2. BIEG STARGARD DLA NIEPODLEGŁEJ - BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY - 3-6 LAT (ROCZNIKI 2016-2013) - 200 M

Organizator:
OSiR Stargard Sp. z o.o.
Data:
2019-11-09
Miejsce:
Stargard
Dystans:
0.2 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
43
Wystartowało:
37
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
37
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
0.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BORKOWSKI Fabian 239Chłopcy1M 100:00:54.72 4:3513.1
2PIKUŁA Nicola 301Dziewczynki1K 100:00:55.87+00:00:014:4012.9
3CZOP Maja 246Dziewczynki2K 200:00:56.55+00:00:014:4012.9
4ROBAK Miłosz 306Chłopcy2M 200:00:57.89+00:00:024:5012.4
5STENCEL Michał 317ARKA 1 STARGARDChłopcy3M 300:00:56.99+00:00:024:4512.6
6BAUGART Tymon 322Chłopcy4M 400:00:57.74+00:00:034:5012.4
7KUNIKOWSKI Leon 280Chłopcy5M 500:00:58.41+00:00:034:5512.2
8WYRWICZ Mikołaj 348Chłopcy6M 600:01:02.34+00:00:075:1011.6
9KRÓL Mikołaj 277Chłopcy7M 700:01:02.49+00:00:075:1511.4
10MAZANOWSKI Wojciech 284Chłopcy8M 800:01:06.53+00:00:125:3010.9
11BETKE Nathan 232Chłopcy9M 900:01:09.72+00:00:145:5010.3
12STAŃKO Zuzanna 314Dziewczynki3K 300:01:09.14+00:00:165:4510.4
13WALUS Oskar 330Chłopcy10M 1000:01:09.88+00:00:175:5010.3
14NADOBNA Karolina 288STARGARD JA SIĘ NIE SCIGAMDziewczynki4K 400:01:12.70+00:00:196:059.9
15GRZYB Natalia 311WMLKS POMORZEDziewczynki5K 500:01:15.48+00:00:206:159.6
16TURCZYK Alicja 328Dziewczynki6K 600:01:14.78+00:00:216:109.7
17HAWRYLUK Zuzanna 257Dziewczynki7K 700:01:16.74+00:00:246:259.4
18WNUK Dawid 341Chłopcy11M 1100:01:20.06+00:00:266:458.9
19ZIELIŃSKI Natan 349Chłopcy12M 1200:01:20.94+00:00:266:458.9
20BIERNACIK Wojciech 235Chłopcy13M 1300:01:19.58+00:00:286:359.1
21WALUS Hubert 331Chłopcy14M 1400:01:21.30+00:00:296:458.9
22CZAJKOWSKI Kacperek 243Chłopcy15M 1500:01:26.02+00:00:297:108.4
23MOŚCIŃSKA Aleksandra 286Dziewczynki8K 800:01:24.38+00:00:307:058.5
24PANASIUK Paweł 297Chłopcy16M 1600:01:25.13+00:00:317:058.5
25FIEŃKP Zuzanna 251Dziewczynki9K 900:01:27.07+00:00:337:158.3
26BARTOSIEWICZ Paweł 227Chłopcy17M 1700:01:26.33+00:00:357:108.4
27WASZAK Juliusz 334Chłopcy18M 1800:01:32.34+00:00:407:457.7
28WASZAK Milita 333Dziewczynki10K 1000:01:32.99+00:00:417:457.7
29BALUCH Mikołaj 222Chłopcy19M 1900:01:39.09+00:00:458:207.2
30PACHOLIK Adam 294Chłopcy20M 2000:01:39.46+00:00:478:157.3
31SALAMON Julia 307PRZEDSZKOLE ELEMELEKDziewczynki11K 1100:01:40.11+00:00:498:207.2
32WOŁOSZYN Antonina 346Dziewczynki12K 1200:01:40.89+00:00:498:257.1
33SZUKIEL Kacper 321Chłopcy21M 2100:01:47.18+00:00:558:556.7
34IZYDORCZYK Filip 259Chłopcy22M 2200:01:50.92+00:00:579:156.5
35FRANCZAK Cyprian 252Chłopcy23M 2300:01:49.57+00:00:579:106.5
36KACPRZYK Bianka 263Dziewczynki13K 1300:02:01.31+00:01:1110:056
37WICHNIAREK Kornelia 335Dziewczynki14K 1400:02:15.58+00:01:2111:205.3
Znaleziono 37 wynik(ów)