24KM KTÓRĘDY NA LUBAŃ - GUT WINTER
Gorce Ultra Trail – Winter
Organizator : Fundacja Run Vegan
Data : 2021-02-20
Miejsce : Ochotnica Górna
Dystans : 20.5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 99
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 99
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuLubań
10km
     
1RZEŹNICZEK Anna 324STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEMKOWALEWO POMORSKIEK-OPEN02:04:162021-02-20 09:05:1301:29:22
2ADAMCZYK-NOWAK Beata 376BYTOMK-OPEN02:01:582021-02-20 09:02:5501:31:45
3BRZEŹNY Sara 317OCHOTNICA DOLNAK-OPEN01:48:562021-02-20 08:49:5301:34:07
4STACHERA Ola 327EFFI RUN TEAMKRYNKIK-OPEN02:05:342021-02-20 09:06:3101:34:51
5BUDZIASZEK Agnieszka 372KRAKÓWK-OPEN02:05:292021-02-20 09:06:2601:37:33
6TOL Monika 322MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECK-OPEN02:02:212021-02-20 09:03:1801:43:27
7MARONKA Agnieszka 359KRAKÓWK-OPEN01:53:032021-02-20 08:54:0001:44:01
8PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 325KATOWICEK-OPEN02:30:092021-02-20 09:31:0601:45:28
9BRODZIUK Anna 360PANIWARSZAWAK-OPEN02:26:442021-02-20 09:27:4101:46:13
10KACZMAREK Aleksandra 331CROSSELITECHWASZCZYNOK-OPEN02:15:062021-02-20 09:16:0301:47:48
11JOZEFIAK Marta 338KRAKÓWK-OPEN01:40:252021-02-20 08:41:2201:47:54
12PASZEK Krystyna 369DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK-OPEN02:24:512021-02-20 09:25:4801:49:35
13ZIELIŃSKA-KOŁACZ Ewelina 344KRAKÓWK-OPEN02:01:252021-02-20 09:02:2201:49:51
14PAWELEC Krystyna 361DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK-OPEN02:24:522021-02-20 09:25:4901:49:59
15ŁUSZCZYK Magdalena 374KLUB BIEGACZA MILAJASIENIECK-OPEN02:04:402021-02-20 09:05:3701:50:21
16CZARNIK-PECIAK Aleksandra 335PRZEZCHLEBIEK-OPEN02:04:292021-02-20 09:05:2601:52:27
17DOROBEK Agata 371RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN02:20:392021-02-20 09:21:3601:54:24
18PRZYBYŁA Wioletta 379NIGHTRUNNERS ZABRZEZABRZEK-OPEN02:20:432021-02-20 09:21:4001:54:24
19JACHYMSKA Zofia 370ŁÓDŹK-OPEN02:00:362021-02-20 09:01:3301:55:58
20WASIK Marta 355EDC RUNNERSWARSZAWAK-OPEN02:07:462021-02-20 09:08:4301:57:02
21POŹNIAK-STYCZYŃSKA Maja 343DDCPUŁAWYK-OPEN02:05:192021-02-20 09:06:1601:59:01
22BONEK SIKORA Agata 354RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹK-OPEN02:29:582021-02-20 09:30:5502:00:59
23KARECKA Anna 346JÓZEFOSŁAWK-OPEN02:29:592021-02-20 09:30:5602:01:04
24BARSKA-OLSZEWSKA Ewa 399ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN02:09:552021-02-20 09:10:5202:02:05
25KUCHARSKA Aneta 380ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOK-OPEN02:09:382021-02-20 09:10:3502:02:25
26HEJMEJ Kamila 352NOWY SĄCZK-OPEN02:10:372021-02-20 09:11:3402:02:41
27KACZMARCZYK Agnieszka 397RESHAPE RUNNERSZABRZEK-OPEN02:20:472021-02-20 09:21:4402:04:38
28WIERCHOŁA Joanna 366LUBLINK-OPEN01:41:512021-02-20 08:42:4802:06:18
29PARYSZ Anna 321STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK-OPEN01:36:202021-02-20 08:37:1702:09:01
30WĄSOWSKA Jagoda 351KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOK-OPEN01:36:182021-02-20 08:37:1502:12:23
31POPŁAWSKA Katarzyna 330CZARNE OWCE HIPOLITÓWHALINÓWK-OPEN02:11:252021-02-20 09:12:2202:12:43
32STEFAN Edyta 391NAUKA BIEGARUDAWAK-OPEN03:18:362021-02-20 10:19:3302:17:55
33GOLIŃSKA Anna 398NAUKA BIEGATRZEBINIAK-OPEN03:18:422021-02-20 10:19:3902:18:08
Znaleziono 33 wynik(ów)