KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11303:23:31288:52:24301,50,0000:4088,9
2SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21302:35:14282:04:56224,0-77,4800:4186,6
3FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11305:56:26265:01:10194,7-106,8101:4932,8
4RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21305:56:26265:01:10194,7-106,8101:4932,8
5PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:06:36215:00:02187,7-113,7310:21169,1
6SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61300:24:28181:02:01149,5-151,9330:09366,7
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71300:32:48289:17:00148,8-152,6500:13272,2
8ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111300:43:13302:43:35132,4-169,0970:19183,8
9BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161301:24:42301:08:53112,4-189,0580:4579,6
10KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:25:07241:13:01103,7-197,8000:4973,1
11KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201300:51:27190:21:07102,4-199,1100:30119,4
12DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211300:34:37264:26:48101,1-200,3700:20175,2
13KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271301:15:42264:51:4396,5-204,9500:4776,5
14NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281302:36:26288:33:2294,1-207,3871:3936,1
15OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:09:26265:03:4293,3-208,2000:4480,6
16PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131302:36:37299:00:1473,2-228,2802:0828,0
17OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171300:58:10289:30:0067,3-234,1400:5169,5
18ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471300:31:21294:03:0564,9-236,5340:28124,3
19MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:49:48264:29:3051,2-250,3200:5861,6
20WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631301:17:07169:01:5245,0-256,4621:4235,0
21KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:29:17170:27:2042,7-258,7472:0528,7
22SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721305:09:19270:45:4537,9-263,5708:097,4
23SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:04:09145:00:4930,4-271,0902:0628,4
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-296,4708:137,3
Znaleziono 24 wynik(ów)