KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4934:12:27.00181:24:30164,70,00012:274,8
2ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71321:43:38.00289:17:00148,8-15,9258:456,8
3ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141311:48:14.00274:31:47118,4-46,3435:5810,0
4GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151210:32:37.00234:09:38115,2-49,5345:2910,9
5WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171111:58:30.00194:45:33106,8-57,9256:438,9
6KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201316:33:40.00190:21:07102,4-62,3859:426,2
7OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291309:19:17.00265:03:4293,3-71,4755:5910,0
8WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351206:14:27.00216:34:3979,3-85,4554:4312,7
9KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371005:39:52.00169:00:5176,8-87,9454:2513,6
10MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411305:38:36.00216:54:3272,7-92,0354:3912,9
11PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441007:07:08.00200:01:0070,0-94,7836:069,8
12KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461009:15:37.00194:41:3166,4-98,3428:227,2
13ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471307:16:49.00294:03:0564,9-99,8096:438,9
14JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters14M 48618:40:52.00079:15:4161,4-103,31618:143,3
15DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491006:50:25.00173:10:1161,1-103,6346:428,9
16TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551309:20:32.00241:19:2053,8-110,96510:255,8
17WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581105:53:05.00170:45:3650,2-114,5927:028,5
18MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611307:14:23.00122:24:1647,5-117,2759:096,6
19FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters19M 62605:20:42.00105:22:1045,9-118,8036:588,6
20WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631304:36:13.00169:01:5245,0-119,7376:089,8
21KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651105:16:50.00070:39:5343,2-121,5817:208,2
22BEDNAREK Rafał 224M Masters22M 69202:54:50.00009:44:2440,0-124,7174:2213,7
23STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701003:34:27.00145:08:0239,6-125,1555:2511,1
24SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721334:04:14.00270:45:4537,9-126,84553:561,1
25SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771303:07:31.00145:00:4930,4-134,3656:109,7
26PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801303:17:09.00145:11:2028,7-136,0186:518,7
27JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811304:38:20.00240:29:1425,8-138,96510:475,6
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
28GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841202:44:42.00096:43:5720,2-144,5058:087,4
29RAMIREZ Julio 266M Masters29M 91201:50:03.00008:57:4012,9-151,8088:307,1
30TOWIAŃSKI Patryk 240SZCZECINM Masters30M 98201:14:30.00001:14:3011,1-153,6146:419,0
31ZIĘBA Paweł 201ZIELONA MILA ZAWIERCIEZAWIERCIEM Masters31M 103200:50:12.00000:50:1210,0-154,7385:0012,0
32ZARZECZNY Marcin 209TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Masters32M 107402:50:33.00020:56:259,8-154,90717:203,5
33KOSTECKI Sebastian 199ASZWOJWARSZAWAM Masters33M 110401:14:39.00001:14:398,7-156,0658:367,0
34KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters34M 111600:44:35.00000:44:357,1-157,6056:149,6
35ZUKOWSKI Paweł 140JABŁONNAM Masters35M 113400:45:57.00000:45:575,5-159,2168:187,2
Znaleziono 35 wynik(ów)