KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:47:32240:52:24235,00,0000:27131,1
2PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:06:36215:00:02187,7-47,2710:21169,1
3SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21301:33:18231:04:41181,6-53,3620:30116,8
4FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11303:55:55241:01:10164,8-70,2301:2541,9
5RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21303:55:55241:01:10164,8-70,2301:2541,9
6SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61300:24:28181:02:01149,5-85,4730:09366,7
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71301:57:28241:17:00133,9-101,1000:5268,4
8ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111300:28:11228:49:53126,5-108,4680:13269,4
9KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41301:40:51241:58:01125,0-110,0000:4874,4
10SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121301:30:30229:17:19124,4-110,5730:4382,5
11KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81301:23:21242:13:38118,7-116,2980:4285,5
12GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151201:11:29234:09:38115,2-119,7990:3796,7
13ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51302:19:00242:45:00114,6-120,3901:1249,5
14ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141300:41:29248:17:02110,2-124,8020:22159,4
15KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:25:07241:13:01103,7-131,3400:4973,1
16KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201300:51:27190:21:07102,4-132,6500:30119,4
17BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161302:10:02253:56:07102,3-132,7531:1647,2
18WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241201:08:34241:05:09100,3-134,6700:4187,8
19GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251201:34:07244:20:2199,7-135,3130:5663,6
20JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261200:49:02228:06:4397,0-138,0140:30118,7
21DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211301:04:41240:26:4895,0-140,0100:4088,1
22ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231302:12:22240:57:2591,1-143,9201:2741,3
23ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181300:42:23240:40:0989,3-145,7300:28126,4
24KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271301:15:42240:51:4388,4-146,5900:5170,1
25ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:44:02216:54:0085,5-149,5500:30116,4
26NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281301:33:03206:50:2983,1-151,9531:0753,6
27OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:27:45241:03:4282,1-152,9201:0456,1
28KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 91201:21:45237:39:3780,4-154,6061:0159,0
29WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351200:44:21216:34:3979,3-155,7200:33107,3
30KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101301:34:27240:32:1478,3-156,7001:1249,7
31DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401200:23:58195:07:0976,0-158,9800:18190,3
32MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:55:01216:54:3272,7-162,3000:4579,3
33PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131302:31:42251:52:1565,4-169,5742:1925,9
34OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171300:57:41241:30:0057,0-178,0101:0059,3
35PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541300:30:27216:49:3956,7-178,3270:32111,7
36ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471300:38:31244:36:5955,9-179,0920:4187,1
37TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551300:22:10241:19:2053,8-181,2300:24145,6
38KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy7K 201201:08:09241:34:1450,3-184,7341:2144,3
39WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521300:40:32199:10:4649,8-185,2320:4873,7
40MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611301:51:54122:24:1647,5-187,5402:2125,5
41WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631301:17:07169:01:5245,0-190,0021:4235,0
42KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:29:17170:27:2042,7-192,2872:0528,7
43JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681300:30:58222:41:3241,3-193,6700:4480,1
44MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:26:58240:29:3041,1-193,8700:3991,5
45KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221301:20:23217:09:4841,1-193,8931:5730,7
46ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251300:26:25218:04:3537,6-197,4000:4285,4
47SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:36:02232:21:5534,8-200,1811:0258,0
48STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 271203:05:5097:25:5531,3-203,7405:5610,1
49SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:04:09145:00:4930,4-204,6302:0628,4
50SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721303:45:29246:45:4529,2-205,8007:437,8
51PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801300:57:35145:11:2028,7-206,2832:0029,9
52JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:23:28240:29:1425,8-209,2300:5465,9
53STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821200:31:10192:18:4525,5-209,4701:1349,2
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
54GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841201:26:0096:43:5720,2-214,7704:1414,1
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-230,0108:137,3
Znaleziono 55 wynik(ów)