KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3902:47:42174:58:30164,90,0001:0159,0
2BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4904:01:29181:24:30164,7-0,1671:2740,9
3SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11301:44:31168:52:24164,4-0,5320:3894,4
4SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61302:37:11135:46:22146,1-18,8551:0455,8
5PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31301:22:15169:09:18144,1-20,8190:34105,1
6LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy3M 9902:21:57175:35:30134,4-30,5221:0356,8
7SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21300:54:14153:50:02128,4-36,4900:25142,1
8ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111303:10:46170:52:49119,9-44,9941:3537,7
9MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51102:28:57176:49:23119,6-45,3121:1448,2
10FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11304:48:19169:01:10108,8-56,1222:3922,6
11RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21304:48:19169:01:10108,8-56,1222:3922,6
12HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101002:32:23175:04:31107,0-57,9591:2542,1
13WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131002:35:20171:03:08104,9-60,0601:2840,5
14ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141302:30:50169:56:34102,0-62,8911:2840,6
15KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41302:38:27169:58:01101,8-63,1421:3338,5
16KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy6M 22902:01:24169:03:59100,9-64,0551:1249,8
17SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121306:20:49174:27:58100,8-64,1313:4615,9
18KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81302:47:50170:53:0499,6-65,2991:4135,6
19ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51302:57:00170:45:0098,8-66,1621:4733,5
20KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201302:09:29181:42:2396,9-68,0371:2044,9
21PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8M 30905:55:04163:53:5591,8-73,0843:5115,5
22GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151201:15:55163:18:3691,7-73,2620:4972,4
23ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71300:41:45169:17:0088,2-76,6820:28126,8
24WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171101:23:08133:45:2587,7-77,1720:5663,3
25WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241201:10:23169:05:0980,3-84,6420:5268,4
26PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy9M 341101:02:54166:36:0479,7-85,1780:4776,1
27GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61102:42:56179:43:2277,3-87,5752:0628,5
28LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 111100:54:54169:28:5877,3-87,6020:4284,5
29KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371000:59:43169:00:5176,8-88,1120:4677,2
30PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy10M 38900:50:38153:44:3476,6-88,3240:3990,8
31KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391006:00:24173:40:4076,4-88,4674:4212,7
32NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281315:52:5226:42:0175,0-89,90212:424,7
33GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251202:08:10172:59:1774,8-90,1031:4235,0
34JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261201:07:20165:47:3074,6-90,3330:5466,5
35KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191301:27:04145:13:0173,4-91,5121:1150,6
36MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 14901:15:00169:32:2672,0-92,8971:0257,6
37KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321101:53:11168:49:3771,8-93,1171:3438,1
38DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401205:34:2175:07:0971,6-93,2724:4012,9
39BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161301:26:11180:46:5371,1-93,8581:1249,5
40OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 431000:39:04168:13:1270,8-94,1410:33108,7
41KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 81100:46:03169:33:2270,7-94,1720:3992,2
42KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 71101:34:23169:27:5869,1-95,8121:2143,9
43ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311300:54:41168:54:0068,9-96,0120:4775,6
44ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231301:08:48144:57:2568,7-96,1721:0059,9
45ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181301:40:26144:40:0966,9-98,0321:3040,0
46DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451003:48:51169:18:1066,3-98,5763:2617,4
47PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441000:31:55176:46:3665,0-99,9530:29122,1
48ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 121100:48:37169:14:5464,0-100,8720:4579,0
49DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211301:24:58168:26:4864,0-100,9321:1945,2
50DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361004:05:17171:45:1963,6-101,3383:5115,6
51KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 101300:19:29168:32:1463,3-101,6620:18194,8
52WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351201:14:56120:34:3962,8-102,1021:1150,3
53DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491001:33:31173:10:1161,1-103,8011:3139,2
54MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511101:39:36121:46:3560,0-104,9121:3936,1
55DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 151000:50:42170:27:5657,7-107,2100:5268,3
56KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271301:14:21168:51:4357,6-107,2821:1746,5
57BRODNICKA Ewelina 39K Masters8K 161100:31:48168:33:1557,6-107,3270:33108,7
58KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461001:08:08170:03:3356,2-108,7321:1249,5
59KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 91200:56:23140:53:5955,5-109,4201:0059,1
60MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411300:21:39144:54:3250,5-114,4220:25139,9
61PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541301:16:52169:32:0050,5-114,4451:3139,4
62WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581100:31:12170:45:3650,2-114,7590:3796,4
63SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy8K 211000:49:33171:59:4849,5-115,3921:0060,0
64PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters7K 131302:53:35179:31:1449,2-115,7233:3117,0
65TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551300:11:35169:19:2047,9-116,9720:14248,3
66POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy16M 60901:25:00124:11:2147,6-117,2981:4733,6
67MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611301:51:54122:24:1647,5-117,4422:2125,5
68OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291301:01:17145:03:4247,4-117,5521:1746,4
69KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 501101:20:24120:54:0045,2-119,7181:4633,7
70WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631301:17:07169:01:5245,0-119,9041:4235,0
71WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521300:42:00175:52:1743,5-121,4180:5762,1
72KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651102:14:2570:39:5343,2-121,7483:0619,3
73KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661301:29:17170:27:2042,7-122,1892:0528,7
74ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471300:40:17150:47:5042,5-122,3940:5663,3
75STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701000:57:10145:08:0239,6-125,3221:2641,6
76KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy14M 561001:25:25145:36:1237,6-127,3032:1626,4
77JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73901:20:40168:29:4037,1-127,8492:1027,6
78PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671001:05:41146:39:0034,7-130,2271:5331,7
79WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 751000:37:50168:25:5434,2-130,6921:0654,3
80MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761000:31:31121:11:2033,8-131,0920:5564,4
81PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy15M 591102:14:00146:14:0032,9-132,0624:0414,7
82JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681302:56:25176:53:3232,1-132,8545:3010,9
83KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy7K 201201:15:13169:12:0231,7-133,2202:2225,3
84STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 271203:05:5097:25:5531,3-133,6425:5610,1
85ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters10K 251302:10:50170:04:3530,9-133,9824:1314,2
86MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters11K 281000:27:14169:03:0030,8-134,1620:5367,7
87SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771301:04:09145:00:4930,4-134,5322:0628,4
88MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571300:26:39168:29:3029,1-135,8120:5465,5
89OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171300:33:57169:30:0029,0-135,9121:1051,3
90PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801300:57:35145:11:2028,7-136,1852:0029,9
91ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 741100:25:00121:14:0025,7-139,1920:5861,7
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
92KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221300:54:39121:46:3723,8-141,1482:1726,1
93SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 261300:58:37135:15:3323,4-141,4952:3024,0
94STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821200:24:21168:18:4522,7-142,2421:0455,9
95GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841201:26:0096:43:5720,2-144,6724:1414,1
96JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811300:19:13168:29:1419,8-145,1620:5861,7
97KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87900:55:1467:26:3717,7-147,2033:0719,2
98MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32900:49:2635:34:1416,1-148,8103:0419,5
99SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721303:30:36126:45:4515,6-149,27213:274,5
100JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 331001:01:16165:08:4214,4-150,5524:1514,1
DNCMIELCAREK Ania 46K Masters1300:41:0800:41:085,0-159,9128:137,3
Znaleziono 101 wynik(ów)