KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
261
Wystartowało:
145
Nie ukończyło:
145
Ukończyło:
0
Na trasie:
145
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11320:16:18.00264:52:24264,00,0004:3613,0
2SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21318:09:12.00258:49:22197,3-66,6545:3110,9
3FILIPOWICZ Karolina 63K Junior1K 11335:03:47.00265:01:10194,7-69,29010:485,6
4RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters1K 21335:03:47.00265:01:10194,7-69,29010:485,6
5PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31315:39:45.00215:00:02187,7-76,2115:0012,0
6SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 41317:01:31.00181:02:01149,5-114,4136:498,8
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters1M 51321:43:38.00289:17:00148,8-115,1308:456,8
8MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 61020:13:42.00200:43:01137,3-126,6708:506,8
9BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters2K 3820:13:54.00158:35:58127,0-136,9099:336,3
10ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy3M 71319:41:30.00228:49:53126,5-137,4089:206,4
11KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters3K 41222:31:33.00241:58:01125,0-138,94010:485,5
12SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy4M 81215:38:01.00229:17:19124,4-139,5137:328,0
13BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters2M 9821:14:42.00158:33:58122,4-141,54610:245,8
14LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy4M 10823:31:34.00151:35:30120,3-143,62011:435,1
15KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 111223:17:15.00242:13:38118,7-145,23811:465,1
16ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy1K 51225:59:35.00242:45:00114,6-149,33013:364,4
17ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 121211:00:49.00248:17:02110,2-153,7425:5910,0
18HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy5M 13911:45:41.00175:04:31107,0-156,9976:359,1
19WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters4M 141011:58:30.00194:45:33106,8-157,1306:438,9
20WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 15911:29:28.00171:03:08104,9-159,0986:349,1
21KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy6M 161308:35:05.00241:13:01103,7-160,2804:5812,1
22KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters5M 171316:33:40.00190:21:07102,4-161,5909:426,2
23BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy7M 181314:35:16.00253:56:07102,3-161,6938:337,0
24GRYC Janusz 107TYCHYM Masters6M 191109:21:08.00181:38:55102,1-161,8205:2910,9
25DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 201311:18:05.00264:26:48101,1-162,8506:428,9
26GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters4K 61021:21:31.00201:15:18100,1-163,88812:484,7
27KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy8M 211316:19:31.00264:51:4396,5-167,43010:085,9
28OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 221309:19:17.00265:03:4293,3-170,6805:5910,0
29GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy4M 231118:10:37.00220:33:1391,9-172,01111:515,1
30JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy9M 241111:26:43.00204:08:3891,7-172,2607:298,0
31ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy5M 251211:29:24.00240:57:2591,1-172,8607:347,9
32WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy5M 261110:14:05.00193:05:0990,3-173,6506:488,8
33ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy6M 271206:52:31.00240:40:0989,3-174,6704:3713,0
34ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 281207:33:15.00216:54:0085,5-178,4905:1811,3
35KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy7M 29810:25:24.00144:32:3683,1-180,8327:318,0
36NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 301317:25:55.00206:50:2983,1-180,89312:354,8
37KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy2K 71012:06:21.00193:33:2280,8-183,1308:596,7
38PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy8M 311006:41:35.00166:36:0479,7-184,2165:0211,9
39WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 321106:14:27.00216:34:3979,3-184,6604:4312,7
40KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy3K 81208:36:21.00240:32:1478,3-185,6406:359,1
41LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters5K 91008:04:06.00169:28:5877,3-186,6406:159,6
42KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 33905:39:52.00169:00:5176,8-187,1504:2513,6
43PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy9M 34808:39:47.00153:44:3476,6-187,3626:478,8
44KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy11M 35912:05:04.00173:40:4076,4-187,5059:296,3
45DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy7M 361122:17:53.00195:07:0976,0-187,92017:353,4
46KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy1K 101015:30:51.00194:19:1575,2-188,75012:224,8
47ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters6K 111006:53:42.00193:14:5474,0-189,9105:3510,7
48PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy10M 37820:59:24.00115:41:4572,8-191,13217:173,5
49MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 381205:38:36.00216:54:3272,7-191,2404:3912,9
50MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy4K 12808:51:22.00169:32:2672,0-191,9357:228,1
51KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy12M 391006:36:26.00168:49:3771,8-192,1555:3110,9
52PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy13M 40709:09:01.00121:31:5971,1-192,8087:437,8
53KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy1K 131107:54:39.00191:16:3270,9-193,0706:419,0
54OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 41907:57:37.00168:13:1270,8-193,1796:448,9
55BRODNICKA Ewelina 39K Masters7K 141007:15:59.00192:25:5368,1-195,8046:239,4
56DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy14M 42914:09:54.00169:18:1066,3-197,61412:484,7
57PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 43906:36:43.00176:46:3665,0-198,9916:069,8
58DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy8M 44910:04:35.00171:45:1963,6-200,3769:306,3
59WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy2K 15710:19:41.00125:39:1263,2-200,7609:486,1
60DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters12M 45906:50:25.00173:10:1161,1-202,8396:428,9
61DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy2K 16910:15:15.00181:28:4160,5-203,44910:105,9
62KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 461005:11:03.00193:35:1560,2-203,7135:0911,6
63MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 471005:08:45.00121:46:3560,0-203,9505:0811,7
64ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 481306:45:28.00270:21:5559,9-204,0536:468,9
65MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy15M 49706:25:24.00097:22:3958,2-205,7476:379,1
66SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 50604:55:13.00108:06:1558,2-205,7755:0411,8
67OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy5K 171305:38:19.00241:30:0057,0-206,9505:5610,1
68PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 511204:49:35.00216:49:3956,7-207,2675:0611,7
69KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters14M 52907:41:27.00170:03:3356,2-207,7708:127,3
70PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters8K 181314:14:24.00196:15:3055,8-208,16615:183,9
71TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters15M 531209:20:32.00241:19:2053,8-210,17010:255,8
72MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 541304:01:54.00264:29:3051,2-212,8004:4312,7
73KLIMEK Marta 189GŁOGÓWEKK Senior Starszy6K 19505:47:03.00073:27:0750,4-213,5206:528,7
74WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters16M 551005:53:05.00170:45:3650,2-213,7977:028,5
75WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 561205:09:56.00199:10:4649,8-214,1726:139,6
76SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy7K 20906:55:14.00171:59:4849,5-214,4308:237,2
77PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy14M 571013:51:00.00194:14:0047,9-216,02017:203,5
78POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy15M 58806:37:07.00124:11:2147,6-216,3368:207,2
79WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters17M 591304:36:13.00169:01:5245,0-218,9426:089,8
80GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy16M 60706:36:32.00081:19:1444,8-219,1208:506,8
81KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters18M 611005:16:50.00070:39:5343,2-220,7867:208,2
82KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 621304:55:31.00170:27:2042,7-221,2276:558,7
83KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy8K 211105:53:46.00214:08:4141,6-222,3118:297,1
84JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy17M 631212:06:39.00222:41:3241,3-222,61017:343,4
85KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy3K 221209:22:33.00217:09:4841,1-222,83313:404,4
86FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy4K 23703:47:40.00120:39:0539,7-224,2905:4410,5
87STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters19M 64903:34:27.00145:08:0239,6-224,3605:2511,1
88JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters20M 65508:38:51.00028:32:3938,4-225,50413:294,4
89SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters21M 661334:04:14.00270:45:4537,9-226,05053:561,1
90ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters9K 241207:08:10.00218:04:3537,6-226,34011:235,3
91KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy18M 67903:38:08.00145:36:1237,6-226,3415:4810,3
92ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 681003:17:39.00193:14:0036,4-227,5405:2511,1
93SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy9K 251203:18:13.00232:21:5534,8-229,1215:4110,5
94PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 69906:14:32.00146:39:0034,7-229,26510:475,6
95WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 70903:08:17.00168:25:5434,2-229,7305:3010,9
96MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy15M 71903:42:40.00121:11:2033,8-230,1306:359,1
97FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters22M 72503:56:52.00057:47:0732,9-231,0247:118,3
98STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior2K 261104:31:45.00097:25:5531,3-232,6808:416,9
99MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters10K 27903:08:45.00169:03:0030,8-233,2006:089,8
100SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters23M 731303:07:31.00145:00:4930,4-233,5706:109,7
101DADAN Marek 251WARSZAWAM Weteran Młodszy16M 74204:11:12.00004:11:1230,1-233,8188:207,2
102ZIEMIANEK Krystian 212TYLMANOWAM Senior Młodszy16M 75303:22:50.00018:43:3230,1-233,8896:448,9
103KRZYWICKA Katarzyna 204K Masters11K 28319:23:00.00036:50:2029,7-234,23239:081,5
104PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters24M 761203:17:09.00145:11:2028,7-235,2236:518,7
105STRASZAK Monika 193MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy10K 29519:28:08.00073:08:0926,9-237,02243:221,4
106JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy17M 77803:28:29.00120:39:0026,8-237,1907:477,7
107JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters25M 781204:38:20.00240:29:1425,8-238,17010:475,6
108STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 791103:11:43.00192:18:4525,5-238,4107:308,0
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
109GRASELA Jacek 94KALETYM Masters26M 801102:44:42.00096:43:5720,2-243,7108:087,4
110DĘBIŃSKA Adela 205LEGION HDKSZCZECINEKK Senior Starszy11K 30304:01:35.00025:26:3320,2-243,72011:565,0
111PRUCHYŃSKI Kamil 206LEGION HDKMIĘDZYRZECZM Senior Starszy21M 81302:03:07.00024:29:4320,1-243,8206:069,8
112PARADECKA Katarzyna 213MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy12K 31204:50:38.00026:01:0119,9-244,05414:364,1
113ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy22M 82501:32:44.00049:00:5618,0-245,9505:0911,6
114KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 83801:38:32.00067:26:3717,7-246,2415:3310,8
115MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy13K 32802:10:01.00035:34:1416,1-247,8488:047,4
116RADZIWONOWICZ Michał 170BIELSKO-BIAŁAM Senior Młodszy19M 84301:29:37.00025:06:1616,1-247,8905:3410,8
117CAPUTA Andrzej 51TRZEMEŚNIAM Weteran Młodszy18M 85205:02:09.00005:02:0915,1-248,82819:583,0
118GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy23M 86701:48:04.00082:50:2815,0-248,9027:108,4
119JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy14K 33904:24:43.00165:08:4214,4-249,59018:263,3
120JEMIELITY Magdalena 163WARSZAWAK Senior Starszy15K 34501:20:46.00076:43:5113,5-250,4115:5710,1
121BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior1M 87501:15:00.00071:24:1613,0-250,9705:4610,4
122JACHIMSKI Piotr 239ORZESZEM Senior Starszy24M 88200:47:52.00000:47:5212,1-251,8103:5615,2
123WĘSIERSKI Maciej 231GDYNIAM Senior Starszy25M 89201:44:32.00001:56:4911,9-252,0698:476,8
124REKOWSKI Radosław 190KOŚCIERZYNAM Senior Starszy26M 90201:16:26.00001:16:2611,9-252,0896:269,3
125CISIELSKA Natalia 171LEGNICAK Senior Starszy16K 35401:47:40.00048:55:3011,1-252,8309:406,2
126PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy27M 91500:43:37.00000:43:3710,2-253,7334:1614,1
127BOGACZ Marek 118HIGHLANDERSKOBIERNICEM Senior Starszy28M 92400:57:34.00000:57:3410,2-253,7805:3910,6
128GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy29M 93600:59:41.00000:59:4110,0-253,9505:5810,1
129SULŻYCKI Cezary 18115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOLECKOM Senior Starszy30M 94201:02:13.00001:02:1310,0-253,9506:139,6
130RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy20M 95401:06:35.00049:02:339,2-254,7347:138,3
131FRAŃCZUK Robert 253LUBLINM Senior Starszy31M 96201:00:06.00001:00:068,8-255,1866:518,7
132KOSTECKI Sebastian 199ASZWOJWARSZAWAM Masters27M 97301:14:39.00001:14:398,7-255,2708:367,0
133CHRAPEK Aneta 156STĄPORKÓWK Senior Młodszy5K 36202:05:57.00002:05:578,6-255,36014:394,1
134ZDANCEWICZ Paulina 229MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Młodszy6K 37201:18:10.00001:18:107,7-256,24310:085,9
135KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters28M 98500:44:35.00000:44:357,1-256,8106:149,6
136PASZTETNIK Marek 241NAMYSŁÓWM Senior Młodszy21M 99200:36:31.00000:36:316,0-257,9996:089,8
137ZUKOWSKI Paweł 140JABŁONNAM Masters29M 100300:45:57.00000:45:575,5-258,4218:187,2
138KACZMAREK Michał 216MDK BOGUCICE-ZAWODZIEM Senior Starszy32M 101201:14:21.00001:14:215,4-258,56913:494,3
139MIELCAREK Ania 46K Masters12K 381300:41:08.00000:41:085,0-258,9508:137,3
140ŻEBROWSKA Małgorzata 222OSTROŁĘKAK Senior Starszy17K 39200:26:23.00000:26:234,9-259,0805:2511,1
141TALAGA Aleksandra 243K Senior Młodszy7K 40200:53:43.00000:53:434,8-259,15011:115,4
142MEUS-SZLĘK Dagmara 218MDK BOGUCICE - ZAWODZIEK Senior Starszy18K 41201:04:51.00002:11:344,4-259,56014:464,1
143ZARZECZNA Andżelika 210TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAK Masters13K 42301:00:11.00001:00:112,5-261,46724:142,5
144ZARZECZNY Mateusz 211TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Orlęta1M 102301:00:11.00001:00:112,5-261,46724:142,5
145ZARZECZNY Marcin 209TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Masters30M 103301:00:11.00001:00:112,5-261,46724:142,5
Znaleziono 145 wynik(ów)