KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
260
Wystartowało:
145
Nie ukończyło:
145
Ukończyło:
0
Na trasie:
145
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:40:44216:52:24211,80,0000:28126,2
2PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:06:36215:00:02187,7-24,0810:21169,1
3SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21302:12:14208:55:13164,6-47,2480:4874,7
4SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 41300:24:28181:02:01149,5-62,2830:09366,7
5FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11302:21:22217:01:10141,4-70,3800:5960,0
6RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21302:21:22217:01:10141,4-70,3800:5960,0
7ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy3M 71300:28:11228:49:53126,5-85,2780:13269,4
8SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy4M 81201:30:30229:17:19124,4-87,3830:4382,5
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters1M 51302:04:11217:17:00120,1-91,7001:0258,0
10KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41201:30:18217:58:01116,5-95,3000:4677,4
11KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 111202:32:28195:40:30112,7-99,1631:2144,3
12ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51202:10:00218:45:00108,3-103,5601:1250,0
13KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters5M 171300:51:27190:21:07102,4-109,4600:30119,4
14GRYC Janusz 107TYCHYM Masters6M 191100:57:34181:38:55102,1-109,6900:33106,4
15ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 121202:30:50169:56:34102,0-109,7991:2840,6
16GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy4M 231102:25:08220:33:1391,9-119,8811:3438,0
17JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy9M 241101:04:22204:08:3891,7-120,1300:4285,5
18DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 201301:16:07216:26:4890,7-121,1200:5071,5
19WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy5M 261101:08:20193:05:0990,3-121,5200:4579,3
20KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy6M 161301:08:20193:13:0187,5-124,3600:4676,8
21ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 281200:44:02216:54:0085,5-126,3600:30116,4
22BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy7M 181301:57:38195:36:0385,2-126,5891:2243,5
23NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 301301:33:03206:50:2983,1-128,7631:0753,6
24KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy8M 211301:37:15216:51:4380,3-131,5001:1249,6
25ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy6M 271201:00:34192:40:0980,2-131,6300:4579,4
26WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 321100:44:21216:34:3979,3-132,5300:33107,3
27DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy7M 361100:23:58195:07:0976,0-135,7900:18190,3
28ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy5M 251201:03:26216:57:2575,0-136,8100:5071,0
29MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 381200:55:01216:54:3272,7-139,1100:4579,3
30KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 131101:46:57191:16:3270,9-140,9401:3039,8
31OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 221301:02:49217:03:4267,8-143,9900:5564,8
32KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 81200:19:29168:32:1463,3-148,5700:18194,8
33PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 511200:30:27216:49:3956,7-155,1370:32111,7
34PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters8K 181301:29:38196:15:3055,8-156,0361:3637,3
35TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters15M 531200:23:35217:19:2051,7-160,1600:27131,4
36ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 481300:51:50198:15:4649,9-161,9301:0257,8
37WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 561200:40:32199:10:4649,8-162,0420:4873,7
38OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171301:51:41193:30:0047,0-164,8202:2225,2
39WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters17M 591301:17:07169:01:5245,0-166,8121:4235,0
40KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 621301:29:17170:27:2042,7-169,0972:0528,7
41KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy8K 211100:52:28214:08:4141,6-170,1811:1547,6
42JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy17M 631200:30:58222:41:3241,3-170,4800:4480,1
43KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221201:20:23217:09:4841,1-170,7031:5730,7
44ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters9K 241200:26:25218:04:3537,6-174,2100:4285,4
45MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 541300:27:25192:29:3035,1-176,7000:4676,9
46STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 261103:05:5097:25:5531,3-180,5505:5610,1
47SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters23M 731301:04:09145:00:4930,4-181,4402:0628,4
48SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 251200:30:42207:33:2828,8-182,9991:0356,3
49PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters24M 761200:57:35145:11:2028,7-183,0932:0029,9
50STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 791100:31:10192:18:4525,5-186,2801:1349,2
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
51JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters25M 781200:22:39216:29:1423,8-188,0500:5763,0
52GRASELA Jacek 94KALETYM Masters26M 801101:26:0096:43:5720,2-191,5804:1414,1
53SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters21M 661307:24:05222:45:4519,2-192,61023:072,6
54MIELCAREK Ania 46K Masters12K 381300:41:0800:41:085,0-206,8208:137,3
Znaleziono 54 wynik(ów)