10 KM ATEST PZLA GLIWICKI

Organizator:
OTK Rzeźnik
Data:
2015-10-18
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
268
Wystartowało:
237
Nie ukończyło:
2
Ukończyło:
235
Na trasie:
2
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZYMAŃSKI Paweł 1427NiewymiękaczeKATOWICEM-201M 100:00:0200:36:18.6500:36:21.35 3:3716.5
2SZYMAŃSKI Bartosz 1479NiewymiękaczeKATOWICEM-301M 200:00:0300:37:03.7000:37:06.85+00:00:453:4216.2
3LUBELSKI Łukasz 1516M-401M 300:00:0300:37:05.9000:37:09.55+00:00:473:4216.2
4MUSKIETORZ Piotr 1432MIKOŁÓWM-202M 400:00:0800:39:14.9500:39:23.75+00:02:563:5515.3
5JASIOK Michał 1434TARNOWSKIE GÓRYM-302M 500:00:0200:40:00.2500:40:02.60+00:03:414:0015
6BUDKA Borys 1111M-303M 600:00:0300:40:02.6500:40:05.70+00:03:444:0015
7ZACZYK Andrzej 1477PANIÓWKIM-304M 700:00:0400:40:15.9000:40:20.10+00:03:574:0114.9
8ORLICKI Stanisław 1302RUDZEM-501M 800:00:0300:40:36.9000:40:40.80+00:04:184:0314.8
9GÓRYŃSKI Rafał 9Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-203M 900:00:0500:40:39.9500:40:45.10+00:04:214:0414.8
10OGRODNICZEK Adam 1448AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-402M 1100:00:1300:40:53.2500:41:06.50+00:04:344:0514.7
11TARCZEWSKI Tomasz 1488TARCZA TRIATHLON TEAMZAWIERCIEM-305M 1000:00:0300:40:54.0000:40:57.60+00:04:354:0514.7
12MAŁEK Piotr 1530ZAWIERCIEM-306M 1200:00:0500:41:27.9000:41:32.90+00:05:094:0814.5
13KRASNODĘBSKI Robert 1457BYTOMM-403M 1300:00:0400:41:29.2000:41:33.45+00:05:104:0814.5
14WAJDA Grzegorz 1430KW GLIWICEGLIWICEM-307M 1400:00:0500:41:29.6000:41:34.95+00:05:104:0814.5
15JOANNA Olchawa 1503K-401K 100:00:0400:41:33.4500:41:37.85+00:05:144:0914.4
16ADAMCZYK-NOWAK Beata 1327Miechowicka Grupa BiegowaBYTOMK-402K 200:00:1500:41:34.7000:41:49.95+00:05:164:0914.4
17PASTUCHA Marek 1436Cross KrapkowiceKRAPKOWICEM-502M 1500:00:1000:41:54.4000:42:04.45+00:05:354:1114.3
18CZARNOŻYŃSKI Aleksander 1529GTT-Inter ProjektGLIWICEM-503M 1600:00:0900:42:07.2000:42:16.80+00:05:484:1214.2
19KONFEDERAK Tomasz 1362ZAWADZKIEM-404M 1700:00:0700:42:38.4000:42:45.95+00:06:194:1514.1
20OLESIŃSKI Tomasz 1323KNURÓWM-405M 1800:00:0600:43:01.5000:43:08.30+00:06:424:1813.9
21WAWRZAK Ryszard 1413GLIWICEM-406M 1900:00:4900:44:07.1000:44:56.85+00:07:484:2413.6
22DROSDZOL Piotr 1559CHORZÓWM-204M 2000:00:3300:45:19.9500:45:53.40+00:09:014:3213.2
23BESSA Ricardo 1375Team Double TroubleGLIWICEM-308M 2900:02:1400:45:35.7000:47:49.70+00:09:174:3313.2
24MACIEJOŃCZYK Mariusz 10Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-407M 2100:00:2500:45:37.4000:46:02.55+00:09:184:3313.2
25ĆWIKLIŃSKI Piotr 1496Klub Żeglarski ZagłębieDĄBROWA GORNICZAM-309M 2200:00:0900:46:10.0000:46:19.65+00:09:514:3713
26CESARZ Maciej 1487Tylko Curling!GLIWICEM-3010M 2500:00:4100:46:19.3500:47:00.85+00:10:004:3713
27KRYSTEK Marcin 1441PARZYMIECHYM-3011M 2300:00:3000:46:20.1000:46:50.75+00:10:014:3812.9
28WYCIŚLIK Marcin 1318HirschvogelGLIWICEM-3012M 2400:00:1100:46:47.2500:46:58.80+00:10:284:4012.8
29GARDULSKA-BOTOR Katarzyna 1376GLIWICEK-301K 300:00:2100:46:53.7500:47:15.20+00:10:354:4112.8
30KOTAS Adam 1455KATOWICEM-205M 3400:02:0600:47:05.7000:49:12.05+00:10:474:4212.7
31ŻEROMSKI Stefan 1517Jasna GliwiceGLIWICEM-504M 2600:00:1800:47:12.4000:47:31.25+00:10:534:4312.7
32CZAUDERNA Adrian 1350ETERunGLIWICEM-408M 3300:01:4500:47:23.8000:49:09.20+00:11:054:4412.7
33SKRZYPCZYK Paweł 1505ZABRZEM-409M 2700:00:0500:47:26.4000:47:31.40+00:11:074:4412.6
34LEGUTKO Piotr 1499-GLIWICEM-206M 3500:01:5100:47:30.2000:49:21.85+00:11:114:4512.6
35MERMON Artur 1543GLIWICEM-505M 2800:00:0700:47:41.4500:47:49.10+00:11:224:4612.6
36PĘDOWSKA Bożena 1417indywidualnieGLIWICEK-501K 400:00:1000:48:02.4000:48:12.75+00:11:434:4812.5
37BAŃBUŁA Grzegorz 1300GLIWICEM-3013M 3000:00:1100:48:10.6500:48:21.80+00:11:524:4912.5
38MYCZKOWSKI Adam 1410KATOWICEM-207M 3100:00:2500:48:22.6500:48:48.25+00:12:044:5012.4
39OSSOWSKI Dariusz 1340HirschvogelGLIWICEM-208M 3200:00:1900:48:34.4000:48:54.30+00:12:154:5112.3
40WICHARY Marcin 1528ISTA BiegamyKALETYM-3014M 3600:01:0000:48:34.6500:49:35.35+00:12:164:5112.3
41UZDRZYCHOWSKI Maciej 1378WF SportRun TeamLĘDZINYM-209M 3700:01:1200:48:41.8000:49:53.80+00:12:234:5212.3
42SOKOŁOWSKI Łukasz 1351GLIWICEM-2010M 4100:01:5700:49:10.2000:51:07.40+00:12:514:5512.2
43LASICZ Aleksandra 1418GLIWICEK-302K 500:01:4900:49:33.8000:51:22.80+00:13:154:5712.1
44WĘŻYK Wojciech 1460GLIWICEM-4010M 3800:00:1000:49:48.0000:49:58.25+00:13:294:5812
45ZARUDZKI Łukasz 1357Nothing to fearGLIWICEM-3015M 4200:01:1200:49:54.7000:51:07.50+00:13:364:5912
46BIOLIK Piotr 1419--GLIWICEM-4011M 4500:01:5700:49:58.3500:51:55.95+00:13:394:5912
47BRODEK Andrzej 1474GLIWICEM-4012M 4400:01:1300:50:16.3500:51:30.25+00:13:575:0111.9
48HEFFNER Remigiusz 1078Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3016M 4700:01:5700:50:20.2000:52:17.35+00:14:015:0211.9
49KUCZERA Łukasz 8Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKM-3017M 4800:01:5600:50:20.7000:52:17.40+00:14:025:0211.9
50BUGAJSKI Mariusz 1556GLIWICEM-4013M 3900:00:0700:50:32.0500:50:39.50+00:14:135:0311.9
51GOŹDZICKI Leszek 1429Night Runners ZabrzeZABRZEM-3018M 4300:00:3900:50:33.7000:51:13.35+00:14:155:0311.9
52ZIOMEK Katarzyna 1459BYTOMK-303K 600:01:0400:50:35.8000:51:40.50+00:14:175:0311.9
53OPIOŁA Tomasz 1598HarnaśGLIWICEM-3019M 4000:00:1700:50:37.8500:50:55.45+00:14:195:0311.8
54DESMOND Robert 1458KATOWICEM-2011M 5300:02:0600:50:42.4000:52:49.30+00:14:235:0411.8
55TROJAN Paweł 1552ITACY BIEGACZEOPOLEM-2012M 5200:01:5400:50:42.7500:52:37.40+00:14:245:0411.8
56ŁUSZCZ Andrzej 1416BYTOMM-161M 4600:00:5400:51:10.2500:52:05.15+00:14:515:0711.7
57CANIBOŁ Anna 1306GOŁKOWICEK-201K 800:01:2700:51:10.7000:52:38.65+00:14:525:0711.7
58PIKTAS Paweł 1535GLIWICEM-4014M 5100:01:2200:51:13.8000:52:35.85+00:14:555:0711.7
59PIKUL Wiktoria 1402Grupa Kolarska Gliwice Bike AtelierGLIWICEMieszkanki Gliwic1K 700:00:3900:51:18.7500:51:58.40+00:15:005:0711.7
60RYBAK Andrzej 1335HirschvogelZABRZEM-2013M 4900:00:3400:51:51.1000:52:25.35+00:15:325:1111.6
61BIENIEK Sebastian 1324HirschvogelZABRZEM-3020M 5000:00:3500:51:54.1500:52:29.80+00:15:355:1111.6
62GOŁĘBIOWSKI Marek 1370GLIWICEM-3021M 5800:01:3700:51:58.8000:53:35.95+00:15:405:1111.5
63SŁOWIK Paweł 1484PYSKOWICEM-2014M 5500:00:5300:52:07.1500:53:00.80+00:15:485:1211.5
64DUDEK Dariusz 1493chopcy szeryfaBYTOMM-506M 6200:01:5200:52:12.3000:54:05.10+00:15:535:1311.5
65ROŻEK Agata 1346GLIWICEK-161K 1300:01:4700:52:13.1000:54:00.85+00:15:545:1311.5
66ROŻEK Michał 1345GLIWICEM-4015M 6100:01:4700:52:13.7000:54:00.85+00:15:555:1311.5
67PAWLUS Grzegorz 1361BYTOMM-3022M 5600:00:5500:52:14.3000:53:09.60+00:15:555:1311.5
68BAŃKOWSKI Sebastian 1393GLIWICEM-2015M 6500:02:0300:52:15.0500:54:19.00+00:15:565:1311.5
69OLESIŃSKA Joanna 1322KNURÓWK-403K 900:00:4800:52:34.9500:53:23.35+00:16:165:1511.4
70ROMANIUK Piotr 1425WZP SUM BytomZABRZEM-3023M 5400:00:1400:52:40.2500:52:54.90+00:16:215:1611.4
71MICHALIK Małgorzata 1387GLIWICEK-304K 1100:00:4200:52:44.4500:53:26.80+00:16:255:1611.4
72BRONOWICKA Dorota 1423WROCŁAWK-202K 1000:00:3900:52:44.7500:53:24.55+00:16:265:1611.4
73STAWSKA Joanna 1307biegaj z treneramiGLIWICEK-502K 1200:00:4200:52:50.9500:53:33.70+00:16:325:1711.4
74PIKOŃ Krzysztof 1595GLIWICEM-4016M 6800:01:3300:53:06.4000:54:40.30+00:16:475:1811.3
75DYMAREK Łukasz 1398KM PSP GliwicePŁAWNIOWICEM-3024M 6600:01:2600:53:07.8500:54:34.65+00:16:495:1811.3
76WOSZTAL Patryk 1426Machina AdventureKATOWICEM-3025M 5700:00:0500:53:16.6000:53:22.05+00:16:575:1911.3
77GRZYWNA Marek 1490Lzs WojciechówOLESNOM-4017M 6000:00:2200:53:30.8500:53:52.95+00:17:125:2111.2
78KRZEMIŃSKI Mirosław 1424GLIWICEM-4018M 7600:02:0700:53:32.2500:55:39.90+00:17:135:2111.2
79SZMYD Wojciech 1507GLIWICEM-3026M 6900:01:1700:53:37.6500:54:54.75+00:17:195:2111.2
80BRYLIŃSKI Ryszard 1443niezrzeszonyZABRZEM-507M 6300:00:3200:53:37.8000:54:10.10+00:17:195:2111.2
81SADOWSKI Tomasz 1404kossmate żukiKRAKÓWM-3027M 7000:01:1700:53:37.9500:54:54.95+00:17:195:2111.2
82MĘDRALA Jacek 1389GLIWICEM-4019M 5900:00:1000:53:39.8500:53:50.45+00:17:215:2211.2
83MĄCZYŃSKA Agnieszka 1465GLIWICEK-404K 1600:01:3500:53:40.5000:55:15.80+00:17:215:2211.2
84SWOBODA Jarosław 1449Night Runners GliwiceKNURÓWM-3028M 6700:00:5400:53:41.0500:54:35.45+00:17:225:2211.2
85DYMAREK Beata 1399TOSZEKK-203K 1700:01:2700:53:51.6000:55:18.85+00:17:325:2311.1
86KRYNICKI Paweł 1511GLIWICEM-2016M 7700:02:0200:53:55.6000:55:57.75+00:17:365:2311.1
87SZARZYŃSKA-GRYCHNIK Jola 1489BYTOMK-405K 1500:01:0800:53:58.3000:55:06.35+00:17:395:2311.1
88MALSKA- WYROZUMSKA Małgorzata 1433GLIWICEK-305K 1400:00:4500:53:59.5500:54:45.25+00:17:405:2411.1
89LENTZY Grzegorz 1422GLIWICEM-3029M 6400:00:1400:54:02.9000:54:17.05+00:17:445:2411.1
90HAJDUKIEWICZ Michał 1475GLIWICEM-2017M 7500:01:1400:54:14.8000:55:29.20+00:17:565:2511.1
91MACHACZKA Dawid 1437BYTOMM-3030M 7400:00:5700:54:26.6500:55:23.85+00:18:085:2611
92BALIŃSKA-SANOCKA Aneta 1343ZABRZEK-306K 2400:02:0200:54:27.1000:56:29.25+00:18:085:2611
93SANOCKA Dorota 1342ZABRZEK-406K 2500:02:0200:54:28.6000:56:31.30+00:18:095:2611
94HAJDUGA Rafał 1502GliwiceGLIWICEM-4020M 7100:00:4500:54:33.3000:55:18.40+00:18:145:2711
95SZCZURASZEK Maciej 1374WROCŁAWM-4021M 8100:01:4400:54:33.6000:56:18.00+00:18:145:2711
96IBROM-JASIŃSKA Justyna 1533TARNOWSKIE GÓRYK-307K 1800:01:0800:54:41.1500:55:49.40+00:18:225:2811
97BOBEŁ Krzysztof 1440GLIWICEM-3031M 8000:01:3500:54:41.3000:56:16.75+00:18:225:2811
98TURCZYN Mateusz 1555HirschvogelGLIWICEM-2018M 7300:00:3300:54:46.7000:55:20.65+00:18:285:2811
99ANDRZEJCZAK Iwona 1309GLIWICEK-308K 2300:01:3800:54:50.1500:56:28.20+00:18:315:2910.9
100KNEBEL Patrycja 1439ZABRZEK-204K 2200:01:3300:54:50.3000:56:24.00+00:18:315:2910.9
101WŁOCHOWSKI Krzysztof 1501ZABRZEM-4022M 7900:01:2000:54:55.3500:56:15.50+00:18:365:2910.9
102CYBA Marek 1454GLIWICEM-4023M 8200:01:3900:54:56.3500:56:36.25+00:18:375:2910.9
103GRUCHAŁA Anna 1400SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-309K 1900:00:5600:54:57.1000:55:53.35+00:18:385:2910.9
104MERKEL Sabina 1577GASZOWICEK-3010K 3000:01:5600:54:58.7000:56:55.15+00:18:405:2910.9
105SOSNOWSKI Maciej 1491ZABRZEM-3032M 8500:01:5400:55:02.9000:56:57.25+00:18:445:3010.9
106BRZÓZKA Piotr 1580JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2019M 7800:00:5700:55:04.3000:56:01.45+00:18:455:3010.9
107PĄCHALSKI Andrzej 1481KS NEMOCHORZÓWM-508M 7200:00:0500:55:13.1000:55:18.40+00:18:545:3110.9
108DUSS Sonia 1524GLIWICEK-407K 3100:01:4200:55:15.7500:56:58.60+00:18:575:3110.9
109MYŚLAK Mariusz 1557GLIWICEM-3033M 8900:02:2100:55:20.1000:57:41.40+00:19:015:3210.8
110FRANECKA Anna 1450BEŁKK-205K 2100:01:0000:55:21.4500:56:21.80+00:19:025:3210.8
111SKURA Adam 1510KRAKÓWM-2020M 8800:02:1400:55:21.8500:57:36.70+00:19:035:3210.8
112DĘBSKA Joanna 1519Night Runners GliwiceGLIWICEK-408K 2000:00:4700:55:24.6000:56:11.60+00:19:055:3210.8
113CZAPEK Anna 1500BojkówGLIWICEK-409K 2700:01:0300:55:29.7500:56:33.45+00:19:115:3310.8
114GIL Wojciech 1560WARSZAWAM-4024M 8300:00:4900:55:49.7500:56:39.60+00:19:315:3510.7
115GRUCHALSKI Jakub 1527ISTA BiegamyCHORZÓWM-3034M 8400:01:0000:55:52.2500:56:52.70+00:19:335:3510.7
116PETEJA-ĆWIK Aleksandra 1495LĘDZINYK-4010K 2900:00:5000:56:03.2500:56:54.05+00:19:445:3610.7
117LESISZ Katarzyna 1438ZABRZEK-4011K 3300:01:3300:56:08.7500:57:41.95+00:19:505:3610.7
118POLEWKA Beata 1531UKS Konieta S-aGLIWICEK-4012K 3200:01:1900:56:08.9000:57:28.15+00:19:505:3610.7
119FOLTYN Armin 1513KĘDZIERZYN KOŹLEM-3035M 9000:01:2300:56:17.9500:57:41.90+00:19:595:3710.7
120HELHLMANN Beata 1512KĘDZIERZYN KOŹLEK-4013K 3400:01:2300:56:18.2500:57:42.10+00:19:595:3710.7
121BORKOWSKA Sonia 14033 WatersSIEWIERZK-4014K 2800:00:2300:56:24.5500:56:47.90+00:20:055:3810.6
122CZOGALA Piotr 1542GLIWICEM-4025M 8600:00:5100:56:25.5500:57:16.95+00:20:065:3810.6
123PROTAS Tomasz 1463ZSO5 GliwiceGLIWICEM-3036M 8700:00:5100:56:26.1000:57:17.35+00:20:075:3810.6
124ZIĘBA Sabina 1326ORNONTOWICEK-3011K 2600:00:0500:56:27.2000:56:32.20+00:20:085:3810.6
125RYBAK Piotr 1391GLIWICEM-2021M 9300:01:5800:56:27.7500:58:25.80+00:20:095:3810.6
126WÓJCIAK Katarzyna 1363GLIWICEK-3012K 3600:01:4900:56:36.9000:58:26.75+00:20:185:3910.6
127CZERNIAK Żaneta 1364GLIWICEK-4015K 3500:01:4900:56:37.3500:58:26.65+00:20:185:3910.6
128PIOTR Witulski 1504GLIWICEM-3037M 9500:02:0700:56:39.9500:58:47.75+00:20:215:4010.6
129ONAK Izabela 1497GLIWICEK-4016K 3700:02:0700:56:42.0500:58:49.25+00:20:235:4010.6
130CYMBAŁA Piotr 1366GLIWICEM-3038M 9400:01:3400:56:54.9500:58:29.90+00:20:365:4110.5
131ROCHOWSKI Paweł 1541GLIWICEM-2022M 9100:01:0700:57:08.9000:58:16.00+00:20:505:4210.5
132LIPOWSKI Grzegorz 1411GLIWICEM-3039M 9200:01:0800:57:09.4000:58:17.75+00:20:505:4210.5
133BEDNARZ Arkadiusz 1472GLIWICEM-4026M 9600:01:3700:57:24.3000:59:02.00+00:21:055:4410.4
134ZBOROWSKA Domika 1339ista biegAmyGLIWICEK-3013K 4200:02:0300:57:27.6000:59:30.60+00:21:085:4410.4
135MALEC Marek 1331GLIWICEM-2023M 10100:02:1600:57:27.9500:59:44.20+00:21:095:4410.4
136WANDASIEWCZ Marcin 1380biegamwpyskowicachPYSKOWICEM-3040M 9700:01:3600:57:28.1000:59:04.75+00:21:095:4410.4
137BOBA Alicja 532WPR MamreGLIWICEK-3014K 4100:01:3900:57:41.4000:59:21.35+00:21:225:4610.4
138GRYNKIEWICZ-SUDNIK Maciej 1371WROCŁAWM-3041M 10000:01:3600:58:01.1500:59:37.60+00:21:425:4810.3
139ROJEK Michał 1320GLIWICEM-3042M 10600:02:1400:58:07.0501:00:21.65+00:21:485:4810.3
140POPCZYK Piotr 1456ŻERNICAM-3043M 10400:02:0600:58:08.3001:00:14.65+00:21:495:4810.3
141SZAMPERA Agnieszka 1461Event 360 Running TeamZAWADZKIEK-3015K 4800:02:0900:58:10.2001:00:19.35+00:21:515:4910.3
142SZAMPERA Janusz 1462Event 360 Running TeamZAWADZKIEM-3044M 10500:02:0900:58:10.3501:00:19.35+00:21:515:4910.3
143LASKOWSKA Anna 1407KATA GURUMAGLIWICEK-3016K 4700:01:4700:58:20.0501:00:07.10+00:22:015:5010.3
144POSTOŁ Karolina 1518Night Runners GliwiceGLIWICEK-3017K 4000:00:4600:58:24.7000:59:11.65+00:22:065:5010.3
145KOPCIK Joanna 1471GLIWICEK-3018K 4600:01:3300:58:26.4000:59:59.45+00:22:075:5010.3
146LEGIEŻYŃSKI Krzysztof 1534GLIWICEM-3045M 9900:00:5500:58:37.9000:59:33.35+00:22:195:5110.2
147GOCYK Patrycja 1447TARNOWSKIE GÓRYK-3019K 4400:00:5300:58:39.8500:59:33.80+00:22:215:5210.2
148DYWAN Iwona 1453GLIWICEK-4017K 3800:00:0900:58:41.3000:58:50.85+00:22:225:5210.2
149DYWAN Klaudia 1452GLIWICEK-162K 3900:00:0900:58:41.5000:58:50.85+00:22:225:5210.2
150SKWARA Katarzyna 1388HirschvogelZABRZEK-3020K 4300:00:3500:58:56.5500:59:32.10+00:22:375:5310.2
151KIJANKA Damian 1334HirschvogelCZERWIONKAM-2024M 9800:00:3400:58:57.6500:59:32.15+00:22:395:5310.2
152DRAGON Karolina 1466Night Runners GliwiceGLIWICEK-3021K 5100:01:4100:59:02.5501:00:44.40+00:22:435:5410.2
153KARASIŃSKI Jacek 1464GLIWICEM-3046M 10800:01:4100:59:02.8001:00:44.40+00:22:445:5410.2
154NOWICKA Iwona 1509KATOWICEK-3022K 4500:00:2900:59:06.4000:59:35.95+00:22:475:5410.2
155RAKINT Bogdan 1401GLIWICEM-3047M 10900:01:5400:59:13.9001:01:08.25+00:22:555:5510.1
156BROŻEK Anna 1383GLIWICEK-3023K 5000:01:0700:59:17.9501:00:25.35+00:22:595:5510.1
157KONICZEK Marek 1390GLIWICEM-509M 11200:02:1000:59:24.1001:01:34.85+00:23:055:5610.1
158SZWUGIER Dawid 1476-RUDA ŚLĄSKAM-3048M 11100:02:0100:59:27.9001:01:29.55+00:23:095:5610.1
159DĄBROWSKI Jacek 1347HirschvogelGLIWICEM-3049M 10300:00:3600:59:28.3501:00:04.95+00:23:095:5610.1
160GOŁYŚ Dawid 1473KNURÓWM-2025M 10200:00:0400:59:45.9000:59:50.30+00:23:275:5810
161RATKA Dawid 1540WYRYM-2026M 10700:00:5700:59:46.1501:00:43.30+00:23:275:5810
162NOWAK-BODUCH Joanna 1548GLIWICEK-503K 4900:00:2201:00:00.8501:00:23.75+00:23:426:0010
163JUROWICZ Damian 1316KATOWICEM-2027M 11000:00:5401:00:23.6501:01:18.35+00:24:056:029.9
164BOGDANOWICZ Zbigniew 1431ZABRZEM-4027M 11600:02:2101:00:45.6501:03:07.30+00:24:276:049.9
165FRYDA Aneta 1592GLIWICEK-4018K 5300:01:4401:01:30.3001:03:14.95+00:25:116:099.8
166GORAJ-ZAJĄC Aleksandra 1515Night Runners GliwiceGLIWICEK-4019K 5200:00:4701:01:40.2501:02:27.75+00:25:216:109.7
167DĘBSKI Mariusz 1520Night Runners GliwiceGLIWICEM-4028M 11300:00:4701:01:40.3501:02:27.75+00:25:216:109.7
168PIOTROWSKI Jarosław 1445GLIWICEM-4029M 12000:02:0701:01:43.1501:03:51.05+00:25:246:109.7
169BZÓWKA Andrzej 1421TeamAB PROJEKTSOSNOWIECM-4030M 11500:00:5001:01:51.7501:02:42.10+00:25:336:119.7
170GAŁOSZ Sebastian 1358Rajsport Active Anton TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEM-3050M 11800:01:2801:01:58.7501:03:27.15+00:25:406:119.7
171STRZYŻ Ryszard 1492OPRNCACHING.PLCHORZÓWM-4031M 11400:00:2301:02:09.5001:02:33.45+00:25:506:139.7
172ZACZEK Adam 1360Opel Active TeamGLIWICEM-3051M 11900:01:2701:02:15.3501:03:42.75+00:25:566:139.6
173AUGUSTYNIAK Adam 1494GLIWICEM-5010M 11700:00:5001:02:28.2501:03:18.50+00:26:096:149.6
174LUBOWICKA Katarzyna 7Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKK-206K 5800:01:5701:02:28.5501:04:25.85+00:26:096:149.6
175KUCZERA Beata 4RYBNIKK-3024K 5700:01:5701:02:28.6001:04:25.80+00:26:096:149.6
176TORKA-KUNERT Grażyna 6Rybicka Grupa BiegowaRYBNIKK-504K 5600:01:5601:02:29.0501:04:25.75+00:26:106:149.6
177TRZEMŻALSKI Kamil 1508GLIWICEM-2028M 12100:01:0401:02:49.6501:03:53.95+00:26:316:169.6
178WÓJCIK Anna 1428GLIWICEK-3025K 5500:01:3301:02:49.7501:04:22.85+00:26:316:169.6
179MAZURKIEWICZ Agnieszka 1558Warsaw Masters TeamGLIWICEK-3026K 6100:01:4501:03:21.2001:05:06.85+00:27:026:209.5
180CZERNIAK Celina 1469GLIWICEK-3027K 6200:01:4501:03:21.3001:05:07.15+00:27:026:209.5
181JUSZCZAK Ewa 1392GLIWICEK-505K 5400:00:2601:03:25.6501:03:51.80+00:27:076:209.5
182ERWIN Marta 1303Fight Club KnurówKNURÓWK-3028K 5900:01:0301:03:27.2001:04:31.15+00:27:086:209.5
183JANOWSKA-CHWALISZEWSKA Agnieszka 1394Night Runners GliwiceGLIWICEK-4020K 6300:01:4401:03:31.5001:05:16.20+00:27:126:219.4
184KURA Lesław 1532UnisonoMIKOŁÓWM-5011M 12400:02:1201:03:33.3001:05:45.50+00:27:146:219.4
185MOKRZYCKA Justyna 1356Biegamy Z SercemKNURÓWK-3029K 6000:01:2501:03:38.0001:05:03.35+00:27:196:219.4
186DOMAGALSKI Mirosław 1381GLIWICEM-3052M 12300:01:0401:04:09.9001:05:14.05+00:27:516:259.4
187ŁUKASZCZYK Adam 1467Future ProcessingRUDA ŚLĄSKAM-3053M 12500:01:4101:04:19.9001:06:01.70+00:28:016:269.3
188KUŚ Michał 1521GLIWICEM-3054M 12600:01:5901:04:30.3001:06:30.25+00:28:116:279.3
189MUCHA-KUŚ Karolina 1522GLIWICEK-3030K 6500:01:5901:04:30.7501:06:30.15+00:28:126:279.3
190ŁUSZCZ Oliwier 1525GLIWICEM-2029M 12200:00:0901:04:35.9501:04:45.00+00:28:176:279.3
191MISIEK Jolanta 1446TARNOWSKIE GÓRYK-4021K 6400:00:5301:05:00.2501:05:54.20+00:28:416:309.2
192POGORZELSKA-KLIKS Agata 1382unisonoSOSNOWIECK-4022K 7100:02:0501:05:48.4001:07:53.95+00:29:296:349.1
193WÓJTOWICZ Agnieszka 1526ISTA BiegamyZABRZEK-3031K 6600:00:5901:05:57.3001:06:57.05+00:29:386:359.1
194HRYSZKIEWICZ Barbara 1385AKMB Pędziwiatr GliwiceMIEDARYK-4023K 7500:02:0501:06:09.9001:08:15.35+00:29:516:379.1
195STOLARZ Agnieszka 1353Night Runners GliwiceGLIWICEK-4024K 6700:00:4901:06:23.1001:07:12.80+00:30:046:389
196KOBIERSKA Anna 1355GLIWICEK-207K 7700:01:5501:06:24.0001:08:19.80+00:30:056:389
197SOKOŁOWSKI Mateusz 1352GLIWICEM-2030M 12900:01:5701:06:27.7001:08:25.30+00:30:096:389
198POSMYK Beata 1368BFRT.ORG.PLTARNOWSKIE GÓRYK-3032K 7400:01:3501:06:36.0501:08:12.00+00:30:176:399
199KUPIS Katarzyna 1485Kudłaty Art TeamGLIWICEK-208K 7000:01:0901:06:37.4001:07:46.60+00:30:186:399
200JANOSZEK Małgorzata 1435GLIWICEK-3033K 6800:00:2701:06:49.9001:07:17.30+00:30:316:419
201RAŁ Zdzisława 1444GLIWICEK-601K 6900:00:2801:06:50.1501:07:18.45+00:30:316:419
202POSMYK Sebastian 1367BFRT.ORG.PLTARNOWSKIE GÓRYM-4032M 13000:01:3701:06:57.5001:08:34.95+00:30:386:419
203NAWROT Katarzyna 1538PKO BPKATOWICEK-3034K 7200:00:4301:07:11.3001:07:55.15+00:30:526:438.9
204MULARCZYK Tomasz 1537PKO BPKATOWICEM-4033M 12800:00:4301:07:11.7501:07:55.45+00:30:536:438.9
205MAZUR Kamila 1514GIERAKTOWICEK-3035K 7300:00:5501:07:12.1001:08:08.00+00:30:536:438.9
206LISOWSKA Barbara 1478TURAWAK-4025K 7900:01:2601:07:12.3501:08:38.35+00:30:536:438.9
207SUSEŁ Aleksander 1Cała NaprzódMIKOŁÓWM-2031M 12700:00:0101:07:43.5501:07:45.05+00:31:246:468.9
208OTOROWSKA Aleksandra 1412GLIWICEK-3036K 7800:00:3401:07:58.3501:08:32.55+00:31:396:478.8
209BLUSZCZ Marta 1539GLIWICEK-3037K 8000:01:2401:08:01.1001:09:25.55+00:31:426:488.8
210OTEGBEYE Amina 1301MachinaGroupK-3038K 7600:00:0501:08:11.5501:08:17.30+00:31:526:498.8
211GOJ Jerzy 1377Piekary ŚląskiePIEKARY ŚLĄSKIEM-5012M 13100:00:4501:08:13.4501:08:58.85+00:31:546:498.8
212PIRÓG Beata 1470DĄBROWA GÓRNICZAK-3039K 8300:01:3901:08:46.1501:10:25.25+00:32:276:528.7
213SŁODKIEWICZ Grzegorz 1442GLIWICEM-4034M 13300:02:2501:08:56.3001:11:21.55+00:32:376:538.7
214LUTOGNIEWSKA Dorota 1315BiprohutGLIWICEK-209K 8400:01:5501:09:02.0501:10:57.80+00:32:436:548.7
215KOTLIŃSKA Natalia 1329GLIWICEK-2010K 8100:00:5701:09:04.8001:10:02.60+00:32:466:548.7
216DUDZICZ Barbara 1597PKO BPGLIWICEK-4026K 8200:00:4601:09:23.4501:10:10.40+00:33:046:568.6
217FILIPCZYK Izabela 1415PIEKARY ŚLĄSKIEK-3040K 8600:01:5001:11:01.7501:12:52.50+00:34:437:068.4
218WILK Weronika 1414PIEKARY ŚLĄSKIEK-3041K 8700:01:5001:11:02.1501:12:52.75+00:34:437:068.4
219HOMIŃSKA Krystyna 1551PKO BPGLIWICEK-506K 8500:00:1801:11:03.5501:11:22.50+00:34:447:068.4
220TRZOPEK Marcin 1420UJSOŁYM-2032M 13200:00:1001:11:04.1001:11:14.65+00:34:457:068.4
221ANDRACZEK Magdalena Anna 1547SMOLNICAK-3042K 8900:01:5601:12:35.5501:14:31.75+00:36:167:158.3
222ZEMBOK Filip 1311Rockwell TeamPSZCZYNAM-3055M 13400:02:2001:13:29.5001:15:49.70+00:37:107:208.2
223BOCZAROWSKA Barbara 1482EXPERT TRAVELGLIWICEK-3043K 8800:00:2601:13:51.8001:14:18.30+00:37:337:238.1
224SZOKA Ewa 1409Night Runner GliwiceGLIWICEK-3044K 9000:01:4301:14:09.8001:15:53.30+00:37:517:258.1
225WYSOCKA Magdalena 1308ETE RunRYBNIKK-4027K 9100:02:2001:15:25.1501:17:45.65+00:39:067:328
226VEGA ZUMETA Brygida 1396Padł Na Ryj TeamGLIWICEK-3045K 9300:01:4901:17:03.0001:18:52.95+00:40:447:427.8
227PANKIEWICZ Katarzyna 1498Grupa CmykiGLIWICEK-4028K 9400:02:1301:17:24.6501:19:38.35+00:41:067:447.8
228FRĄC Elżbieta 1314Night Runners GliwiceGLIWICEK-3046K 9200:00:4701:17:42.5001:18:29.80+00:41:237:467.7
229HRYSZKIEWICZ Anna 1451unisonoBYTOMK-2011K 9500:02:1301:18:34.5001:20:47.55+00:42:157:517.6
230STEFAŃCZYK Krzysztof 1384BYTOMM-3056M 13500:00:2101:20:21.5501:20:43.30+00:44:028:027.5
231MURKOWSKI Sławomir 1348HirschvogelBYTOMM-4035M 13600:00:3501:23:06.0001:23:41.95+00:46:478:187.2
232GĄSZCZAK Tadeusz 1341GLIWICEM-701M 13700:00:1101:31:34.7501:31:46.50+00:55:169:096.6
233TOMCZAK Małgorzata 1536ZABRZEK-4029K 9600:00:2001:33:54.4001:34:14.90+00:57:359:236.4
234KOWALCZYK Anna 1338HirschvogelZABRZEK-4030K 9700:00:1301:38:58.3501:39:11.80+01:02:399:536.1
235MUCHA Edward 1386RUDA ŚLĄSKAM-702M 13800:00:1802:56:44.1002:57:02.90+02:20:2517:403.4
236WIERZBICKI Marcin 1486PIEKARY SLASKIEM-3057M 13900:00:48+00:38:3714:524
237IZYDORCZYK Agnieszka 1337HirschvogelGLIWICEK-3047K 9800:00:13+01:14:5523:572.5
Znaleziono 237 wynik(ów)