Organizator : | Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2020-07-18 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 30 |
Wystartowało : | 27 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 26 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | 1km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | JEFIMCZYK Norbert ZACHARCZUK Albin BORYCHOWSKI Mariusz JANKOWSKI Radosław STRUK Adam | 1 | 1 LĘBORSKI BATALION ZMECHANIZOWANY | LĘBORK | 00:00:01 | 00:02:47 | ||
2 | RUDNIK Krzysztof CZERNYHOWSKA Aneta RUDNIK Janina DYJAS Marta ZACH Dorota | 22 | SP8 SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | 00:00:02 | 00:02:48 | ||
3 | KRYZEL Tomasz KACZOR Agnieszka LEWIŃSKI Kondrad ZAKRZEWSKA Sara RÓŻAŃSKI Dawid | 27 | WIKING RYCHNOWY | DEBRZNO | 00:00:02 | 00:02:52 | ||
DNC | KOZAK Arkadiusz SIELMASZUK Aneta KOZAK Arkadiusz ANTIPENKO Olha KOZAK Arkadiusz | 28 | BYLE DO METY | 00:00:02 | 00:02:52 | |||
5 | KASZUBA Łukasz WIECHOWSKA Zuzanna TROJAK Jakub GAWRON Piotr MATUSZEWSKI Karol | 17 | MŁODZI WILCY | KOSZALIN | 00:00:01 | 00:02:56 | ||
6 | DUDA Grzegorz MUSIAŁ Patryk JAKUBCZAK Marcin MACHTYK Marta STEC Jakub | 7 | BEST BEASTS | BUKÓWKA | 00:00:02 | 00:02:57 | ||
7 | GUZIK Piotr PAWLIK Krystian WEGNER Aneta FABICH Adrian GRAFF Norbert | 24 | USB USTKA | SZCZENURZE | 00:00:00 | 00:03:02 | ||
8 | BOGUMIŁOW Marcin MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella SETNIK Monika BUDZYŃSKA Elżbieta ANTONIAK Grzegorz | 2 | 3 FALE SŁUPSK | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:21 | ||
9 | SZCZYPEK Arkadiusz STRUZIK Ola CZESZEK Ireneusz ANGRYS Maciej SITARCZYK Damian | 11 | FUNDACJA ZASTOPUJ 1 | SIANÓW | 00:00:02 | 00:03:21 | ||
10 | KABAT Krzysztof JANONIS Marek CHMIELEWSKA Klaudia GRULKOWSKI Damian ROLBIECKI Łukasz | 3 | APATOR TELEMETRIA | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:22 | ||
11 | KOCZOROWSKI Paweł ZIELONKA Mateusz NOWAK Paweł RACZYŃSKA Anna BOWNIK Wojciech | 6 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:23 | ||
12 | JOŃCA Jakub JOŃCA Klaudia ZDYBAŁ Magdalena KAWKA Adrian CHOLEWIŃSKI Artur | 21 | RAKIETY | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:25 | ||
13 | GARSKI Kryspin (Junior) GARSKA Joanna GROCHOWSKI Mateusz KĘSIK Agnieszka GARSKI Kryspin | 23 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SLUPSK | 00:00:02 | 00:03:29 | ||
14 | PIETRZYK Paweł TRUSIAK Miłosz TRUSIAK Agnieszka KOŚLA Justyna GRACHEL Dariusz | 19 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:03:30 | ||
15 | KARAŚ Radosław CZYŻYKOWSKI Krzysztof SITNIK Mikołaj KOBYLIŃSKI Przemysław CZYŻYKOWSKI Mateusz | 9 | CAMEL TEAM | SŁUPSK | 00:00:03 | 00:03:32 | ||
16 | SROKA Szymon MURASZKO Emilia JASIONEK Bożena CHRZĄTEK Grzegorz SROKA Katarzyna | 5 | APATOR TELEMETRIA B | SLUPSK | 00:00:02 | 00:03:39 | ||
17 | SULL Kacper FRĄCKIEWICZ Piotr FRĄCKIEWICZ Hanna ROGALA Łukasz TURCZYN Grzegorz | 13 | IMPREZA | KOBYLNICA | 00:00:03 | 00:03:46 | ||
18 | GAWEŁ Andrzej GAWEŁ Izabela SKRZYPIEC Krzysztof GAWEŁ Iwona GAWEŁ Zbigniew | 20 | POMERIDERS | SŁUPSK | 00:00:02 | 00:04:12 | ||
19 | KARWASZ Krzysztof KOWALCZYK Rafał BIKUN Tomasz PIEKARSKA Aneta MAZIEK Roman | 15 | MECHANIK SŁUPSK | KWAKOWO | 00:00:03 | 00:04:16 | ||
20 | ROKUSZEWSKI Piotr HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa GRACHEL Justyna SOBCZYK Patryk KMIECIK Paweł | 4 | APATOR TELEMETRIA A | SŁUPSK | 00:00:03 | 00:04:22 | ||
21 | MACIEJEWSKI Tomasz MARCJAN Małgorzata PODLEŚ Danuta PRUSZKA Agnieszka SZUDARSKI Marek | 10 | DWA KIJE | WIDZINO | 00:00:04 | 00:04:31 | ||
22 | KOWALCZYK Justyna ADAMIEC Marek KOWALCZYK Sebastian DERRA Michał KACZOROWSKI Paweł | 26 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | USTKA | 00:00:03 | 00:04:39 | ||
23 | HARASYM Daniel PAŁĄSZ Karolina LEMAŃCZUK Ania CZAPLIŃSKI Piotr WITKOWSKI Bartosz | 12 | FUNDACJA ZASTOPUJ 2 | SIANÓW | 00:00:04 | 00:04:39 | ||
24 | SYCHLA Monika RUSZYŃSKA-PLUTA Kinga MICHALAK-MAŁECKA Anna ANDRZEJEWSKA Paulina KNAP Marta | 25 | VACU ACTIV GYM | KOBYLNICA | 00:00:03 | 00:04:43 | ||
25 | SEKUŁA-GRUŻEWSKA Martyna WIELGUS Aleksandra KONKEL Joanna KRZYŻANEK Marta SPYCHALSKI Artur | 16 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO/MOCZYMORDY TEAM/AKTYWNA FABRYKA | SŁAWNO | 00:00:03 | 00:04:49 | ||
26 | LUBIŃSKA Liliana PŁODZIEŃ Karolina FRUBA Karina MARCZAK Małgorzata FIGIEL Dominika | 18 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | ŻELKOWO | 00:00:03 | 00:05:49 | ||
27 | KWIATEK Irek DOROBISZ Magdalena DZIĄBOR Andrzej DOROBISZ Piotr BANASIEWICZ Damian | 8 | BYLEDOMETY | BĘDZIN | 00:40:06 |
Znaleziono 27 wynik(ów)