KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
258
Wystartowało:
145
Nie ukończyło:
145
Ukończyło:
0
Na trasie:
145
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11302:00:58192:52:24190,00,0000:3894,2
2PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31302:32:45194:19:17174,3-15,6130:5268,5
3SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 41300:24:28181:02:01149,5-40,4130:09366,7
4SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21301:20:30182:26:30142,4-47,5020:33106,2
5MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 61003:04:12200:43:01137,3-52,6701:2044,7
6FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11302:40:39193:01:10128,3-61,6701:1547,9
7RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21302:40:39193:01:10128,3-61,6701:1547,9
8ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy3M 71300:23:45206:30:14123,1-66,8380:11311,0
9KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 111202:32:28195:40:30112,7-77,2931:2144,3
10SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy4M 81201:03:32205:36:48110,8-79,1370:34104,7
11KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41201:24:37193:58:01109,0-80,9200:4677,3
12ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters1M 51302:40:49193:17:00105,8-84,1301:3139,5
13ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51201:22:00194:45:00102,4-87,5800:4874,9
14KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters5M 171300:51:27190:21:07102,4-87,5900:30119,4
15GRYC Janusz 107TYCHYM Masters6M 191100:57:34181:38:55102,1-87,8200:33106,4
16ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 121202:30:50169:56:34102,0-87,9291:2840,6
17GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61004:37:35201:15:18100,1-89,8882:4621,6
18WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy5M 261101:08:20193:05:0990,3-99,6500:4579,3
19WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters4M 14100133:45:2587,7-102,2100:000,0
20KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy6M 161301:08:20193:13:0187,5-102,4900:4676,8
21BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy7M 181301:57:38195:36:0385,2-104,7191:2243,5
22NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 301301:33:03206:50:2983,1-106,8931:0753,6
23JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy9M 241100:57:53189:15:4580,9-109,0370:4283,9
24KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 71001:46:50193:33:2280,8-109,1301:1945,4
25ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy6M 271201:00:34192:40:0980,2-109,7600:4579,4
26PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy8M 311001:02:54166:36:0479,7-110,2160:4776,1
27DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 201302:18:53192:26:4879,4-110,5701:4434,3
28GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy4M 231100:45:40197:48:2078,3-111,6020:34102,9
29LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 91000:54:54169:28:5877,3-112,6400:4284,5
30ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 281200:44:36192:54:0077,2-112,7300:34103,9
31DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy7M 361100:23:58195:07:0976,0-113,9200:18190,3
32KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 101001:22:57194:19:1575,2-114,7501:0654,4
33ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 111000:54:33193:14:5474,0-115,9100:4481,4
34KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy12M 391001:53:11168:49:3771,8-118,1551:3438,1
35KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 131101:46:57191:16:3270,9-119,0701:3039,8
36WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 321100:31:49192:34:3969,7-120,2300:27131,5
37KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy8M 211301:49:27192:51:4368,9-121,0601:3537,8
38ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy5M 251201:08:48144:57:2568,7-121,2101:0059,9
39BRODNICKA Ewelina 39K Masters7K 141001:07:08192:25:5368,1-121,8040:5960,9
40KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 81200:19:29168:32:1463,3-126,7000:18194,8
41MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 381200:49:38192:54:3261,0-128,9200:4873,8
42KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 461001:20:33193:35:1560,2-129,7131:2044,9
43MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 471001:39:36121:46:3560,0-129,9501:3936,1
44OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 221301:06:23193:03:4257,8-132,1501:0852,2
45PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters8K 181301:29:38196:15:3055,8-134,1661:3637,3
46PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 511201:16:52169:32:0050,5-139,4831:3139,4
47WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters16M 551000:31:12170:45:3650,2-139,7970:3796,4
48ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 481300:51:50198:15:4649,9-140,0601:0257,8
49WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 561200:40:32199:10:4649,8-140,1720:4873,7
50TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters15M 531200:17:06193:19:2049,4-140,5700:20173,3
51PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy14M 571004:39:00194:14:0047,9-142,0205:4910,3
52OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171301:51:41193:30:0047,0-142,9502:2225,2
53WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters17M 591301:17:07169:01:5245,0-144,9421:4235,0
54KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters18M 611002:14:2570:39:5343,2-146,7863:0619,3
55KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 621301:29:17170:27:2042,7-147,2272:0528,7
56KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy8K 211100:58:35194:36:1039,8-150,1731:2840,7
57JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy17M 631201:29:53202:02:5938,4-151,5682:2025,6
58ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 681000:55:57193:14:0036,4-153,5401:3239,0
59KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221203:08:34193:45:3435,8-154,1285:1511,4
60MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 541300:27:25192:29:3035,1-154,8300:4676,9
61ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters9K 241200:20:47194:04:3534,2-155,8000:3698,6
62STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 261103:05:5097:25:5531,3-158,6805:5610,1
63SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters23M 731301:04:09145:00:4930,4-159,5702:0628,4
64PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters24M 761200:57:35145:11:2028,7-161,2232:0029,9
65STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 791100:31:10192:18:4525,5-164,4101:1349,2
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
66SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 251200:58:37135:15:3323,4-166,5332:3024,0
67JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters25M 781200:31:33192:29:1421,8-168,1901:2641,4
68GRASELA Jacek 94KALETYM Masters26M 801101:26:0096:43:5720,2-169,7104:1414,1
69SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters21M 661303:30:36126:45:4515,6-174,31013:274,5
70MIELCAREK Ania 46K Masters12K 381300:41:0800:41:085,0-184,9508:137,3
Znaleziono 70 wynik(ów)