KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
261
Wystartowało:
145
Nie ukończyło:
145
Ukończyło:
0
Na trasie:
145
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 301315:52:5226:42:0175,00,00012:424,7
2SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 41306:38:2743:26:2070,9-4,1055:3710,7
3LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy4M 10805:23:1455:35:3070,1-4,9004:3613,0
4PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:12:3947:00:3660,8-14,1931:1150,2
5SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:32:0448:52:2455,9-19,1401:3836,4
6BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters2M 9801:56:3161:49:5955,7-19,2802:0528,7
7BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3801:54:5061:50:5654,8-20,2422:0528,6
8WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 15902:34:5851:42:0452,3-22,7122:5720,2
9DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy7M 361108:24:1351:07:0952,2-22,8209:396,2
10SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21301:10:0149:21:2451,2-23,8301:2243,9
11ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters1M 51302:13:0149:17:0050,1-24,9102:3922,6
12KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy7M 29802:44:4051:36:1346,2-28,8013:3316,8
13PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy13M 40703:57:1648:47:5945,4-29,6505:1311,5
14MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy15M 49703:21:5355:06:2644,0-30,9954:3513,1
15SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy4M 81201:04:5560:52:2943,5-31,4911:2940,2
16ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 121201:32:5632:44:4642,0-32,9642:1227,1
17KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters5M 171301:44:0260:05:2641,1-33,9322:3123,7
18MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 471001:42:3449:46:3540,0-35,0102:3323,4
19BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy7M 181302:40:1628:22:4039,5-35,5334:0314,8
20JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters20M 65504:50:4028:32:3938,4-36,5647:337,9
21KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 71001:32:2549:33:2237,9-37,1602:2624,6
22KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 111202:15:2344:29:5436,9-38,1503:4016,3
23WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters4M 141002:30:1941:42:5136,8-38,1684:0414,7
24GRYC Janusz 107TYCHYM Masters6M 191101:16:3248:44:1136,6-38,4332:0528,7
25KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy6M 161301:40:1425:13:0136,2-38,8102:4621,7
26ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy5M 251202:02:0348:57:2536,1-38,9003:2217,8
27SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 50601:33:3426:02:2136,1-38,9102:3523,1
28KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41202:12:3249:58:0135,5-39,5503:4416,1
29KLIMEK Marta 189GŁOGÓWEKK Senior Starszy6K 19502:30:3925:27:0734,4-40,6204:2213,7
30ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy3M 71300:41:5360:37:2134,0-40,9901:1348,7
31GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy16M 60701:38:0652:01:2733,4-41,6572:5620,4
32WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 15705:39:1205:39:1233,0-42,04010:175,8
33FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters22M 72502:03:2657:47:0732,9-42,0843:4416,0
34MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 12801:27:5449:53:5331,8-43,2142:4521,7
35KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy11M 35901:12:4249:38:1831,4-43,6282:1825,9
36KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 461000:55:5534:47:2131,2-43,8181:4733,5
37WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy5M 261101:06:4549:05:0930,1-44,9402:1327,0
38SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy7K 20902:15:3152:08:0829,7-45,2794:3313,2
39FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11302:14:1249:01:1029,7-45,3604:3113,3
40RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21302:14:1249:01:1029,7-45,3604:3113,3
41PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy9M 34801:36:1748:55:1429,2-45,8503:1818,2
42DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 201300:56:5348:26:4828,2-46,8302:0129,7
43HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy5M 13901:37:4746:40:0028,2-46,8453:2817,3
44WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 321101:01:3248:34:3927,6-47,4502:1326,9
45KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 131100:59:4746:30:0527,3-47,6892:1127,4
46GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61001:21:2550:52:2027,2-47,8192:5920,0
47KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 33900:58:1449:14:2127,1-47,9452:0927,9
48OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 41900:59:1848:36:3326,9-48,1582:1227,2
49WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 561200:24:3853:33:3926,8-48,2310:5565,2
50LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 91001:10:4825:28:5826,7-48,3602:3922,6
51GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy4M 231103:07:2453:57:1026,0-48,9877:128,3
52POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy15M 58800:36:1948:34:5125,7-49,2751:2442,5
53DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy14M 42901:37:3348:01:4125,7-49,2763:4715,8
54ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 281200:38:5348:54:0025,7-49,2801:3039,7
55STRASZAK Monika 193MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy10K 29508:55:3350:40:2825,1-49,90021:192,8
56PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy8M 311000:55:4125:44:5125,1-49,9262:1327,0
57PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 43900:30:2743:34:4325,1-49,9361:1249,4
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
58ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51201:54:0050:45:0025,0-50,0304:3313,1
59DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 16900:52:3349:38:4124,6-50,3962:0828,1
60PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 69900:39:4657:08:4424,4-50,6591:3736,7
61KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters18M 611003:02:2503:02:2524,3-50,7247:308,0
62KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 81200:45:1348:32:1423,6-51,3701:5431,4
63MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 381200:55:1248:54:3223,3-51,6902:2225,3
64PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters8K 181300:58:3759:28:0323,2-51,8032:3123,8
65ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 111000:56:2549:14:5423,0-52,0102:2724,5
66STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters19M 64900:55:4649:08:0222,8-52,2602:2724,5
67JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy9M 241100:54:3448:57:3522,6-52,4252:2424,8
68KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 101001:37:5649:53:3022,6-52,4604:2013,8
69KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 621301:17:4025:49:0122,2-52,7783:2917,2
70BRODNICKA Ewelina 39K Masters7K 141001:10:2141:46:0721,7-53,3113:1418,5
71FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 23701:02:2948:39:0521,5-53,5202:5420,6
72WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters17M 591302:15:4302:15:4321,4-53,6536:219,4
73MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 61001:20:4732:11:1220,5-54,4743:5615,3
74DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters12M 45900:27:5836:50:4620,0-55,0181:2342,9
75KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters14M 52900:45:4641:34:1519,9-55,1072:1726,1
76KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy12M 391000:53:3248:49:3719,1-55,9002:4821,4
77MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy15M 71900:52:0849:11:2018,8-56,2202:4621,6
78MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters10K 27900:49:5549:03:0018,7-56,2902:3922,5
79KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy8M 211300:53:4348:51:4318,6-56,3802:5320,8
80KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221202:03:4349:45:0318,3-56,6896:458,9
81ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy22M 82500:31:4849:00:5618,0-57,0101:4634,0
82TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters15M 531201:05:2949:19:2017,6-57,4203:4316,1
83ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 481301:12:3029:46:5617,5-57,4784:0814,5
84WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 70901:10:3248:25:5417,5-57,5404:0214,9
85PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy14M 571001:55:0050:14:0016,7-58,3106:538,7
86PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 511200:56:1325:22:4816,6-58,4353:2317,7
87KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy8K 211100:37:0649:38:2116,5-58,5582:1526,6
88WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters16M 551000:48:0351:24:4416,4-58,6312:5620,5
89MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32800:49:2635:34:1416,1-58,9083:0419,5
90PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy10M 37802:24:4645:01:5415,4-59,5679:226,4
91JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy17M 77800:28:3048:43:4715,4-59,6541:5132,3
92ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy6M 271200:22:0748:40:0915,3-59,7401:2641,4
93OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171301:30:0001:30:0015,0-60,0106:0010,0
94KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy18M 67901:25:3601:25:3614,7-60,3005:4910,3
95JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy17M 631201:28:1034:00:3514,5-60,5236:059,9
96MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 541300:31:2924:29:3012,5-62,5002:3023,8
97STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 791100:32:2548:18:4512,1-62,9102:4022,4
98DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy8M 44901:19:5901:19:5911,9-63,1286:438,9
99ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters9K 241200:30:0550:04:3511,5-63,5402:3722,9
100CISIELSKA Natalia 171LEGNICAK Senior Starszy16K 35400:52:1048:55:3011,1-63,8904:4112,8
101OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 221301:03:4201:03:4211,1-63,9305:4410,4
102STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 261101:25:5501:25:5510,6-64,4208:067,4
103JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters25M 781200:11:4748:29:1410,3-64,6701:0852,7
104GRASELA Jacek 94KALETYM Masters26M 801101:18:4200:43:5710,2-64,7707:417,8
105PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy27M 91500:43:3700:43:3710,2-64,7934:1614,1
106BOGACZ Marek 118HIGHLANDERSKOBIERNICEM Senior Starszy28M 92400:57:3400:57:3410,2-64,8405:3910,6
107ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 681001:14:0001:14:0010,1-64,8807:188,2
108GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy29M 93600:59:4100:59:4110,0-65,0105:5810,1
109BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior1M 87500:18:5046:50:319,7-65,3161:5630,9
110SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters23M 731301:00:4901:00:499,6-65,3706:189,5
111RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy20M 97400:29:2149:02:339,2-65,7943:1118,8
112SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters21M 661303:18:2554:45:458,6-66,46023:122,6
113GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy23M 86700:36:0523:50:087,9-67,1544:3513,1
114KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 83800:43:1800:43:187,6-67,3855:4010,6
115KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters29M 100500:44:3500:44:357,1-67,8706:149,6
116JEMIELITY Magdalena 163WARSZAWAK Senior Starszy15K 34500:40:3500:40:357,0-67,9755:4610,4
117SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 251200:29:3100:29:316,0-69,0014:5412,2
118PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters24M 761200:13:0048:18:046,0-69,0402:1027,6
119MIELCAREK Ania 46K Masters13K 391300:41:0800:41:085,0-70,0108:137,3
120JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 33901:02:0201:02:024,5-70,55113:544,3
Znaleziono 120 wynik(ów)