2XDIABLAK RACE
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-08
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 4.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBabia x1
4.5km
   
1STREIT Dawid 342SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM200:00:0500:42:48
2PAWLIKOWSKI Michał 371GLICZARÓW DOLNYM100:00:0500:42:58
3MAREK Dariusz 399MONK SANDALS TEAMWIELICZKAM200:00:0500:43:13
4BORYCKI Mirosław 394CHORZÓWM200:00:0400:46:18
5PÓŁTORAK Sylwester 345DOBRZYCKI KLUB BIEGACZAKRZYSZKOWICEM200:00:0500:46:27
6STARZAK Paweł 325SKAWINAM200:00:0600:46:29
7SEDLAK Michał 322MARCINSWIERCTEAMGIERASZOWICEM200:00:5800:47:43
8GAŁDYN Kamil 357GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYM100:00:0500:49:22
9SZCZUREK Dominik 392KIA WADOWSCYMYŚLENICEM200:01:0300:49:58
10DUDZIK Robert 397LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM200:00:0500:50:01
11TOPOLSKI Marcin 309CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM200:00:0700:50:12
12MASIAREK Maciej 324PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM100:00:0600:50:22
13MURAWSKI Maciej 351MIKI TEAMGDAŃSKM200:00:0600:51:04
14KOWALIK Marcin 403pge runRZESZÓWM200:00:0500:52:49
15KOBIERSKA Agnieszka 36442 PRO TEAMGLIWICEK200:00:0600:53:57
16WOŁK Marcin 355RAKONIEWICEM200:00:0600:54:00
17ROSOLSKI Piotr 354RAKONIEWICERAKONIEWICEM200:00:0500:54:04
18HÁJEK Jakub 367KROMĚŘÍŽM300:00:0900:54:14
19SIĄKAŁA Krystian 341WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM200:01:0500:54:34
20HÁJEK Jan 368KROMĚŘÍŽM200:00:0800:54:36
21ORKWISZEWSKA Oli 358SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK200:00:0600:54:47
Niesklasyfikowani
DQKLAMUT Natalia 348KARPACZK2DQ00:55:07 DQ
23BOGATZKI Marek 361CHORZÓWM100:01:0100:56:02
24TWARUSZKA Marcin 344RUDA ŚLĄSKAM200:00:1100:56:06
25KORBUT Radosław 346SIEDLCEM200:00:0700:56:16
26SZNAJDER Jarosław 373RUNPROGRESS.PLDOBCZYCEM300:00:0600:56:48
27GOLEC Tomasz 363BARI TEAMGDAŃSKM200:00:0800:57:24
28KWIATKOWSKI Przemysław 306PISARZOWICEM100:00:0500:57:34
29SOWIK Marcin 313TOMASZÓW MAZOWIECKIM300:00:0500:57:36
30FIDELUS Jacek 382WCHSZTBRZESKOM200:01:0400:58:25
31PRZYBYSZ Ryszard 312ŻORYM300:00:1200:58:27
32ZBĄSKI Krzesimir 317OŁAWAM200:00:1100:59:12
33KACZOR Marcin 400M200:01:0300:59:35
34MAGDA Katarzyna 377RZESZÓWK200:01:0300:59:36
35FIDELUS Joanna 333WCHSZTBRZESKOK200:00:0700:59:37
36MAZUR Emiliusz 359PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM200:00:1000:59:37
37LENART Wojciech 320KICZORYM200:00:1000:59:39
38CHOLEWA Zbigniew 340LISY PUSTYNIKLUCZEM200:01:0300:59:46
39SATAŁA Michał 396NIEPOŁOMICEM100:00:0700:59:57
40TRĄBICKI Adam 334WARSZAWAM100:00:1201:00:38
41SZELĄG Dariusz 343LISY PUSTYNIKLUCZEM200:00:0901:00:41
42PĘKSA Bogdan 352ZKS BPZAŁUCZNEM100:00:0701:00:54
43KUBIAK Jagoda 347WEJHEROWOK200:00:0701:01:08
44SWAT Damian 303MODLNICZKAM100:00:0901:01:10
45FIGEL Michał 350MIKI TEAMGDAŃSKM200:00:0701:01:25
46BIERNAT Jakub 315WISEŁKAKRAKÓWM200:00:0901:01:40
47RAMS Jacek 305KRAKÓWM200:00:1301:02:34
48SKOWRONEK Robert 356KRAKÓWM200:00:0801:02:35
49SUTKOWSKI Jan 321GLIWICEM200:00:1301:03:42
50GOLA Radosław 378ZABIERZÓWM200:00:1301:03:48
51ZYGMUNT Paweł 360GIEDLAROWAM200:00:0701:03:51
52GUZIK Robert 376WIĘCKOWICEM200:00:1401:03:55
53ŻORNACZUK Dawid 311KRAKÓWM200:00:0901:03:56
54DZIERŻEŃSKA Monika 393STAJNIA BALONAGDAŃSKK200:00:0701:04:37
55KRASOŃ Marcin 365HUCISKOM100:00:1201:04:43
56KORNAK Dariusz 380SAMURAJMUNINAM200:00:1001:04:51
57PARZNIEWSKI Maciej 369TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:0901:05:21
58NIZIOŁEK Marek 386DĘBICAM200:00:1201:05:43
59ZAWADA Ariadna 388KRAKÓWK100:00:1101:06:13
60BAGNOWSKI Łukasz 304SOSNOWIECM200:00:1101:06:23
61WOZNIAK Wojciech 389BETTER THAN A THOUSANDPOZNANM300:01:0401:06:37
62JANKOWSKI Rafał 375WARSZAWAM100:00:0801:07:15
63LEDNICKI Michał 372ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM200:00:1201:07:46
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
64MATEJUK Arkadiusz 384BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM200:00:1101:08:22
65GŁOWACKI Mariusz 362ACTIVE JURAKRAKÓWM200:00:0801:08:58
66SOBSTEL Przemek 366ACTIVE JURASIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:0901:08:59
67MATYLA Roman 326WROCŁAWM200:00:1501:09:07
68KURZYNIEC Łukasz 327WROCŁAWM200:00:1501:09:10
69DYREK Marcin 338MSZANA GÓRNAM200:00:0701:09:27
70WAGNER Grzegorz 385RUDA ŚLĄSKAM200:00:1501:09:27
71CHROBASIK Monika 391SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK200:00:1001:09:32
72MALEC Magdalena 323CANISLANDIA TEAMKRAKÓWK200:00:0901:10:10
73MALEC Zbigniew 318KRAKÓWM300:00:0901:10:12
74RYCHLIK Sebastian 395LISY PUSTYNIKLUCZEM200:01:0401:10:29
75HAMPELSKI Martin 379WROCŁAWM200:00:1001:11:03
76FOSSAERT Sylwia 390KRAKÓWK100:00:0601:11:29
77KACPERSKI Olaf 307TYCHYM100:00:0801:11:53
78DUBIEL Kamil 302D ĄBROWA GÓRNICZAM100:00:0801:11:57
79LISOWSKA Kamila 349YNO ULTRAZABRZEK200:00:0901:12:01
80WLACH Anna 314NRGGLIWICEK200:00:1001:12:41
81KATOLIK Jolanta 353RACIBÓRZK200:00:1101:13:00
82ZYGMUNT Monika 370GIEDLAROWAK200:00:1301:14:19
83ŻURAWSKI Arkadiusz 332TKKF PROMYK CIECHANÓWSOŃSKM300:00:1001:17:09
DQTWOREK-KUCIA Monika 329MŁOSZOWAK2DQ01:24:44 DQ
DQSTACH Aneta 330KRZESZOWICEK2DQ01:24:58 DQ
Znaleziono 85 wynik(ów)