ЗИМНИЙ КУБОК ПО БЕГУ "АВГУСТОВСКИЙ КАНАЛ 2018"

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-02-03
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
90
Nie ukończyło/ Not finished:
54
Ukończyło/ Finished:
36
Na trasie/ On track:
54

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | M-OPEN | K-OPEN | K19 | M19 | K20-35 | M20-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1КОШУР Александр 136'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-351M 100:09:3700:19:0300:28:2200:37:42.20 3:4615.9
2ВАСЮКОВИЧ Сергей 126ВИКТОРИЯВЕРХНЕДВИНСКM20-352M 200:09:4000:19:2800:29:1500:38:57.80+00:01:153:5315.4
3YARAVY Baryslau 110RUN4FUN.BYГРОДНОM20-353M 300:09:3700:19:2700:29:1300:39:07.85+00:01:253:5415.3
4ЛЕОНОВ Иван 141БОДРОСТЬД. ЖИТОМЛЯ, ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM20-354M 400:09:4500:19:4000:29:3600:39:38.20+00:01:563:5715.1
5KOZAK Arkadiusz 100TKKF KOSZALINKOSZALINM36-491M 500:09:3700:19:2800:29:3700:40:01.70+00:02:194:0015
6KATOLIKAU Raman 124XTRAIL_TEAMМИНСКM20-355M 600:10:2400:20:5000:31:2000:41:39.40+00:03:574:1014.4
7ЛЯНГА Александр 102RUN4FUN.BYЛИДАM20-356M 700:10:1100:20:5700:31:4700:42:18.30+00:04:364:1314.2
8CHEMODANOV Alexey 111RUN4FUN.BYГРОДНОM20-357M 800:10:1000:20:5700:31:4800:42:30.50+00:04:484:1514.1
9SHYLA Aliaksandr 120RUN4FUN.BYМИНСКM20-358M 900:10:3500:21:1700:32:0000:42:33.45+00:04:514:1514.1
10ВОЛОКОЛОВСКИЙ Антон 135'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-359M 1000:10:4500:21:5900:33:3400:44:30.40+00:06:484:2713.5
11KULESH Pawel 122A.G. WERTELISHKIM20-3510M 1100:10:4400:21:4400:33:0700:44:48.10+00:07:054:2813.4
12БУРАК Павел 103ГРОДНОM20-3511M 1200:11:3700:23:1800:34:2300:45:05.55+00:07:234:3013.3
13ГОРОВОЙ Андрей 118SKIDELRUN :)СКИДЕЛЬM36-492M 1300:11:0500:22:3600:34:2100:45:34.95+00:07:524:3313.2
14ВИНЕНКО Александр 115RUN4FUN.BYГРОДНОM36-493M 1400:11:2100:23:1500:35:1000:46:41.15+00:08:584:4012.8
15ШОТ Дмитрий 117SKIDELRUN :)СКИДЕЛЬM20-3512M 1500:11:4800:23:3400:35:1600:46:54.30+00:09:124:4112.8
16МОТОРНЫЙ Владимир 133RUN4FUN.BYГРОДНОM36-494M 1600:11:3100:23:2800:35:2600:47:00.05+00:09:174:4212.8
17ОСКИРКО Святослав 134RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3513M 1700:11:3700:23:1800:35:3200:47:33.40+00:09:514:4512.6
18ВЫБОРНЫЙ Александр 140АМАТАРМИНСКM20-3514M 1800:11:0600:23:2100:36:0500:48:27.40+00:10:454:5012.4
19ПАВЛЕНКО Юрий 121МИНСКM20-3515M 1900:11:4300:23:5300:36:3300:48:36.75+00:10:544:5112.3
20RACHKOVSKIJ Sergej 142MINSKM20-3516M 2000:12:0500:25:0400:38:0400:50:48.55+00:13:065:0411.8
21МОРОЗОВА Наталья 105ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK50+1K 100:12:1100:25:0500:38:1300:51:26.15+00:13:435:0811.7
22MAKAS Aleksander 181BARANOVICHYM20-3517M 2100:12:2100:25:3800:39:0900:51:39.75+00:13:575:1011.6
23КУЛИК Ольга 108НЕМИГА-НОРДГРОДНОK36-491K 200:12:2700:25:3000:38:4200:51:57.20+00:14:155:1111.5
24FEDIOV Kirill 128RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3518M 2200:12:1400:25:0800:38:3000:52:06.90+00:14:245:1211.5
25ГЕРАСИМОВ Денис 139RUN4FUN.BYГРОДНОM36-495M 2300:12:0600:25:1900:38:4800:52:33.90+00:14:515:1511.4
26BIELAEV Aleksander 144GRODNOM191M 2400:12:3200:25:5200:39:1800:52:41.75+00:14:595:1611.4
27СТУПАКЕВИЧ Анна 113RUN4FUN.BYГРОДНОK36-492K 300:12:5800:26:0700:39:4100:53:10.25+00:15:285:1911.3
28KRUS Viktor 123SEMKOVOM36-496M 2500:12:4300:26:2100:40:2400:53:36.35+00:15:545:2111.2
29БОГАН Александр 119RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3519M 2600:13:0300:26:3900:40:1000:53:48.20+00:16:065:2211.2
30KUCHYNSKAYA Katsiaryna 112RUN4FUN.BYГРОДНОK20-351K 400:13:1900:27:0100:40:2900:53:49.40+00:16:075:2211.1
31ОШУРКО Антон 125RUN4FUN.BYГРОДНОM36-497M 2700:12:3100:25:5100:40:1900:54:29.40+00:16:475:2611
32МАТВЕЙЧИК Валентин 138MIKKELLER RUNNING CLUB MINSKМИНСКM20-3520M 2800:13:1900:27:1400:41:2400:55:45.25+00:18:035:3410.8
33BIELAEV Aleksej 143GRODNOM192M 2900:13:1100:26:5500:41:0200:56:16.10+00:18:335:3710.7
34БЕЛЯЕВ Вячеслав 132ГРОДНОM50+1M 3000:13:1700:27:1300:41:5000:56:24.15+00:18:415:3810.6
35KULIK Tatsiana 107MINSKK20-352K 500:13:3900:28:4000:44:0400:59:18.00+00:21:355:5510.1
36КОВАЛЬЧУК Наталия 116RUN4FUN.BYГРОДНОK20-353K 600:17:1700:34:4800:53:1201:11:08.80+00:33:267:068.4
37 146 M-OPEN1 1   
38 190M-OPEN2 2   
39 151M-OPEN3 3   
40 194M-OPEN4 4   
41 191M-OPEN5 5   
42ЛИВЕНЦЕВ Игорь 114МИНСКM36-498M 31   
43 159M-OPEN6 6   
44 195M-OPEN7 7   
45 193M-OPEN8 8   
46 148M-OPEN9 9   
47ХОХРЯКОВ Дмитрий 129TRISTYLEГРОДНОM36-499M 32   
48 196M-OPEN10 10   
49 199M-OPEN11 11   
50 165M-OPEN12 12   
51 163M-OPEN13 13   
52 145M-OPEN14 14   
53 164M-OPEN15 15   
54 161M-OPEN16 16   
55 178M-OPEN17 17   
56ЛЕНКОВЕЦ Светлана 130ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK36-493K 7   
57 192M-OPEN18 18   
58 200M-OPEN19 19   
59 187M-OPEN20 20   
60 173M-OPEN21 21   
61 176M-OPEN22 22   
62 183M-OPEN23 23   
63ЯКШЕВИЧ Инна 127ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK20-354K 8   
64 179M-OPEN24 24   
65 180M-OPEN25 25   
66САМОЙЛИК Надя 106ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK20-355K 9   
67 182M-OPEN26 26   
68 149M-OPEN27 27   
69 167M-OPEN28 28   
70 177M-OPEN29 29   
71 175M-OPEN30 30   
72 150M-OPEN31 31   
73 171M-OPEN32 32   
74 157M-OPEN33 33   
75 170M-OPEN34 34   
76 156M-OPEN35 35   
77 162M-OPEN36 36   
78 155M-OPEN37 37   
79 172M-OPEN38 38   
80 186M-OPEN39 39   
81 166M-OPEN40 40   
82 189M-OPEN41 41   
83 188M-OPEN42 42   
84 168M-OPEN43 43   
85 197M-OPEN44 44   
86 158M-OPEN45 45   
87 152M-OPEN46 46   
88 185M-OPEN47 47   
89 198M-OPEN48 48   
90БАСАЛАЕВ Александр 109МИНСКM36-4910M 33   
Znaleziono 90 wynik(ów)