2XDIABLAK RACE
Biegi na Babią Górę
Organizator : "Kozica" Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-08-08
Miejsce : Zawoja/Lipnica
Dystans : 22 km
Zgłoszonych : 101
Wystartowało : 85
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 85
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 18.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBabia x1
4.5km
Babia x2
18.5km
Czas
netto
22km
Czas
brutto
22km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1MAREK Dariusz 399MONK SANDALS TEAMWIELICZKAM21M 100:00:0500:43:1302:19:5502:43:35.8002:43:41.00 7:268,1
2STREIT Dawid 342SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM22M 200:00:0500:42:4802:28:0702:53:34.2002:53:40.00+00:09:597:537,6
3SEDLAK Michał 322MARCINSWIERCTEAMGIERASZOWICEM23M 300:00:5800:47:4302:34:3102:59:25.5503:00:23.55+00:16:428:097,4
4BORYCKI Mirosław 394CHORZÓWM24M 400:00:0400:46:1802:33:4203:05:08.5503:05:13.40+00:21:328:247,1
5DUDZIK Robert 397LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM25M 500:00:0500:50:0102:44:0703:10:13.6503:10:19.45+00:26:388:386,9
6SZCZUREK Dominik 392KIA WADOWSCYMYŚLENICEM26M 600:01:0300:49:5802:45:4803:12:16.7503:13:19.75+00:29:388:446,9
7KOWALIK Marcin 403pge runRZESZÓWM27M 700:00:0500:52:4902:49:2403:17:07.3003:17:13.10+00:33:328:576,7
8TOPOLSKI Marcin 309CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM28M 900:00:0700:50:1202:51:1703:22:31.4003:22:38.75+00:38:579:126,5
9HÁJEK Jan 368KROMĚŘÍŽM29M 1200:00:0800:54:3603:03:5303:34:44.1503:34:52.55+00:51:119:456,1
10STARZAK Paweł 325SKAWINAM210M 1300:00:0600:46:2903:01:2403:38:11.6003:38:18.10+00:54:379:556,0
11ROSOLSKI Piotr 354RAKONIEWICERAKONIEWICEM211M 1400:00:0500:54:0403:09:3603:45:30.4503:45:36.05+01:01:5510:155,9
12WOŁK Marcin 355RAKONIEWICEM212M 1600:00:0600:54:0003:07:5403:45:53.4503:45:59.50+01:02:1810:165,8
13FIDELUS Jacek 382WCHSZTBRZESKOM213M 1700:01:0400:58:2503:46:12.5503:47:16.55+01:03:3510:165,8
14MURAWSKI Maciej 351MIKI TEAMGDAŃSKM214M 1900:00:0600:51:0403:16:2803:47:43.9003:47:50.65+01:04:0910:215,8
15KORBUT Radosław 346SIEDLCEM215M 2000:00:0700:56:1603:14:1503:51:14.1003:51:22.00+01:07:4110:305,7
16GOLEC Tomasz 363BARI TEAMGDAŃSKM216M 2100:00:0800:57:2403:18:3503:55:38.5503:55:47.25+01:12:0610:425,6
17PÓŁTORAK Sylwester 345DOBRZYCKI KLUB BIEGACZAKRZYSZKOWICEM217M 2300:00:0500:46:2703:15:3303:57:09.1503:57:14.60+01:13:3310:465,6
18GOLA Radosław 378ZABIERZÓWM218M 2500:00:1301:03:4803:22:4803:58:35.6003:58:48.90+01:15:0710:505,5
19TWARUSZKA Marcin 344RUDA ŚLĄSKAM219M 2600:00:1100:56:0603:18:0603:59:20.5503:59:31.85+01:15:5010:525,5
20SUTKOWSKI Jan 321GLIWICEM220M 2700:00:1301:03:4203:30:0203:59:37.5503:59:50.65+01:16:0910:535,5
21BIERNAT Jakub 315WISEŁKAKRAKÓWM221M 3200:00:0901:01:4003:32:3404:12:39.9004:12:49.60+01:29:0811:295,2
22ZBĄSKI Krzesimir 317OŁAWAM222M 3300:00:1100:59:1203:30:4404:15:58.9004:16:10.35+01:32:2911:385,2
23ZYGMUNT Paweł 360GIEDLAROWAM223M 3400:00:0701:03:5103:37:3204:16:11.0004:16:18.55+01:32:3711:385,2
24GUZIK Robert 376WIĘCKOWICEM224M 3500:00:1401:03:5503:36:0004:18:56.1004:19:10.10+01:35:2911:465,1
25PARZNIEWSKI Maciej 369TOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIA WARSZAWANOWY DWÓR MAZOWIECKIM225M 3700:00:0901:05:2103:47:5604:26:30.9004:26:40.70+01:42:5912:065,0
26MAZUR Emiliusz 359PĘDZĄCY OGRDARŁOWOM226M 3800:00:1000:59:3703:37:3704:28:01.8004:28:12.75+01:44:3112:104,9
27CHOLEWA Zbigniew 340LISY PUSTYNIKLUCZEM227M 3900:01:0300:59:4603:44:4004:27:57.2504:29:00.25+01:45:1912:104,9
28LEDNICKI Michał 372ARVATO S.C. REPSKÓRZEWOM228M 4100:00:1201:07:4603:49:4604:35:16.4004:35:28.70+01:51:4712:304,8
29NIZIOŁEK Marek 386DĘBICAM229M 4200:00:1201:05:4303:51:4704:36:17.6504:36:30.20+01:52:4912:334,8
29FIGEL Michał 350MIKI TEAMGDAŃSKM229M 4200:00:0701:01:2503:42:2504:36:23.2004:36:30.20+01:52:4912:334,8
31SZELĄG Dariusz 343LISY PUSTYNIKLUCZEM231M 4400:00:0901:00:4104:05:1104:38:51.8504:39:01.10+01:55:2012:404,7
32RAMS Jacek 305KRAKÓWM232M 4500:00:1301:02:3403:49:0004:39:59.1004:40:12.70+01:56:3112:434,7
33BAGNOWSKI Łukasz 304SOSNOWIECM233M 4600:00:1101:06:2303:52:2304:41:29.5504:41:41.40+01:58:0012:474,7
33KORNAK Dariusz 380SAMURAJMUNINAM233M 4600:00:1001:04:5103:52:2604:41:31.0004:41:41.40+01:58:0012:474,7
35RYCHLIK Sebastian 395LISY PUSTYNIKLUCZEM235M 4900:01:0401:10:2904:04:3004:46:17.6504:47:21.65+02:03:4013:004,6
36KURZYNIEC Łukasz 327WROCŁAWM236M 5000:00:1501:09:1004:03:2604:47:56.5504:48:12.20+02:04:3113:054,6
37ŻORNACZUK Dawid 311KRAKÓWM237M 5100:00:0901:03:5604:00:1204:49:01.2504:49:11.05+02:05:3013:084,6
38SIĄKAŁA Krystian 341WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM238M 5200:01:0500:54:3404:05:5904:48:17.7504:49:22.75+02:05:4113:064,6
39LENART Wojciech 320KICZORYM239M 5300:00:1000:59:3903:57:1104:49:49.0504:49:59.70+02:06:1813:104,6
40MATYLA Roman 326WROCŁAWM240M 5400:00:1501:09:0704:03:2404:51:13.0004:51:28.55+02:07:4713:144,5
41GŁOWACKI Mariusz 362ACTIVE JURAKRAKÓWM241M 5500:00:0801:08:5804:09:5004:51:25.9504:51:34.85+02:07:5313:144,5
42SOBSTEL Przemek 366ACTIVE JURASIEMIANOWICE SLASKIEM242M 5700:00:0901:08:5904:12:0104:56:25.7004:56:34.90+02:12:5313:284,5
43SKOWRONEK Robert 356KRAKÓWM243M 5800:00:0801:02:3503:56:2104:57:54.0004:58:02.25+02:14:2113:324,4
44DYREK Marcin 338MSZANA GÓRNAM244M 5900:00:0701:09:2704:13:0405:03:40.6005:03:47.90+02:20:0613:484,3
45WAGNER Grzegorz 385RUDA ŚLĄSKAM245M 6000:00:1501:09:2704:08:5805:17:39.8005:17:55.65+02:34:1414:264,2
46HAMPELSKI Martin 379WROCŁAWM246M 6400:00:1001:11:0305:32:00.1005:32:10.55+02:48:2915:054,0
47KACZOR Marcin 400M247M 6600:01:0300:59:3505:43:42.6505:44:45.65+03:01:0415:373,8
Przekroczony limit czasu: 06:00:00
48MATEJUK Arkadiusz 384BEZTLENOWI MALBORKMALBORKM248M 6800:00:1101:08:2206:12:52.7006:13:04.65+03:29:2316:563,5
Znaleziono 48 wynik(ów)