2XDIABLAK RACE
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-08
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 18.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBabia x1
4.5km
Babia x2
18.5km
    
1MAREK Dariusz 399MONK SANDALS TEAMWIELICZKAM200:00:0500:43:1302:19:55
2STREIT Dawid 342SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM200:00:0500:42:4802:28:07
3BORYCKI Mirosław 394CHORZÓWM200:00:0400:46:1802:33:42
4SEDLAK Michał 322MARCINSWIERCTEAMGIERASZOWICEM200:00:5800:47:4302:34:31
5DUDZIK Robert 397LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM200:00:0500:50:0102:44:07
6SZCZUREK Dominik 392KIA WADOWSCYMYŚLENICEM200:01:0300:49:5802:45:48
7KOWALIK Marcin 403pge runRZESZÓWM200:00:0500:52:4902:49:24
8TOPOLSKI Marcin 309CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM200:00:0700:50:1202:51:17
9MASIAREK Maciej 324PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM100:00:0600:50:2202:53:11
10HÁJEK Jakub 367KROMĚŘÍŽM300:00:0900:54:1402:57:17
11GAŁDYN Kamil 357GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYM100:00:0500:49:2202:58:28
12PAWLIKOWSKI Michał 371GLICZARÓW DOLNYM100:00:0500:42:5803:01:02
13ORKWISZEWSKA Oli 358SCARPA TEAM POLSKABIERUŃK200:00:0600:54:4703:01:07
14STARZAK Paweł 325SKAWINAM200:00:0600:46:2903:01:24
15KOBIERSKA Agnieszka 36442 PRO TEAMGLIWICEK200:00:0600:53:5703:02:37
Niesklasyfikowani
DQKLAMUT Natalia 348KARPACZK2DQ00:55:07 DQ03:02:49 DQ
17HÁJEK Jan 368KROMĚŘÍŽM200:00:0800:54:3603:03:53
18WOŁK Marcin 355RAKONIEWICEM200:00:0600:54:0003:07:54
19ROSOLSKI Piotr 354RAKONIEWICERAKONIEWICEM200:00:0500:54:0403:09:36
20SZNAJDER Jarosław 373RUNPROGRESS.PLDOBCZYCEM300:00:0600:56:4803:12:58
21KORBUT Radosław 346SIEDLCEM200:00:0700:56:1603:14:15
22PÓŁTORAK Sylwester 345DOBRZYCKI KLUB BIEGACZAKRZYSZKOWICEM200:00:0500:46:2703:15:33
23MURAWSKI Maciej 351MIKI TEAMGDAŃSKM200:00:0600:51:0403:16:28
24FIDELUS Joanna 333WCHSZTBRZESKOK200:00:0700:59:3703:16:28
25TRĄBICKI Adam 334WARSZAWAM100:00:1201:00:3803:17:06
26TWARUSZKA Marcin 344RUDA ŚLĄSKAM200:00:1100:56:0603:18:06
27MAGDA Katarzyna 377RZESZÓWK200:01:0300:59:3603:18:24
28GOLEC Tomasz 363BARI TEAMGDAŃSKM200:00:0800:57:2403:18:35
29KWIATKOWSKI Przemysław 306PISARZOWICEM100:00:0500:57:3403:21:01
30GOLA Radosław 378ZABIERZÓWM200:00:1301:03:4803:22:48
31SOWIK Marcin 313TOMASZÓW MAZOWIECKIM300:00:0500:57:3603:23:47
32ZAWADA Ariadna 388KRAKÓWK100:00:1101:06:1303:25:50
33KUBIAK Jagoda 347WEJHEROWOK200:00:0701:01:0803:25:57
34SATAŁA Michał 396NIEPOŁOMICEM100:00:0700:59:5703:27:35
35SUTKOWSKI Jan 321GLIWICEM200:00:1301:03:4203:30:02
36SWAT Damian 303MODLNICZKAM100:00:0901:01:1003:30:30
37ZBĄSKI Krzesimir 317OŁAWAM200:00:1100:59:1203:30:44
38PRZYBYSZ Ryszard 312ŻORYM300:00:1200:58:2703:32:05
39BIERNAT Jakub 315WISEŁKAKRAKÓWM200:00:0901:01:4003:32:34
40GUZIK Robert 376WIĘCKOWICEM200:00:1401:03:5503:36:00
41ZYGMUNT Paweł 360GIEDLAROWAM200:00:0701:03:5103:37:32
42MAZUR Emiliusz 359PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM200:00:1000:59:3703:37:37
43BOGATZKI Marek 361CHORZÓWM100:01:0100:56:0203:38:10
44DZIERŻEŃSKA Monika 393STAJNIA BALONAGDAŃSKK200:00:0701:04:3703:39:37
45FIGEL Michał 350MIKI TEAMGDAŃSKM200:00:0701:01:2503:42:25
46CHOLEWA Zbigniew 340LISY PUSTYNIKLUCZEM200:01:0300:59:4603:44:40
47PARZNIEWSKI Maciej 369TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM200:00:0901:05:2103:47:56
48PĘKSA Bogdan 352ZKS BPZAŁUCZNEM100:00:0701:00:5403:49:00
49RAMS Jacek 305KRAKÓWM200:00:1301:02:3403:49:00
50LEDNICKI Michał 372ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM200:00:1201:07:4603:49:46
51NIZIOŁEK Marek 386DĘBICAM200:00:1201:05:4303:51:47
52BAGNOWSKI Łukasz 304SOSNOWIECM200:00:1101:06:2303:52:23
52KORNAK Dariusz 380SAMURAJMUNINAM200:00:1001:04:5103:52:26
54SKOWRONEK Robert 356KRAKÓWM200:00:0801:02:3503:56:21
55LENART Wojciech 320KICZORYM200:00:1000:59:3903:57:11
56WOZNIAK Wojciech 389BETTER THAN A THOUSANDPOZNANM300:01:0401:06:3703:57:14
57FOSSAERT Sylwia 390KRAKÓWK100:00:0601:11:2904:00:06
58ŻORNACZUK Dawid 311KRAKÓWM200:00:0901:03:5604:00:12
59MATYLA Roman 326WROCŁAWM200:00:1501:09:0704:03:24
60KURZYNIEC Łukasz 327WROCŁAWM200:00:1501:09:1004:03:26
61KRASOŃ Marcin 365HUCISKOM100:00:1201:04:4304:03:45
62RYCHLIK Sebastian 395LISY PUSTYNIKLUCZEM200:01:0401:10:2904:04:30
63SZELĄG Dariusz 343LISY PUSTYNIKLUCZEM200:00:0901:00:4104:05:11
64SIĄKAŁA Krystian 341WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM200:01:0500:54:3404:05:59
65LISOWSKA Kamila 349YNO ULTRAZABRZEK200:00:0901:12:0104:07:37
66WAGNER Grzegorz 385RUDA ŚLĄSKAM200:00:1501:09:2704:08:58
67GŁOWACKI Mariusz 362ACTIVE JURAKRAKÓWM200:00:0801:08:5804:09:50
68SOBSTEL Przemek 366ACTIVE JURASIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:0901:08:5904:12:01
69DYREK Marcin 338MSZANA GÓRNAM200:00:0701:09:2704:13:04
70MALEC Magdalena 323CANISLANDIA TEAMKRAKÓWK200:00:0901:10:1004:13:22
71WLACH Anna 314NRGGLIWICEK200:00:1001:12:4104:14:59
72KACPERSKI Olaf 307TYCHYM100:00:0801:11:53
73DUBIEL Kamil 302D ĄBROWA GÓRNICZAM100:00:0801:11:57
74JANKOWSKI Rafał 375WARSZAWAM100:00:0801:07:15
75MALEC Zbigniew 318KRAKÓWM300:00:0901:10:12
76CHROBASIK Monika 391SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK200:00:1001:09:32
77HAMPELSKI Martin 379WROCŁAWM200:00:1001:11:03
78ŻURAWSKI Arkadiusz 332TKKF PROMYK CIECHANÓWSOŃSKM300:00:1001:17:09
79KATOLIK Jolanta 353RACIBÓRZK200:00:1101:13:00
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
80MATEJUK Arkadiusz 384BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM200:00:1101:08:22
81ZYGMUNT Monika 370GIEDLAROWAK200:00:1301:14:19
82KACZOR Marcin 400M200:01:0300:59:35
83FIDELUS Jacek 382WCHSZTBRZESKOM200:01:0400:58:25
DQTWOREK-KUCIA Monika 329MŁOSZOWAK2DQ01:24:44 DQ DQ
DQSTACH Aneta 330KRZESZOWICEK2DQ01:24:58 DQ DQ
Znaleziono 85 wynik(ów)