KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11323:39:49.00288:52:24301,50,0004:4212,7
2SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21320:44:26.00282:04:56224,0-77,4805:3310,8
3PYRZAK Paweł 13WARSZAWAM Senior Starszy1M 31315:39:45.00215:00:02187,7-113,7315:0012,0
4BŁAUCIAK Mirosław 147ZAWSZE NA CZAS RUN TEAMPIŁAM Masters1M 4934:12:27.00181:24:30164,7-136,72512:274,8
5MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51122:56:27.00224:17:52152,4-149,0579:016,6
6SADOWSKI Krzysztof 4GONIĄDZM Senior Starszy2M 61317:01:31.00181:02:01149,5-151,9336:498,8
7ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJM Masters2M 71321:43:38.00289:17:00148,8-152,6508:456,8
8KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81326:32:05.00268:11:06137,2-164,22811:365,2
9LANGE Daniel 102STOŁECZNY LEGION HDK BASZTAWISŁA WIELKAM Senior Starszy3M 9925:53:31.00175:35:30134,4-167,08011:335,2
10HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101014:51:15.00202:34:48134,1-167,3546:389,0
11ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICEM Senior Starszy4M 111320:24:43.00302:43:35132,4-169,0979:156,5
12SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121315:38:01.00229:17:19124,4-177,0337:328,0
13WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131013:16:32.00195:28:22119,3-182,2166:409,0
14ZAGÓRSKI Rafał 67BRZEGIM Masters3M 141311:48:14.00274:31:47118,4-183,0685:5810,0
15GRYC Janusz 107TYCHYM Masters4M 151210:32:37.00234:09:38115,2-186,2595:2910,9
16BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161315:59:58.00301:08:53112,4-189,0588:327,0
17WÓJTOWICZ Marcin 103WROCŁAWM Masters5M 171111:58:30.00194:45:33106,8-194,6506:438,9
18ZIELIŃSKI Piotr 42POZNAŃM Senior Starszy5M 181308:04:38.00264:40:09104,5-196,9904:3812,9
19KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191308:35:05.00241:13:01103,7-197,8004:5812,1
20KUZMIN Dmytro 23ZĄBKIM Masters6M 201316:33:40.00190:21:07102,4-199,1109:426,2
21DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211311:18:05.00264:26:48101,1-200,3706:428,9
22KOZŁOWSKI Jakub 176CZĘSTOCHOWAM Senior Starszy6M 22912:26:48.00169:03:59100,9-200,6137:248,1
23ŁUCZAK Wojciech 72LESZNOM Senior Starszy7M 231312:39:30.00264:57:25100,6-200,9107:337,9
24WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241211:22:39.00241:05:09100,3-201,1306:488,8
25GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251219:44:44.00244:20:2199,7-201,77311:535,0
26JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261212:15:45.00228:06:4397,0-204,4747:357,9
27KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271316:19:31.00264:51:4396,5-204,95010:085,9
28NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281320:02:21.00288:33:2294,1-207,38712:464,7
29OBRĘBOWSKI Dariusz 7WARSZAWAM Masters7M 291309:19:17.00265:03:4293,3-208,2005:5910,0
30PRZYBYSZEWSKI Marcin 14812BZSZCZECINM Senior Starszy8M 30926:54:28.00163:53:5591,8-209,64217:343,4
31ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311307:33:15.00216:54:0085,5-216,0105:1811,3
32KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321107:41:22.00192:49:3784,3-217,1455:2811,0
33PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy12M 33810:19:14.00144:36:5581,6-219,8657:357,9
34PAWLUK Bartosz 133ŚLĘZAKTEAMOLEŚNICAM Senior Starszy9M 341106:41:35.00166:36:0479,7-221,7365:0211,9
35WOCIAL Marek 11MISTÓWM Masters8M 351206:14:27.00216:34:3979,3-222,1804:4312,7
36DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361011:54:37.00195:28:2778,8-222,6719:046,6
37KANCLERZ Marcin 139KĘPNOM Masters9M 371005:39:52.00169:00:5176,8-224,6704:2513,6
38PRZYBYŁO Paweł 174NOWY SĄCZM Senior Starszy10M 38908:39:47.00153:44:3476,6-224,8826:478,8
39KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391012:05:04.00173:40:4076,4-225,0259:296,3
40DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401222:17:53.00195:07:0976,0-225,44017:353,4
41MICHALAK Andrzej 73POZNAŃM Masters10M 411305:38:36.00216:54:3272,7-228,7604:3912,9
42MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy14M 42807:42:33.00145:21:2071,2-230,2976:299,2
43OLEŚ Dariusz 134LEGIA WARSZAWAWARSZAWAM Senior Starszy11M 431007:57:37.00168:13:1270,8-230,6996:448,9
44PONCYLIUSZ Artur 36KIEKRZM Masters11M 441007:07:08.00200:01:0070,0-231,5086:069,8
45DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451018:11:19.00191:42:0067,7-233,77116:073,7
46KAZUBEK Maciej 151WARSZAWAM Masters12M 461009:15:37.00194:41:3166,4-235,0678:227,2
47ADAMIAK Marcin 58OLSZTYNM Masters13M 471307:16:49.00294:03:0564,9-236,5346:438,9
48JĘDRZEJEWSKI Daniel 192TRI STAROGARD GDAŃSKINOWA WIEŚ RZECZNAM Masters14M 48618:40:52.00079:15:4161,4-240,04118:143,3
49DZIEPAK Piotr 141. BLTRWOLA MROKOWSKAM Masters15M 491006:50:25.00173:10:1161,1-240,3596:428,9
50KRUPA Piotr 130WOODRUNBYDGOSZCZM Senior Starszy12M 501105:11:03.00193:35:1560,2-241,2335:0911,6
51MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511105:08:45.00121:46:3560,0-241,4705:0811,7
52WILK Marek 75EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM Senior Starszy13M 521306:09:31.00270:46:4059,4-242,0516:139,6
53SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 53704:55:13.00108:06:1558,2-243,2955:0411,8
54PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541304:49:35.00216:49:3956,7-244,7875:0611,7
55TAJKOWSKI Wojtek 69BYDGOSZCZM Masters16M 551309:20:32.00241:19:2053,8-247,69010:255,8
56KOWALSKI Piotr 25BMWPWARSZAWAM Senior Starszy14M 561005:03:59.00193:14:4552,6-248,8535:4610,4
57MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571304:01:54.00264:29:3051,2-250,3204:4312,7
58WITKOWSKI Sławomir 113ORANGEŚWIECIEM Masters17M 581105:53:05.00170:45:3650,2-251,3177:028,5
59PODLASEK Jacek 77DĄBROWA GÓRNICZAM Senior Starszy15M 591113:51:00.00194:14:0047,9-253,54017:203,5
60POPIELA Mariusz 127UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY KRZEMIEŃNOWY SĄCZM Senior Starszy16M 60906:37:07.00124:11:2147,6-253,8568:207,2
61MAMET Tomasz 52GDAŃSKM Masters18M 611307:14:23.00122:24:1647,5-254,0009:096,6
62FOTEK Arkadiusz 191FOTEK TEAMRUMIAM Masters19M 62605:20:42.00105:22:1045,9-255,5286:588,6
63WOŹNIAK Mariusz 54GRÓJECM Masters20M 631304:36:13.00169:01:5245,0-256,4626:089,8
64GRUZLEWSKI Radosław 178ŻAGAŃM Senior Starszy17M 64806:36:32.00081:19:1444,8-256,6408:506,8
65KRASOWSKI Tomasz 53WAŁCZM Masters21M 651105:16:50.00070:39:5343,2-258,3067:208,2
66KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661304:55:31.00170:27:2042,7-258,7476:558,7
67PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671007:09:51.00196:27:0242,5-258,99610:075,9
68JODŁOWSKI Mateusz 71STALOWA WOLAM Senior Starszy18M 681312:06:39.00222:41:3241,3-260,13017:343,4
69BEDNAREK Rafał 224M Masters22M 69202:54:50.00009:44:2440,0-261,4424:2213,7
70STEFANÓW Mirosław 142WKUCZECHOWICE-DZIEDZICEM Masters23M 701003:34:27.00145:08:0239,6-261,8805:2511,1
71ZIEMIANEK Krystian 212TYLMANOWAM Senior Młodszy15M 71404:04:35.00048:49:5938,7-262,7676:199,5
72SOBIERAJSKI Jacek 45ZGIERZM Masters24M 721334:04:14.00270:45:4537,9-263,57053:561,1
73JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73904:49:09.00168:29:4037,1-264,4077:487,7
74ŻAK Jakub 90GLIWICEM Senior Starszy19M 741103:17:39.00193:14:0036,4-265,0605:2511,1
75WATOROWSKI Irek 159M Senior Starszy20M 751003:08:17.00168:25:5434,2-267,2505:3010,9
76MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761003:42:40.00121:11:2033,8-267,6506:359,1
77SADOWSKI Bartłomiej 9ZAWSZE GOTOWI ZAWSZE BLISKOLEGIONOWOM Masters25M 771303:07:31.00145:00:4930,4-271,0906:109,7
78DADAN Marek 251WARSZAWAM Weteran Młodszy17M 78304:11:12.00004:11:1230,1-271,3388:207,2
79WYSOCKI Dominik 203ŁOWICZM Senior Starszy21M 79402:46:13.00060:05:4030,1-271,4105:3110,9
80PISZCZEK Michał 62WOLSZTYNM Masters26M 801303:17:09.00145:11:2028,7-272,7436:518,7
81JASKULSKI Darek 74SAM SOBIEM Masters27M 811304:38:20.00240:29:1425,8-275,69010:475,6
82STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821203:11:43.00192:18:4525,5-275,9307:308,0
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
83GŁODZIK Tomasz 48CHORZELÓWM Senior Starszy22M 83802:36:54.00146:39:2922,1-279,4177:068,4
84GRASELA Jacek 94KALETYM Masters28M 841202:44:42.00096:43:5720,2-281,2308:087,4
85PRUCHYŃSKI Kamil 206LEGION HDKMIĘDZYRZECZM Senior Starszy23M 85402:03:07.00024:29:4320,1-281,3406:069,8
86ORZECH Marcin 184BIEGOWO TEAMCHOCIANÓWM Senior Starszy24M 86601:32:44.00049:00:5618,0-283,4705:0911,6
87KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87901:38:32.00067:26:3717,7-283,7615:3310,8
88BARGŁOWSKI Kamil 197BIAŁYSTOKM Junior1M 88601:33:43.00097:03:1216,3-285,1745:4510,4
89RADZIWONOWICZ Michał 170BIELSKO-BIAŁAM Senior Młodszy19M 89401:29:37.00025:06:1616,1-285,4105:3410,8
90CAPUTA Andrzej 51TRZEMEŚNIAM Weteran Młodszy18M 90305:02:09.00005:02:0915,1-286,34819:583,0
91RAMIREZ Julio 266M Masters29M 91201:50:03.00008:57:4012,9-288,5338:307,1
92RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy20M 92501:29:23.00072:44:2512,3-289,1657:158,3
93JACHIMSKI Piotr 239ORZESZEM Senior Starszy25M 93300:47:52.00000:47:5212,1-289,3303:5615,2
94PŁASZCZYMĄKA Szymon 121PIASEKM Senior Starszy26M 94201:15:44.00001:15:4412,0-289,4426:179,5
95DOBROĆ Tomasz 245NAMYSŁÓWM Senior Starszy27M 95301:11:10.00024:35:3512,0-289,4705:5510,1
96WĘSIERSKI Maciej 231GDYNIAM Senior Starszy28M 96301:44:32.00001:56:4911,9-289,5898:476,8
97REKOWSKI Radosław 190KOŚCIERZYNAM Senior Starszy29M 97301:16:26.00001:16:2611,9-289,6096:269,3
98TOWIAŃSKI Patryk 240SZCZECINM Masters30M 98201:14:30.00001:14:3011,1-290,3396:419,0
99LIRO Marcin 244KRAKÓWM Senior Starszy30M 99201:13:44.00001:13:4410,8-290,7126:518,8
100PŁÓCIENNIK Karol 196CZŁUCHÓWM Senior Starszy31M 100600:43:37.00000:43:3710,2-291,2534:1614,1
101BOGACZ Marek 118HIGHLANDERSKOBIERNICEM Senior Starszy32M 101500:57:34.00000:57:3410,2-291,3005:3910,6
102KUŚMIERCZAK Sławomir 59WILCZYNM Weteran Młodszy19M 102200:56:17.00000:56:1710,1-291,4115:3510,7
103ZIĘBA Paweł 201ZIELONA MILA ZAWIERCIEZAWIERCIEM Masters31M 103200:50:12.00000:50:1210,0-291,4635:0012,0
104GOŁĄB Paweł 20SOSNOWIECM Senior Starszy33M 104700:59:41.00000:59:4110,0-291,4705:5810,1
105SULŻYCKI Cezary 18115 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAOLECKOM Senior Starszy34M 105301:02:13.00001:02:1310,0-291,4706:139,6
106KACZMAREK Michał 216MDK BOGUCICE-ZAWODZIEM Senior Starszy35M 106302:27:39.00029:17:379,9-291,55014:534,0
107ZARZECZNY Marcin 209TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Masters32M 107402:50:33.00020:56:259,8-291,63217:203,5
108ZARZECZNY Mateusz 211TEAM HENRYKÓW :)SZPROTAWAM Orlęta1M 108402:50:33.00020:56:259,8-291,63217:203,5
109FRAŃCZUK Robert 253LUBLINM Senior Starszy36M 109301:00:06.00001:00:068,8-292,7066:518,7
110KOSTECKI Sebastian 199ASZWOJWARSZAWAM Masters33M 110401:14:39.00001:14:398,7-292,7908:367,0
111KOCIK Adam 78SKRA OTUSZBUKM Masters34M 111600:44:35.00000:44:357,1-294,3306:149,6
112PASZTETNIK Marek 241NAMYSŁÓWM Senior Młodszy21M 112300:36:31.00000:36:316,0-295,5196:089,8
113ZUKOWSKI Paweł 140JABŁONNAM Masters35M 113400:45:57.00000:45:575,5-295,9418:187,2
Znaleziono 113 wynik(ów)