34KM ZIMNY WDŻAR - GUT WINTER

Organizator:
Fundacja Run Vegan
Data:
2021-02-20
Miejsce:
Ochotnica Górna
Dystans:
29.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
74
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
73
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Mieszkanka Ochotnicy | Mieszkaniec Ochotnicy

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKlasyfikacja mieszkańców gminyCzas startuMoment startuWdżar
16km
Lubań
20km
Czas
netto
29.5km
Czas
brutto
29.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1GRZĄDZIEL Dominik 279ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM-OPEN1M 101:46:442021-02-20 08:47:4101:19:3001:49:1002:37:50.6004:24:34.75 5:2111,2
2FLOREK Sebastian 200GABOŃM-OPEN2M 200:59:482021-02-20 08:00:4501:25:3302:00:3802:51:10.9503:50:59.20+00:13:205:4810,3
3SUROWIEC Michał 270WOJKOWICEM-OPEN3M 302:01:262021-02-20 09:02:2301:23:1002:00:3602:56:41.2504:58:08.10+00:18:505:5910,0
4SZMAJDUCH Mariusz 278MYSŁOWICEM-OPEN4M 401:01:452021-02-20 08:02:4201:32:2102:11:1103:07:49.6004:09:34.60+00:29:596:229,4
5KUREK Jacek 201ŚWIETLIKOWOTYCHYM-OPEN5M 500:43:122021-02-20 07:44:0901:37:5602:14:5603:10:19.1503:53:31.80+00:32:286:279,3
6ZBOZIEŃ Jarosław 202RMT TEAMŁĄCKOM-OPEN6M 600:59:492021-02-20 08:00:4601:34:1802:14:4003:12:32.1504:12:21.60+00:34:416:319,2
7SZKOŁA Paweł 277RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN7M 701:21:312021-02-20 08:22:2801:38:1702:18:2403:17:26.2504:38:57.40+00:39:356:419,0
8MOSKALIK Tomasz 204TG SOKÓŁ ZAKOPANESZCZAWNICAM-OPEN8M 801:00:022021-02-20 08:00:5901:36:3202:17:2403:18:18.0504:18:20.70+00:40:276:438,9
9RUSEK Marcin 211RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN9M 901:21:302021-02-20 08:22:2701:38:2002:20:5803:24:49.6504:46:20.50+00:46:596:568,6
10KOZIEŁ Grzegorz 206STS BIEGATON MIKOŁÓWCHORZÓWM-OPEN10M 1000:44:412021-02-20 07:45:3801:46:0602:28:3603:27:13.2004:11:54.55+00:49:227:018,5
11BARANOWSKI Jacek 273JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM-OPEN11M 1101:30:372021-02-20 08:31:3401:43:4602:27:0303:29:18.5004:59:56.15+00:51:277:058,5
12WRÓBLEWSKI Konrad 213WARSZAWAM-OPEN12M 1201:08:212021-02-20 08:09:1801:40:5202:21:5803:30:39.3504:39:00.85+00:52:487:088,4
13JASNOCH Marcin 203STS BIEGATON MIKOŁÓWBYTOMM-OPEN13M 1300:44:392021-02-20 07:45:3601:46:1202:29:2803:31:16.8504:15:55.85+00:53:267:098,4
14TATAREK-KONIK Agnieszka 208CZELADŹK-OPEN1K 101:00:432021-02-20 08:01:4001:47:0202:27:4103:34:21.2504:35:04.40+00:56:307:158,3
15WĘGLIŃSKI Mikołaj 205JAROCINM-OPEN14M 1400:53:302021-02-20 07:54:2701:44:2202:29:1903:36:57.9504:30:28.25+00:59:077:218,2
16WIERZBA Michał 235KRAKÓWM-OPEN15M 1501:07:482021-02-20 08:08:4501:53:4402:39:4203:47:51.9004:55:40.35+01:10:017:437,8
17TABIS-HUBKA Rafal 224RESHAPERUNNERSZABRZEM-OPEN16M 1601:00:382021-02-20 08:01:3501:49:0502:39:0103:50:24.7004:51:03.55+01:12:347:487,7
18CURZYDŁO Bogdan 220POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN17M 1700:21:162021-02-20 07:22:1302:03:0102:50:0103:51:27.0004:12:43.30+01:13:367:507,6
19KRAJKA Jarosław 210UMCS BIEGALUBLINM-OPEN18M 1801:01:312021-02-20 08:02:2801:54:2502:38:1603:53:42.7004:55:14.25+01:15:527:557,6
20KURNYTA Sławomir 212OCHOTNICA DOLNAMieszkaniec Ochotnicy1M 19Tak01:02:462021-02-20 08:03:4302:01:5202:48:2603:54:36.9004:57:23.35+01:16:467:577,5
21NOWOROLNIK Piotr 226LKS LUBAŃ TYLMANOWATYLMANOWAMieszkaniec Ochotnicy2M 20Tak01:02:462021-02-20 08:03:4302:01:4602:48:3803:57:06.3504:59:52.80+01:19:158:027,5
22GLAB Krzysztof 209VEGE KLOBUCK NGBKŁOBUCKM-OPEN19M 2101:00:532021-02-20 08:01:5001:55:3902:41:1703:57:34.8004:58:28.50+01:19:448:037,5
23SZYSZŁO Tomasz 219POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM-OPEN20M 2200:21:062021-02-20 07:22:0302:03:1402:52:2804:05:57.7004:27:03.90+01:28:078:207,2
24FEODORÓW Wojciech 225RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPEN21M 2301:00:392021-02-20 08:01:3602:04:2002:55:4604:14:15.7005:14:54.80+01:36:258:377,0
25PETER Marcin 231KATOWICEM-OPEN22M 2401:00:172021-02-20 08:01:1402:02:5702:55:4504:14:35.6005:14:53.20+01:36:458:377,0
26KWAŚNIEWSKI Krzysztof 216TRENER FORESTWARSZAWAM-OPEN23M 2501:07:012021-02-20 08:07:5802:08:4602:59:3304:19:07.3005:26:09.00+01:41:168:476,8
27SŁABOŃ Mariusz 215KIWK-A BIEGAWOLBROMM-OPEN24M 2600:44:432021-02-20 07:45:4002:06:1402:59:0404:20:19.5005:05:02.95+01:42:288:496,8
28KŁOSOWSKI Rafał 269RPM DZIKI W GÓRACHBOCHNIAM-OPEN25M 2701:21:312021-02-20 08:22:2802:10:5303:01:1404:20:30.6005:42:02.00+01:42:408:496,8
29NAPIERAŁA Marcin 214KOZIEGŁOWYM-OPEN26M 2801:03:252021-02-20 08:04:2202:11:0103:07:4904:26:24.8505:29:50.10+01:48:349:016,6
30ZIELIŃSKI Sebastian 237POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKCZERTEZM-OPEN27M 2900:21:182021-02-20 07:22:1502:14:2503:08:1304:27:22.1504:48:41.00+01:49:319:036,6
31CHOJNACKI Mikołaj 280WARSAW RUN CLUBWARSZAWAM-OPEN28M 3001:10:012021-02-20 08:10:5802:17:4703:12:4904:32:38.4005:42:39.45+01:54:479:146,5
32MAKARENKOV Sergii 295MILANÓWEK  101:07:412021-02-20 08:08:3802:16:3003:15:5104:38:13.5505:45:55.20+02:00:229:256,4
33KOZDROJ Wioletta 281DOPGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIK-OPEN2K 201:06:262021-02-20 08:07:2302:24:3003:20:3204:42:06.9505:48:33.85+02:04:169:336,3
34KLUBA Magdalena 222FALSTART RUDNIKIRUDNIKIK-OPEN3K 301:03:522021-02-20 08:04:4902:19:2903:20:0904:50:49.6005:54:42.20+02:12:599:516,1
35KRUSZEWSKI Jacek 261MARKOWI BIEGACZEMARKIM-OPEN29M 3101:16:242021-02-20 08:17:2102:21:1103:22:4704:54:20.0006:10:44.65+02:16:299:586,0
36KANDEFER Beata 221KB ATHLETIC ZRĘCINKORCZYNAK-OPEN4K 400:34:372021-02-20 07:35:3402:18:3603:15:2404:54:26.4005:29:04.05+02:16:359:586,0
37SKROBEK Karolina 238VEGE RUNNERSRUDNIKIK-OPEN5K 501:03:022021-02-20 08:03:5902:20:1703:18:0804:55:59.6005:59:01.65+02:18:0910:026,0
38CZARDYBON Michał 247CZARNE SROPYWYRYM-OPEN30M 3201:19:492021-02-20 08:20:4602:22:0703:19:1304:59:12.9506:19:02.25+02:21:2210:085,9
39KUBRAK Kamil 250CZARNE STOPYKRAKÓWM-OPEN31M 3301:19:442021-02-20 08:20:4102:22:0803:19:3904:59:15.4506:19:00.15+02:21:2410:085,9
40STĘPKOWSKA Berta 232UMCS BIEGALUBLINK-OPEN6K 601:04:082021-02-20 08:05:0502:26:5303:23:2605:00:09.9506:04:18.30+02:22:1910:105,9
41GAJOS Anna 229LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINK-OPEN7K 701:04:012021-02-20 08:04:5802:26:4903:23:4105:00:16.1006:04:17.75+02:22:2510:105,9
42KANTOR Darek 234JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM-OPEN32M 3401:04:142021-02-20 08:05:1102:27:0003:25:1605:00:22.1006:04:36.65+02:22:3110:105,9
43JAGIELSKA Magdalena 240WARSZAWAK-OPEN8K 801:08:562021-02-20 08:09:5302:35:0203:33:1205:01:44.2006:10:40.55+02:23:5310:135,9
44JAGIELSKI Paweł 233WARSZAWAM-OPEN33M 3501:08:572021-02-20 08:09:5402:35:2103:31:5405:02:09.0006:11:06.95+02:24:1810:145,9
45MAJTYKA Tomasz 230LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM-OPEN34M 3601:02:102021-02-20 08:03:0702:27:2803:25:3005:03:35.2006:05:45.90+02:25:4410:175,8
46HEJDUK Monika 244UMCS BIEGALUBLINK-OPEN9K 901:04:122021-02-20 08:05:0902:26:5803:28:0405:04:52.7006:09:05.05+02:27:0210:205,8
47SZABELAK Witold 249KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEM-OPEN35M 3701:11:002021-02-20 08:11:5702:39:1803:35:2105:05:45.0006:16:45.95+02:27:5410:215,8
48JAWORSKI Jarosław 256STS BIEGATONWYRYM-OPEN36M 3800:44:342021-02-20 07:45:3102:21:3003:26:5105:09:10.9005:53:45.80+02:31:2010:285,7
49CZAJKOWSKI Michal 258KRAKOWM-OPEN37M 3901:35:052021-02-20 08:36:0202:31:2303:30:4805:10:58.4006:46:03.55+02:33:0710:325,7
50WOJCIESZAK Klaudia 294K-OPEN10K 1001:06:342021-02-20 08:07:3102:27:2003:26:3805:12:14.7506:18:49.25+02:34:2410:355,7
51ALBINIAK Marcin 263DRUŻYNA CYKORALUBLINM-OPEN38M 4001:04:032021-02-20 08:05:0002:28:3503:31:3805:16:00.0006:20:03.00+02:38:0910:425,6
52JELINSKI Jaroslaw 241DĘBE WIELKIEM-OPEN39M 4101:03:182021-02-20 08:04:1502:37:1303:35:5805:16:56.6506:20:14.90+02:39:0610:445,6
53FREJ Miłosz 246LOS TREPOS COMPANIEROSJĘDRZEJÓWM-OPEN40M 4201:02:342021-02-20 08:03:3102:27:1203:35:3405:17:57.7506:20:32.45+02:40:0710:465,6
54KIDA Andrzej 245LOS TREPOS COMPANIEROSKRAKÓWM-OPEN41M 4301:02:332021-02-20 08:03:3002:27:0903:35:3005:17:59.2006:20:32.40+02:40:0810:465,6
55TUSIŃSKI Seweryn 257OSTROBIECCHMIELÓWM-OPEN42M 4400:30:212021-02-20 07:31:1802:33:2103:40:0005:24:02.4505:54:24.30+02:46:1110:595,5
56INDRASZAK Adam 271KATOWICEM-OPEN43M 4501:15:472021-02-20 08:16:4402:32:2003:29:5405:25:38.4006:41:25.90+02:47:4711:025,4
57ŁASKAWSKA Justyna 260WARSZAWAK-OPEN11K 1101:18:562021-02-20 08:19:5302:44:2003:46:0005:27:38.2006:46:34.75+02:49:4711:065,4
58GNOT Krzysztof 253OPOLEM-OPEN44M 4601:01:572021-02-20 08:02:5402:42:2603:41:1105:27:45.4506:29:42.80+02:49:5411:065,4
59KUCZEK Katarzyna 243SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-OPEN12K 1200:32:462021-02-20 07:33:4302:49:0703:48:5105:31:20.6006:04:06.75+02:53:3011:135,3
60MALISZEWSKA Marta 248KINGRUNNER ULTRAZAKOPANEK-OPEN13K 1301:10:592021-02-20 08:11:5602:46:3603:54:4805:35:44.9506:46:44.00+02:57:5411:225,3
61SULIKOWSKI Kuba 272VEGE RUNNERSWROCŁAWM-OPEN45M 4701:16:572021-02-20 08:17:5402:33:3903:47:3705:38:30.9506:55:28.60+03:00:4011:285,2
62URBAŃSKI Mirosław 262SIERADZM-OPEN46M 4801:03:182021-02-20 08:04:1502:37:1703:46:1005:38:43.6506:42:01.70+03:00:5311:285,2
63KORNIŁOW Piotr 267WARSZAWAM-OPEN47M 4901:35:032021-02-20 08:36:0002:58:1604:09:5505:50:32.1507:25:35.15+03:12:4111:525,0
64ROSA Alex 274RABOWICEM-OPEN48M 5001:19:092021-02-20 08:20:0602:47:0703:55:2105:51:57.0507:11:06.50+03:14:0611:555,0
65KUCZKOWSKI Krzysztof 217WARSZAWAM-OPEN49M 5101:19:082021-02-20 08:20:0502:47:0203:55:1405:51:58.6007:11:06.65+03:14:0811:555,0
66MAJCHRZAK Joanna 254WARSZAWAK-OPEN14K 1401:19:032021-02-20 08:20:0002:47:1003:55:3405:52:01.4007:11:04.90+03:14:1011:555,0
67HORBACZ-ROSA Hanna 275RABOWICEK-OPEN15K 1501:19:012021-02-20 08:19:5802:47:1903:55:4405:52:03.9507:11:05.65+03:14:1311:565,0
68WOJS Tomasz 265SG - IPALIMANOWAM-OPEN50M 5200:15:392021-02-20 07:16:3602:50:5304:04:4505:54:55.3006:10:34.55+03:17:0412:015,0
69SZYSZKA Marek 251STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWM-OPEN51M 5300:44:442021-02-20 07:45:4102:55:5504:03:4806:03:03.7506:47:48.10+03:25:1312:184,9
70KOWALCZYK Anna 255DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK-OPEN16K 1600:33:532021-02-20 07:34:5002:56:2704:11:0406:03:56.5006:37:49.90+03:26:0512:204,9
71ZGRAJ Leszek 223STS BIEGATONMIKOLOWM-OPEN52M 5400:44:132021-02-20 07:45:1003:00:0104:07:0706:05:22.4006:49:35.90+03:27:3112:234,8
72KUŁACZKOWSKI Konrad 268STALOWA WOLAM-OPEN53M 5501:16:052021-02-20 08:17:0202:53:1804:07:4206:13:38.1507:29:43.20+03:35:4712:394,7
73MZYK Fabian 264STS BIEGATON MIKOŁÓWORZESZEM-OPEN54M 5600:44:392021-02-20 07:45:3602:55:4904:09:2606:20:42.9507:05:22.80+03:42:5212:544,6
Niesklasyfikowani
PASTERNOK Marian 207RESHAPE RUNNERSZABRZEM-OPENDNF2021-02-20 08:01:3501:52:05 DNF02:39:53 DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)