39 PÓŁMARATON GOCHÓW

Organizator:
Kompleks Basenowo-Rekreacyjny „NIMFA” Sp.z.o.o. Klub Biegacza „Goch” Bytów
Data:
2019-06-02
Miejsce:
Bytów
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
244
Wystartowało:
216
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
215
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZBLEWSKI Tadeusz 214LKB IM. BRACI PETKDĄBIEM-351M 101:18:26.90 3:4316.1
2LABUDDA Wojciech 101PRZYJACIELE W BIEGUPUCKM-352M 201:18:52.55+00:00:253:4416.1
3JANISZEWSKI Marek 61DRUTEXBYTÓWM-353M 301:21:10.00+00:02:433:5015.6
4KOBUS Tomasz 85TRI TEAM BYTÓWRZEPNICAM-354M 401:21:43.30+00:03:163:5215.5
5JAKUBEK Patryk 60ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-181M 501:21:56.20+00:03:293:5315.4
6ZIEMAN Michał 217KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-301M 601:22:58.20+00:04:313:5515.3
7ZWOLSKI Andrzej 219ŚCIGAŁ TEAMRZEPNICAM-501M 701:25:35.45+00:07:084:0314.8
8KLEINSZMIDT Ryszard 77UNIPEXBYTÓWM-502M 801:26:01.85+00:07:344:0414.7
9GOSTKOWSKI Łukasz 45KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-302M 901:26:13.40+00:07:464:0514.7
10ECK Mathias 28SCHMALKALDEN-MEININGENM-355M 1001:26:44.75+00:08:174:0614.6
11WENDT Patryk 203WENCIK TEAMKOŚCIERZYNAM-303M 1101:27:53.70+00:09:264:0914.4
12GLAZIK Dariusz 40ŚCIGAŁ TEAMBYTÓWM-401M 1201:28:18.50+00:09:514:1114.3
13RYBARCZYK Maciej 156BYTÓWM-451M 1301:28:28.50+00:10:014:1114.3
14ROSZKOWSKI Zdzisław 150PRZYJACIELE W BIEGUBORKOWOM-551M 1401:28:48.35+00:10:214:1214.3
15GLISZCZYŃSKI Michał 41NADLEŚNICTWO BYTÓWSOSZYCAM-251M 1501:28:59.30+00:10:324:1314.2
16WALCZAK Jędrzej 198GDAŃSKM-304M 1601:29:11.55+00:10:444:1314.2
17KRYCZKA Stanisław 92MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-503M 1701:29:19.00+00:10:524:1314.2
18SKORUPSKI Robert 163STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-402M 1801:29:52.75+00:11:254:1514.1
19RUTKOWSKA Joanna 154GKS KASZUBI LUZINOLUZINOK-401K 101:30:12.85+00:11:454:1614
20ELENDT Tomasz 29TUCHOMIEM-252M 1901:30:15.75+00:11:484:1614
21WEGNER Przemysław 201USTKAM-403M 2001:30:41.00+00:12:144:1714
22MALEK-PODJASKI Marcin 113BYTÓWM-253M 2101:32:03.90+00:13:374:2113.8
23CICHOSZ-MIELEWCZYK Mateusz 16ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINARZEPNICAM-305M 2201:32:13.10+00:13:464:2213.7
24WEGNER Stachu 202POZNAŃM-356M 2301:32:28.45+00:14:014:2213.7
25MAJEWSKI Artur 111NADLEŚNICTWO MIROSŁAWIECKALISZ POMORSKIM-404M 2401:32:30.00+00:14:034:2313.7
26KARCZEWSKI Damian 73KĘBŁOWO BIEGAKĘBŁOWOM-306M 2501:32:42.25+00:14:154:2313.7
27HYNECK Albert-Christhard 57SCHMALKALDEN-MEININGENM-182M 2601:32:43.85+00:14:164:2313.7
28RYGIELSKI Arkadiusz 159KLUB BIEGACZA MOWISŁAWNOM-307M 2701:32:52.35+00:14:254:2413.6
29ZAWADA Piotr 213SŁUPSKM-504M 2801:33:00.60+00:14:334:2413.6
30STOLTMAN Marcin 166ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASTUDZIENICEM-254M 2901:33:13.00+00:14:464:2513.6
31LABUDA Oktawiusz 98LO BYTÓWBYTÓWM-183M 3001:33:31.40+00:15:044:2513.5
32TUWALSKA Elżbieta 195LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKK-402K 201:33:45.95+00:15:194:2613.5
33TUWALSKA Małgorzata 194LKS ZANTYR SZTUMGDAŃSKK-403K 301:34:17.90+00:15:514:2813.4
34JABŁONOWSKI Wojciech 58FM2012/KLUB 42,2LĘBORKM-452M 3101:34:30.90+00:16:044:2813.4
35CHAŁUPA Daniel 14KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-405M 3201:34:37.45+00:16:104:2913.4
36WĘSIERSKI Krystian 205DRUTEXBYTÓWM-308M 3301:34:41.10+00:16:144:2913.4
37OWŚNICKI Wojciech 237LIPNICAM-406M 3401:35:16.90+00:16:504:3013.3
38KUKLINSKI Maciej 97METROŻERCYMIROSZEWOM-453M 3501:35:17.05+00:16:504:3013.3
39SABISZ Krzysztof 234KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-309M 3601:35:39.35+00:17:124:3113.2
40ZDANIUKIEWICZ Grzegorz 223MTS HAMER MIASTKOKAWCZEM-3010M 3701:36:28.90+00:18:024:3413.1
41CIESIULSKI Marek 19KĘBŁOWO BIEGAKĘBŁOWO NOWOWIEJSKIEM-255M 3801:36:33.45+00:18:064:3413.1
42PAWŁOWSKI Mariusz 136METROŻERCYSTĘŻYCAM-3011M 3901:36:47.20+00:18:204:3513.1
43KUCZKOWSKI Michał 95TRI TEAM BYTÓWBYTÓWM-357M 4001:36:49.05+00:18:224:3513.1
44SZRYWER Daniel 181ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-256M 4101:36:55.05+00:18:284:3513.1
45GORZKOWSKI Paweł 44STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-358M 4201:37:00.10+00:18:334:3513
46CZARNOWSKI Emilian 230WKS MOŻYNOKOZINM-184M 4301:37:22.90+00:18:564:3613
47RUDNIK Krzysztof 243KĘPA SŁUPSKAM-359M 4401:37:24.45+00:18:574:3613
48JANKIEWICZ Maciej 62SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM-3510M 4501:37:34.05+00:19:074:3713
49WNUK Stanisław 235WIELKI KLINCZM-552M 4601:37:46.30+00:19:194:3812.9
50GRACHEL Przemek 47NA TRASIE TEAMŚWIECICHOWOM-3511M 4701:38:02.35+00:19:354:3812.9
51RUCIŃSKI Marek 151VEL-DĄBRÓWNOGDYNIAM-505M 4801:38:02.65+00:19:354:3812.9
52BELIŃSKA Patrycja 5RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-301K 401:38:12.05+00:19:454:3912.9
53WNUK LIPIŃSKI Michał 207NIEZABYSZEWOM-3012M 4901:38:40.70+00:20:134:4012.8
54RYCHERT Sylwester 158KPW GDYNIAŻUKOWOM-257M 5001:38:53.15+00:20:264:4112.8
55LEWAŃCZYK Marcin 107METROŻERCYSTĘŻYCAM-3512M 5101:39:18.80+00:20:514:4212.7
56KUJAWSKA-FREJLICH Joanna 96ALTE MEDIA TEAMGDYNIAK-302K 501:39:28.40+00:21:014:4212.7
57GAWRON Piotr 37KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-407M 5201:39:40.05+00:21:134:4312.7
58NOWODWORSKA Justyna 129RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-303K 601:39:49.85+00:21:224:4312.7
59PĘKAŁA Piotr 137KOSZALINM-454M 5301:40:15.10+00:21:484:4512.6
60SADOWSKI Paweł 160STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-408M 5401:40:28.20+00:22:014:4512.6
61GRZONKA Piotr 51BYTÓWM-3513M 5501:40:35.40+00:22:084:4612.6
62SZCZĘK Małgorzata 177RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-304K 701:41:01.40+00:22:344:4712.5
63ŻURAWIK Piotr 220KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-455M 5601:41:15.95+00:22:494:4712.5
64PATELCZYK Sławomir 233DEMLINM-409M 5701:41:39.80+00:23:124:4912.5
65OSTASZEWSKI Daniel 133WIERSZYNOM-258M 5801:41:42.55+00:23:154:4912.4
66BARGAŃSKA Justyna 2RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-404K 801:41:48.40+00:23:214:4912.4
67KLUCZEWSKA Emilia 80RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-351K 901:41:50.45+00:23:234:4912.4
68CHWOJNICKI Janusz 15EX. BYTOVIA BYTÓWGDYNIAM-456M 5901:42:11.90+00:23:454:5012.4
69KNUT Paweł 83RZEPNICAM-259M 6001:43:15.40+00:24:484:5312.3
70LESNER Damian 103PRZYJACIELE W BIEGUBŁĄDZIKOWOM-457M 6101:43:18.15+00:24:514:5312.3
71FASZCZEWSKI Adam 30WARSZAWAM-4010M 6201:43:20.65+00:24:534:5312.2
72TOMASZEWSKI Krzysztof 189NADLEŚNICTWO KOLBUDYSOBOWIDZM-553M 6301:43:33.55+00:25:064:5412.2
73PIŁCZYŃSKI Zbigniew 138SŁUPSKM-554M 6401:43:45.60+00:25:184:5512.2
74SZWABA Marcin 182LĘBORKM-3514M 6501:43:52.75+00:25:254:5512.2
75KALIŃSKI Przemysław 71FARM FRITES POLANDLĘBORKM-3515M 6601:43:53.30+00:25:264:5512.2
76WYSIŃSKA Lucyna 245LADY FITNESSBYTÓWK-305K 1001:43:56.25+00:25:294:5512.2
77SŁAWSKI Krzysztof 164BYTÓWM-458M 6701:43:58.50+00:25:314:5512.2
78KLIMKIEWICZ Konrad 78BYTÓWM-2510M 6801:43:59.80+00:25:324:5512.2
79KRUK Irek 90KLUB 42,2 LĘBORKCEWICEM-459M 6901:44:00.00+00:25:334:5512.2
80WASZAK Karol 200KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-3013M 7001:44:01.00+00:25:344:5512.2
81WOJCIECHOWSKI Dariusz 208KWATERY U WOJCIECHOWSKICH SWORNEGACIESWORNEGACIEM-4510M 7101:44:10.70+00:25:434:5612.2
82MARCHEWKA Emil 114GDAŃSKM-3014M 7201:44:24.85+00:25:574:5612.1
83GAWIN Andrzej 36MTS HAMER MIASTKOKAWCZEM-3015M 7301:44:37.95+00:26:114:5712.1
84WILUSZ Krzysztof 206STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3516M 7401:44:57.65+00:26:304:5812.1
85SZYCA Łukasz 242GDAŃSKM-3517M 7501:45:18.35+00:26:514:5912
86PROTASEWICZ Andrzej 142KB SPOKO SŁAWNOM-4011M 7601:45:33.00+00:27:065:0012
87BARZESTOWSKI Maciej 240DZBAN TEAMBYTÓWM-2511M 7701:45:40.30+00:27:135:0012
88KŁODAWSKI Przemysław 81UDORPIEM-3016M 7801:45:50.60+00:27:235:0012
89MIŁEJKO Arkadiusz 122AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYGRZYBNOM-4012M 7901:46:17.35+00:27:505:0211.9
90GÓRA Roman 46KOSZALINM-555M 8001:46:28.95+00:28:025:0211.9
91RETZLAFF Maciej 147BYTÓWM-3518M 8101:46:29.70+00:28:025:0211.9
92HERMAN Karina 55SŁUPSKK-451K 1101:46:33.45+00:28:065:0311.9
93GRAJCZYK Piotr 48BYTÓWM-185M 8201:46:34.30+00:28:075:0311.9
94SZADRIN Andrej 174KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-3519M 8301:46:38.65+00:28:115:0311.9
95KLINKUSZ Adrian 79SŁUPSKM-4013M 8401:46:51.50+00:28:245:0311.8
96SULL Kacper 171NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAM-186M 8501:46:55.65+00:28:285:0411.8
97GIERLACH Jacek 226STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-3017M 8601:46:58.35+00:28:315:0411.8
98RESZKOWSKI Sebastian 146SIEMIROWICEM-3018M 8701:46:58.60+00:28:315:0411.8
99JERECZEK Sławomir 227WOJSKI MŁYNRZEPNICAM-4511M 8801:47:07.80+00:28:405:0411.8
100MROCZEK GLISZCZYŃSKI Mateusz 222BYTÓWM-3019M 8901:47:13.55+00:28:465:0411.8
101RUDNIK Jerzy 152FLORIAN CHOJNICECHOJNICEM-651M 9001:47:14.05+00:28:475:0411.8
102ROSIAK Jacek 149SŁUPSKM-4512M 9101:47:27.95+00:29:015:0511.8
103SKOMOROWSKI Michał 162USTKAUSTKAM-3020M 9201:47:28.80+00:29:015:0511.8
104STRZELECKI Zbigniew 168KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-601M 9301:47:37.20+00:29:105:0611.8
105SZYMAŃSKI Piotr 184ROSNOWOM-4513M 9401:47:38.75+00:29:115:0611.8
106LEŚNIEWSKI Mariusz 106GDAŃSKM-4514M 9501:47:56.25+00:29:295:0611.7
107KAPICA Daniel 72NADLEŚNICTWO STRZELCE OPOLSKIEKRASIEJÓWM-2512M 9601:48:09.65+00:29:425:0711.7
108NADOLSKI Tomasz 127DRUŻYNA OLBRZYMAPRABUTYM-4515M 9701:48:23.40+00:29:565:0811.7
109JAROS Adam 64SŁUPSKM-4014M 9801:48:29.45+00:30:025:0811.7
110SZCZEPAŃSKI Marcin 236POLITECHNIKA GD.BYTÓWM-3021M 9901:48:35.40+00:30:085:0811.7
111ŚWIERCZ Iwona 186BYLEDOBIEC ANINWARSZAWAK-501K 1201:48:53.80+00:30:265:0911.6
112KAŚNICKA Tamara 75NIECKOWOK-405K 1301:49:08.15+00:30:415:1011.6
113HEILGEIST Patrick 52SCHMALKALDEN-MEININGENM-3520M 10001:49:10.30+00:30:435:1011.6
114PASZTALENIEC Władysław 241TRĄBKI WIELKIEM-4015M 10101:49:24.55+00:30:575:1111.6
115ROLBIECKI Adam 148KOSZALINM-4016M 10201:49:30.30+00:31:035:1111.6
116SAŁABON Grzegorz 161LĘBORSKIE LWYLĘBORKM-506M 10301:49:30.85+00:31:035:1111.6
117CIESIULSKA Natalia 17KĘBŁOWO BIEGAPOTĘGOWOK-306K 1401:49:31.40+00:31:045:1111.6
118CIESIULSKI Przemysław 18KĘBŁOWO BIEGAKĘBŁOWO NOWOWIEJSKIEM-3022M 10401:49:32.45+00:31:055:1111.6
119CIESIULSKI Dariusz 20KĘBŁOWO BIEGAKĘBŁOWO NOWOWIEJSKIEM-3023M 10501:49:34.15+00:31:075:1111.6
120WIRSKA Karolina 224BYTÓWK-352K 1501:49:48.05+00:31:215:1211.5
121JIAO Jasmer 66WARSAWM-3521M 10601:50:00.45+00:31:335:1211.5
122OPANOWSKI Adrian 131KPW GDYNIAGDYNIAM-3024M 10701:50:05.20+00:31:385:1311.5
123DROZD Michał 27BYTÓWM-3025M 10801:50:18.90+00:31:525:1311.5
124JASZEWSKI Tomasz 65KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-4017M 10901:50:19.60+00:31:525:1311.5
125WAHRENBERG Sabine 197SCHMALKALDEN-MEININGENK-502K 1601:50:24.05+00:31:575:1311.5
126KLEBBA Artur 76DRUTEXBYTÓWM-4018M 11001:50:31.10+00:32:045:1411.5
127WEROCHOWSKI Wojciech 204AMATORZY PAWŁA GRZONKIWARSZAWAM-4019M 11101:50:32.05+00:32:055:1411.5
128PAWŁOWSKA Ewelina 135METROŻERCYSTĘŻYCAK-251K 1701:50:32.55+00:32:055:1411.5
129ZĘBALA Dariusz 216DRUTEXBYTÓWM-4020M 11201:50:33.25+00:32:065:1411.5
130TROJAŃSKA Aleksandra 191RZEPNICAK-181K 1801:50:33.75+00:32:065:1411.5
131TREDER Marian 190TEAM TREDERŁOSINOM-507M 11301:50:41.40+00:32:145:1411.4
132TANDECKI Grzegorz 188CHOJNICZKIM-4516M 11401:51:43.25+00:33:165:1711.3
133ZMUDA-TRZEBIATOWSKI Jędrzej 218ZSEU BYTÓWDĄBIEM-187M 11501:51:48.05+00:33:215:1711.3
134ADRYAN Adam 1SŁUPSKM-4021M 11601:52:18.95+00:33:525:1911.3
135ZEBZDA Robert 215DĘBEM-4022M 11701:52:45.50+00:34:185:2011.2
136KAJZER Piotr 70KRWIOŻERCZE BORSUKIGDAŃSKM-3522M 11801:53:07.80+00:34:405:2111.2
137ŚWIETLIK Tomasz 187LEO TEAMKOSZALINM-556M 11901:53:34.40+00:35:075:2211.1
138SZCZEPAŃSKI Mieszko 176BYTÓWM-2513M 12001:53:41.80+00:35:145:2311.1
139MACIEJEWSKI Grzegorz 221BYTÓWM-4023M 12101:54:20.25+00:35:535:2511.1
140GALĘBA Szymon 35ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASTUDZIENICEM-4024M 12201:54:34.65+00:36:075:2511
141LUNK Krzysztof 109PRZYJACIELE W BIEGUPUCKM-4025M 12301:54:45.10+00:36:185:2611
142CZAPIEWSKA Joanna 21TORQUAYK-452K 1901:55:02.55+00:36:355:2711
143JAFFKE Jarosław 59PRZYJACIELE W BIEGUŁEBCZM-4026M 12401:55:02.65+00:36:355:2711
144DERING Marcin 232DEMLINM-3026M 12501:55:19.20+00:36:525:2711
145GAJEK Artur 34KORZYBSKIE REKINYKEPICEM-4027M 12601:55:20.10+00:36:535:2711
146MATUSZYŃSKI Mirosław 117BYTÓWM-4028M 12701:55:52.20+00:37:255:2910.9
147SKOSOLAS Agnieszka 244MOSTYK-406K 2001:56:03.70+00:37:365:3010.9
148KOWALCZYK Seweryn 88TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-2514M 12801:56:09.05+00:37:425:3010.9
149SZYCHUŁDA Adam 183'ZORZA' GDYNIAGDYNIAM-602M 12901:56:15.20+00:37:485:3010.9
150MAZUREK Ryszard 118SŁUPSKM-652M 13001:56:20.70+00:37:535:3010.9
151HINCKA Marzenaa 246PRZYJACIELE W BIEGUGNIEŻDŻEWOK-353K 2101:56:46.80+00:38:195:3210.8
152CYWIŃSKA Agnieszka 125MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-307K 2201:57:04.55+00:38:375:3210.8
153OSIECKI Adam 132GDAŃSKM-4029M 13101:57:16.50+00:38:495:3310.8
154ZŁOTOWSKI Piotr 231SPORTEVOGDAŃSKM-653M 13201:57:22.65+00:38:555:3310.8
155CZAPIEWSKA-SIEKIERKA Ewa 22PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNASĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK-407K 2301:58:04.80+00:39:375:3510.7
156PARUSIŃSKI Jan 134GDAŃSKM-654M 13301:58:32.75+00:40:055:3710.7
157JUSZKIEWICZ Krystian 69GDAŃSKM-2515M 13401:58:37.30+00:40:105:3710.7
158BIELEWICZ Anna 6STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-408K 2401:58:40.70+00:40:135:3710.7
159LISIUS Tomasz 108GDAŃSKM-557M 13501:58:52.80+00:40:255:3810.7
160KĘDZIERSKI Maciej 238KĘPA SŁUPSKAM-4517M 13601:59:50.80+00:41:235:4010.6
161JÓSKOWSKI Bogdan 68REKOWO BIEGAREKOWOM-4518M 13702:00:00.70+00:41:335:4110.5
162PRĄDZYNSKA Weronika 141TUCHOMIEK-182K 2502:00:23.95+00:41:575:4210.5
163KĘPKA Karolina 89STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-409K 2602:00:32.40+00:42:055:4210.5
164MIZERA Agnieszka 123BYLEDOBIEC ANINLĘDOWO-OSIEDLEK-503K 2702:00:37.15+00:42:105:4310.5
165KOBIEROWSKI Edward 84KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-4030M 13802:01:10.95+00:42:445:4410.4
166SZRAMA Marian 180BAZA 44LĘBORKM-508M 13902:01:35.30+00:43:085:4510.4
167GRUCHAŁA Natalia 49RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓWBYTÓWK-308K 2802:02:47.00+00:44:205:4910.3
168RYBARCZYK Irena 157BYTÓWK-4010K 2902:03:18.70+00:44:515:5010.3
169TRYBUŁA Magdalena 192WATAHASZCZECINEKK-4011K 3002:03:19.55+00:44:525:5010.3
170PUDELSKI Józef 239USTKAM-3523M 14002:03:26.15+00:44:595:5010.3
171KUBIŃSKA Beata 93NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-504K 3102:03:47.00+00:45:205:5110.2
172REMBALSKI Piotr 145ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-4519M 14102:04:14.00+00:45:475:5310.2
173CAROLIN Hilpert 13SCHMALKALDEN-MEININGENM-3027M 14202:04:36.05+00:46:095:5410.2
174FLISIKOWSKI Radosław 32KOŚCIERSKI KLUB MORSA FORREST GUMPNOWA WIEŚ KOŚCIERSKAM-4031M 14302:04:45.40+00:46:185:5410.1
175KASZOWICZ Marek 74RCI BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4520M 14402:04:57.60+00:46:305:5510.1
176MIERSKA Elżbieta 121ŻUKOWOK-309K 3202:05:40.35+00:47:135:5710.1
177PISKORSKI Piotr 140GOLUB-DOBRZYŃGOLUB-DOBRZYŃM-4032M 14502:05:41.70+00:47:145:5710.1
178KOT Daniel 87KOT TEAMSŁUPSKM-4033M 14602:05:44.40+00:47:175:5710.1
179LEŚNIEWSKI Michał 105NZN NOGA ZA NOGĄGDAŃSKM-3028M 14702:05:47.65+00:47:205:5710.1
180KRUSZYŃSKI Stanisław 91DARŁOWSKIECHARTY .KLUBMORSÓW, DARŁOWODARŁOWOM-558M 14802:06:29.20+00:48:025:5910
181CZAPIEWSKI Grzegorz 23TORQUAYM-4521M 14902:06:41.65+00:48:146:0010
182TRZEWIKOWSKA Marzena 193MĄDRZECHOWOK-4012K 3302:07:38.55+00:49:116:029.9
183KUBIŃSKI Rafał 94NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-509M 15002:08:01.30+00:49:346:049.9
184MIĄSKOWSKA Adriana 120A&R TEAMBYTÓWK-354K 3402:08:35.40+00:50:086:059.8
185RADTKE Rafał 143A&R TEAMBYTÓWM-4034M 15102:08:36.20+00:50:096:059.8
186DĄBROWSKI Dariusz 228BYTÓWM-559M 15202:08:37.90+00:50:116:059.8
187STYP-REKOWSKI Piotr 170PÓŁCZNOM-3524M 15302:08:49.15+00:50:226:069.8
188STYKUĆ Dariusz 169KEEP CALM & RUNGDAŃSKM-3029M 15402:09:25.50+00:50:586:089.8
189SUMISŁAWSKI Edmund 173GDAŃSKM-701M 15502:09:34.05+00:51:076:089.8
190BÜHNER Horst 12SCHMALKALDEN-MEININGENM-702M 15602:09:36.85+00:51:096:089.8
191MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 124DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKK-4013K 3502:10:55.80+00:52:286:129.7
192CZECH Roman 24KB GOCH BYTÓWSŁUPSKM-703M 15702:11:07.30+00:52:406:129.7
193KNITTER-KLASA Edyta 82AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINOMŚCISZEWICEK-505K 3602:12:44.60+00:54:176:179.5
194ŚMIGAJ Mirosław 185KLUB MARATOŃCZYKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCHGDYNIAM-603M 15802:13:36.65+00:55:096:199.5
195BARSZCZEWSKI Sebastian Stanisław 229BP WWFMIELENKOM-4522M 15902:14:58.05+00:56:316:239.4
196ZABROCKI Karol 210ŚWINOUJŚCIEM-3525M 16002:15:47.25+00:57:206:269.3
197GIERSZEWSKA Magdalena 39KOŁCZYGŁOWYK-4014K 3702:16:32.15+00:58:056:289.3
198GONTEK Łukasz 43VWBATORYSŁUPSKM-3526M 16102:16:40.65+00:58:136:289.3
199BONIEWSKA Urszula 8ŻUKOWOK-3010K 3802:17:46.70+00:59:196:319.2
200NOWAKOWSKI Czesław 128KB GOCH BYTÓWWARSZAWAM-704M 16202:18:45.85+01:00:186:349.1
201SZMIGIERO Sebastian 179W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-4035M 16302:21:11.35+01:02:446:419
202MAJKOWSKI Stanisław 112KB GOCH BYTÓWBYTÓWM-604M 16402:24:30.95+01:06:046:508.8
203BROKOS Tomasz 10DCT DRUŻYNA BIEGOWAGDAŃSKM-3030M 16502:25:00.70+01:06:336:528.7
204BUDZYŃSKA Elżbieta 11SŁUPSKK-506K 3902:26:03.70+01:07:366:558.7
205ZAGRABSKI Kazik 211BIEGAM DLA ZDROWIAŁYSOMICEM-605M 16602:27:34.35+01:09:076:598.6
206SULL Agnieszka 172NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-453K 4002:28:13.25+01:09:467:018.5
207BARTSCH Aleksandra 3BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMGDYNIAK-3011K 4102:28:14.00+01:09:477:018.5
208MATTHES Jan 116SCHMALKALDEN-MEININGENM-5510M 16702:28:14.85+01:09:477:018.5
209ZASADA Joanna 212WYMIATACZEMOSTYK-4015K 4202:28:20.75+01:09:537:018.5
210MARCZAK Małgorzata 115ŻELKOWOK-551K 4302:31:16.85+01:12:497:108.4
211STRZELECKA-DRAGUN Halina 167INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY ZRYW SŁUPSKSŁUPSKK-601K 4402:33:50.90+01:15:247:178.2
212SZARMACH Bogumiła 175WOLNY BIEGACZBARNOWIECK-4016K 4502:34:36.15+01:16:097:198.2
213FURMAN Tomasz 33KLUB MATIEGO JEŻOWEWARSZAWAM-4523M 16802:39:37.05+01:21:107:337.9
214ŁACH Wiesław 110JEŻOWEM-4524M 16902:39:38.75+01:21:117:337.9
215MEJ Paweł 119BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKABACZKÓW . GM . BOCHNIA - MAŁOPOLSKAM-4525M 17002:56:54.45+01:38:278:237.2
FIGIEL Dominika 31NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-25 DNF--
Znaleziono 216 wynik(ów)