24KM KTÓRĘDY NA LUBAŃ - GUT WINTER
Gorce Ultra Trail – Winter
Organizator : Fundacja Run Vegan
Data : 2021-02-20
Miejsce : Ochotnica Górna
Dystans : 20.5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 106
Wystartowało : 99
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 99
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuLubań
10km
     
1WOŹNIAK Dawid 307RUDAWAM-OPEN02:02:232021-02-20 09:03:2001:07:39
2FRANCUZ Konrad 306VEGE RUNNERSMOGILANYM-OPEN01:58:402021-02-20 08:59:3701:12:45
3ZARZYCKI Maciej 303DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAM-OPEN01:36:372021-02-20 08:37:3401:13:52
4ORCZYKOWSKI Bogdan 308NAWOJOWAM-OPEN02:00:462021-02-20 09:01:4301:14:37
5OPAŁKA Damian 305MYRACEWARSZAWAM-OPEN02:00:212021-02-20 09:01:1801:15:17
6WETHACZ Dariusz 302LOKOMOTIV MAJDANCISNAM-OPEN01:58:592021-02-20 08:59:5601:15:34
7RATAJ Artur 3923:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:10:032021-02-20 09:11:0001:19:24
8KRASOŃ Marcin 383SMASHING PĄPKINS / NBR TEAM / TRINERGYWARSZAWAM-OPEN02:17:122021-02-20 09:18:0901:20:15
9JACHYMSKI Krzysztof 313VEGE RUNNERSWARSZAWAM-OPEN02:00:312021-02-20 09:01:2801:20:53
10STANUCHIEWICZ Oskar 411M-OPEN02:18:022021-02-20 09:18:5901:21:09
11LENARCZYK Jakub 314WARSZAWAM-OPEN02:01:042021-02-20 09:02:0101:21:51
12JOŃCZYK Rafał 304JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN01:47:062021-02-20 08:48:0301:22:42
13KOCHNER Jarogniew 3953:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:10:032021-02-20 09:11:0001:23:04
14DARCHUK Oleksandr 312DRPTWĘGRZCEM-OPEN02:01:492021-02-20 09:02:4601:23:10
15WINTER Piotr 319NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM-OPEN02:00:412021-02-20 09:01:3801:24:03
16PAPAJ Jakub 393BIELSKO-BIAŁAM-OPEN01:30:022021-02-20 08:30:5901:24:29
17MALICKI Emil 378OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM-OPEN02:18:342021-02-20 09:19:3101:24:37
18DZIKI Maciej 341#BIEGIWROGOŹNIKUROGOŹNIKM-OPEN02:01:382021-02-20 09:02:3501:24:53
19KRZYSIEK Mariusz 318KRAKÓWM-OPEN02:10:052021-02-20 09:11:0201:25:00
20RZEMIŃSKI Jacek 310STRÓŻEM-OPEN02:03:232021-02-20 09:04:2001:27:12
21BORYCKI Artur 311TGRDĄBROWA TARNOWSKAM-OPEN02:05:192021-02-20 09:06:1601:27:39
22OLSZEWSKI Artur 315PARKRUN KATOWICEDĄBROWA GÓRNICZAM-OPEN02:09:062021-02-20 09:10:0301:28:25
23BIELECKI Andrzej 3883:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:08:142021-02-20 09:09:1101:29:26
24STERNAL Sebastian 387GRODZISKI KLUB BIEGACZAGRODZISK WIELKOPOLSKIM-OPEN02:20:562021-02-20 09:21:5301:30:25
25SMOLINSKI Piotr 320PIASECZNOM-OPEN02:04:042021-02-20 09:05:0101:31:09
26SALIŃSKI Bartosz 326WKURW_TEAMKATOWICEM-OPEN02:06:302021-02-20 09:07:2701:32:30
27SIKLUCKI Grzegorz 402ONE WAY TICKETKRAKÓWM-OPEN02:01:222021-02-20 09:02:1901:33:07
28TOL Kamil 345MAFIA TEAM LUBLINIECTANINAM-OPEN02:09:052021-02-20 09:10:0201:33:37
29RUDZIŃSKI Tomasz 401KUNA W AGREŚCIELUBLINIECM-OPEN02:09:052021-02-20 09:10:0201:33:43
30ŁUSZCZYK Andrzej 389KLUB BIEGACZA MILAJASIENIECM-OPEN02:05:352021-02-20 09:06:3201:35:10
31KUŚPIT Przemek 323WARSZAWAM-OPEN02:02:322021-02-20 09:03:2901:36:19
32OSZYWA Damian 309DAMCZI RUNKIELCEM-OPEN01:37:592021-02-20 08:38:5601:36:20
33MALESA Tomasz 384PĘCLINM-OPEN02:15:342021-02-20 09:16:3101:36:50
34BEBEROK Szymon 336PROFIAUTOTEAMKATOWICEM-OPEN02:30:122021-02-20 09:31:0901:37:47
35ŚWIĄDER Bartłomiej 375SISIOOO TEAMWARSZAWAM-OPEN02:07:522021-02-20 09:08:4901:37:52
36DOMAGALSKI Maciej 394SISIOOO TEAMFLORENTYNÓWM-OPEN02:07:512021-02-20 09:08:4801:38:01
37ZAWALSKI Paweł 390SKAŁAM-OPEN02:01:092021-02-20 09:02:0601:38:33
38GAWRYSZEWSKI Grzegorz 339ESKALADAGRODZISK MAZOWIECKIM-OPEN02:04:042021-02-20 09:05:0101:38:53
39TARNAWSKI Marcin 337SKAWICAM-OPEN01:55:492021-02-20 08:56:4601:41:31
40LIŚKIEWICZ Hubert 333WRSS WGGIOŚ AGHMICHAŁÓWM-OPEN02:07:432021-02-20 09:08:4001:43:08
41WILCZYŃSKI Marcin 328RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN02:20:512021-02-20 09:21:4801:43:08
42ZAPOROWSKI Marcin 407M-OPEN02:17:182021-02-20 09:18:1501:43:38
43MARONKA Bartosz 409M-OPEN01:53:042021-02-20 08:54:0101:44:10
44SAHAJDAK Jarosław 396MILANÓWEKM-OPEN02:04:092021-02-20 09:05:0601:45:22
45JÓZEFIAK Jakub 332NOWY SĄCZM-OPEN01:40:242021-02-20 08:41:2101:46:56
46KACZMAREK Piotr 329KACZMAREK TEAMFACIMIECHM-OPEN02:15:052021-02-20 09:16:0201:47:54
47BEDNAREK Michał 410M-OPEN02:15:012021-02-20 09:15:5801:48:17
48SZKODA Mariusz 3863:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:07:492021-02-20 09:08:4601:48:19
49ZWIERZYŃSKI Roman 364LECĘ BO CHCĘLUTYNIAM-OPEN02:01:412021-02-20 09:02:3801:49:24
50CHWALISZ Włodzimierz 3733:33 TEAMTRZCIANKAM-OPEN02:07:432021-02-20 09:08:4001:49:33
51FALKOWSKI Piotr 316KS PEGAZ PIASECZNOPIASECZNOM-OPEN01:36:322021-02-20 08:37:2901:50:35
52BOCEK Sławomir 348WATAHABOGUCHWAŁAM-OPEN01:36:392021-02-20 08:37:3601:51:32
53STYLIŃSKI Norbert 385SUCHA BESKIDZKAM-OPEN01:42:552021-02-20 08:43:5201:53:37
54SZELĄG Piotr 362TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM-OPEN02:26:132021-02-20 09:27:1001:55:10
55RÓG Adam 365BIEGAM BO LUBIĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-OPEN02:12:522021-02-20 09:13:4902:00:31
56WRONA Sylwester 350KRAKÓWM-OPEN02:10:522021-02-20 09:11:4902:00:52
57KARECKI Wojciech 347JÓZEFOSŁAWM-OPEN02:30:002021-02-20 09:30:5702:01:08
58SIKORA Maciej 356RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM-OPEN02:30:012021-02-20 09:30:5802:01:12
59ZGODA Tomasz 3773:33 TEA<WARSZAWAM-OPEN02:07:342021-02-20 09:08:3102:01:44
60MATLOK Marek 300RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN02:20:522021-02-20 09:21:4902:04:24
61BORCZ Marcin 349DIP-MAR MARCIN BORCZKAŃCZUGAM-OPEN01:36:402021-02-20 08:37:3702:05:27
62SIEDLACZEK Zbigniew 358LUBLINM-OPEN01:41:502021-02-20 08:42:4702:06:03
63OLĘDZKI Janusz 408M-OPEN01:37:412021-02-20 08:38:3802:09:57
64GOLIŃSKI Mieczysław 382NAUKA BIEGATRZEBINIAM-OPEN03:18:422021-02-20 10:19:3902:17:38
65ADAMSKI Adam 368BIERUTÓWM-OPEN01:34:112021-02-20 08:35:0802:19:26
66BEDNAREK Michal 363CROSSELITETCZEWM-OPEN01:05:072021-02-20 08:06:04
Znaleziono 66 wynik(ów)