KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61300:52:2267:15:2095,10,0000:33108,9
2LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy3M 9903:27:0579:35:3089,5-5,6032:1825,9
3BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4903:12:0782:34:5987,7-7,3222:1127,4
4BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3903:13:4882:37:2884,3-10,7112:1726,1
5SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21302:26:5673:21:2477,2-17,8231:5431,5
6SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:30:1772:52:2476,2-18,8431:1150,6
7NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281315:52:5226:42:0175,0-20,04312:424,7
8PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:10:1171:12:1574,9-20,1550:5664,0
9DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401205:34:2175:07:0971,6-23,4134:4012,9
10JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters14M 48609:35:4379:15:4161,4-33,6249:226,4
11WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131000:42:5975:22:3860,2-34,8710:4284,0
12KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy6M 22901:25:3172:14:3958,9-36,1941:2741,3
13ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141301:31:2278:42:5358,6-36,4511:3338,5
14ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71301:15:1273:17:0055,5-39,5731:2144,3
15PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy12M 33801:06:0272:16:4155,4-39,6811:1150,3
16WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171101:54:0662:09:1053,4-41,7032:0828,1
17KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81302:12:2566:12:4952,9-42,1802:3024,0
18KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201301:37:5183:42:5052,1-42,9611:5231,9
19BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161301:36:3285:19:3650,8-44,2811:5431,6
20KLIMEK Marta 189GŁOGÓWEKK Senior Starszy6K 19601:49:1773:27:0750,4-44,6232:1027,7
21KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41302:18:2173:58:0148,7-46,3332:5021,1
22SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 53700:53:3882:50:2447,1-47,9151:0852,7
23ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111301:32:3784:21:5646,8-48,2191:5830,3
24PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy9M 341101:43:3769:56:3246,1-48,9612:1426,7
25GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy17M 64801:37:4681:19:1444,8-50,2232:1027,5
26GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151200:38:3673:02:0644,2-50,9010:5268,6
27MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy14M 42803:21:5355:06:2644,0-51,0384:3513,1
28SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121301:04:5560:52:2943,5-51,5341:2940,2
29KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651102:14:2570:39:5343,2-51,8893:0619,3
30FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11301:51:3973:01:1042,1-52,9832:3922,6
31RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21301:51:3973:01:1042,1-52,9832:3922,6
32OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 431001:45:0863:47:1441,6-53,4682:3123,7
33PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy10M 38901:13:2572:47:4140,1-54,9271:4932,8
34WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241201:06:4873:05:0940,1-54,9431:3936,0
35MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 14901:01:2275:17:5840,0-55,0311:3139,1
36MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511101:42:3449:46:3540,0-55,0532:3323,4
37WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351200:57:1372:34:3939,7-55,3731:2641,6
38HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101001:09:3481:12:0338,9-56,1131:4733,6
39KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 81101:32:2549:33:2237,9-57,2032:2624,6
40POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy16M 60901:35:0873:11:5037,2-57,8392:3323,5
41WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521301:02:4879:33:5936,9-58,1491:4235,3
42LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 111101:03:1773:28:5836,8-58,3031:4334,8
43KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 91201:02:4370:15:2836,5-58,5381:4334,9
44KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:40:1425:13:0136,2-58,8532:4621,7
45ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231302:02:0348:57:2536,1-58,9433:2217,8
46MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:54:2272:54:3235,0-60,0831:3338,6
47PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8M 30905:58:0268:06:2134,8-60,27210:175,8
48DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211300:32:4772:26:4834,4-60,6730:5762,9
49GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251201:31:0275:41:3534,2-60,8572:3922,5
50ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:44:0872:54:0034,0-61,0631:1746,2
51WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 18805:39:1205:39:1233,0-62,08310:175,8
52FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters19M 62602:03:2657:47:0732,9-62,1273:4416,0
53MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51101:45:2681:15:0232,9-62,1563:1218,7
54GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61101:05:2080:21:2732,0-63,0552:0229,4
55KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101300:52:3272:32:1431,7-63,3131:3936,3
56DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 151000:54:3873:17:1331,7-63,4001:4334,8
57KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391001:12:4249:38:1831,4-63,6712:1825,9
58KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 501100:55:5534:47:2131,2-63,8611:4733,5
59BRODNICKA Ewelina 39K Masters8K 161100:57:5071:53:1130,9-64,1571:5232,1
60SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy8K 211002:15:3152:08:0829,7-65,3224:3313,2
61KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 71101:39:2474:02:1429,7-65,4033:2117,9
62DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451001:27:5771:53:5229,4-65,6832:5920,0
63STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701000:33:2973:08:0229,1-65,9431:0952,2
64ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471301:11:1877:28:2028,5-66,5512:3024,0
65PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131301:06:0783:17:2228,3-66,7322:2025,7
66JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261200:39:1672:15:2828,1-66,9371:2343,0
67ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51301:11:0074:45:0028,1-66,9732:3123,7
68KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371000:58:1449:14:2127,1-67,9882:0927,9
69STRASZAK Monika 193MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy10K 29600:17:1173:08:0926,9-68,1250:3894,0
70WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631300:29:0971:44:0926,5-68,5501:0554,6
71KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461000:47:4060:42:3425,9-69,1291:5032,6
72PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441000:30:2743:34:4325,1-69,9791:1249,4
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
73PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671000:39:4657:08:4424,4-70,7021:3736,7
74DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361001:21:3571:20:0923,9-71,1113:2417,6
75KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271300:57:2872:51:4323,8-71,2132:2424,9
76FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 24800:12:5772:39:0523,5-71,5130:33109,1
77TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551300:50:2473:19:2023,2-71,8732:1027,6
78ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 121100:56:2549:14:5423,0-72,0532:2724,5
79PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541300:36:3557:48:3622,9-72,1481:3537,6
80WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581100:51:4674:54:0522,8-72,2582:1626,4
81KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy14M 561000:47:0761:14:2222,8-72,2612:0429,0
82KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:17:4025:49:0122,2-72,8213:2917,2
83SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:02:3373:00:4920,2-74,8133:0519,4
84ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 741100:42:4273:14:0020,1-74,9132:0728,3
85DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491000:27:5836:50:4620,0-75,0611:2342,9
86KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321100:53:3248:49:3719,1-75,9432:4821,4
87JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681301:31:4081:10:4618,9-76,1344:5012,4
88MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761000:52:0849:11:2018,8-76,2632:4621,6
89MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters11K 281000:49:5549:03:0018,7-76,3332:3922,5
90MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:28:1372:29:3018,5-76,5331:3139,4
91KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221302:03:4349:45:0318,3-76,7326:458,9
92JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73900:21:3672:20:5618,2-76,8281:1150,6
93ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy24M 86600:31:4849:00:5618,0-77,0531:4634,0
94KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87900:55:1467:26:3717,7-77,3443:0719,2
95PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801301:10:2173:37:4617,5-77,5334:0014,9
96WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 751001:10:3248:25:5417,5-77,5834:0214,9
97ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251300:32:3974:04:3516,8-78,2331:5630,9
98PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy15M 591101:55:0050:14:0016,7-78,3536:538,7
99KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy7K 201200:37:0649:38:2116,5-78,6012:1526,6
100MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611302:24:1602:24:1616,4-78,6438:476,8
101MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32900:49:2635:34:1416,1-78,9513:0419,5
102STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821200:40:3172:18:4515,4-79,6532:3722,8
103ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181300:22:0748:40:0915,3-79,7831:2641,4
104OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171301:30:0001:30:0015,0-80,0536:0010,0
105JEMIELITY Magdalena 163WARSZAWAK Senior Starszy15K 34600:40:1176:43:5113,5-81,5142:5820,2
106SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:43:2164:52:3213,4-81,6463:1418,6
107BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior1M 88600:18:3271:24:1613,0-82,0731:2542,0
108GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy22M 83800:35:5474:18:2913,0-82,0892:4621,7
109RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy20M 92500:22:4872:44:2512,3-82,7481:5132,4
110JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:33:1972:29:1412,0-83,0132:4621,7
111CISIELSKA Natalia 171LEGNICAK Senior Starszy17K 37500:52:1048:55:3011,1-83,9334:4112,8
112OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:03:4201:03:4211,1-83,9735:4410,4
113STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 271201:25:5501:25:5510,6-84,4638:067,4
114GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841201:18:4200:43:5710,2-84,8137:417,8
115PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy31M 100600:43:3700:43:3710,2-84,8364:1614,1
116BOGACZ Marek 118HIGHLANDERSKOBIERNICEM Senior Starszy32M 101500:57:3400:57:3410,2-84,8835:3910,6
117GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy33M 104700:59:4100:59:4110,0-85,0535:5810,1
118SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721303:18:2554:45:458,6-86,50323:122,6
119KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters34M 111600:44:3500:44:357,1-87,9136:149,6
120JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 331001:02:0201:02:024,5-90,59413:544,3
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-90,0538:137,3
Znaleziono 121 wynik(ów)