KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
260
Wystartowało:
145
Nie ukończyło:
145
Ukończyło:
0
Na trasie:
145
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDni rywaliazacji
 
1ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy13
2BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy13
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
3GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy6
4JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy8
5PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy13
6DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy13
7GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy7
8PIECZEK Aleksandra 5WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK Masters13
9ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13
10JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy11
11SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters13
12WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters13
13OLSZEWSKA Agnieszka 56K Senior Starszy13
14ADAMSKA-MIŚ Lidia 55KUNÓWK Masters12
15KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters10
16CAPUTA Andrzej 51TRZEMEŚNIAM Weteran Młodszy2
17KOSMALA Anna 38PRZEWORSKK Senior Młodszy12
18MIELCAREK Ania 46K Masters13
19SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters13
20GAWLIŃSKA Anna Maria 44SUWAŁKIK Masters10
21SIWEK Magdalena 43BEZRZECZEK Senior Starszy12
22ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy12
23SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy13
24SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy13
25BRODNICKA Ewelina 39K Masters10
26KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy13
27KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy9
28KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters13
29KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13
30PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters12
31SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy12
32ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters12
33JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy12
34HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy9
35JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters12
36WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy12
37KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters5
38PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy12
39ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy12
40ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy10
41GRASELA Jacek 94KALETYM Masters11
42MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy10
43MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy10
44WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy11
45GRYC Janusz 107TYCHYM Masters11
46GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy11
47KRUPA Aleksandra 100MOSTKOWOK Senior Młodszy11
48STATEK Gabriela 105SIETESZK Junior11
49KULASA Iwona 101RZESZÓWK Senior Starszy11
50STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy11
51WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters10
52DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy11
53DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy9
54BOGACZ Marek 118HIGHLANDERSKOBIERNICEM Senior Starszy4
55MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy9
56POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy8
57KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy10
58ZIÓŁKOWSKA Beata 131BYSŁAWEKK Masters10
59PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy10
60KARPAŁA Hanna 141SKAWINAK Weteran Młodszy10
61KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy10
62BŁAUCIAK Monika 145ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAK Masters8
63ZUKOWSKI Paweł 140JABŁONNAM Masters3
64KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9
65STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters9
66PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8
67WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy9
68LEDWOŃ Izabela 146CSZWSKRAKÓWK Masters10
69KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters9
70KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy8
71PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy9
72MICHALIK Katarzyna 172K Senior Starszy8
73MOROZ Katarzyna 154OLSZTYNK Masters9
74JURKIEWICZ Katarzyna 155WROCŁAWK Senior Starszy9
75CHRAPEK Aneta 156STĄPORKÓWK Senior Młodszy2
76SZCZELASZCZYK Joanna 157BYDGOSZCZK Senior Starszy9
77DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy9
78OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy9
79KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy9
80MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy7
81JEMIELITY Magdalena 163WARSZAWAK Senior Starszy5
82RADZIWONOWICZ Michał 170BIELSKO-BIAŁAM Senior Młodszy3
83KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy12
84GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy7
85WIDZ Sylwia 180LUBLINK Senior Młodszy7
86PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy7
87SULŻYCKI Cezary 18115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOLECKOM Senior Starszy2
88ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy5
89KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy8
90KLIMEK Marta 189GŁOGÓWEKK Senior Starszy5
91FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters5
92JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters5
93STRASZAK Monika 193MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy5
94BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters8
95PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy5
96BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior5
97RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy4
98KOSTECKI Sebastian 199ASZWOJWARSZAWAM Masters3
99KRZYWICKA Katarzyna 204K Masters3
100ZIEMIANEK Krystian 212TYLMANOWAM Senior Młodszy3
101ZARZECZNY Marcin 209TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Masters3
102ZARZECZNA Andżelika 210TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAK Masters3
103KACZMAREK Michał 216MDK BOGUCICE-ZAWODZIEM Senior Starszy2
104MEUS-SZLĘK Dagmara 218MDK BOGUCICE - ZAWODZIEK Senior Starszy2
105ŻEBROWSKA Małgorzata 222OSTROŁĘKAK Senior Starszy2
106ZARZECZNY Mateusz 211TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Orlęta3
107ZDANCEWICZ Paulina 229MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Młodszy2
108WĘSIERSKI Maciej 231GDYNIAM Senior Starszy2
109PASZTETNIK Marek 241NAMYSŁÓWM Senior Młodszy2
110DADAN Marek 251WARSZAWAM Weteran Młodszy2
111FRAŃCZUK Robert 253LUBLINM Senior Starszy2
112WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters10
113PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy8
114PARADECKA Katarzyna 213MDK BOGUCICE-ZAWODZIEK Senior Starszy2
115SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy6
116PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters9
117NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy13
118MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters12
119ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters13
120ZMYSŁOWSKA Anna 87WARSZAWAK Senior Starszy12
121OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters13
122PRUCHYŃSKI Kamil 206LEGION HDKMIĘDZYRZECZM Senior Starszy3
123KUBIAK Marta 81ŚWIDNIKK Senior Starszy12
124PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy10
125FILIPOWICZ Karolina 63K Junior13
126RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ Edyta 61K Masters13
127CISIELSKA Natalia 171LEGNICAK Senior Starszy4
128ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy12
129SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy13
130KIJ Beata 32KOŃSKIEK Senior Starszy10
131MATUS Dawid 57M Senior Młodszy13
132DĘBIŃSKA Adela 205LEGION HDKSZCZECINEKK Senior Starszy3
133FURMANIAK Agata 166NOWE CHRUSTYK Senior Młodszy7
134LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy8
135WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters11
136KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy13
137WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy9
138TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters12
139KOC Iwona 66WOŁOMINK Masters12
140TALAGA Aleksandra 243K Senior Młodszy2
141JACHIMSKI Piotr 239ORZESZEM Senior Starszy2
142DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters9
143REKOWSKI Radosław 190KOŚCIERZYNAM Senior Starszy2
144MISIEWICZ Wanda 160CHOTOMÓWK Senior Starszy8
145DYJAK Bożena 17WROCŁAWK Weteran Młodszy9
Znaleziono 145 wynik(ów)