Organizator : | Białogardzkie Stowarzyszenie Aktywności Sportowej |
Data : | 2021-10-02 |
Miejsce : | Białogard |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 134 |
Wystartowało : | 121 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 118 |
Na trasie : | 2 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Fala |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ĆWIRZEŃ Marcin | 18 | WOLF TEAM | Drużyna | Fala 1 | ||
2 | CHMIELEWSKI Tomasz | 17 | BARWICE | Drużyna | Fala 1 | ||
3 | KRZEŚNIOWSKI Marcin | 83 | SZCZECIN | Drużyna | Fala 1 | ||
4 | WASILEWSKI Rafal | 179 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 1 | ||
5 | WRÓBLEWSKI Michał | 187 | BORZYSZEWO | Drużyna | Fala 1 | ||
6 | OLEJARZ Damian | 118 | POLICE | Drużyna | Fala 1 | ||
7 | MAKUCH Krzysztof | 104 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | Drużyna | Fala 3 | |
8 | KEMPROWSKI Sylwester | 64 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 2 | ||
9 | SOSNOWSKI Tomasz | 151 | FPP | KOSZALIN | Drużyna | Fala 3 | |
10 | KOZAK Grzegorz | 180 | FPP | KOSZALIN | Drużyna | Fala 3 | |
11 | MAJKOWICZ Rafał | 99 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 3 | ||
12 | BOREJKO Łukasz | 11 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 1 | ||
13 | DUCZYŃSKI Tomasz | 28 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 1 | ||
14 | JEŻYNA Igor | 58 | KARLINO | Drużyna | Fala 1 | ||
15 | DEREWICZ Jacek | 23 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 2 | ||
16 | WOŁK Marcin | 186 | KSF | MYŚLIBÓRZ | Drużyna | Fala 2 | |
17 | BYCKA Mateusz | 15 | KSF | MYŚLIBÓRZ | Drużyna | Fala 2 | |
18 | JANOWICZ Przemysław | 56 | FPP | KOSZALIN | Drużyna | Fala 3 | |
19 | PRZYBYLSKI Jakub | 135 | CZARNE PANTERY | KOŁOBRZEG | Drużyna | Fala 3 | |
20 | ZARZYCKI Jakub | 193 | FPP | KOSZALIN | Drużyna | Fala 3 | |
21 | MACIEJEWSKI Maciej | 97 | FPP | KOSZALIN | Drużyna | Fala 3 | |
22 | KOSMIDER Bartosz | 72 | CZĘSTOCHOWA | Drużyna | Fala 1 | ||
23 | SAWICKI Jakub | 143 | SZCZECIN | Drużyna | Fala 2 | ||
24 | GZUBICKI Piotr | 47 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | Drużyna | Fala 3 | |
25 | NOWACZYK Wojciech | 114 | SZCZECIN | Drużyna | Fala 1 | ||
26 | SMOLIŃSKI Jacek | 149 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 1 | ||
27 | GAŁWA Marek | 36 | SKWIERZYNKA | Drużyna | Fala 2 | ||
28 | BIERNAT Tomasz | 8 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | Drużyna | Fala 3 | |
29 | GRAJEK Grzegorz | 43 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | Drużyna | Fala 3 | |
30 | HEBDA Adam | 51 | CZARNE PANTERY | KOŁOBRZEG | Drużyna | Fala 3 | |
31 | KOSZEL Daniel | 74 | CZARNE PANTERY | KOŁOBRZEG | Drużyna | Fala 3 | |
32 | SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz | 158 | :) | USTRONIE MORSKIE | Drużyna | Fala 1 | |
33 | GAWLAK Dominik | 38 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | Drużyna | Fala 3 | |
34 | BODNAR Zbigniew | 9 | SZCZECIN | Drużyna | Fala 1 | ||
35 | TRZCIŃSKI Patryk | 173 | EL TORO DE ORO | CZAPLINEK | Drużyna | Fala 4 | |
36 | SZYPULSKI Michał | 168 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
37 | DORYWALSKI Artur | 26 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
38 | STRZELECKI Grzegorz | 155 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
39 | OWCZARZ Marcin | 121 | FIGA PRACOWNIA PROJEKTOWA | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
40 | LIPIŃSKI Piotr | 90 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | ||
41 | ZANIEWICZ Karol | 191 | Amatorzy | GOŚCINO | Drużyna | Fala 4 | |
42 | ZANIEWICZ Roman | 190 | Amatorzy | MYŚLINO3/1 | Drużyna | Fala 4 | |
43 | MAŃKOWSKI Dariusz | 106 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 4 | ||
44 | ORDECHA Dorian | 119 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 4 | ||
45 | GIEDO Radosław | 40 | KOSZALIN | Drużyna | Fala 4 | ||
46 | DANOWSKI Maciej | 20 | Fitness Club Forma | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 4 | |
47 | MAKSYMIUK Karol | 102 | Amatorzy | GOŚCINO | Drużyna | Fala 4 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
WITKIEWICZ Eryk | 183 | BIAŁOGARD | Drużyna | Fala 1 |
Znaleziono 48 wynik(ów)