KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11302:12:18264:52:24264,00,0000:30119,7
2SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21301:23:59258:49:22197,3-66,6540:25141,0
3FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11305:56:26265:01:10194,7-69,2901:4932,8
4RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21305:56:26265:01:10194,7-69,2901:4932,8
5PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:06:36215:00:02187,7-76,2110:21169,1
6SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61300:24:28181:02:01149,5-114,4130:09366,7
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71301:22:50265:17:00145,8-118,2000:34105,6
8KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41301:49:25265:58:01135,0-128,9200:4874,0
9KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81301:43:41258:09:48130,4-133,5310:4775,5
10ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111300:28:11228:49:53126,5-137,4080:13269,4
11SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121301:30:30229:17:19124,4-139,5130:4382,5
12ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141300:47:25274:31:47118,4-145,5480:24149,8
13ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51302:19:00242:45:00114,6-149,3301:1249,5
14ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181301:12:07264:40:09104,5-159,4700:4186,9
15KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:25:07241:13:01103,7-160,2800:4973,1
16KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201300:51:27190:21:07102,4-161,5900:30119,4
17BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161302:10:02253:56:07102,3-161,6931:1647,2
18DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211300:34:37264:26:48101,1-162,8500:20175,2
19ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231301:10:06264:57:25100,6-163,3900:4186,1
20KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271301:15:42264:51:4396,5-167,4300:4776,5
21OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:09:26265:03:4293,3-170,6800:4480,6
22ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:44:02216:54:0085,5-178,4900:30116,4
23NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 28130206:50:2983,1-180,8930:000,0
24KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101301:34:27240:32:1478,3-185,6401:1249,7
25MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:55:01216:54:3272,7-191,2400:4579,3
26PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131302:01:58276:00:2568,0-195,9061:4733,5
27ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471300:26:44270:21:5559,9-204,0530:26134,4
28WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521300:59:35270:46:4059,4-204,5311:0059,8
29OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171300:57:41241:30:0057,0-206,9501:0059,3
30PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541300:30:27216:49:3956,7-207,2670:32111,7
31TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551300:22:10241:19:2053,8-210,1700:24145,6
32MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:49:48264:29:3051,2-212,8000:5861,6
33MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611301:51:54122:24:1647,5-216,4802:2125,5
34WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631301:17:07169:01:5245,0-218,9421:4235,0
35KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:29:17170:27:2042,7-221,2272:0528,7
36JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681300:30:58222:41:3241,3-222,6100:4480,1
37KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221301:20:23217:09:4841,1-222,8331:5730,7
38SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721305:09:19270:45:4537,9-226,0508:097,4
39ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251300:26:25218:04:3537,6-226,3400:4285,4
40SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:36:02232:21:5534,8-229,1211:0258,0
41SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:04:09145:00:4930,4-233,5702:0628,4
42PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801300:57:35145:11:2028,7-235,2232:0029,9
43JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:23:28240:29:1425,8-238,1700:5465,9
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-258,9508:137,3
Znaleziono 44 wynik(ów)