100KM NORDIC WALKING NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI RP - DRUŻYNOWE

Organizator/ Organizer:
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku; Polska Federacja Nordic Walking
Data/ Date:
2018-05-09
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
100 km
Zgłoszonych/ Registered:
375
Wystartowało/ Started:
25
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
25
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF
Wyniki indywidualne/ Indywidual results : PDF | HTML
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 10km | 20km | 30km | 40km | 50km | 60km | 70km | 80km | 90km | 100km | 110km | 120km | 130km | 140km | 150km | 160km | 170km | 180km | 190km | 200km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | SLOW JOGGING

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M10km20km30km40km50km60km70km80km90km100km110km120km130km140km150km160km170km180km190km200kmCzas
netto
Czas
brutto
Okr./ LapsRóżn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
Per Lap
                            
1WOLF Zuzanna
SKÓRSKA Rozalia
PĘCZEK Dominika
JANIEC Kornelia
GAŁCZYŃSKA Weronika
KIERSZK Oliwia
FLIS-NGUYEN Oliwia
OTRĘBA Szymon
MACIUK Jakub
PLATA Martyna
KRUGER Dagmara
HENNIG Martyna
WOLOSZKA Magdalena
JAWORSKA Wiktoria
KLAMER Krystian
ZENKA Oliwia
SZYGULSKA Andżelika
CHOLEWIŃSKA Agata
DOMAGAŁA Grzegorz
SULIMA Natalia
201SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁĘGOWIE  100:16:2900:18:3200:18:3500:18:5300:36:1300:38:3200:42:4200:51:3700:56:2801:02:2601:04:5601:11:0201:21:2401:26:0201:29:4901:35:4601:42:3701:46:1001:50:5301:54:4201:54:42.3501:54:42.3510000:34104.600:01:08
2GRUDNOWSKA Wiktoria
LASKA Monika
GRUDNOWSKI Norbert
KNITTER Agata
GOSTOMSKI Konrad
JERCZEK Sandra
KNITTER Michał
KUPIECKA Milena
WYSOCKI Marcin
KUŚMIEREK Mateusz
BANASIAK Dominika
SZYMAŃSKA Mirosława
SKWIERAWSKA-BRUSKA Karolina
JENTA Martyna
SZALEWSKA Oliwia
KACHNIARZ Oliwia
WAŁDOCH Weronika
DARGAS Marta
CHMIELECKA Monika
301ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W DZIEMIANACH  200:03:0700:04:1800:06:1800:18:0300:21:3700:22:2000:25:1800:34:0900:39:2600:43:3100:44:0700:54:2100:59:0001:03:3401:06:2601:12:5001:22:3501:38:1201:46:2801:48:25.7501:48:25.7598-20:33108.500:01:06
3WESTFELD Dagna
MULLER Daniel
KAMIŃSKA Urszula
NAPIÓRKOWSKI Krzysztof
BIELIŃKSKI Szymon
REPTOWSKI Adrian
BŁASZCZYK Olivier
ROJEK Oliwia
CHMIEL Joanna
SZULC Paulina
GRABOWSKI Mateusz
PAWIŃSKA Patrycja
JAKUBOWSKI Damian

KRYSZTOFIAK Wojtek

KUŹMICZ Julia

LUBNAU Karol
241SP 14 GDAŃSKSLOW JOGGING1 300:16:2900:16:3100:19:2600:32:0000:32:5400:37:5300:47:4500:48:3000:55:4001:02:2001:02:2901:07:5501:17:3901:22:5801:31:3801:37:1201:43:5701:52:1001:59:5701:59:57.3501:59:57.3595-50:379500:01:15
4SZCZERBA Przemysław
BUZA Krystian
MALINOWSKA-REZK Katarzyna
KIELIŃSKA Ola
MANIECKI Ignac
PIETRASIK Daria
DŁUGOWOLSKI Paweł
ZOŁNIEREWICZ Konstanty
DANKOWSKI Grzegorz
SOROKA Agnieszka
RICHERT Marta
PAŁKOWSKI Patryk
KIEDROWSKI Piotr
FISZK Marzena
SCHULTA Aleksander
KONKOL Dawid
DAMASZKE Dawid
SZARO-TRUCHAN Marzena
DAMRAT Oskar
JAGIELSKI Bartek
61SOSW NR 2 DLA NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH  400:03:5500:05:0300:06:2100:07:4300:20:3500:22:2200:25:1000:28:1600:37:5500:40:0000:43:3900:50:3800:56:0900:59:0901:12:3301:13:5401:23:2401:39:2601:54:55.2001:54:55.2094-60:3698.200:01:13
5 Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace
Jar/osml Frace




281TEAM JAR/OSML FRANCE 2  500:07:3500:08:4700:23:4800:23:4900:25:5700:40:1900:40:2100:42:5600:57:0300:57:2201:00:0301:16:0001:16:0201:21:2501:33:5501:33:5901:51:4701:51:5001:51:51.0501:51:51.0593-70:3699.800:01:12
6TABAKA Zofia
ŁUNECKA Laura
KUCIŁOWSKA Julia
CHMIELEWSKI Paweł
HALLMAN Jakub
MOTAS Tymoteusz
ŁABUZ Miłosz
GOJTOWSKI Maciej
LEIK Ewa
KULASIEWICZ Szymon
ŁUNECKI Wiesław
JONES Agnieszka
JUWKO-KNAPKIEWICZ Eliza
KOPROWSKA Aleksandra
LICA Marta
KOSZAŁKA Agata
KNIOCH Izabela
NAGÓRSKA Nikola
MOTAS Weronika
BORZESZKOWSKA Małgorzata
1SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STRAŻAKÓW POLSKICH W NOWEJ WSI LĘBORSKIEJ  600:10:2100:10:5600:11:5800:13:2800:29:0600:31:3500:34:4800:38:0200:49:0200:51:2400:56:4401:00:0001:10:3701:13:3901:18:4001:33:0501:50:36.3501:50:36.3583-170:3990.100:01:19
7DOMOARACKA-HERMAN Agnieszka
AL BAYATI Iwona
OSIŃSKA Katarzyna
DWORAKOWSKA Danuta
BIELSKA Alicja
PODBIELSKA Agnieszka
KUROWSKA Iwona
PIECZONKA Aleksandra
DUDA-BIERNACKA Barbara
FROŁOWICZ Tomasz
TOMIAK Tomasz
MAKAR Piotr
DORNOWSKI Marcin
WÓJCIK-SZOT Marta
KŁOSOWSKA Aleksandra
JAŚKIEWICZ Łukasz
BOLEK Justyna
KOZŁOWSKA Marta
TOMCZYK Maja
JAWORKSA Joanna
GÓRAL Kamil
581AWFIS | BIURO REKTORASLOW JOGGING2 700:22:2500:23:4200:29:1000:38:0000:45:0000:48:4400:48:5301:00:3901:07:5201:08:5901:09:1301:20:2001:27:5501:39:1201:48:4401:57:44.1501:57:44.1578-220:4579.500:01:30
8MIOTK Klaudia
KONKOL Zofia
WIŚNIEWSKA Patrycja
WIŚNIEWSKI Krystian
GÓRLIKOWSKI Bartłomiej
PLATA Dominika
PIRCH Mikołaj
WIŚNIEWSKA Amelia
MADEJ Amelia
KOBIELA Małgorzata
ZIĘĆ Oliwia
ZIĘĆ Dominika
BATIS Karina
APCZYŃSKA Roksana
SZNYCER Alicja
PAŁYS Oliwia
CARONIA Dawid
KUSTUSZ Michał
BROSZKOWSKA Barbara
PANEK Elwira
521SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LĘBORKU  800:14:0200:15:0300:15:1900:29:3100:32:5300:34:3600:38:0500:47:4500:54:1800:54:5901:01:4601:06:4201:12:4901:19:4001:32:0601:47:09.6501:47:09.6577-230:4186.200:01:23
9CZUJ Wiktoria
PEPLIŃSKA Natalia
SZULC Dominika
BRONOWICKA Martyna
GUZMANN Kamila
MARAS Maja
CIEŚLAKOWSKA Sandra
WILMA Nikola
JAKUBOWSKA Julia
SURDACKA Alicja
SZULC Nikola
MICHALAK Małgorzata
ROZIŃSKA Oliwia
SMOLEJ Maria
FORNALCZYK Agata
WOJCIECHOWSKA Weronika
TUSK Nikodem
BARCZEWSKA Wiktoria
WŁODARCZYK-SURDACKA Justyna
SPERLING Aleksandra
21SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 TCZEW  900:07:1300:08:0400:09:4500:09:4900:26:2300:29:4100:32:5300:35:0100:47:0500:54:0800:57:5501:07:3001:25:5701:31:1301:47:4401:47:44.6001:47:44.6075-250:4383.500:01:26
10DANA Andrzej
DANA Kazimiera
KAŁAMAJSKA Barbara
URBAŃSKI Stefan
URBAŃSKA Elżbieta
BUCZKOWSKA Hanna
JOŃCZYK Anna
ZIELENKIEWICZ Wiktoria
OGONOWSKA Edyta
MĄCZKOWSKA Danuta
TOMASZEWSKI Roman
GADZIŃSKA Wiktoria
GADZIŃSKI Maksymilian
KOWALCZYK Amelia





141KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 1  1000:02:5400:06:1800:17:4400:20:2600:29:1000:33:5500:43:1900:50:0700:53:2801:06:2401:14:3201:22:5301:31:3601:40:0901:51:0901:51:09.2501:51:09.2575-250:448100:01:28
11


LIZAKOWSKI Piotr
MASŁOWSKI Szymon
ZAJĄC Patryk
DZIKOWSKI Sebastian
GILMEISTER Remigiusz
GŁOWACKI Dariusz
MIECZKOWSKI Łukasz
ZIÓŁKOWSKI Wiktoria
KOUNOWSKI Konrad
WOLIŃSKA Ewa
KOSNA Arleta
CZAJKA Ewa




321SZKOŁY OKRĘTOWE I OGÓLNOKSZTAŁCĄCE CONRADINUM W GDAŃSKU  1100:07:0200:11:0000:22:4100:27:5000:38:0000:41:2500:53:3100:54:2701:09:2101:14:4001:25:3201:26:3401:41:4801:42:1801:50:24.9501:50:24.9574-260:4480.400:01:29
12WROŃSKI Kacper
TUBAJA Kamila
KREGIEL Matylda
WOJCIESZAK Anna
ZIEGERT Paulina
LEMKA Klaudia

BABIŃSKA Klaudia
TURN Weronika
WYSOCKA Kinga
GLANERT Karolina
WYCINKA Bernadeta
GRUDZIŃSKA Iwona
FILCEK Sara
WALENDZIK Iwona
TRAP Tadeusz
ELIASZ Roksana

HEPKA Natalia
101ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W STAROGARDZIE GDAŃSKIM  1200:11:0100:11:2600:13:3300:28:1000:29:1100:31:4100:45:1700:47:5300:48:5000:57:5901:06:1201:09:2401:20:3501:37:1901:37:26.1501:37:26.1573-270:4089.900:01:20
13MAREK Marzena

WAWRZYNIAK Jacek
SZUM Wojciech
MAJEWSKI Tomasz
ŁOZIŃSKI Krzysztof


ZABROCKA Elżbieta
KOWALKOWSKA Justyna
PRZESTRZELSKA Zofia
CICHORADZKA Elżbieta


MIECZKOWSKA Aleksandra
KOZŁOWSKI Wojciech

KĘDZIERSKI Sławomir
SIERPKA Regina
WANDTKE Edmund
541ADMINISTRACJA AWFIS  1300:10:1400:12:2200:15:4200:27:3900:31:4400:39:4700:44:1200:51:0001:00:0401:06:2101:15:0101:26:0701:41:0201:48:4601:48:46.4501:48:46.4570-300:4677.200:01:33
14KASYNA Adrianna
RUTKOWSKA Dominika
PAŚKIEWICZ Emilia
MARSZAŁKOWSKA Adndrea
ROŻEK Klaudia
ŁOŚ Monika
PACHULCZAK Magdalena

PALUSZEWSKI Paweł
WRÓBLEWSKA Aleksandra
PIETRANEK Alicja
LEWANDOWSKA Marta

MAZUREK Klaudia

NIEDŹWIECKA Joanna
KOWERDIEJ Mateusz
JASIŃSKI Krystian

RUTA Joanna
361STUDENCI I MSU, TIR AWFIS  1400:12:0100:12:3000:14:4700:28:4000:30:5500:32:3500:44:4400:46:5600:51:0901:01:2501:02:1901:09:4101:09:41.8501:09:41.8562-380:33106.800:01:07
15BOGACZYŃSKA Wioletta
CYLKOWSKI Julian
DŁUGOSZEK Nadia
ENGLERT Szymon
KNAP Martyna
NAREWSKA Julia
KORZEŃSKA Julia
TACIAK Sylwia
SZNYSZECKI Ksawery
SŁABKOWSKI Marcin
SZPUCHA Michał
WAWRZYNKOWSKI Kacper
WROŃSKA Oliwia
WARKUŚ Ola
LEWIŃSKI Filip
KOSIŃSKA Weronika
ĆWIKAŁOWSKA Marta
PISARSKA Wiktoria

421SP NR 65  1500:18:5600:21:1700:24:2300:38:4200:41:4100:46:2100:59:3301:05:4701:11:3901:23:4701:28:22.5501:28:22.5554-460:4973.300:01:38
16ZDROJEWSKA Danuta
LIZDZBARSKA Martyna
STENCEL Kaja
TRZECIAK Filip
FELCZAK Piotr
GRALEC Piotr
SPRAWSKA Wiktoria
KILIŃSKI Maciej
KIJEWSKA Monika
FORMELA Oliwia
SZKLARZ Katarzyna
WRZEŚNIEWSKI Maksymilian
FORMELA Anna
KOZŁOWSKI Kryspin
KUSTOSZ Nikola
DYPCZEWSKA Natalia
BUGAŁA Nikodem
PROSIŃSKA-ŻYDYK Marta
FORMELA Amelia
41SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEŚNIKÓW POLSKICHW LEŚNICACHSLOW JOGGING3 1600:17:0600:20:4900:23:2400:32:2500:39:3900:45:3700:46:0800:50:4001:07:3901:09:0701:33:13.8001:33:13.8053-470:5268.200:01:45
17GABRAHN Martyna
GAWOR Oliwia
KUCEWICZ Amelia
KUCEWICZ Julia
STROJNA Alicja
SZMITOWSKA Alicja
PUZIO Wiktoria
STASIUK Zofia
STOLARCZYK Nikola
LIS Edyta
RADŁOWSKA Karolina








401SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 W GDAŃSKU  1700:07:3900:07:5400:27:0900:29:2700:47:3000:51:2601:06:0601:07:4801:26:2401:37:0701:41:24.1501:41:24.1552-480:5861.500:01:57
18RATKOWSKI Wojciech
CZUBEK Zbigniew
SAKŁAK Wojciech
BUDŹKO Dominika
CHLACHIŃSKI Lech
MIERZEJEWSKI Marcin
DRON Agnieszka
OSTROWSKA Aleksandra
ROKIETA-HEBEL Magdalena
PAŁASZ Aleksandra
WIECH Monika
NIEDŹWIEDZKA Kasia
PRUSIK Krzysztof
SZEWCZYK Kinga
OSSOWSKI Zbigniew
DUDZIOH Tomasz
PRUSIK Katarzyna
MUDYN Agata
MIKOŁAJEWSKI Łukasz
PAJEWSKI Paweł
501WYDZIAŁ TURYSTYKI I REKREACJI  1800:15:5900:17:2900:18:1500:32:5800:33:4800:38:2800:50:0600:52:3200:59:1401:22:53.6501:22:53.6549-510:5070.900:01:41
19MOCZARSKI Adam
KOSMENDA Tomasz
KOPEĆ Barbara

KOŚ Romualda

WOŁOSZ Teresa

ŚWISŁOCKA Ewa

ŚWISŁOCKI Bogdan

KĘDZIERSKA Edyta

CYSDORF Anna




481POLSKA FEDERACJA NORDIC WALKING  1900:15:2600:33:4900:43:3100:54:4801:08:4501:14:0801:32:1301:48:4701:50:59.9001:50:59.9041-591:2144.300:02:42
20



TOMCZYK Alicja
TYBURSKA Agata

CHARZYŃSKA Magdalena
CZYŻYK Małgorzata
GIEC Kinga
OŁDAKOWSKA Małgorzata
DYLIK Kamila
RATKOWSKA Jagoda
KĄDZERA Natalia
ŻMUDZKA Monika
ORZECHOWSKA Krystyna
ZARACH Beata
CZAPIEWSKI Michał
KEGEL Filip
POLAK Mikołaj
561  2000:14:0300:15:5900:16:0900:34:3100:36:1900:37:2601:18:5801:18:59.9001:18:59.9038-621:0257.700:02:04
21CHYMYŁKO Anna
BARC Magdalena
ANTOSIEWICZ Jędrzej
LEWANDOWSKA Anna
KUROWSKA Iwona
JANCZARSKA Wioleta
NOWICKA Elżbieta
OSSOWSKA Beata











381KWESTURA  2100:11:0700:25:2500:35:2700:51:2201:14:3101:35:22.2501:35:22.2529-711:3836.500:03:17
22HINC Anna
CZAPP Julia
CZERWIŃSKA Oliwia
GRITEREĆ Hanna
PASIK Joanna














441SZKOŁA PODSTAWOWA W KIEŁPINIE  2200:07:4100:27:5500:47:1401:06:3401:39:1801:39:31.2501:39:31.2526-741:5431.400:03:49
23BONISŁAWSKA Iwona
WILK Kacper
WIĘCKIEWICZ Bartosz
GAJEWSKA Natalia
MRAS Dominika
KUCHA Maria
KRZECZKOWSKA Oliwia
MAŁEK Natalia
KRASZEWSKA Agnieszka
PAWŁOWSKI Adam
KARASEK Kasia
MAZICKA Patrycja
MUCHA Dawid
MENDLARZ Sebastian
PERKOWSKA Zuzanna
NOWAK Karolina



341MŁODZI TIR  2300:18:2400:32:5800:34:3000:52:2001:03:40.7501:03:40.7524-761:1945.200:02:39
24STAWICKA Iwona

CHRZANOWSKA Katarzyna

PRUSZYŃSKA Małgorzata

BUTOWSKI Piotr

MACKIEWICZ Beata

MURAWSKI Sebastian



SZAFRAN Maciej




461KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ  2400:14:3600:31:4501:05:2101:48:5801:48:58.6001:48:58.6021-792:3523.100:05:11
25ROŻYŃSKI Mirosław
KOSTECKA Agnieszka
ZIENKIEWICZ Witold
















181SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W REDZIE  2500:21:2500:53:3201:20:1901:20:19.1501:20:19.1515-852:4022.400:05:21
Znaleziono 25 wynik(ów)