3 X HON - ETAP II
Festiwal Biegu Rzeźnika
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2017-06-14
Miejsce : Cisna
Dystans : 1.6 km
Zgłoszonych : 50
Wystartowało : 42
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 42
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_All_Brutto
0.001km
Czas
netto
1.6km
Czas
brutto
1.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 2236MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:0000:00:0000:08:46.1000:08:46.10 5:2811,0
2CZUBA Jarek 2206Abore2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM202M 200:00:0000:00:0100:10:12.0500:10:12.05+00:01:256:229,4
3MATYSIAK Bartłomiej 2229JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM301M 300:00:0000:00:0100:10:27.5000:10:27.50+00:01:416:319,2
4BRZĘCZEK Michał 2222M401M 400:00:0000:00:0000:10:47.2500:10:47.25+00:02:016:448,9
5GARDENER Jacek 2216Alpin Sport Team / JBRTWARSZAWAM501M 500:00:0000:00:0100:11:02.6500:11:02.65+00:02:166:538,7
6SZALAK Paweł 2233Banda GrudniaLUBLINM402M 600:00:0000:00:0100:11:11.0000:11:11.00+00:02:246:598,6
7SNARSKI Bogdan 2269AlbatrosyWARSZAWAM302M 700:00:0000:00:0100:11:29.4000:11:29.40+00:02:437:108,4
8ZĄBCZYŃSKI Dominik 2202Alpin Sport Team/ OTK RzeźnikJASTRZĘBIE-ZDRÓJM403M 800:00:0000:00:0000:11:45.9500:11:45.95+00:02:597:208,2
9BONDARA Sylwia 2217Alpin Sport Team/ JBRTWARSZAWAK301K 100:00:0000:00:0200:11:46.4000:11:46.40+00:03:007:218,2
10KAPAON Aleksander 2231M203M 900:00:0000:00:0200:12:02.9000:12:02.90+00:03:167:318,0
11GRYGIEL Marek 2232M404M 1000:00:0000:00:0300:12:07.2500:12:07.25+00:03:217:347,9
12LEWANDOWSKI Paweł 2213Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM303M 1100:00:0000:00:0100:12:23.2000:12:23.20+00:03:377:447,8
13LENGIEWICZ Jakub 2240OTK RzeźnikM405M 1200:00:0000:00:0100:12:37.7500:12:37.75+00:03:517:537,6
14STACHURSKI Paweł 2220ŁAŃCUTM304M 1300:00:0000:00:0000:12:41.1500:12:41.15+00:03:557:557,6
15JACHIMEK Bartłomiej 2230JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM406M 1400:00:0000:00:0100:12:45.4000:12:45.40+00:03:597:587,5
16KAPAON Andrzej 2234WARSZAWAM204M 1500:00:0000:00:0200:12:49.9500:12:49.95+00:04:038:007,5
17MARCOL Mateusz 2299RYBNIKM205M 1600:00:0000:00:0100:12:59.5000:12:59.50+00:04:138:067,4
18DOMISZEWSKI Wojciech 2235M502M 1700:00:0000:00:0200:13:12.9000:13:12.90+00:04:268:157,3
19KĘDZIORA Tomasz 2211Pobiedziska Running TeamPROMNOM305M 1800:00:0000:00:0100:13:16.7000:13:16.70+00:04:308:177,2
20ZWOLIŃSKI Łukasz 2260MISTRZOSTWA OTKGDAŃSKM306M 1900:00:0000:00:0100:13:32.1500:13:32.15+00:04:468:277,1
21RAUCHFLEISZ Antoś 2223Czopki KolczasteGRUDZIĄDZM407M 2000:00:0000:00:0300:13:35.5000:13:35.50+00:04:498:297,1
22WOSIK Marek 2205WARSZAWAM601M 2100:00:0000:00:0100:14:18.0000:14:18.00+00:05:318:566,7
23REMLEIN Katarzyna 2203Dziś mam urodziny :)POZNAŃ K302K 200:00:0000:00:0200:14:38.2500:14:38.25+00:05:529:086,6
24DAWID Mirosław 2215OPATÓWM503M 2200:00:0000:00:0100:14:52.2500:14:52.25+00:06:069:176,5
25PODLASZEWSKI Jacek 2207SPCTORUŃM408M 2300:00:0000:00:0300:14:54.4500:14:54.45+00:06:089:186,4
26GLAJCHER Katarzyna 2204K8POZNAŃK303K 300:00:0000:00:0200:15:44.1000:15:44.10+00:06:589:506,1
27USZYŃSKI Grzegorz 2243GLIWICEM409M 2400:00:0000:00:0500:15:44.9500:15:44.95+00:06:589:506,1
28FALKOWSKI Piotr 2242FKS PegazPIASECZNOM4010M 2500:00:0000:00:0200:16:13.2500:16:13.25+00:07:2710:085,9
29ŻUBKOWSKA Aleksandra 2239WARSZAWAK201K 400:00:0000:00:0200:16:13.6500:16:13.65+00:07:2710:085,9
30ŁUKASZEK Iwona 2214Lukaszek.TeamLUBARTÓWK401K 500:00:0000:00:0300:16:29.8500:16:29.85+00:07:4310:185,8
31LEPA-ROMAN Magdalena 2201BOLSZEWOK304K 600:00:0000:00:0300:17:40.4000:17:40.40+00:08:5411:025,4
32BARYZA Robert 2208SPCCIECHOCINEKM4011M 2600:00:0000:00:0300:19:15.8000:19:15.80+00:10:2912:015,0
33DOBRZYŃSKA Małgorzata 2238SPCTORUŃK501K 700:00:0000:00:0400:19:56.7500:19:56.75+00:11:1012:274,8
34JAWORSKI Bartłomiej 2244SPCTORUŃM206M 2700:00:0000:00:0500:21:37.6000:21:37.60+00:12:5113:304,4
35JASKULSKI Kacper 2225SPCM207M 2800:00:0000:00:0600:22:57.2500:22:57.25+00:14:1114:204,2
36MODZELEWSKA Karolina 2241SPCTORUŃK305K 800:00:0000:00:0400:24:10.4500:24:10.45+00:15:2415:064,0
37RADZIŃSKA - KAMYSZEK Ewa 2210TORUŃK502K 900:00:0000:00:0500:25:17.2500:25:17.25+00:16:3115:483,8
38MOCZADŁO Maria 2237SPCTORUŃK402K 1000:00:0000:00:0600:25:33.9000:25:33.90+00:16:4715:583,8
39SAMEREK Małgorzata 2227TORUŃK403K 1100:00:0000:00:0500:26:01.8500:26:01.85+00:17:1516:153,7
40SAMEREK Dariusz 2228SPCTORUŃ M307M 2900:00:0000:00:0500:26:03.1000:26:03.10+00:17:1716:163,7
41JASKULSKI Karol 2224SPCM308M 3000:00:0000:00:0600:26:26.0000:26:26.00+00:17:3916:313,6
Niesklasyfikowani
DNCJASKULSKA Iwona 2221SPCK3000:00:0000:00:0600:26:24.6500:26:24.65--
Znaleziono 42 wynik(ów)