KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61302:30:1083:14:57116,30,0001:1746,5
2BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4901:26:43112:00:06101,1-15,2250:5170,0
3SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:50:3696:52:24100,4-15,9041:0654,5
4BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3901:27:53112:01:1897,6-18,7570:5466,6
5SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21301:21:0288:21:0791,3-25,0480:5367,6
6PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:18:5595:28:1591,1-25,2750:5169,2
7LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy3M 9903:27:0579:35:3089,5-26,8942:1825,9
8NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281315:52:5226:42:0175,0-41,33412:424,7
9KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81304:07:4697:44:4772,4-43,9693:2517,5
10DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401205:34:2175:07:0971,6-44,7044:4012,9
11KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy6M 22901:17:4096:37:2271,0-45,3281:0554,9
12ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71301:56:2797:17:0067,5-48,8341:4334,8
13PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy12M 33801:15:1096:53:1465,9-50,4301:0852,6
14JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters14M 48609:35:4379:15:4161,4-54,9159:226,4
15WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131000:42:5975:22:3860,2-56,1620:4284,0
16ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51304:42:0298:45:0059,4-56,9844:4512,6
17KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41302:04:5297:58:0159,2-57,1042:0628,5
18ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141301:31:2278:42:5358,6-57,7421:3338,5
19FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11302:43:3997:01:1058,6-57,7942:4721,5
20RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21302:43:3997:01:1058,6-57,7942:4721,5
21MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy14M 42801:27:3497:22:3958,2-58,1411:3039,9
22SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 53700:53:09108:06:1558,2-58,1690:5465,7
23KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201300:50:00106:01:2857,4-58,9290:5268,9
24GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151201:13:3193:19:0757,2-59,1331:1746,7
25KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:41:1997:13:0156,6-59,7641:4733,5
26PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy9M 341100:52:3893:54:3056,0-60,3090:5663,9
27PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8M 30906:44:1692:53:0955,9-60,4187:138,3
28ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111301:04:0596:36:1855,5-60,8871:0951,9
29SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121301:10:25108:47:5655,4-60,9491:1647,2
30ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231302:24:3496:57:2555,1-61,2842:3722,9
31WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171101:54:0662:09:1053,4-62,9942:0828,1
32HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101001:25:45103:37:1150,9-65,4411:4135,6
33BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161301:36:3285:19:3650,8-65,5721:5431,6
34OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 431001:03:3396:41:5650,7-65,6801:1547,8
35KLIMEK Marta 189GŁOGÓWEKK Senior Starszy6K 19601:49:1773:27:0750,4-65,9142:1027,7
36WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241201:09:5397:05:0950,2-66,1641:2343,1
37PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy10M 38901:06:3897:00:0650,1-66,2731:1945,1
38KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 81101:50:2397:33:2250,0-66,3242:1227,2
39KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371001:44:4497:44:5949,8-66,5452:0628,5
40MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51102:02:16104:45:4047,9-68,4922:3323,5
41PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441002:12:4595:32:0846,2-70,1092:5220,9
42WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351200:30:1196:34:3946,1-70,2540:3991,6
43FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters19M 62601:23:50105:22:1045,9-70,4021:4932,9
44DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211301:03:0996:26:4845,7-70,6641:2243,4
45MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:48:1296:54:3245,5-70,8441:0356,6
46GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy17M 64801:37:4681:19:1444,8-71,5142:1027,5
47KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651102:14:2570:39:5343,2-73,1803:0619,3
48KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391001:13:10105:29:4843,0-73,3691:4235,2
49GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251201:08:4799:32:4542,3-74,0811:3736,9
50ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:42:4996:54:0042,2-74,1141:0059,2
51GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61102:03:34108:04:3041,4-74,9882:5920,1
52MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 14901:01:2275:17:5840,0-76,3221:3139,1
53MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511101:42:3449:46:3540,0-76,3442:3323,4
54JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261201:00:2498:23:2938,3-78,0781:3438,0
55BRODNICKA Ewelina 39K Masters8K 161100:46:1795:47:4938,1-78,2631:1249,4
56SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy8K 211001:05:05100:34:2737,8-78,5101:4334,9
57KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101300:37:0996:32:1437,6-78,7740:5960,7
58MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611302:58:1398:24:1637,5-78,8644:4512,6
59ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181301:44:1496:40:0937,3-79,0142:4721,5
60POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy16M 60901:35:0873:11:5037,2-79,1302:3323,5
61WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521301:02:4879:33:5936,9-79,4401:4235,3
62LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 111101:03:1773:28:5836,8-79,5941:4334,8
63FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 24801:14:3096:39:0536,5-79,8042:0229,4
64KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 91201:02:4370:15:2836,5-79,8291:4334,9
65DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361001:29:3598:13:4235,8-80,5372:3024,0
66DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 151000:53:4985:41:4535,7-80,6261:3039,8
67DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451000:53:4690:29:4135,4-80,9691:3139,5
68KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 71101:05:5897:16:0334,4-81,9441:5531,3
69KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271301:50:2496:51:4334,1-82,2343:1418,5
70PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131301:13:32107:14:1333,5-82,8832:1127,3
71KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461001:03:1488:46:2233,2-83,1501:5431,5
72ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 121100:56:1297:14:5433,0-83,3441:4235,2
73WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 18805:39:1205:39:1233,0-83,37410:175,8
74STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 271203:05:5097:25:5531,3-85,0745:5610,1
75KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 501100:55:5534:47:2131,2-85,1521:4733,5
76STRASZAK Monika 193MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy10K 29600:27:0599:38:0329,8-86,5500:5466,0
77PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541300:30:1396:20:1429,2-87,1861:0257,9
78WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581100:43:3798:58:1229,2-87,1871:2940,1
79STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701000:33:2973:08:0229,1-87,2341:0952,2
80MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761001:07:4197:11:2028,8-87,5342:2025,5
81ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471301:11:1877:28:2028,5-87,8422:3024,0
82TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551300:53:4497:19:2028,2-88,1141:5431,5
83WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631300:29:0971:44:0926,5-89,8411:0554,6
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
84KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321100:25:5096:49:3724,5-91,8441:0356,9
85PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671000:39:4657:08:4424,4-91,9931:3736,7
86JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681301:11:42105:41:3423,3-93,0603:0419,5
87OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:06:1597:03:4223,2-93,1042:5121,0
88KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy14M 561000:47:0761:14:2222,8-93,5522:0429,0
89JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73900:30:3097:05:0422,4-93,9941:2144,0
90KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:17:4025:49:0122,2-94,1123:2917,2
91ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251300:31:3298:04:3522,2-94,1241:2542,3
92PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801300:17:5298:57:5820,3-96,0900:5268,0
93SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:02:3373:00:4920,2-96,1043:0519,4
94GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841201:26:0096:43:5720,2-96,1044:1414,1
95ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 741100:42:4273:14:0020,1-96,2042:0728,3
96DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491000:27:5836:50:4620,0-96,3521:2342,9
97MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters11K 281000:49:5549:03:0018,7-97,6242:3922,5
98STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821200:17:5096:18:4518,7-97,6940:5762,7
99MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:28:1372:29:3018,5-97,8241:3139,4
100KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221302:03:4349:45:0318,3-98,0236:458,9
101ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy24M 86600:31:4849:00:5618,0-98,3441:4634,0
102KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87900:55:1467:26:3717,7-98,6353:0719,2
103WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 751001:10:3248:25:5417,5-98,8744:0214,9
104PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy15M 591101:55:0050:14:0016,7-99,6446:538,7
105KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy7K 201200:37:0649:38:2116,5-99,8922:1526,6
106BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior1M 88600:18:4397:03:1216,3-100,0481:0852,2
107MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32900:49:2635:34:1416,1-100,2423:0419,5
108GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy22M 83800:14:1282:50:2815,0-101,2960:5663,6
109OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171301:30:0001:30:0015,0-101,3446:0010,0
110JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:38:3196:29:1414,5-101,8742:3922,5
111JEMIELITY Magdalena 163WARSZAWAK Senior Starszy15K 34600:40:1176:43:5113,5-102,8052:5820,2
112SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:43:2164:52:3213,4-102,9373:1418,6
113SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721304:10:35102:45:4511,9-104,42421:012,9
114PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy31M 100600:43:3700:43:3710,2-106,1274:1614,1
115GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy33M 104700:59:4100:59:4110,0-106,3445:5810,1
116KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters34M 111600:44:3500:44:357,1-109,2046:149,6
117JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 331001:02:0201:02:024,5-111,88513:544,3
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-111,3448:137,3
Znaleziono 118 wynik(ów)