KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
264
Wystartowało:
146
Nie ukończyło:
146
Ukończyło:
0
Na trasie:
146
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 301315:52:5226:42:0175,00,00012:424,7
2PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31302:51:3226:33:0447,3-27,7383:3716,5
3ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 121201:32:5632:44:4642,0-32,9642:1227,1
4BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters2M 9807:38:2437:35:4540,9-34,06511:115,4
5BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3807:32:0637:36:4240,2-34,84211:155,3
6LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy4M 10807:35:3007:35:3040,1-34,90011:215,3
7BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy7M 181302:40:1628:22:4039,5-35,5334:0314,8
8JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters20M 65504:50:4028:32:3938,4-36,5647:337,9
9SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21302:06:4525:21:2438,1-36,9403:1918,0
10KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy6M 161301:40:1425:13:0136,2-38,8102:4621,7
11SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 50601:33:3426:02:2136,1-38,9102:3523,1
12SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:51:3024:52:2435,5-39,5003:0819,1
13KLIMEK Marta 189GŁOGÓWEKK Senior Starszy6K 19502:30:3925:27:0734,4-40,6204:2213,7
14SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy4M 81201:15:1736:47:0833,2-41,8392:1626,4
15ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters1M 51302:04:3425:17:0033,0-42,0403:4615,9
16WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 15705:39:1205:39:1233,0-42,04010:175,8
17DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy7M 361104:48:1227:07:0931,3-43,6909:126,5
18ZIEMIANEK Krystian 212TYLMANOWAM Senior Młodszy16M 75301:59:5318:43:3230,1-44,9493:5915,0
19KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters5M 171301:03:1235:03:1529,9-45,1332:0628,4
20KRZYWICKA Katarzyna 204K Masters11K 28307:57:2036:50:2029,7-45,29216:033,7
21KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy7M 29802:14:5424:55:1829,5-45,4914:3413,1
22ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy3M 71302:15:4035:56:0328,2-46,8224:4812,5
23KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 71002:09:0025:33:2227,6-47,4404:4012,8
24WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 15900:48:3223:40:5327,2-47,7801:4633,7
25LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 91001:10:4825:28:5826,7-48,3602:3922,6
26KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 111203:33:3623:42:3425,5-49,5458:237,2
27PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy8M 311000:55:4125:44:5125,1-49,9262:1327,0
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
28KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters18M 611003:02:2503:02:2524,3-50,7247:308,0
29GRYC Janusz 107TYCHYM Masters6M 191101:20:1724:48:3623,4-51,6013:2517,5
30WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 561201:05:3131:38:3422,8-52,2392:5220,9
31KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41201:47:5025:58:0122,4-52,6404:4912,4
32KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 621301:17:4025:49:0122,2-52,7783:2917,2
33GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy16M 60701:40:0832:14:0022,1-52,9124:3113,2
34GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61003:18:4735:41:3022,1-52,9439:006,7
35WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters17M 591302:15:4302:15:4321,4-53,6536:219,4
36PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 69903:20:0636:26:2521,3-53,7409:246,4
37MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 12801:14:5625:22:5521,2-53,7913:3117,0
38KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy11M 35902:22:5502:22:5521,2-53,7976:448,9
39POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy15M 58801:18:4024:53:4921,2-53,8273:4216,2
40KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 461001:34:1101:34:1121,1-53,9004:2713,4
41MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 61001:20:4732:11:1220,5-54,4743:5615,3
42DĘBIŃSKA Adela 205LEGION HDKSZCZECINEKK Senior Starszy11K 30302:25:2125:26:3320,2-54,7807:118,4
43PRUCHYŃSKI Kamil 206LEGION HDKMIĘDZYRZECZM Senior Starszy21M 81301:33:2424:29:4320,1-54,8804:3812,9
44PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 43900:59:5219:54:3320,0-54,9652:5920,1
45WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy5M 261101:06:1425:05:0920,0-54,9703:1818,2
46MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 471001:46:3501:46:3520,0-55,0105:1911,3
47KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 131100:49:4725:11:1419,3-55,7102:3423,3
48ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51201:10:1619:54:4919,2-55,8303:3916,4
49PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters8K 181302:40:0635:54:3818,9-56,0918:277,1
50ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 281200:43:2324:54:0018,4-56,5802:2125,5
51DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 201300:36:4624:26:4818,1-56,8702:0129,6
52OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 41900:51:4424:16:2518,0-56,9852:5220,9
53ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 481301:12:3029:46:5617,5-57,4784:0814,5
54DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 16901:07:2024:54:4917,5-57,5343:5115,6
55PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 511200:56:1325:22:4816,6-58,4353:2317,7
56FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters22M 72501:53:2601:53:2616,1-58,8647:018,5
57KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 81201:17:4324:32:1416,1-58,9004:4912,4
58RADZIWONOWICZ Michał 170BIELSKO-BIAŁAM Senior Młodszy19M 84300:23:2125:06:1616,1-58,9501:2741,3
59PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy9M 34801:11:2724:35:1615,5-59,5394:3713,0
60JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy9M 241100:31:2424:03:0915,3-59,7182:0329,2
61PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy13M 40701:01:2924:47:3815,2-59,7734:0214,9
62ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy5M 251201:46:3200:57:2515,1-59,9007:038,5
63WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters4M 141001:38:1801:38:1815,1-59,9246:309,2
64OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171301:30:0001:30:0015,0-60,0106:0010,0
65SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy7K 20900:48:1821:44:5115,0-60,0403:1318,6
66DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters12M 45900:31:3126:05:0415,0-60,0512:0628,5
67WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 321100:39:4624:34:3914,9-60,0902:3922,5
68SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 41301:17:1215:19:5614,9-60,0965:1011,6
69STRASZAK Monika 193MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy10K 29509:41:1727:35:3814,9-60,10739:001,5
70KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters14M 52900:49:1621:53:5914,9-60,1293:1818,1
71MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy15M 49701:35:5701:36:1314,9-60,1306:269,3
72KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 101001:29:3025:55:1814,9-60,1606:0110,0
73KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy18M 67901:25:3601:25:3614,7-60,3005:4910,3
74GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy4M 231101:28:0926:50:1514,5-60,5116:049,9
75JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy17M 631201:28:1034:00:3514,5-60,5236:059,9
76DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy14M 42901:39:2424:10:5814,1-60,9097:028,5
77KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 33900:58:3600:58:3613,5-61,5484:2113,8
78KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy8M 211301:27:3824:51:4313,4-61,6106:329,2
79HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy5M 13901:21:1001:21:1013,1-61,9296:129,7
80ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 111001:14:5401:14:5413,0-62,0105:4510,4
81MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 541300:31:2924:29:3012,5-62,5002:3023,8
82STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters19M 64901:08:0201:08:0212,2-62,8105:3410,8
83ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy22M 82501:00:5601:00:5612,0-63,0105:0411,8
84DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy8M 44901:19:5901:19:5911,9-63,1286:438,9
85MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 381200:54:3200:54:3211,7-63,3304:4012,9
86BRODNICKA Ewelina 39K Masters7K 141000:37:5615:46:5511,6-63,4263:1618,3
87TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters15M 531200:45:1325:19:2011,6-63,4403:5415,4
88JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy17M 77800:25:2424:42:0211,5-63,5322:1227,1
89KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy8K 211100:39:4824:37:0911,3-63,6773:3017,1
90FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11300:38:5925:01:1011,1-63,8803:3017,1
91RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21300:38:5925:01:1011,1-63,8803:3017,1
92OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 221301:03:4201:03:4211,1-63,9305:4410,4
93MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy15M 71901:11:2001:11:2010,8-64,2306:379,1
94STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 261101:25:5501:25:5510,6-64,4208:067,4
95GRASELA Jacek 94KALETYM Masters26M 801101:18:4200:43:5710,2-64,7707:417,8
96PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy27M 92500:43:3700:43:3710,2-64,7934:1614,1
97BOGACZ Marek 118HIGHLANDERSKOBIERNICEM Senior Starszy28M 93400:57:3400:57:3410,2-64,8405:3910,6
98MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters10K 27901:03:0001:03:0010,2-64,8506:129,7
99ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 681001:14:0001:14:0010,1-64,8807:188,2
100KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy12M 391000:49:3700:49:3710,0-64,9804:5612,1
101ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy6M 271200:40:0900:40:0910,0-64,9904:0015,0
102GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy29M 94600:59:4100:59:4110,0-65,0105:5810,1
103PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy14M 571002:14:0002:14:0010,0-65,01013:244,5
104MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32801:20:3501:20:3510,0-65,0508:057,4
105ZARZECZNY Marcin 209TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Masters28M 97301:50:2220:56:259,8-65,17211:135,3
106ZARZECZNA Andżelika 210TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAK Masters12K 36301:50:2220:56:259,8-65,17211:135,3
107ZARZECZNY Mateusz 211TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Orlęta1M 96301:50:2220:56:259,8-65,17211:135,3
108SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters23M 731301:00:4901:00:499,6-65,3706:189,5
109FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 23700:18:2424:39:059,3-65,6801:5830,4
110KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221201:55:1401:55:149,3-65,72812:244,8
111WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters16M 551001:05:1001:05:109,1-65,8927:088,4
112KOSTECKI Sebastian 199ASZWOJWARSZAWAM Masters29M 100301:14:3901:14:398,7-66,3308:367,0
113JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters25M 781200:16:3124:29:148,1-66,8802:0129,5
114GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy23M 86700:36:0523:50:087,9-67,1544:3513,1
115KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 83800:43:1800:43:187,6-67,3855:4010,6
116KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters30M 101500:44:3500:44:357,1-67,8706:149,6
117STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 791100:26:4124:18:457,1-67,9503:4615,9
118JEMIELITY Magdalena 163WARSZAWAK Senior Starszy15K 34500:40:3500:40:357,0-67,9755:4610,4
119BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior1M 87500:18:4524:16:366,4-68,5752:5420,6
120SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters21M 661306:45:4506:45:456,0-69,00067:300,9
121SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 251200:29:3100:29:316,0-69,0014:5412,2
122PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy10M 37800:33:4100:33:416,0-69,0115:3610,7
123ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters9K 241202:04:3502:04:355,6-69,38022:072,7
124ZUKOWSKI Paweł 140JABŁONNAM Masters31M 103300:45:5700:45:575,5-69,4818:187,2
125CISIELSKA Natalia 171LEGNICAK Senior Starszy16K 35400:55:3000:55:305,4-69,57010:125,9
126RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy20M 98400:22:1024:34:495,2-69,7914:1414,1
127WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 70900:25:5400:25:545,1-69,9205:0511,8
128MIELCAREK Ania 46K Masters13K 391300:41:0800:41:085,0-70,0108:137,3
129JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 33901:02:0201:02:024,5-70,55113:544,3
130PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters24M 761200:38:2103:11:593,9-71,0909:466,1
Znaleziono 130 wynik(ów)