ЗИМНИЙ КУБОК ПО БЕГУ "АВГУСТОВСКИЙ КАНАЛ 2018"

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-02-03
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
90
Nie ukończyło/ Not finished:
54
Ukończyło/ Finished:
36
Na trasie/ On track:
54

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 5,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 5km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | M-OPEN | K-OPEN | K19 | M19 | K20-35 | M20-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ Category2.5km5km
   
1КОШУР Александр 136'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-3500:09:3700:19:03
2YARAVY Baryslau 110RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:09:3700:19:27
3ВАСЮКОВИЧ Сергей 126ВИКТОРИЯВЕРХНЕДВИНСКM20-3500:09:4000:19:28
4KOZAK Arkadiusz 100TKKF KOSZALINKOSZALINM36-4900:09:3700:19:28
5ЛЕОНОВ Иван 141БОДРОСТЬД. ЖИТОМЛЯ, ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM20-3500:09:4500:19:40
6KATOLIKAU Raman 124XTRAIL_TEAMМИНСКM20-3500:10:2400:20:50
7ЛЯНГА Александр 102RUN4FUN.BYЛИДАM20-3500:10:1100:20:57
8CHEMODANOV Alexey 111RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:10:1000:20:57
9SHYLA Aliaksandr 120RUN4FUN.BYМИНСКM20-3500:10:3500:21:17
10KULESH Pawel 122A.G. WERTELISHKIM20-3500:10:4400:21:44
11ВОЛОКОЛОВСКИЙ Антон 135'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-3500:10:4500:21:59
12ГОРОВОЙ Андрей 118SKIDELRUN :)СКИДЕЛЬM36-4900:11:0500:22:36
13ВИНЕНКО Александр 115RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:11:2100:23:15
14БУРАК Павел 103ГРОДНОM20-3500:11:3700:23:18
15ОСКИРКО Святослав 134RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:11:3700:23:18
16ВЫБОРНЫЙ Александр 140АМАТАРМИНСКM20-3500:11:0600:23:21
17МОТОРНЫЙ Владимир 133RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:11:3100:23:28
18ШОТ Дмитрий 117SKIDELRUN :)СКИДЕЛЬM20-3500:11:4800:23:34
19ПАВЛЕНКО Юрий 121МИНСКM20-3500:11:4300:23:53
20RACHKOVSKIJ Sergej 142MINSKM20-3500:12:0500:25:04
21МОРОЗОВА Наталья 105ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK50+00:12:1100:25:05
22FEDIOV Kirill 128RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:12:1400:25:08
23ГЕРАСИМОВ Денис 139RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:12:0600:25:19
24КУЛИК Ольга 108НЕМИГА-НОРДГРОДНОK36-4900:12:2700:25:30
25MAKAS Aleksander 181BARANOVICHYM20-3500:12:2100:25:38
26ОШУРКО Антон 125RUN4FUN.BYГРОДНОM36-4900:12:3100:25:51
27BIELAEV Aleksander 144GRODNOM1900:12:3200:25:52
28СТУПАКЕВИЧ Анна 113RUN4FUN.BYГРОДНОK36-4900:12:5800:26:07
29KRUS Viktor 123SEMKOVOM36-4900:12:4300:26:21
30БОГАН Александр 119RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3500:13:0300:26:39
31BIELAEV Aleksej 143GRODNOM1900:13:1100:26:55
32KUCHYNSKAYA Katsiaryna 112RUN4FUN.BYГРОДНОK20-3500:13:1900:27:01
33БЕЛЯЕВ Вячеслав 132ГРОДНОM50+00:13:1700:27:13
34МАТВЕЙЧИК Валентин 138MIKKELLER RUNNING CLUB MINSKМИНСКM20-3500:13:1900:27:14
35KULIK Tatsiana 107MINSKK20-3500:13:3900:28:40
36КОВАЛЬЧУК Наталия 116RUN4FUN.BYГРОДНОK20-3500:17:1700:34:48
37 190M-OPEN
38 146 M-OPEN
39 151M-OPEN
40 194M-OPEN
41 195M-OPEN
42 159M-OPEN
43ЛИВЕНЦЕВ Игорь 114МИНСКM36-49
44 191M-OPEN
45 193M-OPEN
46 148M-OPEN
47ХОХРЯКОВ Дмитрий 129TRISTYLEГРОДНОM36-49
48 196M-OPEN
49 165M-OPEN
50 163M-OPEN
51 199M-OPEN
52 145M-OPEN
53 164M-OPEN
54 161M-OPEN
55ЛЕНКОВЕЦ Светлана 130ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK36-49
56 192M-OPEN
57 178M-OPEN
58 176M-OPEN
59 173M-OPEN
60 200M-OPEN
61 187M-OPEN
62 183M-OPEN
63ЯКШЕВИЧ Инна 127ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK20-35
64 179M-OPEN
65 180M-OPEN
66САМОЙЛИК Надя 106ГРОДНООБЛСПОРТГРОДНОK20-35
67 182M-OPEN
68 149M-OPEN
69 167M-OPEN
70 177M-OPEN
71 175M-OPEN
72 150M-OPEN
73 171M-OPEN
74 157M-OPEN
75 170M-OPEN
76 156M-OPEN
77 162M-OPEN
78 155M-OPEN
79 172M-OPEN
80 186M-OPEN
81 166M-OPEN
82 189M-OPEN
83 188M-OPEN
84 168M-OPEN
85 197M-OPEN
86 158M-OPEN
87 152M-OPEN
88 185M-OPEN
89 198M-OPEN
90БАСАЛАЕВ Александр 109МИНСКM36-49
Znaleziono 90 wynik(ów)