KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3901:09:20158:35:58152,20,0000:27131,7
2BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4903:04:38158:33:58151,0-1,2131:1349,1
3SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61302:37:11135:46:22146,1-6,1271:0455,8
4SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:36:56144:52:24142,5-9,7140:4088,2
5PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:33:39143:44:50125,9-26,2430:4480,7
6LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy3M 9903:35:29151:35:30120,3-31,8541:4733,5
7SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21301:28:48135:47:08117,3-34,8480:4579,3
8MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51105:43:26152:46:55104,4-47,7693:1718,2
9ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111306:18:25156:45:33103,3-48,9043:3916,4
10ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51301:07:00146:45:0089,4-62,7740:4480,1
11FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11302:31:58145:01:1088,3-63,9241:4334,8
12RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21302:31:58145:01:1088,3-63,9241:4334,8
13WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171101:23:08133:45:2587,7-64,4440:5663,3
14KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81303:31:28123:40:0186,9-65,3102:2624,6
15KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41302:25:43145:58:0186,4-65,8341:4135,6
16HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101002:16:20151:10:2084,0-68,1811:3737,0
17ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71301:58:06145:17:0083,7-68,4541:2442,5
18KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201302:13:35155:06:2083,6-68,6171:3537,5
19KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy6M 22901:20:33144:32:3683,1-69,0660:5861,9
20WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131002:18:23148:15:1681,9-70,2491:4135,5
21PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy12M 33801:10:13144:36:5581,6-70,5790:5169,7
22ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141302:07:01118:09:5078,7-73,5201:3637,2
23GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151201:00:40146:30:1178,5-73,6610:4677,7
24NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281315:52:5226:42:0175,0-77,17412:424,7
25KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:27:04145:13:0173,4-78,7841:1150,6
26PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8M 30905:18:39115:41:4572,8-79,3664:2213,7
27DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401205:34:2175:07:0971,6-80,5444:4012,9
28MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy14M 42801:17:09145:21:2071,2-81,0111:0555,4
29WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241201:09:59145:05:0970,2-81,9440:5960,2
30SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121301:22:35133:51:5869,0-83,2051:1150,1
31PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy10M 38900:55:40144:22:4668,8-83,3820:4874,2
32ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231301:08:48144:57:2568,7-83,4441:0059,9
33LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 111100:59:22145:28:5868,3-83,9140:5269,0
34PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy9M 341100:59:18144:13:4667,0-85,2070:5367,8
35ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181301:40:26144:40:0966,9-85,3041:3040,0
36KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 81101:36:05145:33:2266,7-85,4641:2641,7
37GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251202:32:32146:46:2965,8-86,3412:1825,9
38JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261202:50:02143:32:2665,0-87,2262:3722,9
39OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 431001:05:28144:43:2164,8-87,4141:0059,4
40GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61101:59:00153:44:1064,5-87,7111:5032,5
41KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371000:58:35144:59:1063,4-88,8330:5564,9
42WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 18804:40:29125:39:1263,2-88,9944:2613,5
43WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351201:14:56120:34:3962,8-89,3741:1150,3
44MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 14901:24:04145:44:5461,8-90,3551:2144,1
45KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 71102:16:26147:29:4761,8-90,3842:1227,2
46BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161301:25:21135:24:1461,0-91,1871:2342,9
47KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101301:35:43144:32:1460,2-91,9841:3537,7
48MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511101:39:36121:46:3560,0-92,1841:3936,1
49PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441001:25:09141:18:2559,9-92,2421:2542,2
50ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:43:28144:54:0058,8-93,3640:4481,2
51KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 91200:56:23140:53:5955,5-96,6921:0059,1
52KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391001:15:53153:07:0355,1-97,1081:2243,5
53ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 121100:56:12145:14:5455,0-97,1741:0158,7
54DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 151002:24:07146:21:3553,8-98,3972:4022,4
55BRODNICKA Ewelina 39K Masters8K 161100:45:27131:49:4552,3-99,8360:5269,1
56KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321100:52:13144:49:3752,0-100,1991:0059,7
57DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211300:27:33120:26:4850,8-101,4040:32110,6
58KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271302:00:13144:51:4350,6-101,6242:2225,2
59MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:21:39144:54:3250,5-101,6940:25139,9
60DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451003:05:11121:12:4250,4-101,7563:4016,3
61KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461000:58:06142:17:5047,9-104,2371:1249,5
62POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy16M 60901:25:00124:11:2147,6-104,5701:4733,6
63MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611301:51:54122:24:1647,5-104,7142:2125,5
64OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:01:17145:03:4247,4-104,8241:1746,4
65TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551302:30:04145:19:2046,9-105,2643:1118,8
66DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491000:33:31146:05:3746,1-106,0870:4382,5
67WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581100:42:42146:57:2245,7-106,4580:5664,3
68KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 501101:20:24120:54:0045,2-106,9901:4633,7
69GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy17M 64801:37:4681:19:1444,8-107,3542:1027,5
70SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy8K 211001:03:10146:50:1643,2-108,9741:2741,0
71KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651102:14:2570:39:5343,2-109,0203:0619,3
72ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471300:40:17150:47:5042,5-109,6660:5663,3
73DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361001:48:09122:42:5341,7-110,4352:3523,2
74FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 24800:20:15120:39:0539,7-112,5240:30117,5
75STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701000:57:10145:08:0239,6-112,5941:2641,6
76PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131300:48:49155:20:4638,4-113,8311:1647,1
77KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy14M 561001:25:25145:36:1237,6-114,5752:1626,4
78WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521301:02:4879:33:5936,9-115,2801:4235,3
79PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541300:28:46143:57:4835,4-116,8230:4873,8
80PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671001:05:41146:39:0034,7-117,4991:5331,7
81MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761000:31:31121:11:2033,8-118,3640:5564,4
82PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy15M 591102:14:00146:14:0032,9-119,3344:0414,7
83WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631300:34:14132:03:2432,6-119,5981:0357,1
84STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 271203:05:5097:25:5531,3-120,9145:5610,1
85SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:04:09145:00:4930,4-121,8042:0628,4
86KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661300:48:46144:10:5429,5-122,6871:3936,3
87PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801300:57:35145:11:2028,7-123,4572:0029,9
88MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters11K 281000:48:36121:03:0028,5-123,6541:4235,2
89ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251300:31:17122:04:3527,3-124,8941:0852,3
90WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 751000:54:01144:25:5427,1-125,0541:5930,1
91JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73900:32:22120:39:0026,8-125,4241:1249,6
92ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 741100:25:00121:14:0025,7-126,4640:5861,7
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
93KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221300:54:39121:46:3723,8-128,4202:1726,1
94MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:21:52144:29:3023,6-128,6240:5564,6
95SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:58:37135:15:3323,4-128,7672:3024,0
96JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681301:11:42105:41:3423,3-128,9003:0419,5
97OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171300:45:00121:30:0023,0-129,1841:5730,7
98GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy22M 83800:48:50146:39:2922,1-130,1312:1227,1
99KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy7K 201200:42:03144:34:2921,5-130,7341:5730,6
100GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841201:26:0096:43:5720,2-131,9444:1414,1
101STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821200:17:5096:18:4518,7-133,5340:5762,7
102JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:20:55144:29:1418,4-133,8041:0852,7
103KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87900:55:1467:26:3717,7-134,4753:0719,2
104MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32900:49:2635:34:1416,1-136,0823:0419,5
105SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721303:30:36126:45:4515,6-136,54413:274,5
106JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 331001:13:48142:53:0112,0-140,1636:089,8
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-147,1848:137,3
Znaleziono 107 wynik(ów)