2 – 4 LATA – ROCZNIK 2014 – 2016 (W TYM ROWERKI BIEGOWE) – 400METRÓW

Organizator/ Organizer:
Gdański Ośrodek Sportu
Data/ Date:
2018-07-01
Miejsce/ Place:
Gdańsk
Dystans/ Distance:
0.4 km
Zgłoszonych/ Registered:
65
Wystartowało/ Started:
44
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
44
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
0.4km
Czas
brutto
0.4km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
      
1FRYDRYCHOWICZ Frank 152  M 100:01:24.5200:01:27.36 3:3216.9
2STALMAKOV Ilya 98KALININGRAD  M 200:01:24.5200:01:28.41+00:00:013:3216.9
3BOGUSZEWSKA Kalina 163GDAŃSK  K 100:01:34.0500:01:36.89+00:00:093:5515.3
4BARCZAK Michał 167  M 300:01:38.4900:01:38.55+00:00:114:0514.7
5JANUSIEWICZ Stanisław 176  M 400:01:53.4200:01:54.25+00:00:264:4512.6
6KARBOWSKI Tomasz 37BELTA TEAM GDAŃSKGDAŃSK  M 500:01:53.2600:01:57.61+00:00:304:4212.7
7BŁASZCZUK Julian 154GDYNIA  M 600:02:06.1900:02:07.47+00:00:405:1511.4
8JAREMKO Marcel 25GDAŃSK  M 700:02:06.3200:02:12.87+00:00:455:1511.4
9PARKITNY Leon 71PRUSZCZ GDAŃSKI  M 800:02:15.2200:02:24.03+00:00:565:4010.6
10OLSZONOWICZ Natalia 66GDAŃSK  K 200:02:24.0900:02:26.40+00:00:596:0010
11GĘBALA Tola 185  K 300:02:24.9900:02:26.81+00:00:596:029.9
12PĘPEK Maksymilian 73GDAŃSK  M 900:02:26.4500:02:30.83+00:01:036:059.9
13JAŚKIEWICZ Nadia 27PRZEDSZKOLE NR. 67 GDAŃSK / DIETETYKASPORTOWA.PL TEAMGDAŃSK  K 400:02:30.2700:02:33.77+00:01:066:159.6
14ŚMIEŁOWSKI Leszek 105GDYNIA  M 1000:02:34.7700:02:36.73+00:01:096:279.3
15ADAMUS Bartek 149GDAŃSK  M 1100:02:31.3000:02:37.76+00:01:106:179.5
16FLORCZAK Iwo 194  M 1200:02:36.8900:02:39.47+00:01:126:329.2
17GÓRSKI Leon 20BORKOWO  M 1300:02:40.2700:02:45.50+00:01:186:409
18SZÓSTAKOWSKI Paweł 196  M 1400:02:45.5700:02:49.96+00:01:226:528.7
19BODOMAL Gniewko 179  M 1500:02:49.8000:02:50.62+00:01:237:058.5
20ZACHORODNA Kaja 162  K 500:02:49.2500:02:57.83+00:01:307:028.5
21BAJ Nikodem 182  M 1600:02:56.2800:03:01.28+00:01:337:208.2
22ZDANKO Miłosz 128GDAŃSK  M 1700:02:57.5600:03:01.49+00:01:347:258.1
23NABEREŹNA Aleksandra 60GDAŃSK  K 600:02:55.8600:03:01.78+00:01:347:208.2
24ANTKOWIAK Tosia 1AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW GDYNIAGDYNIA  K 700:03:01.4300:03:03.30+00:01:357:357.9
25GARCON Karolinka 150GDAŃSK  K 800:02:57.9300:03:06.59+00:01:397:258.1
26CHMIELIŃSKI Nikodem 8ŻŁOBEK ŻAGIELEKGDAŃSK  M 1800:03:09.2300:03:12.95+00:01:457:527.6
27BROZDOWSKA Aniela 200  K 900:03:13.4200:03:16.81+00:01:498:027.5
28JANIAK Bruno 24PRZEDSZKOLE KRAINA TĘCZYGDAŃSK   M 1900:03:10.1300:03:16.87+00:01:497:557.6
29KOSIŃSKA Celina 156GDAŃSK  K 1000:03:15.2900:03:18.90+00:01:518:077.4
30SLÓSARCZYK Tomasz 171   100:03:17.5000:03:22.56+00:01:558:127.3
31JANUSIEWICZ Konstanty 177  M 2000:03:19.6700:03:23.75+00:01:568:177.2
32FRYDRYCHOWICZ Rita 151GDAŃSK  K 1100:03:28.3700:03:29.12+00:02:018:426.9
33BARANOWSKA Klaudia 180  K 1200:03:24.8100:03:29.30+00:02:018:327
34GÓRSKI Szymon 199  M 2100:03:27.4600:03:32.49+00:02:058:377
35KORYCIŃSKA Małgorzata 169  K 1300:03:40.8000:03:45.21+00:02:179:126.5
36DUTCZYN Wiktor 13GDYNIA  M 2200:03:52.5200:03:55.63+00:02:289:406.2
37JAREMKO Ziemowit 26GDAŃSK  M 2300:03:54.1900:04:00.87+00:02:339:456.2
38POCIEJEWSKI Franek 79PRZEDSZKOLE NR 86 GDAŃSKGDAŃSK  M 2400:03:59.8200:04:07.28+00:02:3910:006
39ADAMUS Wiktor 148GDAŃSK  M 2500:04:10.7800:04:18.38+00:02:5110:275.7
40BARCZAK Adam 168  M 2600:04:52.0400:04:57.60+00:03:3012:104.9
41FIGEL Krzyś 14PRZEDSZKOLE NR 9 POD BUKAMI GDAŃSKGDAŃSK  M 2700:06:17.5600:06:30.11+00:05:0215:453.8
42KORPYS Michalina 155GDAŃSK  K 1400:06:57.3600:07:03.74+00:05:3617:223.5
43FORDOŃSKI Stanisław 170  M 2800:07:10.0300:07:19.58+00:05:5217:553.3
44MROZIŃSKA Dobrochna 57GDAŃSK  K 1500:07:21.7100:07:59.63+00:06:3218:253.3
Znaleziono 44 wynik(ów)