KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy3M 9907:35:3007:35:3040,10,00011:215,3
2BEDNAREK Rafał 224M Masters22M 69202:54:5009:44:2440,0-0,0824:2213,7
3WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 18805:39:1205:39:1233,0-7,14010:175,8
4DADAN Marek 251WARSZAWAM Weteran Młodszy17M 78304:11:1204:11:1230,1-9,9788:207,2
5ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141302:37:1102:37:1125,5-14,5936:099,7
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
6KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651103:02:2503:02:2524,3-15,8247:308,0
7KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201303:57:3603:57:3623,5-16,64410:075,9
8BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161303:19:1603:19:1622,7-17,4588:476,8
9WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631302:15:4302:15:4321,4-18,7536:219,4
10KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391002:22:5502:22:5521,2-18,8976:448,9
11SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121301:49:5801:49:5821,2-18,9445:1111,5
12KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 501101:34:1101:34:1121,1-19,0004:2713,4
13MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511101:46:3501:46:3520,0-20,1105:1911,3
14WYSOCKI Dominik 203ŁOWICZM Senior Starszy21M 79401:53:2201:53:2220,0-20,1275:4010,6
15WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131002:29:1602:29:1619,4-20,7407:427,8
16JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters14M 48603:48:1104:22:3518,6-21,49612:154,9
17SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 53701:34:5201:34:5218,1-22,0595:1511,4
18ZIEMIANEK Krystian 212TYLMANOWAM Senior Młodszy15M 71401:22:5701:22:5717,7-22,4284:4112,8
19ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71302:16:5801:17:0016,6-23,4908:147,3
20MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611302:24:1602:24:1616,4-23,7008:476,8
21PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:10:3001:10:3016,1-23,9644:2113,7
22FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters19M 62601:53:2601:53:2616,1-23,9647:018,5
23CAPUTA Andrzej 51TRZEMEŚNIAM Weteran Młodszy18M 90305:02:0905:02:0915,1-24,98819:583,0
24ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231301:46:3200:57:2515,1-25,0007:038,5
25KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:13:0101:13:0115,1-25,0104:5012,4
26WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171101:38:1801:38:1815,1-25,0246:309,2
27SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21301:21:2401:21:2415,0-25,0905:2511,1
28OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171301:30:0001:30:0015,0-25,1106:0010,0
29MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy14M 42801:35:5701:36:1314,9-25,2306:269,3
30KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy14M 561001:25:3601:25:3614,7-25,4005:4910,3
31LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 111101:28:5801:28:5814,6-25,4706:049,9
32DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401203:07:0903:07:0913,8-26,27013:314,4
33KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371000:58:3600:58:3613,5-26,6484:2113,8
34KLIMEK Marta 189GŁOGÓWEKK Senior Starszy6K 19601:27:0701:27:0713,1-27,0106:399,0
35PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy9M 341101:07:2701:07:2713,1-27,0115:0811,7
36HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101001:21:1001:21:1013,1-27,0296:129,7
37ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 121101:14:5401:14:5413,0-27,1105:4510,4
38RAMIREZ Julio 266M Masters29M 91201:50:0308:57:4012,9-27,1738:307,1
39PARADECKA Katarzyna 213MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy11K 30303:33:3416:29:2812,9-27,17316:303,6
40KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 81101:33:2201:33:2212,3-27,8207:357,9
41STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701001:08:0201:08:0212,2-27,9105:3410,8
42POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy16M 60901:42:0001:42:0012,2-27,9448:237,2
43JACHIMSKI Piotr 239ORZESZEM Senior Starszy25M 93300:47:5200:47:5212,1-27,9703:5615,2
44RADZIWONOWICZ Michał 170BIELSKO-BIAŁAM Senior Młodszy19M 89401:06:1601:06:1612,1-28,0605:2910,9
45PŁASZCZYMĄKA Szymon 121PIASEKM Senior Starszy26M 94201:15:4401:15:4412,0-28,0826:179,5
46BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4901:14:5501:14:5512,0-28,1046:149,6
47ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy24M 86601:00:5601:00:5612,0-28,1105:0411,8
48DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361001:19:5901:19:5911,9-28,2286:438,9
49WĘSIERSKI Maciej 231GDYNIAM Senior Starszy28M 96301:44:3201:56:4911,9-28,2298:476,8
50REKOWSKI Radosław 190KOŚCIERZYNAM Senior Starszy29M 97301:16:2601:16:2611,9-28,2496:269,3
51MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:54:3200:54:3211,7-28,4304:4012,9
52ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51302:45:0002:45:0011,7-28,45014:094,2
53DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211301:01:4100:26:4811,6-28,4705:1711,3
54KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy6M 22901:22:0601:22:0611,6-28,5207:058,5
55WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521301:14:2701:21:2811,6-28,5226:259,3
56KRZYWICKA Katarzyna 204K Masters9K 23411:25:4011:25:4011,4-28,73860:171,0
57SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11300:52:2400:52:2411,4-28,7404:3613,0
58ADAMKIEWICZ Klaudia 267K Senior Starszy16K 36201:11:0401:59:4711,3-28,7926:169,6
59BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3901:11:2101:11:2111,3-28,8096:189,5
60KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 91201:11:1401:11:1411,3-28,8106:189,5
61KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41301:58:0101:58:0111,2-28,90010:315,7
62TOWIAŃSKI Patryk 240SZCZECINM Masters30M 98201:14:3001:14:3011,1-28,9796:419,0
63KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:19:4801:19:4811,1-28,9947:108,4
64OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:03:4201:03:4211,1-29,0305:4410,4
65GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy17M 64801:40:3201:40:3211,0-29,0689:066,6
66ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111301:20:4101:20:4111,0-29,1417:218,2
67MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761001:11:2001:11:2010,8-29,3306:379,1
68LIRO Marcin 244KRAKÓWM Senior Starszy30M 99201:13:4401:13:4410,8-29,3526:518,8
69STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 271201:25:5501:25:5510,6-29,5208:067,4
70MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 14901:12:0201:12:0210,6-29,5446:498,8
71DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451001:37:1201:37:1210,6-29,5489:126,5
72GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841201:18:4200:43:5710,2-29,8707:417,8
73PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy31M 100600:43:3700:43:3710,2-29,8934:1614,1
74BOGACZ Marek 118HIGHLANDERSKOBIERNICEM Senior Starszy32M 101500:57:3400:57:3410,2-29,9405:3910,6
75ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:54:0000:54:0010,2-29,9505:1811,3
76MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters11K 281001:03:0001:03:0010,2-29,9506:129,7
77ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 741101:14:0001:14:0010,1-29,9807:188,2
78JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261200:56:3400:56:3410,1-30,0315:3610,7
79KUŚMIERCZAK Sławomir 59WILCZYNM Weteran Młodszy19M 102200:56:1700:56:1710,1-30,0515:3510,7
80PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441000:56:3500:56:3510,0-30,0715:3810,6
81KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321100:49:3700:49:3710,0-30,0804:5612,1
82ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181300:40:0900:40:0910,0-30,0904:0015,0
83WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241201:05:0901:05:0910,0-30,0906:309,2
84ZIĘBA Paweł 201ZIELONA MILA ZAWIERCIEZAWIERCIEM Masters31M 103200:50:1200:50:1210,0-30,1035:0012,0
85OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 431001:00:4401:00:4410,0-30,1066:049,9
86GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy33M 104700:59:4100:59:4110,0-30,1105:5810,1
87SULŻYCKI Cezary 18115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOLECKOM Senior Starszy34M 105301:02:1301:02:1310,0-30,1106:139,6
88PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy15M 591102:14:0002:14:0010,0-30,11013:244,5
89MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32901:20:3501:20:3510,0-30,1508:057,4
90DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491001:08:5301:08:5310,0-30,1556:558,7
91SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:00:4901:00:499,6-30,4706:189,5
92MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51101:07:2201:07:229,4-30,6977:098,4
93KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221301:55:1401:55:149,3-30,82812:244,8
94WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581101:05:1001:05:109,1-30,9927:088,4
95KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461001:11:2801:11:288,8-31,2908:067,4
96FRAŃCZUK Robert 253LUBLINM Senior Starszy36M 109301:00:0601:00:068,8-31,3466:518,7
97KOSTECKI Sebastian 199ASZWOJWARSZAWAM Masters33M 110401:14:3901:14:398,7-31,4308:367,0
98CHRAPEK Aneta 156STĄPORKÓWK Senior Młodszy7K 40302:05:5702:05:578,6-31,52014:394,1
99DĘBIŃSKA Adela 205LEGION HDKSZCZECINEKK Senior Starszy12K 31401:36:1401:26:338,4-31,68011:245,3
100JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681302:57:5109:21:378,4-31,75421:172,8
101PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131302:38:5612:49:118,3-31,79719:073,1
102GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151200:41:0400:41:048,3-31,8444:5812,1
103DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 151000:57:5300:57:538,2-31,9527:058,5
104WASILEWICZ Lonia 227DĘBLINK Masters13K 42201:00:0401:00:048,1-32,0317:268,1
105JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73901:10:0701:10:078,0-32,0738:436,9
106SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy8K 211000:53:3700:53:378,0-32,1336:438,9
107ZDANCEWICZ Paulina 229MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Młodszy5K 35301:18:1001:18:107,7-32,40310:085,9
108KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87900:43:1800:43:187,6-32,4855:4010,6
109TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551301:19:2001:19:207,5-32,66010:385,6
110KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters34M 111600:44:3500:44:357,1-32,9706:149,6
111JEMIELITY Magdalena 163WARSZAWAK Senior Starszy15K 34600:40:3500:40:357,0-33,0755:4610,4
112ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471300:50:0800:50:087,0-33,1417:118,3
113KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 71101:27:2801:27:286,9-33,21012:404,7
114GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251200:55:0400:55:046,8-33,3228:067,4
115WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351200:34:3900:34:396,7-33,3905:0911,6
116GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61101:21:1401:21:146,7-33,39312:055,0
117PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671001:08:5903:19:036,7-33,43110:195,8
118FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11301:14:4101:01:106,6-33,50011:175,3
119RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21301:14:4101:01:106,6-33,50011:175,3
120FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 24800:39:0500:39:056,3-33,7806:109,7
121PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541300:30:2900:30:296,3-33,7954:4912,4
122KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy7K 201200:48:3300:48:336,2-33,8957:487,7
123MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:29:3000:29:306,0-34,1004:5412,2
124SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721306:45:4506:45:456,0-34,10067:300,9
125SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:29:3100:29:316,0-34,1014:5412,2
126DOBROĆ Tomasz 245NAMYSŁÓWM Senior Starszy27M 95300:35:3500:35:356,0-34,1105:5510,1
127PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8M 30900:33:4100:33:416,0-34,1115:3610,7
128PASZTETNIK Marek 241NAMYSŁÓWM Senior Młodszy21M 112300:36:3100:36:316,0-34,1596:089,8
129ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251302:04:3502:04:355,6-34,48022:072,7
130BRODNICKA Ewelina 39K Masters8K 161100:36:3100:36:315,5-34,5656:359,1
131ZUKOWSKI Paweł 140JABŁONNAM Masters35M 113400:45:5700:45:575,5-34,5818:187,2
132CISIELSKA Natalia 171LEGNICAK Senior Starszy17K 37500:55:3000:55:305,4-34,67010:125,9
133KACZMAREK Michał 216MDK BOGUCICE-ZAWODZIEM Senior Starszy35M 106301:14:2101:14:215,4-34,72913:494,3
134PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy12M 33800:44:0400:44:045,2-34,8958:267,1
135KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101300:32:1400:32:145,1-35,0006:189,5
136WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 751000:25:5400:25:545,1-35,0205:0511,8
137KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271300:51:4300:51:435,1-35,05010:135,9
138JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:29:1400:29:145,0-35,0805:4810,3
139PRUCHYŃSKI Kamil 206LEGION HDKMIĘDZYRZECZM Senior Starszy23M 85400:29:4300:29:435,0-35,1005:5510,1
140PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy10M 38900:34:0500:34:055,0-35,1306:508,8
141ŻEBROWSKA Małgorzata 222OSTROŁĘKAK Senior Starszy19K 43300:26:2300:26:234,9-35,2405:2511,1
142SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61300:37:2200:37:224,9-35,2607:427,8
143TALAGA Aleksandra 243K Senior Młodszy6K 38300:53:4300:53:434,8-35,31011:115,4
144JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 331001:02:0201:02:024,5-35,65113:544,3
145MEUS-SZLĘK Dagmara 218MDK BOGUCICE - ZAWODZIEK Senior Starszy18K 41301:04:5102:11:344,4-35,72014:464,1
146PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801300:38:2103:11:593,9-36,1909:466,1
147KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81300:52:5800:52:583,5-36,61715:094,0
148BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior1M 88600:18:5300:18:533,2-36,9115:5410,2
149STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821200:18:4500:18:453,0-37,0906:129,7
150GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy22M 83800:21:5300:21:532,9-37,2187:347,9
151ZARZECZNY Marcin 209TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Masters32M 107401:00:1101:00:112,5-37,62724:142,5
152ZARZECZNA Andżelika 210TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAK Masters12K 39401:00:1101:00:112,5-37,62724:142,5
153ZARZECZNY Mateusz 211TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Orlęta1M 108401:00:1101:00:112,5-37,62724:142,5
154RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy20M 92500:15:0400:15:042,1-37,9997:088,4
155STRASZAK Monika 193MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy10K 29600:34:0700:34:072,1-38,05516:363,6
156NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 2813000:00:00 --
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-35,1108:137,3
Znaleziono 157 wynik(ów)