3 X HON - KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-06-14
Miejsce:
Cisna
Dystans:
6.2 km
Zgłoszonych:
50
Wystartowało:
43
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
42
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Bonifikaty | Etap 3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2BonifikatyEtap 3Czas
netto
6.2km
Czas
brutto
6.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DOMISZEWSKI Ignacy 2236MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM201M 100:23:03.6000:08:46.10-00:00:05.000:06:43.4000:38:28.1000:39:20.95 3:0619.3
2GARDENER Jacek 2216Alpin Sport Team / JBRTWARSZAWAM501M 200:23:45.4000:11:02.65-00:03:45.000:08:23.1000:39:26.1500:39:39.35+00:00:583:1018.9
3CZUBA Jarek 2206Abore2000PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM202M 300:23:02.7500:10:12.05-00:00:05.000:07:46.2000:40:56.0000:43:14.05+00:02:273:1818.2
4BRZĘCZEK Michał 2222M401M 400:24:18.8500:10:47.25-00:00:59.000:08:23.8000:42:30.9000:45:47.15+00:04:023:2517.5
5MATYSIAK Bartłomiej 2229JACEKBIEGA RUNNING TEAMCZACHÓWEKM301M 500:24:39.2000:10:27.50-00:00:01.000:08:28.6500:43:34.3500:47:47.95+00:05:063:3017.1
6SZALAK Paweł 2233Banda GrudniaLUBLINM402M 600:25:28.0000:11:11.00-00:00:59.000:08:43.4000:44:23.4000:49:11.95+00:05:553:3416.8
7SNARSKI Bogdan 2269AlbatrosyWARSZAWAM302M 700:25:10.0500:11:29.4000:00:00.0000:08:43.7500:45:23.2000:51:11.60+00:06:553:3916.4
8ZĄBCZYŃSKI Dominik 2202Alpin Sport Team/ OTK RzeźnikJASTRZĘBIE-ZDRÓJM403M 800:25:56.3000:11:45.95-00:00:59.000:08:42.5500:45:25.8000:51:18.35+00:06:573:3916.4
9BONDARA Sylwia 2217Alpin Sport Team/ JBRTWARSZAWAK301K 100:25:35.7500:11:46.40-00:00:06.000:09:06.1500:46:22.3000:52:47.70+00:07:543:4416
10GRYGIEL Marek 2232M404M 900:28:08.0000:12:07.25-00:00:59.000:09:45.8000:49:02.0500:57:27.60+00:10:333:5715.2
11DOMISZEWSKI Wojciech 2235M502M 1000:29:30.3000:13:12.90-00:03:44.000:10:18.0000:49:17.2000:57:26.35+00:10:493:5815.1
12WOSIK Marek 2205WARSZAWAM601M 1100:31:49.9500:14:18.00-00:06:25.000:10:06.3000:49:49.2500:58:40.65+00:11:214:0114.9
13LENGIEWICZ Jakub 2240OTK RzeźnikM405M 1200:28:52.3500:12:37.75-00:00:59.000:09:24.9000:49:56.0000:59:36.25+00:11:274:0114.9
14KAPAON Aleksander 2231M203M 1300:28:59.5500:12:02.9000:00:00.0000:08:53.7500:49:56.2001:00:07.70+00:11:284:0114.9
15JACHIMEK Bartłomiej 2230JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM406M 1400:29:29.0000:12:45.40-00:00:59.000:09:34.6500:50:50.0501:01:14.85+00:12:214:0514.6
16LEWANDOWSKI Paweł 2213Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM303M 1500:29:31.1500:12:23.2000:00:00.0000:09:23.0000:51:17.3501:02:20.65+00:12:494:0814.5
17KAPAON Andrzej 2234WARSZAWAM204M 1600:29:38.5000:12:49.9500:00:00.0000:09:39.2500:52:07.7001:03:44.60+00:13:394:1214.3
18ZWOLIŃSKI Łukasz 2260MISTRZOSTWA OTKGDAŃSKM304M 1700:28:54.4500:13:32.1500:00:00.0000:10:12.6000:52:39.2001:04:14.10+00:14:114:1414.1
19STACHURSKI Paweł 2220ŁAŃCUTM305M 1800:30:11.4000:12:41.1500:00:00.0000:10:05.1000:52:57.6501:04:59.30+00:14:294:1614.1
20KĘDZIORA Tomasz 2211Pobiedziska Running TeamPROMNOM306M 1900:30:05.1000:13:16.7000:00:00.0000:10:07.6500:53:29.4501:06:00.35+00:15:014:1813.9
21RAUCHFLEISZ Antoś 2223Czopki KolczasteGRUDZIĄDZM407M 2000:30:53.4000:13:35.50-00:00:59.000:10:27.7000:53:57.6001:06:37.05+00:15:294:2113.8
22MARCOL Mateusz 2299RYBNIKM205M 2100:31:36.3500:12:59.5000:00:00.0000:09:45.9500:54:21.8001:08:03.95+00:15:534:2213.7
23DAWID Mirosław 2215OPATÓWM503M 2200:33:24.8000:14:52.25-00:03:44.000:11:43.7000:56:16.7501:09:59.30+00:17:484:3213.2
24REMLEIN Katarzyna 2203Dziś mam urodziny :)POZNAŃ K302K 200:33:06.1500:14:38.25-00:00:04.000:11:22.0000:59:02.4001:12:45.45+00:20:344:4512.6
25USZYŃSKI Grzegorz 2243GLIWICEM408M 2300:35:54.3500:15:44.95-00:00:59.000:11:23.6001:02:03.9001:15:47.25+00:23:355:0012
26PODLASZEWSKI Jacek 2207SPCTORUŃM409M 2400:37:52.2500:14:54.45-00:00:59.000:11:02.6501:02:50.3501:16:34.15+00:24:225:0411.8
27GLAJCHER Katarzyna 2204K8POZNAŃK303K 300:36:51.2500:15:44.10-00:00:02.000:11:51.9501:04:25.3001:18:08.40+00:25:575:1111.5
28FALKOWSKI Piotr 2242FKS PegazPIASECZNOM4010M 2500:39:18.3000:16:13.25-00:00:59.000:11:42.5001:06:15.0501:19:59.10+00:27:465:2011.2
29ŁUKASZEK Iwona 2214Lukaszek.TeamLUBARTÓWK401K 400:39:43.5500:16:29.85-00:01:27.000:12:14.7501:07:01.1501:20:45.85+00:28:335:2411.1
30ŻUBKOWSKA Aleksandra 2239WARSZAWAK201K 500:39:18.5000:16:13.6500:00:00.0000:11:42.7501:07:14.9001:20:58.25+00:28:465:2511.1
31LEPA-ROMAN Magdalena 2201BOLSZEWOK304K 600:39:42.7500:17:40.4000:00:00.0000:13:19.4501:10:42.6001:24:27.60+00:32:145:4210.5
32DOBRZYŃSKA Małgorzata 2238SPCTORUŃK501K 700:44:23.8500:19:56.75-00:04:35.000:16:06.0501:15:51.6501:29:37.35+00:37:236:079.8
33BARYZA Robert 2208SPCCIECHOCINEKM4011M 2600:44:33.9500:19:15.80-00:00:59.000:14:42.4501:17:33.2001:31:17.85+00:39:056:159.6
34JAWORSKI Bartłomiej 2244SPCTORUŃM206M 2700:44:23.8500:21:37.6000:00:00.0000:14:03.5001:20:04.9501:33:56.30+00:41:366:279.3
35RADZIŃSKA - KAMYSZEK Ewa 2210TORUŃK502K 800:53:00.5500:25:17.25-00:04:35.000:19:32.9501:33:15.7501:47:09.95+00:54:477:318
36JASKULSKI Kacper 2225SPCM207M 2800:58:18.8000:22:57.2500:00:00.0000:14:05.9501:35:22.0001:49:10.00+00:56:537:417.8
37MODZELEWSKA Karolina 2241SPCTORUŃK305K 900:54:43.2000:24:10.4500:00:00.0000:18:17.1501:37:10.8001:51:01.15+00:58:427:507.7
38SAMEREK Małgorzata 2227TORUŃK402K 1000:58:39.0000:26:01.85-00:01:27.000:19:15.8001:42:29.6501:56:20.10+01:04:018:157.3
39SAMEREK Dariusz 2228SPCTORUŃ M307M 2900:58:38.8500:26:03.1000:00:00.0000:19:15.9001:43:57.8501:57:48.85+01:05:298:227.2
40MOCZADŁO Maria 2237SPCTORUŃK403K 1101:00:12.1000:25:33.90-00:01:27.000:19:47.5501:44:06.5501:57:56.15+01:05:388:237.1
41JASKULSKI Karol 2224SPCM308M 3001:00:00.2500:26:26.0000:00:00.0000:21:13.4001:47:39.6502:01:31.40+01:09:118:406.9
DNCJASKULSKA Iwona 2221SPCK3000:59:58.3500:26:24.6500:00:00.0000:21:11.6501:47:34.6502:01:26.258:406.9
WŁODARCZYK Teresa 2209SPCTORUŃK5000:44:22.50 DNF00:00:00.00 DNF-00:04:35.0 DNF00:00:00.00 DNF DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)