECIK Paweł
4APATOR TELEMETRIA ASŁUPSK 00:00:0300:04:2200:08:57
21HARASYM Daniel
PAŁĄSZ Karolina
LEMAŃCZUK Ania
CZAPLIŃSKI Piotr
WITKOWSKI Bartosz
12FUNDACJA ZASTOPUJ 2SIANÓW 00:00:0400:04:3900:09:27
22MACIEJEWSKI Tomasz
MARCJAN Małgorzata
PODLEŚ Danuta
PRUSZKA Agnieszka
SZUDARSKI Marek
10DWA KIJEWIDZINO 00:00:0400:04:3100:09:37
23KOWALCZYK Justyna
ADAMIEC Marek
KOWALCZYK Sebastian
DERRA Michał
KACZOROWSKI Paweł
26W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKA 00:00:0300:04:3900:09:40
24SYCHLA Monika
RUSZYŃSKA-PLUTA Kinga
MICHALAK-MAŁECKA Anna
ANDRZEJEWSKA Paulina
KNAP Marta
25VACU ACTIV GYMKOBYLNICA 00:00:0300:04:4300:09:57
25SEKUŁA-GRUŻEWSKA Martyna
WIELGUS Aleksandra
KONKEL Joanna
KRZYŻANEK Marta
SPYCHALSKI Artur
16MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO/MOCZYMORDY TEAM/AKTYWNA FABRYKASŁAWNO 00:00:0300:04:4900:10:21
26LUBIŃSKA Liliana
PŁODZIEŃ Karolina
FRUBA Karina
MARCZAK Małgorzata
FIGIEL Dominika
18NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWO 00:00:0300:05:4900:12:38
27KWIATEK Irek
DOROBISZ Magdalena
DZIĄBOR Andrzej
DOROBISZ Piotr
BANASIEWICZ Damian
8BYLEDOMETYBĘDZIN 00:40:06
Znaleziono 27 wynik(ów)