100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
169
Wystartowało:
84
Nie ukończyło:
84
Ukończyło:
0
Na trasie:
84
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy1M 1511:55:33.00083:14:57116,3440,0006:099,8
2SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 2608:12:03.00120:52:24107,950-8,3944:3313,2
3PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy2M 3609:04:30.00119:28:05107,830-8,5145:0211,9
4SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 4508:26:08.00088:21:0791,296-25,0485:3210,8
5NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy1M 5215:52:52.00039:20:2875,010-41,33412:424,7
6ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters1M 6610:25:41.00121:17:0071,130-45,2148:476,8
7ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy3M 7607:54:14.00114:32:2659,970-56,3747:547,6
8ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters2M 8405:41:29.00078:42:5358,602-57,7425:4910,3
9RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 1508:43:10.00097:01:1058,550-57,7948:566,7
10FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 2508:43:10.00097:01:1058,550-57,7948:566,7
11KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy3M 9604:34:34.00097:13:0156,580-59,7644:5112,4
12KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy2M 10408:54:22.00066:12:4952,873-63,47110:065,9
13DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy3M 11416:19:34.00051:07:0952,190-64,15418:463,2
14KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters3M 12508:22:41.00083:42:5052,092-64,2529:386,2
15BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy4M 13407:36:04.00085:19:3650,772-65,5728:586,7
16KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters2K 3408:16:44.00073:58:0148,720-67,62410:115,9
17DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy4M 14504:11:16.00096:26:4845,680-70,6645:3010,9
18SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 15304:10:10.00060:52:2943,519-72,8255:4410,4
19ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy4M 16502:46:30.00096:40:0937,330-79,0144:2713,5
20WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy5M 17403:47:24.00079:33:5936,904-79,4406:099,7
21GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 18303:17:53.00048:44:1136,577-79,7675:2411,1
22ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy6M 19403:48:35.00048:57:2536,110-80,2346:199,5
23KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy6M 20606:00:56.00096:51:4334,110-82,23410:345,7
24PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters3K 4508:37:18.00107:14:1333,461-82,88315:273,9
25KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy1K 5503:27:42.00072:32:1431,740-84,6046:329,2
26ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters5M 21403:13:56.00077:28:2028,502-87,8426:488,8
27KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 6203:42:22.00025:33:2227,570-88,7748:037,4
28WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters6M 22302:15:57.00048:34:3927,560-88,7844:5512,2
29KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 7303:00:48.00046:30:0527,321-89,0236:379,1
30LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters4K 8202:39:46.00025:28:5826,650-89,6945:5910,0
31GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 23305:30:37.00053:57:1026,023-90,32112:424,7
32PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy7M 24202:03:08.00025:44:5125,084-91,2604:5412,2
33GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters5K 9305:27:51.00045:49:4125,069-91,27513:044,6
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
34KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters7M 25303:02:25.00003:02:2524,286-92,0587:308,0
35OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters8M 26502:09:57.00097:03:4223,240-93,1045:3510,7
36TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters9M 27404:00:26.00073:19:2023,180-93,16410:225,8
37PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy6M 28402:03:17.00057:48:3622,905-93,4395:2211,1
38JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy7M 29302:22:32.00048:57:3522,585-93,7596:189,5
39KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy7M 30302:37:28.00025:49:0322,232-94,1127:048,5
40WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters10M 31202:15:43.00002:15:4321,357-94,9876:219,4
41KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy8M 32202:22:55.00002:22:5521,213-95,1316:448,9
42KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy8M 33201:34:11.00001:34:1121,110-95,2344:2713,4
43MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy9M 34202:28:09.00032:11:1220,536-95,8087:128,3
44SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters11M 35402:03:22.00073:00:4920,240-96,1046:059,8
45PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters12M 36201:56:27.00019:54:3320,045-96,2995:4810,3
46MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy8M 37301:46:35.00001:46:3520,000-96,3445:1911,3
47WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy9M 38102:29:16.00002:29:1619,370-96,9747:427,8
48JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy9M 39405:57:41.00081:10:4618,919-97,42518:543,2
49MATUS Dawid 57M Senior Młodszy10M 40501:29:12.00072:29:3018,520-97,8244:4812,5
50KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy2K 10403:58:57.00049:45:0318,321-98,02313:024,6
51PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters13M 41502:01:42.00073:37:4617,520-98,8246:568,6
52ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters6K 11403:07:19.00074:04:3516,820-99,52411:085,4
53KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy3K 12302:05:27.00049:38:2116,452-99,8927:377,9
54OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy4K 13401:30:00.00001:30:0015,000-101,3446:0010,0
55KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 14202:56:58.00025:55:1814,850-101,49411:555,0
56KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters14M 42100:58:36.00000:58:3613,462-102,8824:2113,8
57SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy5K 15401:12:52.00064:52:3213,407-102,9375:2611,0
58HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy10M 43101:21:10.00001:21:1013,081-103,2636:129,7
59ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters7K 16201:14:54.00001:14:5413,000-103,3445:4510,4
60STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters15M 44101:08:02.00001:08:0212,200-104,1445:3410,8
61STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy11M 45401:17:51.00048:18:4512,100-104,2446:269,3
62JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters16M 46401:30:51.00072:29:1412,040-104,3047:328,0
63SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters17M 47514:14:45.00102:45:4511,920-104,42471:420,8
64DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy12M 48101:19:59.00001:19:5911,882-104,4626:438,9
65MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters18M 49300:54:32.00000:54:3211,680-104,6644:4012,9
66ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy6K 17201:50:47.00023:55:2011,592-104,7529:336,3
67BRODNICKA Ewelina 39K Masters8K 18201:14:27.00015:46:5511,584-104,7606:259,3
68STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 19301:25:55.00001:25:5510,590-105,7548:067,4
69DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy11M 50101:37:12.00001:37:1210,562-105,7829:126,5
70GRASELA Jacek 94KALETYM Masters19M 51201:18:42.00000:43:5710,240-106,1047:417,8
71ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy12M 52100:54:00.00000:54:0010,160-106,1845:1811,3
72MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters9K 20101:03:00.00001:03:0010,160-106,1846:129,7
73ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy10M 53201:14:00.00001:14:0010,130-106,2147:188,2
74KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy13M 54200:49:37.00000:49:3710,030-106,3144:5612,1
75OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 55101:00:44.00001:00:4410,004-106,3406:049,9
76PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy12M 56202:14:00.00002:14:0010,000-106,34413:244,5
77WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters20M 57101:05:10.00001:05:109,118-107,2267:088,4
78KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters21M 58101:11:28.00001:11:288,820-107,5248:067,4
79DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 21100:57:53.00000:57:538,158-108,1867:058,5
80SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy7K 22100:53:37.00000:53:377,977-108,3676:438,9
81PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy13M 59101:08:59.00003:19:036,679-109,66510:195,8
82WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy13M 60200:25:54.00000:25:545,090-111,2545:0511,8
83MIELCAREK Ania 46K Masters10K 23200:41:08.00000:41:085,000-111,3448:137,3
84JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy8K 24201:02:02.00001:02:024,459-111,88513:544,3
Znaleziono 84 wynik(ów)