ЗИМНИЙ КУБОК ПО БЕГУ "АВГУСТОВСКИЙ КАНАЛ 2018"

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-02-03
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
90
Nie ukończyło/ Not finished:
54
Ukończyło/ Finished:
36
Na trasie/ On track:
54

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 2,5 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 2.5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | M-OPEN | K-OPEN | K19 | M19 | K20-35 | M20-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category2.5km
  
1YARAVY Baryslau 110RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:09:37
2KOZAK Arkadiusz 100TKKF KOSZALINKOSZALINM36-4900:09:37
3КОШУР Александр 136'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-3500:09:37
4ВАСЮКОВИЧ Сергей 126ВИКТОРИЯВЕРХНЕДВИНСКM20-3500:09:40
5ЛЕОНОВ Иван 141БОДРОСТЬД. ЖИТОМЛЯ, ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM20-3500:09:45
6CHEMODANOV Alexey 111RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:10:10
7ЛЯНГА Александр 102RUN4FUN.BYЛИДАM20-3500:10:11
8KATOLIKAU Raman 124XTRAIL_TEAMМИНСКM20-3500:10:24
9SHYLA Aliaksandr 120RUN4FUN.BYМИНСКM20-3500:10:35
10KULESH Pawel 122A.G. WERTELISHKIM20-3500:10:44
11ВОЛОКОЛОВСКИЙ Антон 135'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-3500:10:45
12ГОРОВОЙ Андрей 118SKIDELRUN :)СКИДЕЛЬM36-4900:11:05
13ВЫБОРНЫЙ Александр 140АМАТАРМИНСКM20-3500:11:06
14ВИНЕНКО Александр 115RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:11:21
15МОТОРНЫЙ Владимир 133RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:11:31
16БУРАК Павел 103ГРОДНОM20-3500:11:37
17ОСКИРКО Святослав 134RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:11:37
18ПАВЛЕНКО Юрий 121МИНСКM20-3500:11:43
19ШОТ Дмитрий 117SKIDELRUN :)СКИДЕЛЬM20-3500:11:48
20RACHKOVSKIJ Sergej 142MINSKM20-3500:12:05
21ГЕРАСИМОВ Денис 139RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:12:06
22МОРОЗОВА Наталья 105ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK50+00:12:11
23FEDIOV Kirill 128RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:12:14
24MAKAS Aleksander 181BARANOVICHYM20-3500:12:21
25КУЛИК Ольга 108НЕМИГА-НОРДГРОДНОK36-4900:12:27
26ОШУРКО Антон 125RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:12:31
27BIELAEV Aleksander 144GRODNOM1900:12:32
28KRUS Viktor 123SEMKOVOM36-4900:12:43
29СТУПАКЕВИЧ Анна 113RUN4FUN.BYГРОДНОK36-4900:12:58
30БОГАН Александр 119RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:13:03
31BIELAEV Aleksej 143GRODNOM1900:13:11
32БЕЛЯЕВ Вячеслав 132ГРОДНОM50+00:13:17
33KUCHYNSKAYA Katsiaryna 112RUN4FUN.BYГРОДНОK20-3500:13:19
34МАТВЕЙЧИК Валентин 138MIKKELLER RUNNING CLUB MINSKМИНСКM20-3500:13:19
35KULIK Tatsiana 107MINSKK20-3500:13:39
36КОВАЛЬЧУК Наталия 116RUN4FUN.BYГРОДНОK20-3500:17:17
37 190M-OPEN
38 146 M-OPEN
39 151M-OPEN
40 194M-OPEN
41 195M-OPEN
42 159M-OPEN
43ЛИВЕНЦЕВ Игорь 114МИНСКM36-49
44 191M-OPEN
45 193M-OPEN
46 148M-OPEN
47ХОХРЯКОВ Дмитрий 129TRISTYLEГРОДНОM36-49
48 196M-OPEN
49 165M-OPEN
50 163M-OPEN
51 199M-OPEN
52 145M-OPEN
53 164M-OPEN
54 161M-OPEN
55ЛЕНКОВЕЦ Светлана 130ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK36-49
56 192M-OPEN
57 178M-OPEN
58 176M-OPEN
59 173M-OPEN
60 200M-OPEN
61 187M-OPEN
62 183M-OPEN
63ЯКШЕВИЧ Инна 127ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK20-35
64 179M-OPEN
65 180M-OPEN
66САМОЙЛИК Надя 106ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK20-35
67 182M-OPEN
68 149M-OPEN
69 167M-OPEN
70 177M-OPEN
71 175M-OPEN
72 150M-OPEN
73 171M-OPEN
74 157M-OPEN
75 170M-OPEN
76 156M-OPEN
77 162M-OPEN
78 155M-OPEN
79 172M-OPEN
80 186M-OPEN
81 166M-OPEN
82 189M-OPEN
83 188M-OPEN
84 168M-OPEN
85 197M-OPEN
86 158M-OPEN
87 152M-OPEN
88 185M-OPEN
89 198M-OPEN
90БАСАЛАЕВ Александр 109МИНСКM36-49
Znaleziono 90 wynik(ów)