ЗИМНИЙ КУБОК ПО БЕГУ "АВГУСТОВСКИЙ КАНАЛ 2018"

Organizator/ Organizer:
BFNW
Data/ Date:
2018-02-03
Miejsce/ Place:
Grodno
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
46
Wystartowało/ Started:
90
Nie ukończyło/ Not finished:
54
Ukończyło/ Finished:
36
Na trasie/ On track:
54

Klasyfikacja/ Classiffication: M20-35

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 5km | 7.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | M-OPEN | K-OPEN | K19 | M19 | K20-35 | M20-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5km5km7.5kmCzas
netto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1КОШУР Александр 136'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-351M 100:09:3700:19:0300:28:2200:37:42.20 3:4615.9
2ВАСЮКОВИЧ Сергей 126ВИКТОРИЯВЕРХНЕДВИНСКM20-352M 200:09:4000:19:2800:29:1500:38:57.80+00:01:153:5315.4
3YARAVY Baryslau 110RUN4FUN.BYГРОДНОM20-353M 300:09:3700:19:2700:29:1300:39:07.85+00:01:253:5415.3
4ЛЕОНОВ Иван 141БОДРОСТЬД. ЖИТОМЛЯ, ГРОДНЕНСКИЙ РАЙОНM20-354M 400:09:4500:19:4000:29:3600:39:38.20+00:01:563:5715.1
5KATOLIKAU Raman 124XTRAIL_TEAMМИНСКM20-355M 600:10:2400:20:5000:31:2000:41:39.40+00:03:574:1014.4
6ЛЯНГА Александр 102RUN4FUN.BYЛИДАM20-356M 700:10:1100:20:5700:31:4700:42:18.30+00:04:364:1314.2
7CHEMODANOV Alexey 111RUN4FUN.BYГРОДНОM20-357M 800:10:1000:20:5700:31:4800:42:30.50+00:04:484:1514.1
8SHYLA Aliaksandr 120RUN4FUN.BYМИНСКM20-358M 900:10:3500:21:1700:32:0000:42:33.45+00:04:514:1514.1
9ВОЛОКОЛОВСКИЙ Антон 135'ЛОКОМОТИВ'БАРАНОВИЧИM20-359M 1000:10:4500:21:5900:33:3400:44:30.40+00:06:484:2713.5
10KULESH Pawel 122A.G. WERTELISHKIM20-3510M 1100:10:4400:21:4400:33:0700:44:48.10+00:07:054:2813.4
11БУРАК Павел 103ГРОДНОM20-3511M 1200:11:3700:23:1800:34:2300:45:05.55+00:07:234:3013.3
12ШОТ Дмитрий 117SKIDELRUN :)СКИДЕЛЬM20-3512M 1500:11:4800:23:3400:35:1600:46:54.30+00:09:124:4112.8
13ОСКИРКО Святослав 134RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3513M 1700:11:3700:23:1800:35:3200:47:33.40+00:09:514:4512.6
14ВЫБОРНЫЙ Александр 140АМАТАРМИНСКM20-3514M 1800:11:0600:23:2100:36:0500:48:27.40+00:10:454:5012.4
15ПАВЛЕНКО Юрий 121МИНСКM20-3515M 1900:11:4300:23:5300:36:3300:48:36.75+00:10:544:5112.3
16RACHKOVSKIJ Sergej 142MINSKM20-3516M 2000:12:0500:25:0400:38:0400:50:48.55+00:13:065:0411.8
17MAKAS Aleksander 181BARANOVICHYM20-3517M 2100:12:2100:25:3800:39:0900:51:39.75+00:13:575:1011.6
18FEDIOV Kirill 128RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3518M 2200:12:1400:25:0800:38:3000:52:06.90+00:14:245:1211.5
19БОГАН Александр 119RUN4FUN.BYГРОДНОM20-3519M 2600:13:0300:26:3900:40:1000:53:48.20+00:16:065:2211.2
20МАТВЕЙЧИК Валентин 138MIKKELLER RUNNING CLUB MINSKМИНСКM20-3520M 2800:13:1900:27:1400:41:2400:55:45.25+00:18:035:3410.8
Znaleziono 20 wynik(ów)