10 KM ATEST PZLA GLIWICKI 2016

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-10-23
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
388
Wystartowało:
337
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
334
Na trasie:
3
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KASPRZAK Radosław 1281Inżynieria BieganiaRYBNIKM-201M 100:00:0000:34:45.1500:34:45.95 3:2817.3
2SZYMAŃSKI Paweł 3Niewymiękacze / Tenneco AutomotiveKATOWICEM-202M 200:00:0200:36:11.1500:36:13.50+00:01:263:3716.6
3BABULA Przemysław 2317AZS AGH KrakówGLIWICEM-203M 300:00:0200:36:47.4000:36:49.65+00:02:023:4016.3
4SZYMAŃSKI Bartosz 2296NiewymiękaczeKATOWICEM-301M 400:00:0200:37:00.8500:37:03.60+00:02:153:4216.2
5BEDNARZ Jakub 2200POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM-302M 500:00:0200:37:19.8000:37:22.15+00:02:343:4416.1
6BIELIŃSKI Piotr 2266Sokół Knurów/Rydz TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-204M 600:00:0100:37:32.4500:37:34.20+00:02:473:4516
7STAWINOGA Janusz 2166ZABRZEM-401M 700:00:2000:38:41.4000:39:02.35+00:03:563:5215.5
8BOK Marcin 2099AZS KU POLITECHNIKA OPOLSKA / RAJSPORT ACTIVEŻĘDOWICEM-205M 800:00:0100:39:02.1500:39:03.25+00:04:173:5415.4
9BUJNOWSKI Artur 2089KB Endurance Solidarni Knurów/Sokół KnurówKNURÓWM-206M 900:00:0300:39:15.7000:39:19.30+00:04:303:5515.3
10OCHMAN Paweł 2100Future Processing Running TeamGLIWICEM-303M 1000:00:0500:40:09.3000:40:14.65+00:05:244:0014.9
11SZABELSKI Krzysztof 2235Future Processing Running TeamGLIWICEM-207M 1100:00:0500:40:44.6000:40:50.35+00:05:594:0414.7
12BATORYNA Aleksander 18BĘDZINM-304M 1200:00:0300:41:22.6000:41:25.65+00:06:374:0814.5
13KAUF Damian 2219ZBROSLAWICEM-305M 1300:00:0400:41:26.9500:41:31.20+00:06:414:0814.5
14REMPUSZEWSKI Mateusz 2137CHUDÓWM-208M 1400:00:0200:41:28.8500:41:31.55+00:06:434:0814.5
15SOPEL Arkadiusz 2329OTK RzeźnikGLIWICEM-402M 1500:00:0200:41:47.8500:41:50.40+00:07:024:1014.4
16JASIOK Michał 2191assecoTARNOWSKIE GÓRYM-306M 1600:00:0200:41:57.7500:41:59.75+00:07:124:1114.3
17BOBEREK Grzegorz 2270POGORIA BIEGADĄBROWA GÓRNICZAM-403M 1700:00:0400:41:56.7500:42:01.00+00:07:114:1114.3
18LEWICKA Elżbieta 2178niezrzeszonaKNURÓWK-401K 100:00:0300:42:26.5500:42:30.15+00:07:414:1414.1
19LENART Konrad 2139MICHAŁOWICE -WIEŚM-307M 1800:00:0500:43:18.8500:43:24.20+00:08:334:1913.9
20TRZOPEK Marcin 2041UJSOŁYM-209M 1900:00:0500:43:24.3000:43:29.90+00:08:394:2013.8
21BRODEK Andrzej 2006GLIWICEM-404M 2000:00:0400:43:28.0500:43:32.15+00:08:424:2013.8
22OLEJNIK Rafał 2145CHORZÓWM-405M 2100:00:0300:43:49.2500:43:52.75+00:09:044:2213.7
23BRYŁA Grzegorz 2116KNURÓWM-406M 2200:00:3000:43:52.7000:44:23.25+00:09:074:2313.7
24SURMAN Julia 2220KATOWICEK-161K 200:00:0300:44:24.6500:44:27.65+00:09:394:2613.5
25DONIGIEWICZ Mariusz 7GLIWICEM-308M 2300:01:2100:44:01.0500:45:22.70+00:09:154:2413.6
26KŁOSOK Adam 2047MARKLOWICEM-309M 2400:00:1200:45:27.1000:45:39.30+00:10:414:3213.2
27SŁOMKOWSKI Mateusz 2211WŁOCŁAWEKM-2010M 2500:00:1200:46:19.5500:46:31.75+00:11:344:3713
28HERZ Krzysztof 2122FUCHS OIL TEAMTYCHYM-2011M 2600:00:1000:46:45.4500:46:55.50+00:12:004:4012.8
29KOZIK Bartlomiej 2324GLIWICEM-3010M 2700:00:3300:46:32.5500:47:06.35+00:11:474:3912.9
30KRYSTEK Marcin 2330PARZYMIECHYM-407M 2800:01:2200:45:48.9000:47:11.40+00:11:034:3413.1
31BUGAJCZYK Piotr 2254BYTOMM-2012M 2900:00:1000:47:20.6000:47:31.05+00:12:354:4412.7
32BUBAŁA Dawid 32TL Pogoń Ruda ŚląskaRUDA ŚLĄSKAM-161M 3000:00:3500:46:58.9500:47:34.20+00:12:134:4112.8
33PACANA Patryk 2181Drużyna Świętego MarcinaTARNOWSKIE GÓRYM-2013M 3100:00:0900:47:36.7000:47:46.40+00:12:514:4512.6
34ZAPOTOCZNY Przemek 2083GLIWICEM-408M 3200:01:3200:46:15.4000:47:48.30+00:11:304:3713
35BESSA Ricardo 2335M-3012M 3300:00:0300:47:52.4000:47:56.35+00:13:074:4712.5
36ZAJAC Mateusz 2227GLIWICEM-3011M 3400:01:1700:46:43.9000:48:00.90+00:11:584:4012.8
37KNEBEL Krzysztof 2307ZABRZEM-3014M 3500:00:0500:48:14.9000:48:20.20+00:13:294:4912.4
38NOWALIŃSKI Grzegorz 2169KNURÓWM-2015M 3600:00:3400:48:01.6000:48:36.15+00:13:164:4812.5
39PYTEL Adam 2304ZABRZEM-3015M 3700:00:1800:48:23.6000:48:42.20+00:13:384:5012.4
40NOWAK Mateusz 2287GLIWICEM-2014M 3800:00:5600:47:46.6500:48:42.75+00:13:014:4612.6
41JUROWICZ Łukasz 2292KATOWICEM-3013M 3900:01:2400:48:00.0000:49:24.35+00:13:144:4812.5
42BOK Piotr 2098ŻĘDOWICEM-4010M 4000:00:1100:49:30.7000:49:41.75+00:14:454:5712.1
43BOMBA Marcin 2043PLASTIC OMNIUMŚWIĘTOCHŁOWICEM-3016M 4100:00:5700:48:47.0500:49:44.55+00:14:014:5212.3
44KOTRA Jacek 44LUK JestokGLIWICEM-3021M 4200:00:0600:49:49.8500:49:56.50+00:15:044:5912
45CISZOWSKI Adam 2150ZAWIERCIEM-3018M 4300:00:2300:49:34.0000:49:57.40+00:14:484:5712.1
46CUL Aleksandra 339PLASTIC OMNIUMGLIWICEK-201K 300:00:3000:49:28.7500:49:59.50+00:14:434:5612.1
47HODOR Robert 2193BYTOMM-409M 4400:01:3300:48:32.9500:50:06.60+00:13:474:5112.4
48USZYŃSKA Aldona 8GLIWICEK-402K 400:00:3100:49:45.9000:50:17.80+00:15:004:5812.1
49CZAPELKA Michał 2316RUDA ŚLĄSKAM-3017M 4500:01:3100:49:04.7500:50:36.70+00:14:194:5412.2
50SZKLARZ Sebastian 2059GLIWICEM-3022M 4600:00:5400:49:55.0500:50:49.20+00:15:094:5912
51WÓJTOWICZ Błażej 2068ŁÓDŹM-2016M 4700:00:5600:49:58.9500:50:55.90+00:15:134:5912
52ZIELIŃSKI Sebastian 2265ZABRZEM-3023M 4800:00:5200:50:05.4000:50:57.85+00:15:205:0012
53OGONOWSKI Edward 2285OPOLEM-601M 4900:00:5200:50:06.5000:50:59.20+00:15:215:0012
54ŻOŁNOWSKI Piotr 2257GLIWICEM-3019M 5000:01:2200:49:39.1500:51:01.75+00:14:544:5712.1
55WYSZOMIRSKI Robert 2217GLIWICEM-3024M 5100:01:0000:50:09.9000:51:10.65+00:15:245:0112
56SOKOŁOWSKI Łukasz 2081Biegamy nie śpimy :)GLIWICEM-3020M 5200:01:2500:49:47.5500:51:13.25+00:15:024:5812
57JANOWSKI Piotr 2188GLIWICEM-501M 5300:00:1700:50:57.0000:51:14.55+00:16:115:0511.8
58CUPIAŁ Dawid 2284GLIWICEM-2017M 5400:00:5200:50:23.5000:51:15.55+00:15:385:0211.9
59CUPIAŁ Joanna 2281OPOLEK-202K 500:00:5100:50:24.2000:51:15.60+00:15:395:0211.9
60GĘBCZYŃSKI Paweł 2202GLIWICEM-3025M 5500:00:5700:50:24.1500:51:21.75+00:15:395:0211.9
61PAKULSKI Przemysław 2042JW 3946 BytomGLIWICEM-2020M 5600:00:4200:50:48.4000:51:30.85+00:16:035:0411.8
62ZAWIŚLAK Dawid 2226Runners Wojkowice TeamPIEKARY ŚLĄSKIEM-2018M 5700:01:1400:50:31.1000:51:45.35+00:15:455:0311.9
63MERMON Artur 2076GLIWICEM-503M 5800:00:0700:51:40.1000:51:47.10+00:16:545:1011.6
64DOROS Adam 2288ZABRZEM-4012M 5900:00:5400:50:56.9000:51:51.30+00:16:115:0511.8
65JELEŃ Michał 2077GLIWICEM-4011M 6000:01:2000:50:37.7000:51:58.05+00:15:525:0311.8
66HERMAN Anna 2248SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-403K 600:01:2200:50:35.2500:51:58.20+00:15:505:0311.9
67ŻEROMSKI Stefan 2205GLIWICEM-502M 6100:00:2400:51:39.0000:52:03.95+00:16:535:0911.6
68CUPIAŁ Jakub 2105ArtGroupGLIWICEM-2021M 6200:00:4600:51:23.4000:52:09.40+00:16:385:0811.7
69JUROWICZ Daniel 2289KATOWICEM-2019M 6300:01:2300:50:45.6000:52:09.45+00:16:005:0411.8
70NOWAK Sebastian 2182MiechowiceBYTOMM-3026M 6400:01:3800:50:31.9000:52:10.40+00:15:465:0311.9
71WOJAKOWSKI Krzysztof 2295ZABRZEM-4014M 6500:00:4700:51:25.5000:52:13.45+00:16:405:0811.7
72BIENIECKI Marek 20OTK RzeźnikGLIWICEM-162M 6600:00:1600:52:03.7000:52:20.30+00:17:185:1211.5
73ZEGARTOWSKI Grzegorz 2101GLIWICEM-4013M 6700:01:0300:51:24.1000:52:28.05+00:16:385:0811.7
74BICZYSKI Paweł 2196PSYCHONAUCIKNURÓWM-3027M 6800:00:5600:51:36.4500:52:32.85+00:16:515:0911.6
75PIETRZYK Agnieszka 35K-302K 700:00:0400:52:29.1000:52:33.85+00:17:435:1411.4
76MUSIAŁ Bozena 2340ZABRZEK-301K 800:01:3500:51:03.7500:52:39.60+00:16:185:0611.7
77PACANA Krzysztof 2180TARNOWSKIE GÓRYM-2024M 6900:00:3400:52:07.6000:52:41.85+00:17:225:1211.5
78PIKUL Wiktoria 3077KK Tramwajarz ŁódźGLIWICEK-162K 900:00:0400:52:38.4000:52:42.50+00:17:535:1511.4
79KLĘBOWSKI Sebastian 2251BYTOMM-4015M 7000:00:5800:51:52.9500:52:51.10+00:17:075:1111.6
80ZEGARTOWSKI Michał 2282GLIWICEM-3028M 7100:01:0500:51:50.0000:52:55.00+00:17:045:1111.6
81RUTKOWSKI Bartłomiej 2313GLIWICEM-2023M 7200:01:1600:51:57.6000:53:14.45+00:17:125:1111.5
82SKRZYPCZAK Michał 2027GLIWICEM-3030M 7300:00:4900:52:24.7500:53:14.55+00:17:395:1411.4
83KLESZCZ Marcin 2255GLIWICEM-3029M 7400:01:0300:52:13.8000:53:17.40+00:17:285:1311.5
84JUROWICZ Mariusz 2260KATOWICEM-2022M 7500:01:2500:51:54.0000:53:19.55+00:17:085:1111.6
85WYCIŚLIK Marcin 2156Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-3031M 7600:01:0200:52:31.9500:53:34.10+00:17:465:1511.4
86SZABRA Dawid 2135CHORZÓWM-2025M 7700:01:0500:52:28.5500:53:34.20+00:17:435:1411.4
87OPIOŁA Tomasz 2331GLIWICEM-3032M 7800:01:1100:52:32.8500:53:44.30+00:17:475:1511.4
88ŁUCZAK Marek 2207GLIWICEM-2026M 7900:01:0400:52:43.8500:53:48.40+00:17:585:1611.4
89DOBOSZ Daniel 2311GLIWICEM-4017M 8000:00:2500:53:35.1500:54:01.05+00:18:505:2111.2
90JEGLA Sebastian RUDA ŚLĄSKAM-4018M 8100:00:2300:53:40.2000:54:03.30+00:18:555:2211.2
91LASKOWSKA Katarzyna 2014Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEK-404K 1000:01:2800:52:42.4000:54:11.25+00:17:575:1611.4
92BIELECKI Adam 1Chateau ChalinBIELSKO-BIAŁAM-4021M 8200:00:2400:53:51.9000:54:16.60+00:19:065:2311.1
93ROSADA Zdzisław 2023GLIWICEM-504M 8300:01:1300:53:12.8500:54:26.80+00:18:275:1911.3
94GOŁĘBIOWSKI Marek 2186GLIWICEM-3039M 8400:00:2200:54:05.8500:54:27.85+00:19:205:2411.1
95LEGUTKO Piotr 2003--GLIWICEM-3041M 8500:00:0400:54:26.5500:54:30.70+00:19:415:2611
96CYBA Marek 2123GLIWICEM-4016M 8600:01:1500:53:15.7500:54:31.00+00:18:305:1911.3
97USZYŃSKI Grzegorz 6GLIWICEM-4020M 8700:00:5400:53:43.5500:54:38.25+00:18:585:2211.2
98ŁAZOWSKI Marcin 2126GLIWICEM-3033M 8800:01:1900:53:19.7500:54:39.55+00:18:345:2011.3
99SIERADZKI Dariusz 2067Biegaj z treneramiGLIWICEM-3040M 8900:00:2700:54:12.6000:54:40.10+00:19:275:2511.1
100SUBIK Tomasz 2028GLIWICEM-3038M 9000:00:4500:53:56.9000:54:42.85+00:19:115:2311.1
101RYBAK Andrzej 2157Hirschvogel Components PolandZABRZEM-2027M 9100:00:5700:53:50.1500:54:47.75+00:19:055:2311.1
102ŻYMŁA Maciej ŚWIĘTOCHŁOWICEM-3034M 9200:01:2900:53:21.7500:54:50.75+00:18:365:2011.2
103MATYSIEWICZ Piotr 2312Inter ProjektZABRZEM-2031M 9300:00:0000:54:54.0000:54:54.00+00:20:085:2910.9
104ZARUDZKI Łukasz 2022nothing to fearGLIWICEM-4019M 9400:01:1400:53:40.5500:54:54.60+00:18:555:2211.2
105JASIŃSKI Tomasz 27GLIWICEM-4022M 9500:01:0100:53:53.5000:54:55.45+00:19:085:2311.1
106KUŚ Andrzej 10Pure Forum GliwiceGLIWICEM-3044M 9600:00:1200:54:44.8500:54:57.05+00:19:595:2811
107KOPPEL Bartłomiej 2107ArtGroupGLIWICEM-3036M 9700:01:3200:53:30.6000:55:03.45+00:18:455:2111.2
108KOSMACZEWSKA Anna 2031GLIWICEK-303K 1100:01:3300:53:33.1500:55:06.90+00:18:485:2111.2
109WOJAKOWSKA Katarzyna 2280ZABRZEK-306K 1200:00:4700:54:20.6000:55:08.20+00:19:355:2611
110WATOŁA Marek 2183PYSKOWICEM-3035M 9800:01:4400:53:26.3500:55:10.75+00:18:415:2011.2
111MARCZAK Paweł 2308GLIWICEM-3037M 9900:01:2800:53:43.3500:55:11.90+00:18:585:2211.2
112OPALIŃSKI Tomasz 2286Good Time SportGLIWICEM-3042M 10000:00:4100:54:33.2500:55:14.75+00:19:485:2711
113GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej 2115WROCŁAWM-3043M 10100:00:4200:54:41.1000:55:23.55+00:19:555:2811
114BIER Agnieszka 2301GLIWICEK-304K 1300:01:4000:53:47.9000:55:28.45+00:19:025:2211.2
115ZIOMEK Katarzyna 2128BYTOMK-305K 1400:01:2000:54:16.7000:55:37.60+00:19:315:2511.1
116MĄCZYŃSKA Agnieszka 2279GLIWICEK-405K 1500:01:2800:54:15.1000:55:43.15+00:19:295:2511.1
117KAMIŃSKA Aleksandra 2094GLIWICEK-203K 1600:00:2300:55:21.2000:55:44.35+00:20:365:3210.8
118KUBIT Janusz 2204GLIWICEM-505M 10200:00:5400:54:56.4500:55:50.55+00:20:115:2910.9
119LUDYGA Sebastian 2229KNURÓWM-2030M 10300:01:0000:54:53.8000:55:54.15+00:20:085:2910.9
120DZIAŁKOWSKI Adam 2208ORNONTOWICEM-4023M 10400:01:0600:54:48.9000:55:55.20+00:20:035:2810.9
121WANDEL Ewa 2055WILKASYK-204K 1700:00:3200:55:23.3000:55:55.65+00:20:385:3210.8
122NICIŃSKI Denis 2228RUDA ŚLĄSKAM-2028M 10500:01:2800:54:43.5000:56:12.25+00:19:585:2811
122TURCZYN Mateusz 2162Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-2033M 10600:00:5700:55:14.3000:56:12.25+00:20:295:3110.9
124NIEWIEDZIOŁ Robert 2342BYTOMM-2029M 10700:01:3200:54:45.7500:56:17.75+00:20:005:2811
125JANUSZ Radosław 2225KNURÓWM-3047M 10800:01:0000:55:27.5000:56:28.25+00:20:425:3210.8
126KRZYWIECKI Maciej GLIWICEM-3045M 10900:01:4100:54:47.9500:56:29.60+00:20:025:2810.9
127ŻBEL Michał 2294ZEBRZYDOWICEM-3053M 11000:00:2700:56:06.0000:56:33.75+00:21:205:3610.7
128SZWARCZYŃSKI Michał 2036GLIWICEM-3052M 11100:00:3700:55:57.2500:56:34.60+00:21:125:3510.7
129CIUMAN Piotr 2336GLIWICEM-2034M 11200:00:4500:55:49.2000:56:34.70+00:21:045:3410.7
130MICHULEC Kuba 2106ArtGroupBYTOMM-2032M 11300:01:3200:55:08.9000:56:41.75+00:20:235:3010.9
131KOZŁOWSKA Sandra 2215PYSKOWICEK-205K 1800:01:1600:55:27.3000:56:44.05+00:20:425:3210.8
132BURDA Krzysztof 1286RYBNIKM-4024M 11400:01:3000:55:19.3500:56:50.30+00:20:345:3210.8
133PLOCH Karolina 2195PYSKOWICEK-308K 1900:01:0900:55:42.0500:56:51.70+00:20:565:3410.8
134MILKOWSKI Bartosz 2271GLIWICEM-3051M 11500:00:5600:55:56.0500:56:52.60+00:21:105:3510.7
135STOLARCZYK Anna 2232SOSNOWIECK-307K 2000:01:4200:55:12.0500:56:54.80+00:20:265:3110.9
136JABŁKIEWICZ Rafał 1253RYBNIKM-3048M 11600:01:3100:55:29.0000:57:00.15+00:20:435:3210.8
136GŁUŚNIEWSKI Jacek 2046PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-3056M 11700:00:2900:56:30.7000:57:00.15+00:21:455:3910.6
138SMOLARCZYK Michał 2333GLIWICEM-3046M 11800:01:3400:55:26.6500:57:01.45+00:20:415:3210.8
139JAKUBIK Witold 2129PRZEZCHLEBIEM-602M 11900:00:5400:56:07.4000:57:02.30+00:21:225:3610.7
140JAWOR Magdalena 2192CZELADŹK-206K 2100:00:3100:56:31.4000:57:03.05+00:21:465:3910.6
141POPCZYK Piotr 2097ŻERNICAM-3054M 12000:00:4800:56:15.2000:57:03.25+00:21:305:3710.7
142GÓRA Marek 2242TARNOWSKIE GÓRYM-4028M 12100:00:1400:56:51.6000:57:06.00+00:22:065:4110.6
143WIAZANIA Marek 2168GLIWICEM-4025M 12200:01:1600:55:50.6000:57:07.35+00:21:055:3510.7
144BROŻEK Anna 2073GLIWICEK-3010K 2200:00:2400:56:47.7000:57:12.65+00:22:025:4010.6
145SZCZECH Krzysztof 2117GLIWICEM-4026M 12300:01:0900:56:08.3000:57:18.00+00:21:235:3610.7
146KUBIT Tomasz 2203GLIWICEM-2035M 12400:00:5500:56:25.2000:57:20.65+00:21:405:3810.6
147KURZAC Wit 2318BYTOMM-3049M 12500:01:4100:55:39.3500:57:20.95+00:20:545:3310.8
148SIKORSKA Katarzyna 2322GLIWICEK-309K 2300:01:2600:55:55.9500:57:22.80+00:21:105:3510.7
149KŁĘBEK Barbara 2148Runners Wojkowice TeamWOJKOWICEK-406K 2400:01:1300:56:15.0500:57:28.50+00:21:295:3710.7
150LASAK Aleksandra 2277FC Knurów/Combat 56KNURÓWK-207K 2500:00:5300:56:36.8500:57:30.70+00:21:515:3910.6
151MAŚLANKIEWICZ Paweł 2267RADZIONKÓWM-3050M 12600:01:5200:55:42.4500:57:34.55+00:20:575:3410.8
152BRZEŹNIAK Krzysztof 2323RUDA ŚLĄSKAM-3058M 12700:00:5600:56:46.0000:57:42.05+00:22:005:4010.6
153MAZUR Krzysztof 2194UNISONOSOSNOWIECM-2036M 12800:01:0700:56:36.2500:57:43.90+00:21:515:3910.6
154LESISZ Katarzyna 2339ZABRZEK-407K 2600:01:3400:56:17.1500:57:51.85+00:21:325:3710.7
155PAWLIK Michał 2092GLIWICEM-3057M 12900:01:0800:56:44.4500:57:52.75+00:21:595:4010.6
156GUŁA Błażej 2262GLIWICEM-3062M 13000:00:1600:57:39.4500:57:55.90+00:22:545:4510.4
157WIECHUŁA Krzysztof 2305PRZYSZOWICEM-3055M 13100:01:4800:56:22.8500:58:11.05+00:21:375:3810.6
158FILIPIAK Beata 2328KADRA BOBREK -CENTRUMBYTOMK-409K 2700:00:0900:58:02.4500:58:11.50+00:23:175:4810.3
159SAMOL Grzegorz 2034GLIWICEM-507M 13200:00:3500:57:39.4000:58:14.80+00:22:545:4510.4
160WÓJCIK Józefa 2125amatorGLIWICEK-501K 2800:01:3300:56:44.9000:58:18.25+00:21:595:4010.6
161CAPUTA Michał 2261GLIWICEM-3060M 13300:01:1400:57:15.8000:58:29.90+00:22:305:4310.5
162ZIMNY Marcin 2269'1/2 Fajna Ferajna'GLIWICEM-3061M 13400:01:1100:57:19.1500:58:30.50+00:22:345:4310.5
163OLEJNICZAK Wojciech 2114RADLINM-4027M 13500:01:5500:56:43.0500:58:38.70+00:21:575:4010.6
164BANASZEWSKA Aleksandra 2252GBC runnersJASTRZĘBIE-ZDRÓJK-208K 2900:00:2500:58:20.2500:58:45.35+00:23:355:5010.3
165GRUCEL Damian 2199GBC RunnersJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-3065M 13600:00:2400:58:20.7500:58:45.45+00:23:355:5010.3
166SAMUL Mirosław 2293DragomiroGLIWICEM-4029M 13700:01:2200:57:25.3500:58:47.60+00:22:405:4410.4
167DURAJ Michał 2276GLIWICEM-2037M 13800:01:0700:57:44.2000:58:51.90+00:22:595:4610.4
168ZAPOTOCZNA Renata 2082GLIWICEK-408K 3000:01:3300:57:20.2000:58:53.30+00:22:355:4410.5
169EICHHOF Joanna 2011GLIWICEK-3011K 3100:01:2700:57:26.4500:58:53.75+00:22:415:4410.4
170MICHALSKI Robert 2044PLASTIC OMNIUMTARNOWSKIE GÓRM-3059M 13900:01:5200:57:05.6000:58:58.00+00:22:205:4210.5
171CZĄSTKIEWICZ Alicja 2069GLIWICEK-3012K 3200:01:3100:57:33.1000:59:04.50+00:22:475:4510.4
171SŁABOŃ Roma 2001ROMINATORGLIWICEK-3013K 3300:01:3000:57:33.6000:59:04.50+00:22:485:4510.4
173MACIEJCZYK Marcin 2302FAMILIAWARSZAWAM-3063M 14000:01:1400:57:50.4000:59:04.85+00:23:055:4710.4
174GRUCHAŁA Anna 2250MK TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3015K 3400:01:1700:57:55.2500:59:12.45+00:23:105:4710.4
175BRYLIŃSKI Ryszard 2275ZABRZEM-506M 14100:01:4900:57:31.6000:59:21.55+00:22:465:4510.4
176DOMAGALSKA Justyna 2144SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3018K 3500:01:0000:58:25.3000:59:25.45+00:23:405:5010.3
177JANKOWSKA Anna 2253ZABRZEK-3014K 3600:01:4200:57:47.4500:59:29.70+00:23:025:4610.4
178CZAJA Ewa 2189KATOWICEK-2011K 3700:00:3100:58:59.4000:59:30.45+00:24:145:5310.2
179FOLTYN Armin 2343KĘSZIERZYN-KOŻLEM-4030M 14200:00:2600:59:07.7500:59:33.95+00:24:225:5410.1
180HEHLMANN Beata 2344KĘSZIERZYN-KOŻLEK-4010K 3800:00:2600:59:07.4000:59:34.05+00:24:225:5410.1
181BEDNORZ Roman 29GLIWICEM-3064M 14300:01:4500:58:01.2000:59:47.05+00:23:165:4810.3
182 c30  100:01:4600:58:01.2500:59:47.30+00:23:165:4810.3
183MIZERA Mateusz 2290GLIWICEM-163M 14400:00:4500:59:05.0500:59:50.10+00:24:195:5410.2
184LEŚNIAK Ewa 19GLIWICEK-3016K 3900:01:4000:58:10.5500:59:51.40+00:23:255:4910.3
185HENDRYK Leszek 21401/2 Fajna FerajnaGLIWICEM-3066M 14500:01:1100:58:43.5500:59:54.80+00:23:585:5210.2
186FILIPCZYK Anna 2221KATOWICEK-3019K 4000:01:2200:58:35.1000:59:57.50+00:23:495:5110.2
187WÓJCIK Anna 2231Step-Danca RunGLIWICEK-3017K 4100:01:3600:58:21.2500:59:58.05+00:23:365:5010.3
188KALINKA-BASZUN Daria 2283GLIWICEK-3020K 4200:01:1600:58:54.4001:00:10.55+00:24:095:5310.2
189DENKOWSKI Wojciech 2320SBRT GLIWICE GLIWICEM-509M 14600:00:2500:59:47.4001:00:12.95+00:25:025:5810
190SZWIEC Sandra 2171Ornontowice BiegaORNONTOWICEK-209K 4300:01:2700:58:54.1501:00:21.40+00:24:095:5310.2
191WESOŁOWSKI Marcin 2315GLIWICEM-3067M 14700:01:3100:58:51.4501:00:23.20+00:24:065:5310.2
192PAWLAK Adam 2310Kto ich tu wpuścił?GLIWICEM-3068M 14800:01:2400:59:02.8501:00:27.20+00:24:175:5410.2
193DRAGON Karolina 2213Night Runners GliwiceGLIWICEK-3021K 4400:01:1700:59:13.4501:00:30.75+00:24:285:5510.1
194MIZERA Robert 2291GLIWICEM-4034M 14900:00:4500:59:47.7501:00:33.10+00:25:025:5810
195JAKUBIAK Arkadiusz 2164Opel Active TeamGLIWICEM-4032M 15000:01:0800:59:25.7501:00:33.75+00:24:405:5610.1
196PIPER Agnieszka 2012K-2010K 4500:01:3900:58:55.1501:00:35.05+00:24:105:5310.2
197POKLUDA Radosław 2237tabelaofert.plTARNOWSKIE GÓRYM-4031M 15100:01:3000:59:12.8501:00:43.10+00:24:275:5510.1
198LIPIŃSKA Anita 2216GLIWICEK-2012K 4600:01:1300:59:29.6001:00:43.45+00:24:445:5710.1
199WARZECHA Krzysztof 40M-4035M 15200:00:5300:59:55.4001:00:48.45+00:25:105:5910
200PALEJ Leszek 2314Warsztat Koszulkowy Testing TeamZABRZEM-508M 15300:01:3200:59:18.1001:00:50.15+00:24:325:5510.1
201OKOŃ Zdzisław 2174KNURÓWM-603M 15400:01:0600:59:47.4001:00:54.00+00:25:025:5810
202BALCER Weronika 2153GLIWICEK-2013K 4700:00:5401:00:01.6001:00:56.50+00:25:166:0010
203JURECZKO Joanna 2151miechowicka grupa biegowaBYTOMK-2015K 4800:00:1001:00:55.6501:01:05.80+00:26:106:059.8
204STYS Marek 2185GLIWICEM-4033M 15500:01:4700:59:28.9001:01:16.05+00:24:435:5610.1
205KNEBEL Patrycja 2152ZABRZEK-3022K 4900:01:3500:59:52.8501:01:28.15+00:25:075:5910
206STANISLAWISZYN Małgorzata 2127GLIWICEK-4011K 5000:00:3301:01:07.8001:01:41.55+00:26:226:069.8
207DOWEJKO Katarzyna 2049GLIWICEK-3023K 5100:01:3401:00:10.5001:01:44.65+00:25:256:0110
208JUROWICZ Damian 2010KATOWICEM-2038M 15600:01:2401:00:22.8001:01:47.55+00:25:376:029.9
209USTRZYCKA Kinga 2206RADZIONKÓWK-2014K 5200:01:3701:00:13.6501:01:51.10+00:25:286:0110
210BAL-BURZAWA Renata 2159Hirschvogel Components PolandTYCHYK-3024K 5300:00:5801:01:20.3501:02:18.80+00:26:356:089.8
211PIOTROWSKI Jarosław 2118Fuchs Oil TeamGLIWICEM-4036M 15700:00:5101:01:31.3001:02:23.20+00:26:466:099.8
212GOCYK Patrycja 2090TARNOWSKIE GÓRYK-3026K 5400:01:1001:01:22.2001:02:32.75+00:26:376:089.8
213ZIĘTEK Anna 2032KNURÓWK-2016K 5500:01:3401:00:59.8001:02:33.95+00:26:146:059.8
214MALEC Marek 2060GLIWICEM-2039M 15800:01:4701:01:04.0501:02:51.50+00:26:186:069.8
215GARNCARZ Jakub 2259DĄBROWA GÓRNICZAM-3069M 15900:01:3101:01:22.1501:02:53.70+00:26:376:089.8
216TETLAK-TRACZ Barbara 2240GLIWICEK-3025K 5600:01:4201:01:21.1001:03:03.45+00:26:356:089.8
217PRUCHNIK Andrzej 2299GLIWICEM-5010M 16000:01:2301:01:41.5501:03:05.30+00:26:566:109.7
218KASZUB-DEDYK Katarzyna 2040GLIWICEK-2018K 5700:01:1401:01:52.5001:03:07.05+00:27:076:119.7
219MAZURCZAK Diana 2303OPOLEK-2017K 5800:01:3601:01:34.9001:03:11.05+00:26:496:099.7
220SITARZ Sabina 2223ZABRZEK-3027K 5900:01:3001:01:45.0501:03:15.35+00:26:596:109.7
221FIJAŁKOWSKA Małgorzata 2102TARNOWSKIE GÓRYK-3028K 6000:01:1001:02:12.8001:03:23.20+00:27:276:139.6
222JAWORSKI Kamil 2327T.A.K.GLIWICEM-3070M 16100:01:4501:01:39.0001:03:24.15+00:26:536:099.7
223KOMAR Anna 2074GLIWICEK-3033K 6100:00:2401:03:11.6001:03:35.60+00:28:266:199.5
224DEWOR Marek 2244Opel Active TeamOSSYM-4038M 16200:01:0701:02:36.3501:03:43.90+00:27:516:159.6
225PEREK Justyna 2268GTT Inter ProjektGLIWICEK-3029K 6200:01:2601:02:25.4501:03:52.10+00:27:406:149.6
226TENEROWICZ Anna 2005biegankaGLIWICEK-4012K 6300:01:2201:02:32.3501:03:54.45+00:27:476:159.6
227MIERZEJEWSKI Jacek 2004AMATORRUDYM-4037M 16300:01:2201:02:32.2001:03:54.55+00:27:476:159.6
228SITARZ Marek 2224ZABRZEM-3073M 16400:01:3101:02:25.4501:03:56.60+00:27:406:149.6
229KOJ Krzysztof 2091GLIWICEM-3071M 16500:01:4701:02:19.5001:04:06.80+00:27:346:139.6
230WOJTAS Michał 2131ZABRZEM-3072M 16600:01:4801:02:19.6001:04:08.35+00:27:346:149.6
231KUKUCZKA Ewa 2187GLIWICEK-3030K 6400:01:2301:02:51.8501:04:14.95+00:28:066:179.5
232WARYCH Beata 2024CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWABEDZINK-4013K 6500:01:2901:02:47.3001:04:16.65+00:28:026:169.6
233RATKA Dawid 2247WYRYM-2040M 16700:01:2401:02:53.6001:04:18.30+00:28:086:179.5
234SOBOLEWSKA Agnieszka 2214GLIWICEK-3031K 6600:01:1601:03:04.8501:04:21.30+00:28:196:189.5
235WYCIŚLIK Wioleta 2064GLIWICEK-2021K 6700:01:0101:03:24.4001:04:25.65+00:28:396:209.5
236ADAMEK Marcin 2346GLIWICEM-3074M 16800:01:2601:03:03.2501:04:29.75+00:28:186:189.5
237ŚWIERC Ewelina 2146Progresja BytomBYTOMK-2022K 6800:01:0901:03:29.6501:04:38.80+00:28:446:209.5
238LUKOSZEK Weronika 2138GLIWICEK-2019K 6900:01:5501:02:44.7501:04:40.25+00:27:596:169.6
239BAJEK Dorota 23GLIWICEK-3032K 7000:01:3501:03:08.0501:04:43.45+00:28:226:189.5
240CHWAŁ Karolina 2038PLASTIC OMNIUMTOSZEKK-2020K 7100:01:3401:03:12.2501:04:46.95+00:28:276:199.5
241PROCEK Łukasz 33Nakatzu GliwiceGLIWICEM-3076M 16900:00:4101:04:08.6501:04:50.35+00:29:236:249.4
242SZEWCZYK Krystyna 2033GLIWICEK-2023K 7200:01:1801:03:45.1001:05:03.80+00:28:596:229.4
243OKOŃ Elżbieta 2201GIERAŁTOWICEK-3035K 7300:01:0601:03:58.3001:05:05.20+00:29:136:239.4
244GARNOWSKI Dariusz 2080GLIWICEM-5011M 17000:01:5401:03:19.5001:05:14.00+00:28:346:209.5
245GARNOWSKA Anetta 2079GLIWICEK-502K 7400:01:5401:03:20.0501:05:14.40+00:28:346:209.5
246DUDZICZ Anna 2264GLIWICEK-4014K 7500:01:2701:03:47.2001:05:14.95+00:29:026:229.4
247SKWARA Katarzyna 2161Hirschvogel Components PolandGLIWICEK-3036K 7600:01:0101:04:19.2001:05:20.85+00:29:346:259.3
248KIJANKA Damian 2158Hirschvogel Components PolandGLIWICEM-2041M 17100:01:0301:04:17.5001:05:21.15+00:29:326:259.3
249MORDARSKI Artur 2056GLIWICEM-3075M 17200:01:4901:03:43.0001:05:32.35+00:28:576:229.4
250SZWARC Barbara 2035KRAKÓWK-3034K 7700:01:4901:03:43.0001:05:32.55+00:28:576:229.4
251KUBICA Bożena 2278ORNONTOWICE BIEGAORNONTOWICEK-4016K 7800:01:2701:04:13.6501:05:40.75+00:29:286:259.3
252PŁACHTA Marek 2338Inter ProjektRUDA ŚLĄSKAM-3077M 17300:00:2101:05:20.1501:05:41.90+00:30:356:329.2
253TOPOLSKA Anna 5HiwashiwasK-4015K 7900:01:5401:03:50.5001:05:44.55+00:29:056:239.4
254KIEREPKA Justyna 2212GLIWICEK-2024K 8000:01:0801:04:42.6501:05:51.15+00:29:576:289.3
255ZAREMBA Tadeusz 2154-----------GLIWICEM-604M 17400:00:4301:05:10.2501:05:53.55+00:30:256:319.2
256KRZEMIŃSKI Kamil 2243KNURÓWM-2042M 17500:01:2401:04:33.1501:05:57.55+00:29:486:279.3
257KUPISZEWSKI Tomasz 2045PLASTIC OMNIUMGLIWICEM-2043M 17600:01:2401:04:41.5001:06:06.45+00:29:566:289.3
258URBAŃCZYK Agnieszka 2141Night Runners GliwiceBRUDZOWICEK-4017K 8100:01:1501:04:51.3001:06:06.90+00:30:066:299.3
259PIETRZAK-DZIKOWSKA Wioletta 2037KNURÓWK-3038K 8200:01:0701:05:10.9501:06:18.10+00:30:256:319.2
260PUCEK Aleksandra 2167GLIWICEK-3037K 8300:01:4701:04:31.5001:06:19.25+00:29:466:279.3
261WALIGÓRA Julia 2155BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-163K 8400:01:1701:05:31.4001:06:49.35+00:30:466:339.2
262TARNOWSKA Edyta 2025GLIWICEK-2025K 8500:01:1801:05:31.3501:06:50.00+00:30:466:339.2
263 c28  200:01:4601:05:08.0501:06:54.05+00:30:226:309.2
264WOJTUKIEWICZ Justyna 2147GLIWICEK-3039K 8600:01:3601:05:18.7501:06:55.40+00:30:336:319.2
265ŁUKASZEWSKA Justyna 2070GLIWICEK-3041K 8700:00:5901:06:03.9001:07:03.45+00:31:186:369.1
266JUSZCZAK Ewa 2052GLIWICEK-503K 8800:00:1301:06:51.3001:07:04.35+00:32:066:419
267PEŁKA Joanna 2143SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3042K 8900:01:0001:06:07.8501:07:08.00+00:31:226:369.1
268STRZYŻ Ryszard 13CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWACHORZÓWM-4039M 17700:01:2901:05:49.0501:07:18.55+00:31:036:349.1
269CZENCZEK Magdalena 2088GLIWICEK-3040K 9000:01:4801:05:30.6001:07:19.05+00:30:456:339.2
270KACZKIEWICZ Agnieszka 1242Night Runners GliwiceGLIWICEK-4019K 9100:00:2501:06:57.7501:07:23.05+00:32:126:419
271KONICZEK Marek 2297GLIWICEM-5012M 17800:01:2901:05:58.2501:07:27.85+00:31:136:359.1
272DULINIEC Karolina 2230GLIWICEK-164K 9200:01:3501:06:09.0001:07:44.35+00:31:236:369.1
273KLEMCZAK Szymon 2209GLIWICEM-164M 17900:01:3501:06:09.0001:07:44.80+00:31:236:369.1
274RAZMUS Katarzyna KNURÓWK-3044K 9300:01:2201:06:33.2501:07:56.05+00:31:486:399
275TRELA Marcin 2350KNURÓWM-3078M 18000:01:2101:06:34.9001:07:56.55+00:31:496:399
276NOWAKOWSKA Agnieszka 2334HAPPY RUNNERKA :)GLIWICEK-3045K 9400:01:2101:06:35.4501:07:57.05+00:31:506:399
277WYLĘŻEK Piotr 2066DĄBROWA GÓRNICZAM-2044M 18100:01:2301:06:35.6001:07:58.85+00:31:506:399
278PIECZKA Aleksandra 36K-3043K 9500:01:4901:06:14.2001:08:03.80+00:31:296:379.1
279KLEMCZAK Ewa 2210GLIWICEK-4018K 9600:01:3501:06:36.8001:08:11.90+00:31:516:399
280MAREK Tomasz 2071GLIWICEM-3079M 18200:01:3201:06:43.5001:08:15.75+00:31:586:409
281WAJMAN Katarzyna 2142Step RunGLIWICEK-3046K 9700:01:1501:07:01.1501:08:17.00+00:32:166:429
282KOLAKOWSKI Fabian 25Night Runners GliwicePYSKOWICEM-165M 18300:00:4201:07:39.3501:08:21.35+00:32:546:458.9
283MAREK Robert 2075GLIWICEM-4040M 18400:01:3201:06:50.5001:08:22.95+00:32:056:419
284DOMAGALSKI Mirek 2058GLIWICEM-3080M 18500:00:5101:07:38.3501:08:29.55+00:32:536:458.9
285ZAWADA Paweł 2050SOKGLIWICEM-3081M 18600:01:0301:07:52.4001:08:55.45+00:33:076:478.8
286ZEMŁA Dorota 2086GLIWICEK-165K 9800:01:1901:07:41.0001:09:00.65+00:32:556:468.9
287STEBEL Damian 2007GLIWICWM-2045M 18700:01:4401:07:37.7001:09:22.25+00:32:526:458.9
288OLEJNICZAK Wioletta 2113RADLINK-4020K 9900:01:5501:08:07.9501:10:03.00+00:33:226:488.8
289EICHHORN Danuta 2197STANISZCZE WIELKIEK-4021K 10000:01:1701:08:47.2501:10:04.80+00:34:026:528.7
290KACZMARSKI Jacek 2239BYTOMM-3082M 18800:01:1601:08:50.0001:10:06.95+00:34:046:538.7
291CUDECKA Marzena 2078GLIWICEK-3047K 10100:01:4901:08:28.4001:10:17.55+00:33:436:508.8
292WALIGÓRA Marta 2179BBL Kędzierzyn-KoźleKĘDZIERZYN-KOŹLEK-166K 10200:01:1801:09:20.9001:10:39.60+00:34:356:568.7
293MIŁKOWSKI Andrzej 2263GLIWICEM-5013M 18900:01:1801:09:40.4001:10:58.80+00:34:556:588.6
294DZIEMIAŃCZUK Monika 2326GLIWICEK-4022K 10300:01:5501:09:25.5001:11:20.55+00:34:406:568.6
295KOBIERSKA Anna 2015ból to słabość opuszczająca ciałoGLIWICEK-2026K 10400:01:1901:10:07.8501:11:26.90+00:35:227:008.6
296GORAJ-ZAJĄC Aleksandra c18Night Runners GliwiceGLIWICEK-4023K 10500:01:3301:10:18.0501:11:51.45+00:35:327:018.5
297MISIEK Jolanta 2110GB Gwarek Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYK-4024K 10600:00:4701:11:17.0001:12:04.15+00:36:317:078.4
298MATYSIOK Monika 2104ZAWADAK-167K 10700:01:3701:10:54.6001:12:32.05+00:36:097:058.5
299PANKIEWICZ Katarzyna 2345GrupaCmykiGLIWICEK-4025K 10800:00:5501:11:43.4501:12:38.75+00:36:587:108.4
300CYBULSKA Marta 12GLIWICEK-3049K 10900:01:2001:11:41.3501:13:01.65+00:36:567:108.4
301ŁADA Mirosław 2258GLIWICEM-4041M 19000:01:3701:11:30.4001:13:07.85+00:36:457:098.4
302MAZURKIEWICZ Agnieszka 2347Pińcet plusGLIWICEK-3048K 11000:01:5701:11:17.5501:13:14.80+00:36:327:078.4
303JONASZ Julia 2222GLIWICEK-3050K 11100:01:1701:11:57.1501:13:15.10+00:37:127:118.3
304BRATEK Maja 2349OTK RzeźnikGLIWICEMieszkanki Gliwic1K 11200:00:2401:12:51.9501:13:16.15+00:38:067:178.2
305BRATEK Łukasz 2348OTK RzeżnikGLIWICEM-4042M 19100:00:2501:12:51.3501:13:16.75+00:38:067:178.2
306BOMASTYK Beata 2300GLIWICEK-4027K 11300:01:3801:11:44.7001:13:23.35+00:36:597:108.4
307STRASSBERGER Katarzyna 2341SPORT-RELAKS Nasza Szkółka PływaniGLIWICEK-4026K 11400:01:3801:11:44.6001:13:23.50+00:36:597:108.4
308RADZIKOWSKA-BUCHAŁA Magdalena 2238ZABRZEK-3051K 11500:01:3001:12:00.3501:13:31.25+00:37:157:128.3
309BIEŃKOWSKA Maria 2172GLIWICEK-2027K 11600:01:1801:12:18.0001:13:36.90+00:37:327:138.3
310KOCYAN Małgorzata 2021Biegaj z TreneramiGLIWICEK-504K 11700:01:5301:11:49.9001:13:43.25+00:37:047:118.4
311KRZEMIŃSKA Jadwiga 2132GLIWICEK-4028K 11800:01:5501:11:57.3501:13:52.60+00:37:127:118.3
312BOREK Jadwiga 2093KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLEKĘDZIERZYN-KOŹLEK-3052K 11900:01:1301:12:48.5501:14:02.35+00:38:037:168.2
313NIEDŹWIEDZKA Aleksandra 2072NorRun TeamŁAZISKA GÓRNEK-2028K 12000:01:3901:12:41.7501:14:20.95+00:37:567:168.3
314PYTEL Klaudia 2053Night Runners ZabrzeZABRZEK-4029K 12100:01:1101:13:54.9501:15:06.10+00:39:097:238.1
315FURMAN Michał 2298Ochajo run & friendsKRAKÓWM-3083M 19200:01:1601:14:00.3001:15:16.80+00:39:157:248.1
316FRĄC Elżbieta 4Night Runners GliwiceGLIWICEK-3053K 12200:01:3801:14:05.3501:15:44.25+00:39:207:248.1
317OCHAB Józefina 2065GLIWICEK-2030K 12300:00:4601:15:14.9501:16:01.00+00:40:297:318
317VEGA ZUMETA Brygida 2321Night Runners GliwiceGLIWICEK-3054K 12400:00:4601:15:14.4501:16:01.00+00:40:297:318
319SZCZECHLA Ewa 2241GLIWICEK-2029K 12500:01:1701:14:53.8001:16:11.30+00:40:087:298
320PIASECKI Bartłomiej 1094Pincet plusGLIWICEM-3084M 19300:01:5601:14:16.7501:16:13.65+00:39:317:258.1
321KACZMARSKA Małgorzata 2249ZABRZEK-4030K 12600:01:4501:14:42.3501:16:27.50+00:39:577:288
322MATUSZEWSKA Monika 2124Night Runners GliwiceGLIWICEK-4031K 12700:01:3901:15:07.3001:16:46.50+00:40:227:308
323GALOCH Bartosz 2218SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-2046M 19400:01:5001:15:17.4501:17:07.75+00:40:327:318
324WICHRZYCKA Katarzyna 2273GLIWICEK-2031K 12800:01:0201:16:12.8001:17:15.30+00:41:277:377.9
325PIERNIKARCZYK Mirela 2020PRZEZCHLEBIEK-3055K 12900:01:2501:16:56.6501:18:21.70+00:42:117:417.8
326WALASZCZYK Tomasz 2063Run & FunGLIWICEM-3085M 19500:01:1901:17:28.6501:18:48.50+00:42:437:447.7
327WYSOCKA Magdalena 2325Ochajo Run & FriendsRYBNIKK-4032K 13000:01:1401:18:09.5501:19:24.40+00:43:247:497.7
328OPILSKI Mateusz 2234KNURÓWM-2047M 19600:01:1601:20:05.9001:21:22.45+00:45:208:007.5
329KISTELLA Paulina 2309PIEKARY ŚLĄSKIEK-2032K 13100:01:5001:20:26.8501:22:16.95+00:45:418:027.5
330ZAKLIŃSKA Katarzyna 2246GLIWICEK-4033K 13200:01:3901:20:46.9001:22:26.80+00:46:018:047.4
331WÓJCIK Justyna 2163Hirschvogel Components PolandGLIWICEK-2033K 13300:01:0201:22:08.4001:23:11.25+00:47:238:127.3
332BOCZAROWSKA Barbara 16K-3056K 13400:00:4401:22:29.8001:23:13.85+00:47:448:147.3
333CIEŚLAK Agnieszka 22Night Runners GliwiceGLIWICEK-4034K 13500:01:3901:23:32.0001:25:11.95+00:48:468:217.2
334KOLAKOWSKA Ania 24Night Runners GliwicePYSKOWICEK-4035K 13600:01:3901:23:35.8501:25:15.10+00:48:508:217.2
335GOGOLIN Jerzy 2087ZABRZEM-605M 19700:00:14   
336SIERADZKA Agnieszka 2057Biegaj z trenerami GliwiceGLIWICEK-3057K 13700:00:26   
337MUCHA Edward c31RUDA ŚLĄSKAM-701M 19800:01:44   
Znaleziono 337 wynik(ów)