1. SŁUPSKA SZTAFETA WITKACOWSKA

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2020-07-18
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
30
Wystartowało:
27
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
26
Na trasie:
1
Pełne wyniki dla 9km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2km | 3km | 4km | 5km | 6km | 7km | 8km | 9km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu1km2km3km4km5km6km7km8km9km
           
DNCJEFIMCZYK Norbert
ZACHARCZUK Albin
BORYCHOWSKI Mariusz
JANKOWSKI Radosław
STRUK Adam
11 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANYLĘBORK 00:00:0100:02:4700:05:3700:08:3400:11:3300:14:2600:17:1600:20:0200:23:0400:25:39
2KRYZEL Tomasz
KACZOR Agnieszka
LEWIŃSKI Kondrad
ZAKRZEWSKA Sara
RÓŻAŃSKI Dawid
27WIKING RYCHNOWYDEBRZNO 00:00:0200:02:5200:06:0000:09:0800:12:2200:15:0700:18:0800:21:3400:25:1500:28:17
3KASZUBA Łukasz
WIECHOWSKA Zuzanna
TROJAK Jakub
GAWRON Piotr
MATUSZEWSKI Karol
17MŁODZI WILCYKOSZALIN 00:00:0100:02:5600:06:0800:09:5600:13:4000:17:2300:21:0800:24:0200:27:1100:30:06
4DUDA Grzegorz
MUSIAŁ Patryk
JAKUBCZAK Marcin
MACHTYK Marta
STEC Jakub
7BEST BEASTSBUKÓWKA 00:00:0200:02:5700:06:0900:09:5300:13:3600:16:5200:20:1600:24:2400:28:3200:31:52
5KARAŚ Radosław
CZYŻYKOWSKI Krzysztof
SITNIK Mikołaj
KOBYLIŃSKI Przemysław
CZYŻYKOWSKI Mateusz
9CAMEL TEAMSŁUPSK 00:00:0300:03:3200:07:5800:11:3700:15:2000:18:5200:22:3000:25:3000:28:3200:31:59
DNCKOZAK Arkadiusz
SIELMASZUK Aneta
KOZAK Arkadiusz
ANTIPENKO Olha
KOZAK Arkadiusz
28BYLE DO METY 00:00:0200:02:5200:05:5500:10:3700:15:5000:19:0100:22:1700:26:1300:30:3600:33:48
7GUZIK Piotr
PAWLIK Krystian
WEGNER Aneta
FABICH Adrian
GRAFF Norbert
24USB USTKASZCZENURZE 00:00:0000:03:0200:06:3300:10:1000:14:0600:18:2300:23:1700:27:0700:30:5200:33:58
8KOCZOROWSKI Paweł
ZIELONKA Mateusz
NOWAK Paweł
RACZYŃSKA Anna
BOWNIK Wojciech
6BALTIC SEALSSŁUPSK 00:00:0200:03:2300:07:0600:10:5100:14:4300:18:3600:22:4600:26:3700:30:3300:33:58
9GARSKI Kryspin (Junior)
GARSKA Joanna
GROCHOWSKI Mateusz
KĘSIK Agnieszka
GARSKI Kryspin
23ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASLUPSK 00:00:0200:03:2900:07:1700:11:1700:15:4000:19:1700:23:0200:26:4800:31:0500:34:20
10PIETRZYK Paweł
TRUSIAK Miłosz
TRUSIAK Agnieszka
KOŚLA Justyna
GRACHEL Dariusz
19NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSK 00:00:0200:03:3000:07:1500:11:0300:15:1200:19:1000:23:1800:27:1900:31:3000:34:38
11SZCZYPEK Arkadiusz
STRUZIK Ola
CZESZEK Ireneusz
ANGRYS Maciej
SITARCZYK Damian
11FUNDACJA ZASTOPUJ 1SIANÓW 00:00:0200:03:2100:07:1700:11:4100:16:5700:20:3200:24:4400:28:2700:32:2100:35:44
12KOWALCZYK Justyna
ADAMIEC Marek
KOWALCZYK Sebastian
DERRA Michał
KACZOROWSKI Paweł
26W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKA 00:00:0300:04:3900:09:4000:13:3100:17:3900:22:0400:26:2700:30:0000:33:3600:37:10
13KARWASZ Krzysztof
KOWALCZYK Rafał
BIKUN Tomasz
PIEKARSKA Aneta
MAZIEK Roman
15MECHANIK SŁUPSKKWAKOWO 00:00:0300:04:1600:08:5500:12:3000:16:3800:20:4300:24:5000:29:1100:34:0500:38:19
14JOŃCA Jakub
JOŃCA Klaudia
ZDYBAŁ Magdalena
KAWKA Adrian
CHOLEWIŃSKI Artur
21RAKIETYSŁUPSK 00:00:0200:03:2500:07:3800:12:2900:17:3100:22:4400:28:2400:31:4100:35:0300:38:20
15ROKUSZEWSKI Piotr
HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa
GRACHEL Justyna
SOBCZYK Patryk
KMIECIK Paweł
4APATOR TELEMETRIA ASŁUPSK 00:00:0300:04:2200:08:5700:13:1600:18:2600:22:4400:27:1000:30:5800:35:2600:39:01
16KABAT Krzysztof
JANONIS Marek
CHMIELEWSKA Klaudia
GRULKOWSKI Damian
ROLBIECKI Łukasz
3APATOR TELEMETRIASŁUPSK 00:00:0200:03:2200:07:2800:11:4200:15:5900:21:3000:27:4200:31:3900:35:4900:39:03
17RUDNIK Krzysztof
CZERNYHOWSKA Aneta
RUDNIK Janina
DYJAS Marta
ZACH Dorota
22SP8 SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKA 00:00:0200:02:4800:05:4600:10:1200:15:0000:19:3900:24:2200:29:3100:34:4200:39:53
18SEKUŁA-GRUŻEWSKA Martyna
WIELGUS Aleksandra
KONKEL Joanna
KRZYŻANEK Marta
SPYCHALSKI Artur
16MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO/MOCZYMORDY TEAM/AKTYWNA FABRYKASŁAWNO 00:00:0300:04:4900:10:2100:14:4300:19:1000:23:4100:28:2500:32:3600:36:5300:40:36
19SYCHLA Monika
RUSZYŃSKA-PLUTA Kinga
MICHALAK-MAŁECKA Anna
ANDRZEJEWSKA Paulina
KNAP Marta
25VACU ACTIV GYMKOBYLNICA 00:00:0300:04:4300:09:5700:13:5200:17:5100:22:2900:27:2400:31:4200:36:2900:41:00
20GAWEŁ Andrzej
GAWEŁ Izabela
SKRZYPIEC Krzysztof
GAWEŁ Iwona
GAWEŁ Zbigniew
20POMERIDERSSŁUPSK 00:00:0200:04:1200:08:4400:12:5500:17:0900:21:3600:26:1100:31:4300:37:2700:41:20
21BOGUMIŁOW Marcin
MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella
SETNIK Monika
BUDZYŃSKA Elżbieta
ANTONIAK Grzegorz
23 FALE SŁUPSKSŁUPSK 00:00:0200:03:2100:06:5700:11:4600:16:5800:21:5000:26:5500:32:2900:38:2400:42:00
22SROKA Szymon
MURASZKO Emilia
JASIONEK Bożena
CHRZĄTEK Grzegorz
SROKA Katarzyna
5APATOR TELEMETRIA BSLUPSK 00:00:0200:03:3900:08:3500:13:1100:18:3300:23:3500:28:3400:32:5700:37:4100:42:14
23SULL Kacper
FRĄCKIEWICZ Piotr
FRĄCKIEWICZ Hanna
ROGALA Łukasz
TURCZYN Grzegorz
13IMPREZAKOBYLNICA 00:00:0300:03:4600:07:5200:12:2000:17:0700:21:5000:26:5700:31:1600:39:0000:43:45
24HARASYM Daniel
PAŁĄSZ Karolina
LEMAŃCZUK Ania
CZAPLIŃSKI Piotr
WITKOWSKI Bartosz
12FUNDACJA ZASTOPUJ 2SIANÓW 00:00:0400:04:3900:09:2700:14:2600:20:2200:25:2900:31:2800:36:4100:41:5300:45:47
25MACIEJEWSKI Tomasz
MARCJAN Małgorzata
PODLEŚ Danuta
PRUSZKA Agnieszka
SZUDARSKI Marek
10DWA KIJEWIDZINO 00:00:0400:04:3100:09:3700:14:4900:20:2200:26:1800:32:1900:36:4600:41:5700:46:19
26LUBIŃSKA Liliana
PŁODZIEŃ Karolina
FRUBA Karina
MARCZAK Małgorzata
FIGIEL Dominika
18NIGHT RUNNERS SŁUPSKŻELKOWO 00:00:0300:05:4900:12:3800:17:2800:22:3500:27:0800:32:0100:36:3700:41:3100:46:52
27KWIATEK Irek
DOROBISZ Magdalena
DZIĄBOR Andrzej
DOROBISZ Piotr
BANASIEWICZ Damian
8BYLEDOMETYBĘDZIN 00:40:06
Znaleziono 27 wynik(ów)