Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2020-07-18 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 30 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 26 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1km | 2km | 3km | 4km | 5km | 6km | 7km | 8km | 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GUZIK Piotr PAWLIK Krystian WEGNER Aneta FABICH Adrian GRAFF Norbert | 24 | USB USTKA | SZCZENURZE | 00:00:00 | 00:03:02 | 00:06:33 | 00:10:10 | 00:14:06 | 00:18:23 | 00:23:17 | 00:27:07 | 00:30:52 | 00:33:58 | ||
2 | KASZUBA Łukasz WIECHOWSKA Zuzanna TROJAK Jakub GAWRON Piotr MATUSZEWSKI Karol | 17 | MŁODZI WILCY | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:02:56 | 00:06:08 | 00:09:56 | 00:13:40 | 00:17:23 | 00:21:08 | 00:24:02 | 00:27:11 | 00:30:06 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
DNC | JEFIMCZYK Norbert ZACHARCZUK Albin BORYCHOWSKI Mariusz JANKOWSKI Radosław STRUK Adam | 1 | 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | LĘBORK | 00:00:01 | 00:02:47 | 00:05:37 | 00:08:34 | 00:11:33 | 00:14:26 | 00:17:16 | 00:20:02 | 00:23:04 | 00:25:39 | ||
4 | BOGUMIŁOW Marcin MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella SETNIK Monika BUDZYŃSKA Elżbieta ANTONIAK Grzegorz | 2 | 3 FALE SŁUPSK | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:21 | 00:06:57 | 00:11:46 | 00:16:58 | 00:21:50 | 00:26:55 | 00:32:29 | 00:38:24 | 00:42:00 | ||
5 | KABAT Krzysztof JANONIS Marek CHMIELEWSKA Klaudia GRULKOWSKI Damian ROLBIECKI Łukasz | 3 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:22 | 00:07:28 | 00:11:42 | 00:15:59 | 00:21:30 | 00:27:42 | 00:31:39 | 00:35:49 | 00:39:03 | ||
6 | SROKA Szymon MURASZKO Emilia JASIONEK Bożena CHRZĄTEK Grzegorz SROKA Katarzyna | 5 | APATOR TELEMETRIA B | SLUPSK | 00:00:02 | 00:03:39 | 00:08:35 | 00:13:11 | 00:18:33 | 00:23:35 | 00:28:34 | 00:32:57 | 00:37:41 | 00:42:14 | ||
7 | KOCZOROWSKI Paweł ZIELONKA Mateusz NOWAK Paweł RACZYŃSKA Anna BOWNIK Wojciech | 6 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:23 | 00:07:06 | 00:10:51 | 00:14:43 | 00:18:36 | 00:22:46 | 00:26:37 | 00:30:33 | 00:33:58 | ||
8 | SZCZYPEK Arkadiusz STRUZIK Ola CZESZEK Ireneusz ANGRYS Maciej SITARCZYK Damian | 11 | FUNDACJA ZASTOPUJ 1 | SIANÓW | 00:00:02 | 00:03:21 | 00:07:17 | 00:11:41 | 00:16:57 | 00:20:32 | 00:24:44 | 00:28:27 | 00:32:21 | 00:35:44 | ||
9 | DUDA Grzegorz MUSIAŁ Patryk JAKUBCZAK Marcin MACHTYK Marta STEC Jakub | 7 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | 00:00:02 | 00:02:57 | 00:06:09 | 00:09:53 | 00:13:36 | 00:16:52 | 00:20:16 | 00:24:24 | 00:28:32 | 00:31:52 | ||
10 | GAWEŁ Andrzej GAWEŁ Izabela SKRZYPIEC Krzysztof GAWEŁ Iwona GAWEŁ Zbigniew | 20 | POMERIDERS | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:04:12 | 00:08:44 | 00:12:55 | 00:17:09 | 00:21:36 | 00:26:11 | 00:31:43 | 00:37:27 | 00:41:20 | ||
11 | JOŃCA Jakub JOŃCA Klaudia ZDYBAŁ Magdalena KAWKA Adrian CHOLEWIŃSKI Artur | 21 | RAKIETY | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:25 | 00:07:38 | 00:12:29 | 00:17:31 | 00:22:44 | 00:28:24 | 00:31:41 | 00:35:03 | 00:38:20 | ||
12 | RUDNIK Krzysztof CZERNYHOWSKA Aneta RUDNIK Janina DYJAS Marta ZACH Dorota | 22 | SP8 SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | 00:00:02 | 00:02:48 | 00:05:46 | 00:10:12 | 00:15:00 | 00:19:39 | 00:24:22 | 00:29:31 | 00:34:42 | 00:39:53 | ||
13 | KRYZEL Tomasz KACZOR Agnieszka LEWIŃSKI Kondrad ZAKRZEWSKA Sara RÓŻAŃSKI Dawid | 27 | WIKING RYCHNOWY | DEBRZNO | 00:00:02 | 00:02:52 | 00:06:00 | 00:09:08 | 00:12:22 | 00:15:07 | 00:18:08 | 00:21:34 | 00:25:15 | 00:28:17 | ||
14 | PIETRZYK Paweł TRUSIAK Miłosz TRUSIAK Agnieszka KOŚLA Justyna GRACHEL Dariusz | 19 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:30 | 00:07:15 | 00:11:03 | 00:15:12 | 00:19:10 | 00:23:18 | 00:27:19 | 00:31:30 | 00:34:38 | ||
DNC | KOZAK Arkadiusz SIELMASZUK Aneta KOZAK Arkadiusz ANTIPENKO Olha KOZAK Arkadiusz | 28 | BYLE DO METY | 00:00:02 | 00:02:52 | 00:05:55 | 00:10:37 | 00:15:50 | 00:19:01 | 00:22:17 | 00:26:13 | 00:30:36 | 00:33:48 | |||
16 | GARSKI Kryspin (Junior) GARSKA Joanna GROCHOWSKI Mateusz KĘSIK Agnieszka GARSKI Kryspin | 23 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SLUPSK | 00:00:02 | 00:03:29 | 00:07:17 | 00:11:17 | 00:15:40 | 00:19:17 | 00:23:02 | 00:26:48 | 00:31:05 | 00:34:20 | ||
17 | ROKUSZEWSKI Piotr HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa GRACHEL Justyna SOBCZYK Patryk KMIECIK Paweł | 4 | APATOR TELEMETRIA A | SŁUPSK | 00:00:03 | 00:04:22 | 00:08:57 | 00:13:16 | 00:18:26 | 00:22:44 | 00:27:10 | 00:30:58 | 00:35:26 | 00:39:01 | ||
18 | KARAŚ Radosław CZYŻYKOWSKI Krzysztof SITNIK Mikołaj KOBYLIŃSKI Przemysław CZYŻYKOWSKI Mateusz | 9 | CAMEL TEAM | SŁUPSK | 00:00:03 | 00:03:32 | 00:07:58 | 00:11:37 | 00:15:20 | 00:18:52 | 00:22:30 | 00:25:30 | 00:28:32 | 00:31:59 | ||
19 | SULL Kacper FRĄCKIEWICZ Piotr FRĄCKIEWICZ Hanna ROGALA Łukasz TURCZYN Grzegorz | 13 | IMPREZA | KOBYLNICA | 00:00:03 | 00:03:46 | 00:07:52 | 00:12:20 | 00:17:07 | 00:21:50 | 00:26:57 | 00:31:16 | 00:39:00 | 00:43:45 | ||
20 | KARWASZ Krzysztof KOWALCZYK Rafał BIKUN Tomasz PIEKARSKA Aneta MAZIEK Roman | 15 | MECHANIK SŁUPSK | KWAKOWO | 00:00:03 | 00:04:16 | 00:08:55 | 00:12:30 | 00:16:38 | 00:20:43 | 00:24:50 | 00:29:11 | 00:34:05 | 00:38:19 | ||
21 | SEKUŁA-GRUŻEWSKA Martyna WIELGUS Aleksandra KONKEL Joanna KRZYŻANEK Marta SPYCHALSKI Artur | 16 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO/MOCZYMORDY TEAM/AKTYWNA FABRYKA | SŁAWNO | 00:00:03 | 00:04:49 | 00:10:21 | 00:14:43 | 00:19:10 | 00:23:41 | 00:28:25 | 00:32:36 | 00:36:53 | 00:40:36 | ||
22 | LUBIŃSKA Liliana PŁODZIEŃ Karolina FRUBA Karina MARCZAK Małgorzata FIGIEL Dominika | 18 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | ŻELKOWO | 00:00:03 | 00:05:49 | 00:12:38 | 00:17:28 | 00:22:35 | 00:27:08 | 00:32:01 | 00:36:37 | 00:41:31 | 00:46:52 | ||
23 | SYCHLA Monika RUSZYŃSKA-PLUTA Kinga MICHALAK-MAŁECKA Anna ANDRZEJEWSKA Paulina KNAP Marta | 25 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | 00:00:03 | 00:04:43 | 00:09:57 | 00:13:52 | 00:17:51 | 00:22:29 | 00:27:24 | 00:31:42 | 00:36:29 | 00:41:00 | ||
24 | KOWALCZYK Justyna ADAMIEC Marek KOWALCZYK Sebastian DERRA Michał KACZOROWSKI Paweł | 26 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | USTKA | 00:00:03 | 00:04:39 | 00:09:40 | 00:13:31 | 00:17:39 | 00:22:04 | 00:26:27 | 00:30:00 | 00:33:36 | 00:37:10 | ||
25 | HARASYM Daniel PAŁĄSZ Karolina LEMAŃCZUK Ania CZAPLIŃSKI Piotr WITKOWSKI Bartosz | 12 | FUNDACJA ZASTOPUJ 2 | SIANÓW | 00:00:04 | 00:04:39 | 00:09:27 | 00:14:26 | 00:20:22 | 00:25:29 | 00:31:28 | 00:36:41 | 00:41:53 | 00:45:47 | ||
26 | MACIEJEWSKI Tomasz MARCJAN Małgorzata PODLEŚ Danuta PRUSZKA Agnieszka SZUDARSKI Marek | 10 | DWA KIJE | WIDZINO | 00:00:04 | 00:04:31 | 00:09:37 | 00:14:49 | 00:20:22 | 00:26:18 | 00:32:19 | 00:36:46 | 00:41:57 | 00:46:19 | ||
27 | KWIATEK Irek DOROBISZ Magdalena DZIĄBOR Andrzej DOROBISZ Piotr BANASIEWICZ Damian | 8 | BYLEDOMETY | BĘDZIN | 00:40:06 |
Znaleziono 27 wynik(ów)