KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3904:54:54134:50:14140,80,0002:0528,7
2SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61302:04:19105:56:13138,3-2,5490:5366,7
3BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4907:15:58133:04:38135,6-5,2613:1218,7
4SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:36:28120:52:24121,2-19,6160:4775,4
5PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:20:43119:28:05107,8-33,0160:4480,2
6LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy3M 9903:30:16127:35:30105,8-35,0461:5930,2
7SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21300:50:01109:58:50101,3-39,5190:29121,6
8KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81303:31:28123:40:0186,9-53,9722:2624,6
9ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51304:22:17122:45:0086,5-54,3863:0219,8
10ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141302:07:01118:09:5078,7-62,1821:3637,2
11FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11304:05:58121:01:1076,5-64,3563:1218,7
12RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21304:05:58121:01:1076,5-64,3563:1218,7
13WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171102:28:31121:06:1675,6-65,2561:5730,5
14NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281315:52:5226:42:0175,0-65,83612:424,7
15KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41302:30:01121:58:0173,0-67,8262:0329,2
16PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8M 30905:18:39115:41:4572,8-68,0284:2213,7
17DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401205:34:2175:07:0971,6-69,2064:4012,9
18PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy12M 33801:05:00121:31:5971,1-69,7040:5465,7
19ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71300:39:29121:17:0071,1-69,7160:33108,1
20KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy6M 22901:17:4096:37:2271,0-69,8301:0554,9
21KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201302:06:28130:22:2970,5-70,3521:4733,4
22ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111302:25:27133:24:4370,1-70,7762:0428,9
23SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121301:22:35133:51:5869,0-71,8671:1150,1
24MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51102:41:16128:18:5467,8-73,0452:2225,2
25GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151200:56:59114:48:3567,4-73,4750:5070,9
26WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 18804:40:29125:39:1263,2-77,6564:2613,5
27WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351201:14:56120:34:3962,8-78,0361:1150,3
28HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101001:22:42122:42:4562,7-78,1401:1945,5
29BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161301:25:21135:24:1461,0-79,8491:2342,9
30PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy10M 38901:11:37121:03:1560,7-80,1871:1050,8
31WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241201:10:34121:05:0960,2-80,6361:1051,2
32WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131000:42:5975:22:3860,2-80,6640:4284,0
33MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511101:39:36121:46:3560,0-80,8461:3936,1
34LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 111102:26:47121:28:5858,6-82,2662:3023,9
35ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231300:51:39120:57:2558,4-82,4960:5367,8
36MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy14M 42801:27:3497:22:3958,2-82,6431:3039,9
37SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 53700:53:09108:06:1558,2-82,6710:5465,7
38KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:41:1997:13:0156,6-84,2661:4733,5
39KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 81100:52:13121:33:2256,6-84,2760:5565,0
40GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61102:51:40129:18:1656,2-84,6373:0319,6
41PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy9M 341100:52:3893:54:3056,0-84,8110:5663,9
42OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 431000:32:38120:26:3055,7-85,1750:35102,4
43GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251202:08:41121:02:3052,0-88,8252:2824,3
44DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211300:27:33120:26:4850,8-90,0660:32110,6
45MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 14901:16:04121:47:4950,7-90,1231:2940,0
46ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:43:15120:54:0050,5-90,3260:5170,1
47DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451003:05:11121:12:4250,4-90,4183:4016,3
48KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371001:44:4497:44:5949,8-91,0472:0628,5
49KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 71102:56:49123:01:0948,5-92,3463:3816,5
50POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy16M 60901:25:00124:11:2147,6-93,2321:4733,6
51MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611301:51:54122:24:1647,5-93,3762:2125,5
52PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441002:12:4595:32:0846,2-94,6112:5220,9
53KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 91201:07:48117:23:0346,2-94,6711:2840,9
54KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101301:01:51120:32:1446,0-94,8261:2044,6
55ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181300:42:38120:40:0945,8-95,0860:5564,4
56MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:48:1296:54:3245,5-95,3461:0356,6
57KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 501101:20:24120:54:0045,2-95,6521:4633,7
58ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 121101:06:49121:14:5445,0-95,8461:2940,4
59GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy17M 64801:37:4681:19:1444,8-96,0162:1027,5
60JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261201:24:54121:19:3144,8-96,0811:5331,6
61BRODNICKA Ewelina 39K Masters8K 161100:42:41108:33:4044,6-96,2080:5762,7
62DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 151001:08:21120:33:1644,5-96,3211:3239,1
63KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651102:14:2570:39:5343,2-97,6823:0619,3
64KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391001:13:10105:29:4843,0-97,8711:4235,2
65KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321101:42:03120:49:3741,9-98,9212:2624,6
66DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361001:48:09122:42:5341,7-99,0972:3523,2
67DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491002:35:01123:50:5641,1-99,7933:4615,9
68KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461000:57:49120:25:1040,6-100,2121:2542,2
69KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271301:05:55120:51:4339,8-101,0761:3936,2
70FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 24800:20:15120:39:0539,7-101,1860:30117,5
71WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581101:10:35123:04:0139,4-101,4681:4733,5
72SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy8K 211001:05:05100:34:2737,8-103,0121:4334,9
73OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:21:40121:03:4237,3-103,5162:1127,4
74WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521301:02:4879:33:5936,9-103,9421:4235,3
75ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471300:54:10125:33:3436,5-104,3331:2940,4
76PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131300:25:04127:13:2335,1-105,7400:4284,0
77MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761000:31:31121:11:2033,8-107,0260:5564,4
78TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551300:41:52121:19:2032,7-108,1961:1646,8
79WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631300:34:14132:03:2432,6-108,2601:0357,1
80STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 271203:05:5097:25:5531,3-109,5765:5610,1
81PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541300:30:1396:20:1429,2-111,6881:0257,9
82STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701000:33:2973:08:0229,1-111,7361:0952,2
83MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters11K 281000:48:36121:03:0028,5-112,3161:4235,2
84ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251300:31:17122:04:3527,3-113,5561:0852,3
85JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73900:32:22120:39:0026,8-114,0861:1249,6
86ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 741100:25:00121:14:0025,7-115,1260:5861,7
87PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy15M 591102:49:00122:14:0025,5-115,3766:389,0
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
88PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671000:39:4657:08:4424,4-116,4951:3736,7
89KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221300:54:39121:46:3723,8-117,0822:1726,1
90JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681301:11:42105:41:3423,3-117,5623:0419,5
91OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171300:45:00121:30:0023,0-117,8461:5730,7
92KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy14M 561000:47:0761:14:2222,8-118,0542:0429,0
93KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:17:4025:49:0122,2-118,6143:2917,2
94PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801300:17:5298:57:5820,3-120,5920:5268,0
95SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:02:3373:00:4920,2-120,6063:0519,4
96GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841201:26:0096:43:5720,2-120,6064:1414,1
97STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821200:17:5096:18:4518,7-122,1960:5762,7
98MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:28:1372:29:3018,5-122,3261:3139,4
99KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87900:55:1467:26:3717,7-123,1373:0719,2
100WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 751001:10:3248:25:5417,5-123,3764:0214,9
101JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:31:10120:29:1417,0-123,8361:4932,7
102KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy7K 201200:37:0649:38:2116,5-124,3942:1526,6
103MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32900:49:2635:34:1416,1-124,7443:0419,5
104SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721303:30:36126:45:4515,6-125,20613:274,5
105GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy22M 83800:14:1282:50:2815,0-125,7980:5663,6
106SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:43:2164:52:3213,4-127,4393:1418,6
107GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy33M 104700:59:4100:59:4110,0-130,8465:5810,1
108JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 331001:07:37120:43:199,7-131,1336:578,6
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-135,8468:137,3
Znaleziono 109 wynik(ów)