KOMPANIA PIECHOTY - 100 KM NA 100-LECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-08-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
100 km
Zgłoszonych:
303
Wystartowało:
157
Nie ukończyło:
133
Ukończyło:
24
Na trasie:
133
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11 | Dzień 12 | Dzień 13

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZWED Krzysztof 26BIEGIGORSKIE.PLM Weteran Młodszy1M 11323:39:49.00288:52:24301,50,0004:4212,7
2SUJAK Mirosław 41MKB DREPTAKMIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy2M 21320:44:26.00282:04:56224,0-77,4805:3310,8
3MAŁECKI Janusz 96IDEE SOLIDARNOŚCI 80-89BIAŁE BŁOTAM Weteran Młodszy3M 51122:56:27.00224:17:52152,4-149,0579:016,6
4HOŁDYŃSKI Mirosław 76WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEM Weteran Młodszy4M 101014:51:15.00202:34:48134,1-167,3546:389,0
5SKOWRON Tomasz 65ŚWIDNICAM Weteran Młodszy5M 121315:38:01.00229:17:19124,4-177,0337:328,0
6BORKOWSKI Leszek 18NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWM Weteran Młodszy6M 161315:59:58.00301:08:53112,4-189,0588:327,0
7KOZAK Krzysztof 28STRZELNOM Weteran Młodszy7M 191308:35:05.00241:13:01103,7-197,8004:5812,1
8JANZER Janusz 6PKB PRZEMYŚL/ AMBASADOR FESTIWALU BIEGÓW W KRYNICYPRZEMYŚLM Weteran Młodszy8M 261212:15:45.00228:06:4397,0-204,4747:357,9
9KLOSEK Dariusz 2LEGION KLUB HDKBYDGOSZCZM Weteran Młodszy9M 271316:19:31.00264:51:4396,5-204,95010:085,9
10ZBICIAK Adam 68NIEMCEM Weteran Młodszy10M 311307:33:15.00216:54:0085,5-216,0105:1811,3
11KUBIAK Mirosław 138GB WIELKOPOLSCY BIEGACZESWARZĘDZM Weteran Młodszy11M 321107:41:22.00192:49:3784,3-217,1455:2811,0
12PACEK Mirosław 179SEROCKM Weteran Młodszy12M 33810:19:14.00144:36:5581,6-219,8657:357,9
13KRYŚCIAK Edward 162JELENIA GÓRAM Weteran Młodszy13M 391012:05:04.00173:40:4076,4-225,0259:296,3
14MILCZAREK Janusz 169ŁÓDŹM Weteran Młodszy14M 42807:42:33.00145:21:2071,2-230,2976:299,2
15DZIEDZIC Józef 114ZABIEGANY WOŁOMINZIELONKAM Weteran Młodszy15M 451018:11:19.00191:42:0067,7-233,77116:073,7
16JURA Waldemar 21MIŃSK MAZOWIECKIM Weteran Młodszy16M 73904:49:09.00168:29:4037,1-264,4077:487,7
17DADAN Marek 251WARSZAWAM Weteran Młodszy17M 78304:11:12.00004:11:1230,1-271,3388:207,2
Poniżej dystansu minimalnego: 25,0 km
18CAPUTA Andrzej 51TRZEMEŚNIAM Weteran Młodszy18M 90305:02:09.00005:02:0915,1-286,34819:583,0
19KUŚMIERCZAK Sławomir 59WILCZYNM Weteran Młodszy19M 102200:56:17.00000:56:1710,1-291,4115:3510,7
Znaleziono 19 wynik(ów)