KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KARPAŁA Wiktor 83SKAWINAM Senior Młodszy1M 81326:32:05.00268:11:06137,20,00011:365,2
2WOLNIAKOWSKI Krzysztof 150ZDUŃSKA WOLAM Senior Młodszy2M 131013:16:32.00195:28:22119,3-17,9886:409,0
3DOLICHER Krzysztof 15BUKM Senior Młodszy3M 211311:18:05.00264:26:48101,1-36,1426:428,9
4WACŁAWEK Tomek 97TEAM TOMSONGLIWICEM Senior Młodszy4M 241211:22:39.00241:05:09100,3-36,9026:488,8
5GUZ Piotr 98BIAŁA PODLASKAM Senior Młodszy5M 251219:44:44.00244:20:2199,7-37,54511:535,0
6NIEWIADOMSKI Wojciech 86ŁÓDŹM Senior Młodszy6M 281320:02:21.00288:33:2294,1-43,15912:464,7
7DREWNIK Mateusz 126WARSZAWAM Senior Młodszy7M 361011:54:37.00195:28:2778,8-58,4439:046,6
8DANISEWICZ Przemysław 116WITKOWOM Senior Młodszy8M 401222:17:53.00195:07:0976,0-61,21217:353,4
9MACANDER Jakub 95SKIERNIEWICEM Senior Młodszy9M 511105:08:45.00121:46:3560,0-77,2425:0811,7
10SMERDKA Kamil 187OBRAM Senior Młodszy10M 53704:55:13.00108:06:1558,2-79,0675:0411,8
11PAWŁOWSKI Przemysław 89WARSZAWAM Senior Młodszy11M 541304:49:35.00216:49:3956,7-80,5595:0611,7
12MATUS Dawid 57M Senior Młodszy12M 571304:01:54.00264:29:3051,2-86,0924:4312,7
13KACZOROWSKI Grzegorz 10GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJM Senior Młodszy13M 661304:55:31.00170:27:2042,7-94,5196:558,7
14PASTUSZAK Daniel 143ZAMOŚĆM Senior Młodszy14M 671007:09:51.00196:27:0242,5-94,76810:075,9
15ZIEMIANEK Krystian 212TYLMANOWAM Senior Młodszy15M 71404:04:35.00048:49:5938,7-98,5396:199,5
16MILEWSKI Kamil 125SŁUPNOM Senior Młodszy16M 761003:42:40.00121:11:2033,8-103,4226:359,1
17STANCEL Wojciech 108WARSZAWAM Senior Młodszy17M 821203:11:43.00192:18:4525,5-111,7027:308,0
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
18KARCZEWSKI Dawid 152WYSZKÓWM Senior Młodszy18M 87901:38:32.00067:26:3717,7-119,5335:3310,8
19RADZIWONOWICZ Michał 170BIELSKO-BIAŁAM Senior Młodszy19M 89401:29:37.00025:06:1616,1-121,1825:3410,8
20RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 198LEGION HDK 10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓWCHEŁMŻAM Senior Młodszy20M 92501:29:23.00072:44:2512,3-124,9377:158,3
21PASZTETNIK Marek 241NAMYSŁÓWM Senior Młodszy21M 112300:36:31.00000:36:316,0-131,2916:089,8
Znaleziono 21 wynik(ów)